Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
lizaddt Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #678705   2021-06-11 14:34
Rusijos nuodijimo epopėja tęsiasi. Pasirodo buvo nuodytas ir rašytojas Bykovas. Dabar visi spėlioja už ką.
https://www.bbc.com/russian/news-57413269

Man vis rimčiau atrodo hipotezė, kad bent dalis nuodijimų buvo tiesiog bandymai su žmonėmis atidirbant nuodus ir jų dozes, tuo pačiu treniruojant savo agentus.

Kaip ir vaistų, naujų nuodų vien iš "teorijos" ar bandymų su gyvūnais nesukursi, reikia "klinikinių tyrimų". Dozės klausimas čia labai svarbus- jei bus per mažai, auka išgyvens. Jei per daug, tai didėja nuodų aptikimo tikimybė. Jei labai per daug, tai miršta ne tik auka, bet ir žmonės aplik juos. Kai nuodijo Ivan Kivelidi, be jo mirė ir sekretorė. Daugybė kitų patyrė apsinuodijimo simptomus.
https://www.occrp.org/en/investigations/7905-novichok-has-already-killed

Spėju, kad Karamurzos ar Bykovo nužudymas nebuvo nuodijimo pagrindinis tikslas. Jie tiesiog buvo paskirti bandomaisiais triušiais, nes savo liberastiškumo erzino kurį nors nuo valdžios apkvaitusį KGB kardinolą.
lizaddt Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #678875   2021-06-14 12:49
Kaip sukruto vatnykeliai minusus dėlioti I feest on your tears

Nesu žinovas, bet sako, kad Bykovas yra talentingiausias šiuo metu rusų kalba rašantis rašytojas ir poetas. Gyvas klasikas, realiai kuriantis rūsų pasaulį ir kultūrą. Vienintelė jo nuodemė - nemėgsta jis Putino su šutve ir nebijo to pasakyti. To užteko, kad pas jį "ruskij mir" atsiųstų KGB goblinus su nuodas.

Ar jūs, nupuvusios imperijos mankurtai, suvokiat situacijos baisumą ir groteskiškumą? Kas laukia matuškos rosijos, kai ji su talentingiausiais savo vaikais šitaip elgiasi?

P.S.
Klausimas retorinis, rusijos imperija visada taip elgdavosi su savo chalopais, Bykov tik šviežiausias pavyzdys.
lizaddt Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #678877   2021-06-14 13:08
Faraonas [2021-06-11 15:14]:
Kas dėl tų nuodų, stino įsakymu buvo įsteigta laboratorija, kurioje buvo tiriami įvairūs nuodai, ant kalinių.
Viskas baigėsi tuom, kad nunuodijo ir pati stalina. Apie tai jau atvirai kalba Rusijos istorikai.
Nekask kitam duobes....
Mano manymu, ši laboratorija veikia ir dabar.


Rusijoje nuodu laboratorija veikė nuo 1921. Bandymų metu spėjama nužudė 150-250 žmonių.


Больше года ушло у Майрановского на «работу» с рицином — растительным белком, содержащимся в семенах клещевины. Поскольку испробовались разные дозы рицина, остается только гадать, сколько жертв погибло при этих экспериментах. Действие каждого из других ядов — дигитоксина, таллия, колхицина — опробовалось на 10 «подопытных». За мучениями жертв, не умерших сразу, экспериментаторы наблюдали в течение 10-14 дней, после чего «подопытных» убивали.
Šaltinishttps://en.wikipedia.org/wiki/Poison_laboratory_of_the_Soviet_secret_services

Токсикологическая лаборатория НКВД
lizaddt Korona virusas #680113   2021-07-04 12:36
95% tikimybė, kad jokių vaistų ten nebus. Bumelis tiesiog PR kompaniją varė, bandydamas daugiau pinigų ir lengvatų iš LT valdžios ir EU išspausti.
lizaddt Korona virusas #680123   2021-07-04 15:49
Gerai [2021-07-04 14:56]:
Vaistų prieš virusą, tokių kaip antibiotikai ir negali būti, nes virusas negyvas daiktas, labiau panašus į cheminę medžiagą. Patekęs į ląstelę, priverčia ją pagaminti daugiau tokių pat negyvų daiktų. Galimi tik visokie imunomoduliatoriai, bronchų praplėtėjai, uždegimo mažintojai. Teoriškai viską galima pritempti prie vaistų nuo koronoviruso. Kaip ir mašinų langų ploviklį prie dezinfekanto.


Bulshit.
Virusas lasteleje vykdo savo biochemine/genetine veikla, t.y. infekcijos metu yra gyvas. Todel kai kuriems virusams yra pavyke parinkti "nuodus", o mums vaistus: aciclovir, zidovudin, oseltamivir ir t.t.

Bumelio atveju, tai yra rekombinantinis antikunis kuris tiesiog fiziskai surisa virusa ir taip ji neutralizuoja. Tokio vaisto technini prototipa gali padaryti bet kuris nagingas mol biol magistras turintis priejima prie labes. Tikrasis isukis ten yra kitu kompaniju patentai, klinikiniai tyrimai, registravimas FDA.
1