Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
SDarius Baltijos rinkų pulsas #609791   2019-10-12 18:31
Emigracija jūs emigracija ..... )) Neteisinu niekad valdžios, bet keista skaityt net tokius pasisakymus, juolab investuotojų forume. Tipo mokesčių mokėt nenoriu, bet verkiu, kad Lietuvoj gyvent blogai. Tai iš kur į tą biudžetą pinigai sukrinta, gal prisninga??? Pensijas gal Kalėdų senelis moka?
SDarius Baltijos rinkų pulsas #609821   2019-10-13 10:32
Bičbirbis [2019-10-12 19:54]:
Kodėl nenoriu mokėti? Aš visada GPM susimoku. Vietoj to, kad gaudyt šešelį, tai žmonės, kurie nežino, kas yra VMI, chalturina toliau, o mokesčių našta didinama ir taip jau mokesčius mokantiems piliečiams. Jau tie žmonės ir taip kenčia dėl sukilusių paslaugų kainų, kurias būtent sukelia šešelyje vaikštantys pinigai.

Antra, lietuvių finansinis raštingumas labai prastas lyginant su vakarais. Tai vietoj to, kad gerintų sąlygas nelaikyti pinigo po pagalve, o skatintų investuoti, dar labiau sunkina Lietuvos žmonėms sąlygas. Galima paminėti antžmogiškus komisinius Lietuvos bankuose, kai pasaulis eina į zero commisions.

Trečia, už tuos pinigus kels pensijas? c'mon. Ką tik per visur skatino investuoti patiems, kaupti papildomai, nes pensijos neužteks. O po kelių mėn. sunkina sąlygas būtent investuoti

Einama lengviausiu keliu - padidinam mokesčius jau ir taip mokantiems, kai aplinkui pilna, kurie iš vis nieko nemoka.


Ne visai galima sutikti su tavo nuomone, kad mokesčius bando padidint ir taip jau mokantiems.
....aukštoms pajamoms iš individualios veiklos. Pastariesiems šiuo metu taikomas 15 proc. mokestinis tarifas. Prezidento siūlymu, smulkųjį ir vidutinį verslą vystantiems gyventojams aktualus individualios veiklos pajamų iki 35 tūkst. eurų per metus apmokestinimas nebūtų keičiamas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nauseda-nori-spartinti-pensiju-didinima.d?id=82500271

Dėl tų, kurie chaltūrina ir nežino, kas yra VMI visiškai sutinku ir tuo keliu taip pat einama. Naikins verslo liudijimus statyboms, autoserviso paslaugoms ir t.t.

dėl lietuvių finansinio raštingumo - tiesa, bet nemanau, kad 5 proc išspręstų finansinio raštingumo problemą.
Komisiniai Lietuvos bankuose dideli mono nuomone už tai, kad per maža konkurencija, Nausėda kvietė ateiti į Lietuvą Lenkijos bankus vizito Lenkijoj metu dėl tos pačios priežasties. Taip pat niekas netrukdo tau investuoti į banko akcijas ir atsiimsi tuos komisinius per pelną, jei manai, kad bankai per daug uždirba.

Straipsnyje rašoma, kad teikia įstatymų pakeitimo projektus, leisiančius užtikrinti spartesnį pensijų didinimą, ar tikrai tie surinkti pinigai būtų skiriami spartesniam pensijų didinimui - pagyvensim pamatysim, bent jau taip deklaruoja.

Nematau tame tragedijos ir priežasties emigruoti, vos kam nors pirstelėjus.
SDarius Baltijos rinkų pulsas #609847   2019-10-13 19:06
GX [2019-10-13 12:05]:
Paimkime paprastą variantą. Eilinis investuotojas štai iš akcijų vertės uždirba per metus pvz 20 000eurų pelno. Sumoka 3000eurų pelno mokestį. Tačiau pensijos kaupimo prasme man nepriskiriama nė viena diena. Mano uošvienė dirba kasininke. Pagal jos algą sodrai ji sumoka 300eurų per metus, iš kurių dėl lengvatų dar 350atgal "susigražina". Mano pelno mokestis atitinka 30 tokių kasininkių visus sumokamus mokesčius per metus. Skaičiuokit jūs kaip norit, pelno, sodros, kitus mokesčius, bet mano vien pelno mokestis vis tiek daugiau nei jos. O privilegijų, kad bent 1diena įsiskaičiuotų į stažą man nėra. Žinoma, savo ateitimi rūpinuosi pats ir dar valstybei dosniai atseikėju. Dabar po šio pakeitimo aš jau mokėsiu 4000eurų mokesčių. Tačiau už tai man vėl špygą duoda.

Solidarizuotis reikia , daugiau uždirbi daugiau ir moki (juokauju). Pabandyk įsivaizduot kiek žmogus iš darbo santykių uždirbdamas 20000 eurų susimokėtų mokesčių ir manau tas tavo 4000 eurų pasirodys ne tiek ir daug.
Dėl pensijos kaip ir minėjo topl0305 VSD nemoki, tai nieko ir negauni
1