Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
sliux STU1L - Stumbras #611486   2019-11-05 17:44
Noriu atsikratyti nuo senų laikų LHV sąskaitoje užsilikusių 10 vnt. STU1L akcijų. Perleisiu tam, kas iki šio mėnesio galo pasiūlys didžiausią kainą. Pradinė viso akcijų "paketo" kaina 0, kainos žingsnis 1 ct.
sliux ESO1L - Energijos skirstymo operatorius #612490   2019-11-18 12:33
IA pranešimas spaudai:

--

Investuotojų asociacija kviečia burtis ESO ir „Ignitis gamybos“ akcininkus

Vilnius, lapkričio 18 d. Investuotojų asociacija kviečia burtis valstybės valdomos „Ignitis grupės“ iniciatyva iš biržos delistinguojamų energetikos bendrovių Energijos skirstymo operatorius (ESO) bei „Ignitis gamyba“ akcininkus.

„Esame įsitikinę, kad ESO ir „Ignitis gamybos“ pasitraukimas iš biržos sumažins jų veiklos skaidrumą. Suburta grupė sieks, kad ESO ir „Ignitis gamybos“ akcininkams būtų pasiūlyta turimas akcijas konvertuoti į viešą akcijų pasiūlymą (IPO) planuojančios „Ignitis grupės“ akcijas ir taip išlaikyti dalyvavimą energetikos įmonių kapitale“, - sakė Investuotojų asociacijos valdybos narė Sigita Pranckėnaitė.

Pasak jos, jeigu tai nebus padaryta, o pasiūlytos ESO ir „Ignitis gamybos“ akcijos bus išpirktos pasinaudojant jų akcijų kainos nuosmukiu biržoje, bus akivaizdu, kad tikrasis IPO tikslas – daugiklių arbitražas, kai vienas akcijas išpirkus pigiau, visą grupę būtų siekiama listinguoti brangiau.

„2019 metų pirmojo pusmečio pabaigoje iš 2,4 mlrd. eurų konsoliduoto „Ignitis grupės“ ilgalaikio turto net 2,1 mlrd. eurų sudarė ESO ir „Ignitis gamybos“ turtas, taip pat beveik visa EBITDA uždirbama tik šiose dviejose bendrovėse“, – sakė S. Pranckėnaitė.

Investuotojų asociacijos direktoriaus bei valdybos nario Tomo Pilipavičiaus teigimu, praeityje vykę procesai parodė, kad galybė – vienybėje. „Todėl tikimės, kad ESO ir „Ignitis gamybos“ akcininkai aktyviai jungsis prie kovos už sąžiningą elgesį su jais“, - sakė T. Pilipavičius.

Siūloma ESO ir „Ignitis gamybos“ akcijų išpirkimo kaina nepatenkinti akcininkai turėtų kreiptis elektroniniu paštu info@investuotoju.lt bei nurodyti savo kontaktinius duomenis bei valdomą akcijų kiekį.
sliux RoboForex #612528   2019-11-18 22:13
Paantrinsiu- bent jau webmoney ir skrill pervedimai yra momentiniai, į abi puses. Gal kai sumos didelės, tai gali būti kokie nors papildomi tikrinimai. Bet iki 500eur mokėjimai praktiškai realiu laiku eina.
sliux STU1L - Stumbras #613439   2019-12-03 15:13
Aukcioną laimėjo jonas1, pasiūlęs 1,00 EUR. Kviečiu jį susisiekti su manimi per PŽ ir aptarti akcijų perleidimo detales. Terminas- iki metų galo.
sliux Traders LT - DAO #613702   2019-12-08 16:31
Deja pirmas blynas prisvilo- dėl išorinių aplinkybių pirmąjį DAO teko likviduoti. Kai buvo pranešta apie eilinį ethereum tinklo atnaujinimą, aragon protokolo developeriai susigriebė, jog tai turės esmines neigiamas pasekmes vienam iš pagrindinių DAO kontraktų: https://blog.aragon.org/istanbul-hard-fork-impact/ Todėl nutariau dar prieš euthereum fard fork, kuris įvyko vakar, iš DAO laikinai išvesti iki šiol sukauptus aktyvus atgal į išorinę sąskaitą. Iki šiol buvo susikaupę 420 USDC ir 412 BAT, kurių bendra vertė šiuo metu yra ~500$. Artimiausiu metu planuoju registruoti naujos versijos DAO ir viską grąžinti atgal. Tiesa iki šiol tinklapio uždirbamą pelną į DAO siųsdavau kas mėnesį, kas nebuvo optimalu dėl santykinai didelių token prekybos ir siuntinėjimo mokesčių tokioms mažoms sumoms. Todėl ateityje pelną į "skaitmeninį formatą" konvertuosiu tik kiekvieno ketvirčio gale.
1