Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

ParašėTemaŽinutė
sliux Traders LT #602939   2019-07-06 15:11
Gerai [2019-07-05 13:20]:
Man tai įdomu kiek kainuoja tinklapio savikaina per mėnesį, kiek pritraukiama lėšų ir kiek reikia pritraukti, kad viskas klestėtų. Pav. kiek kainuoja vienos reklamos patalpinimas. Gal būt kas iš treiderių, ar jų pažįstamų turi savo verslus ir galėtų pasireklamuoti.


Kadangi tinklapio veiklą norisi decentralizuoti, tam žinoma reikalingas viešumas. Todėl planuoju sukurti atskira temą, kurioje skelbsime kažką panašaus į biržoje kotiruojamų įmonių oficialius pranešimus, t.y. lankomumo statistiką, naujienas įtakojančias pajamas, esminius funcionalumo pokyčius, ketvirčio veiklos ataskaitą ir panašiai. Atsakant preliminariai į tavo klausimą, šio tinklapio metinės pajamos per pastaruosius 10 metų kito maždaug 6000-15000 eur intervale. Čia tik pajamos, neatskaičius jokių sąnaudų ir mokesčių. Manau pakėlus lankomumą nors 2x ir užsiėmus profesionaliai pardavimais, pajamas per metus būtų galima padidinti iki kokių ~50k EUR.
sliux IRC pokalbiai #603073   2019-07-08 23:21
Atgyvenusį ir senokai nebeveikiantį IRC tipo pokalbių kanalą pakeičiau į gerokai naujoviškesnį variantą Discord pagrindu. Prisijungti galima per meniu "Bendruomenė > Online pokalbiai", arba per šį URL: https://discord.gg/TsvS7Ss

Gal su laiku pavyks čia suburti gyvų pokalbių mėgėjų kolektyvą, kaip senais gerais laikais, kai Baltijos biržų sesijos metu IRC kanale gyvai diskutuodavo gerokai virš 50 narių.

P.S. Tuo pačiu reikėtų savanorių pabūti Discord serverio moderatoriais. Kas nors?
sliux Traders LT - DAO #603257   2019-07-10 23:01
Užvedu naują temą, kurioje bus aprašoma ir diskutuojama išskirtinai apie mūsų DAO. Ankstesnėje temoje (Tema #3156) užsiminiau, kad bandant "perkrauti" tinklapį ir prikelti jį naujam gyvenimui bandysim taikyti naujovišką jo valdymo modelį- įkurdami "Decentralizuotą Autonominę Organizaciją" (DAO- Decentralized Autonomous Organization). Teorinių žinių apie šį modelį pagal raktinį žodį DAO galima susirasti per google, o paviršutiniškam susipažinimui tiktų kad ir šis straipsnis: https://medium.com/smartz-blog/what-is-dao-and-how-it-works-d43ec5bc236f

"Traders LT" DAO varikliu nusprendžiau panaudoti Aragon sistemą, nes jie šiai dienai man pasirodė toliausiai pažengią su tokio tipo sistemos kūrimu. Aragon savo labai sėkmingą ICO suorganizavo dar 2017 metų pavasarį, surinkdami 275 tūkst. ETH ir šiai dienai išsaugoją maždaug pusę surinktų lėšų (kurių vertė ~40mln usd), taigi jie turi tikrai pakankamą biudžetą tolimesniam sistemos developinimui.

Iš techninės pusės žiūrint, Aragon DAO yra ethereum tinkle įdiegti keli tarpusavyje sąveikaujantys išmanieji kontraktai, kurių funkcionalumą ir naudojimo teises galima konfigūruojant prisitaikyti pagal savo įmantriausius poreikius. Dabartinėje eth main tinkle jau paleistoje versijoje kol kas yra tik kelios pačios būtiniausios funkcijos ir programos, tačiau net kelios programuotojų komandos kuria tikrai nemažai papildomų modulių, kurie labai stipriai išplės funkcionalumą ir pritaikymo galimybes. Nemažai šių jau main tinklui paruoštų modulių turėtų būti užbaigti dar šių metų bėgyje.

Traders LT DAO startavo 2019-06-01 dieną ir jį visada bus galima rasti šiuo adresu: https://mainnet.aragon.org/#/traders Reikės vėliau gal net kur nors į pagrindinį meniu šią nuorodą įkelti.

DAO sukūrimo tranzakcija kainavo 0.02139989338134 Ether t.y. ~5$ tuo momentu. Kaip minėjau pradžioje DAO yra gana "tuščias", t.y. tai kas sukuriama standartiškai pagal nutylėjimą, bet su laiku ten bus įdiegta papildomi kontraktai (funkcionalumas) ir bus atlikti konfigūravimo veiksmai pritaikyti būtent mūsų atvejui, tik žinoma pirma reikės viską gerai apgalvoti Kam smalsu daugiau sužinoti apie standartinį funkcionalumą, nepatingėkite peržiūrėti help'ą, kuris parodomas DAO apačioje dešinėje paspaudus ant klaustuko paveikslėlio.

Visus DAO konfigūravimo veiksmus griežtai aprašinėsiu ir registruosiu šioje temoje, nors iš esmės nieko ir taip nenuslėpsi, nes juk viskas visiems laikams bus užfiksuota ethereum blockchain'e

Taigi pirmas ir kol kas vienintelis veiksmas:

1. DAO INIT (2019-06-01)
sliux Traders LT - DAO #603481   2019-07-14 23:40
youngcat, ok įtikinai, google paieškoje reikia vesti "dao organization"

saulius-fx, būtent- tai yra bandymas išleisti "akcijas" skaitmenine forma. Privalumas tokios formos tame, kad akcijų leidimo laikotarpis laike gali tęstis iki begalybės, o potencialių akcininkų gretos neribotos, nes jais galės tapti bet kas, prisidėdamas prie šio projekto netgi nebūtinai lėšomis bet tiesiog savo indėliu į jo vystymą ar turinį.

Šiandien atlikau pirmąjį lėšų pervedimą į DAO seifą (vault). Šiame seife bus kaupiamos lėšos ETH ir ERC20 tokenų pavidalu, iš kurių vėliau bus atliekamos investicijos arba išmokamas pelnas DAO "akcininkams". Pirmasis pervedimas į seifą atliktas BAT tokenais, kuriuos tinklapis uždirba reklamuodamas tikrai puikią interneto naršyklę Brave. Nuoširdžiai ją visiems rekomenduoju dėl greičio ir trackinimo bei reklamų automatinio blokavimo: url=https://brave.com/tra260]https://brave.com[/url] Apie šį ir kitus traders.lt tinklapio pajamų šaltinius detaliau aprašysiu specialiai tam užvestoje naujoje temoje.

DAO seifo balansą visada bus galima matyti šiuo adresu:
https://mainnet.aragon.org/#/traders/0x00d439660e56eeb959411e33cb251d2ee49a544c
sliux Traders LT - DAO #603483   2019-07-15 00:05
Prisipažinsiu, kad tikslus ekonominis modelis dar tikrai nenumatytas, yra tik kelios idėjos, dėl kurių dar reikės pasitarti su visais. Akcininkų gretų didėjimas neturėtų įtakoti akcijų kainos- ji kaip ir normalių įmonių atveju turėtų labiausiai priklausyti nuo projekto generuojamų (arba potencialių) pajamų ir pelno.
sliux Traders LT #603691   2019-07-17 21:52
Ačiū Pravalas ir kitiems už palaikymą. Į skeptikų komentarus ir patyčias kol kas stengsiuosi nekreipti dėmesio, o protingos nuomonės ir patarimai visada laukiami.

Bandau dėlioti startinį ekonominį modelį, kuris sudomintų kuo platesnį bendruomenės narių ratą ir padėtų išjudinti viską iš mirties taško. Kaip minėjau norėtųsi viską daryti viešai, keliant finansus ir nuosavybę į blockchain. Kaip teisingai kažkas pastebėjo, vargu ar bus daug susidomėjusiųjų, jeigu iškarto pradėsim dalinti kripto tokenus, nes kad juos pasiimti ir laikyti dar ir kripto piniginę reikia mokėti susikurti. Todėl turiu tokią mintį, kad viską lygiagrečiai reikėtų daryti per virtualius portalo taškus ir virtualius tokenus, kuriuos bet kada norintys gali konvertuotis į realius kripto token, padengtus realiu turtu. Tokiu atveju pirminis "pažaidimas" niekam nesudarys papildomo galvos skausmo, o jeigu viskas įsivažiuos ir pavyks, bet kada skeptikai galės pakeisti nuomonę ir prisidėti. Aišku patikėję ir prisidėję ankščiausiai ateityje turės didžiausią naudą.

Pirminė idėja, kuri galbūt verta kritikos, tokia:

Kiekvieną mėnesį portalo nariai už naudingą veiklą renka virtualius taškus, panašiai kaip dabar tarkim pliusai už geras žinutes forume, tačiau tų veiklų bus daug įvairesnių. Mėnesio gale generuojama eilinė fiksuota virtualių token emisija ir proporcingai išdalinama už tą mėnesį surinktus virtualius taškus. Lygiagrečiai tiek pat jau realių tokenų sugeneruojama ethernet tinkle (DAO) ir jie saugiai stovi, kol bet kada ateityje kas nors neužsinorės savo virtualius token konvertuoti į realius. Konvertavimas vyksta sudeginant virtualius token ir pervedant rezerve sukauptus realius. Kiekvieną mėnesį ar ketvirtį į DAO siunčiamas tinklapio uždirbtas pelnas ir padedamas taip, kad realių token turėtojai bet kada jį gali išsigryninti. Tokiu būdu net ir išsigryninant tik pavieniams "akcininkams" pas kitus atsiras tikėjimas, kad tie virtualūs tinklapio taškai ir token tikrai kažko verti.

Toks ekonominis modelis, su fiksuota token emisija kiekvieną mėnesį, galėtų laike tęstis ilgai, o daugiausia laimėtų tie, kas prie token dalybų prisidėtų pirmieji, nes jiems pavyktų pradžioje susirinkti santykinai didelius jų kiekius, panašiai kaip pirmiesiems bitcoin kasėjams. Žinoma būtų puiku, jeigu į visą šį modelį pavyktų pačioje pradžioje įterpti absoliučiai visus dabartinius tinklapio narius, suskaičiavus ir įvertinus jų indėlį per daugelį tinklapio gyvavimo metų.

Pabandysiu artimiausiomis dienomis su kokiu nors exceliuku pamodeliuoti, kaip tokių idėjų realizavimas atrodytų su realiais procesais ir skaičiukais.
sliux Traders LT #603775   2019-07-18 11:37
Mr Ra [2019-07-17 23:23]:
Aš niekaip nesuprantu, kodėl man reikėtų mokėt už žinutes?
Gal geriau kokią knygą padovanot, ar suorganizuot kokį Meet up’a su bafetu

Geriau apskritai narystę apmokestint ir į labdaros fondą.. na, bet suprantu čia jau nebeatšaukiama, tai tiesiog laukt ir žiūrėt reik


Na su savo uždirbtais virtualiais ar realiais token galėsi daryti ką nori, pvz perleisti kitam nariui už jo gerus darbus (puikų straipsnį arba tas pačias forumo žinutes) ar net labdarai paaukoti. Galėsim padaryti viduje tinklapio virtualią labdaros piniginę, kurioje kaupsis labdarai paaukoti virtualūs token, o pvz metų gale prieš Kalėdas juos per DAO ir kripto keityklas konvertuosim į fiat ir pervesim kokiai nors labdaros organizacijai

kikas [2019-07-17 23:43]:
Jei bus galima parduoti tokenus, tik problema kas nores juos pirkti


Pagal mano aprašytą idėją pirkėjų ir nereikės, tiesiog iš kaupiamo pelno bus pastoviai didėjantis kokio nors stablecoin balansas DAO seife ir tu proporcingai savo turimiems token galėsi bet kada savo dalį iš seifo išsiimti.

Parshiukas [2019-07-17 22:11]:
Kazkokia pauksciu kalba. Ir kaip sita VMI paaiskint?


O ką VMI gali prikišti, jeigu čia jau naudosim pelną po absoliučiai visų legaliai sumokėtų mokesčių?

Baltas [2019-07-18 10:44]:
Pala, o tu dabar pažiūrėk į mano statusą, į eu...Teoriškai ir pagal tavo deklaruojamas tiesas, taip ir turėtų būti, kaip tu rašai...Klausimas kitas, kodėl to NĖRA?...Vadinasi, yra dar kitas statusas, apie kurį net neužsimenama...Greičiausiai, plaukuota ranka korekcijas daro, pagal save...


Teoriškai turėtų būti taip, kaip sako C#- minusus gali dėti tik senbuviai ir yra jų limitas už kažkokį laikotarpį (berods 5 minusai per einamas 7 dienas) ir jeigu juos išnaudojęs, turi laukt kol atsinaujins. Nepamenu, kad būtų kada nors dėti kokie papildomi apribojimai konkretiems nariams, bet vakare detaliau patyrinėsiu šį skundą.
sliux Forex Čempionatas 2019 #604228   2019-07-22 22:29
Automatinis diskvalifikavimas atjungtas, kad dar būtų galima duoti progą skubiai pasitaisyti po lemiamo perspėjimo. Praeitą kartą kaip matau litsas sureagavo į perspėjimą ir sąskaitą atnaujino, bet kadangi šį kart jokios reakcijos, diskvalifikuoju rankiniu būdu. Taisyklės yra taisyklės. Tuo pačiu iš čempionato šalina ir Arturas89, nes jis aplamai sąskaitą prasitrynęs.

F-trader [2019-07-16 09:19]:
Sveiki,
mano brokeris ETX capital pakeitė mano accountą kitu. Ten pervedė ir visą sumą iš ankstesnio.Ar galima toliau dalyvauti čempionate su ta pačia, bet nauja sąskaita ?


Na gal ir pavyktų kažkaip pridėti naują sąskaitą, pridedant istoriją iš senosios. Reikia nuorodos į naują statistiką pradžiai.
sliux Traders LT #604229   2019-07-22 22:33
Kad lyg nieko nekeičiau Tik radau, kad nustatymuose esu įvedęs pora vartotojų ID, kuriems minusų dėjimo galimybė atjungta: 11010,10706. Nepamenu kada ir dėl ko jie buvo sutramdyti, bet turbūt ne be reikalo.
sliux Traders LT - DAO #604271   2019-07-23 19:42
Vakar į DAO seifą (vault) permečiau tinklapio per 2019 birželį sugeneruotą pelną. Kad išvengti smarkaus vertės kintamumo ar net nuvertėjimo, didžioji dalis lėšų seife bus laikoma stabiliomis valiutomis. Svarsčiau apie Tether, kuris yra populiariausias ir turi didžiausią kapitalizaciją, tačiau pasirodo jo išvedimas iš kripto biržų santykinai labai brangus, todėl nutariau pradėti su antrąja didžiausia stabilia moneta USDC (USD Coin). Vėliau dėl rizikos valdymo gal bus ir kitų, nes alternatyvų tikrai yra- PAX, DAI, TUSD..

Pelno po visų sąnaudų ir mokesčių už 2019-06 suskaičiavau 128 EUR, o konvertuojant į USDC gavosi ~145. Buvau minėjęs kitoje temoje, kad į DAO permetamas pelnas ar kitos įmokos (pvz. tiesioginė parama per kripto) bus kaupiami portalo atnaujinimo bei kitiems investiciniams projektams. Be to ne mažiau 20% šios sumos bus skirta bendruomenei už indėlį į tinklapio turinį ar kitą naudingą veiklą.

Pagrindinio (vėliau jų bus daugiau) seifo turinį visada galima matyti ne tik per Aragon klientą, bet ir tiesiai per kontrakto adresą: https://etherscan.io/tokenholdings?a=0xc37861B8274E63e9e8644Ff9e9e69e0DD96Fe3B7
sliux Traders LT #604341   2019-07-24 22:49
^la [2019-07-24 09:28]:
Coin'ai juda, bet organizaciniai ir valdymo pokyčiai jokie nevyksta. Kokia prasmė šios iniciatyvos? Gal yra kažkoks veiksmų planas ateinančių 3-12 mėn.?


Maskva irgi per dieną nepasistatė, judėsim po truputį Suprantu, kad publika jau su popkornais rankose laukia greito veiksmo, tačiau be pagalbos iš šalies vienas čia nieko greitai nepadarysiu. Tiems patiems strateginiams ir planavimo klausimams suformuluoti ir spręsti (research) taip pat reikia skirti nemažai laiko ir pastangų, ką dabar tyliai už kardo ir darau.

Konkretaus veiksmų plano nėra, bet nekonkretus būtų toks:

- Bandyti suformuoti kelių žmonių komandą, kurie turi kompetencijas tam tikrose srityse ir sutiktų pradžiai prisidėti savo epizodiniu darbu ar konsultacijomis savanoriškais pagrindais be atlygio, tikėdamiesi gauti moralinę ar finansinę naudą ateityje, jei projektas taptų sėkmingu. Užvesiu šiam komandos subūrimo tikslui naują temą;

- Dabartinėje tinklapio versijoje įdiegti naują ar patobulinti esančią (kuo paprastesnę) sistemą, kurios pagalba komandai ir visiems kitiems bendruomenės nariams bus dalinami taškai ir/ar token už turinio kūrimą ar kitus darbus/nuopelnus;

- Ethereum tinkle veikiantį DAO sukonfigūruoti pradžiai bent jau taip, kad jame kaupiamas tinklapio generuojamas pelnas ir tiesioginė rėmėjų parama būtų bet kada prieinama tinklapyje dalinamų token turėtojams, t.y. būtų bent kažkokia ekonominė paskata "atyvistams". Vėliau, jeigu viskas įsivažiuos ir DAO pradės kauptis gana solidžios sumos, perleisti DAO valdymo teises iš aktyviausių ir patikimiausių bendruomenės narių sudarytai valdybai;

- Jeigu projektas įsivažiuoja, kurti juridinį asmenį, kad pilnai sutvarkyti visus tinklapio teisinius ir nuosavybės klausimus. Tada kaupti lėšas arba pritraukus papildomas išorines investicijas rimtam tinklapio atnaujinimo ir funkcionalumo išplėtimo projektui; Per įkurtą juridinį asmenį investuoti į kitus pelningus verslo (nebūtinai internetinius) projektus; Nepamiršti būsimais milijoniniais pelnais proporcingai dalintis ir su visais token akcininkais

Toks būtų supaprastintas master planas. Aišku kiekvienas punktas dar skils į kelis smulkesnius arba tarpe atsiras papildomų veiksmų.
sliux Pasiūlymai tinklapiui #607244   2019-09-04 21:48
Šarlatanas, pataisėm, ačiū už pastabą!
sliux Kripto "milijonieriai" #607581   2019-09-11 12:51
Pats sau milijonierius- premjera spalio 18d.

sliux Mano ICO investicinis portfelis #607833   2019-09-16 22:50
Expanse [2019-06-17 20:03]:
Kodėl Binance pardavei?


Pagal pirminį planą žadėjau nieko nepardavinėti, bet Binance pardaviau, o tiksliau iškeičiau į IDEX po gegužės mėnesį jiems nutikusio saugumo incidento, kai buvo pavogta 40mln vertės kripto: https://www.binance.com/en/support/articles/360028031711
BNB buvo didžiausia ir bene vienintelė pelninga portfelio pozicija, todėl norėjosi susimažinti riziką. BNB iškeičiau į panašų token IDEX, kuris taip pat priklauso biržai ir gauna pinigų srautą, priklausomą nuo tos biržos prekybos aktyvumo bei surinktų mokesčių. Iš pradžių sprendimas atrodė vykęs, nes po rokiruotės IDEX dar kurį laiką kilo, tačiau vėliau kai apsisuko ETH, su trenksmu į dugną nugarmėjo ir IDEX (-75%). Turbūt dėl KYC įvedimo iki tol decentralizuotoje biržoje ir baimės, kad dėl to mažės jos aktyvumas.

vk [2019-09-11 13:31]:
Nagi, Sliux, jau beveik pusmetis praėjo, o tu rezultatų kaip neskelbi, taip neskelbi...


Rezultatas ne stebuklas, bet santykinai neblogas. ETH nuo pavasario pasiekto 380 USD piko atpigo -50%, tai ir iš portfelio daug tikėtis neverta, tačiau jis nukritęs gal tik kokie -25% nuo piko, kas santykinai yra neblogai. Be to optimistiškai nuteikia tai, kad portfelyje atsigavo kelios jau beveik nurašytos pozicijos ir dabar didesnė dalis pozicijų turi visus šansus ateityje pakilti virš pirkimo vertės. Tai kur kas geriau, nei portfelyje turėti tik kelias "iššovusias" pozicijas ir krūvą amžiams "palaidotų".

Kalbant aplamai apie šį savo projektą, jis vis dar vyksta pagal planą, t.y. ir toliau reguliariai kas mėnesį stengiuosi įmesti ~100 EUR. Labai sunku surasti ką pirkti, todėl praeitą mėnesį nusipirkau tiesiog ETH, nes mano galva šiuo metu jo kaina yra gana žema ir kitais metais matysim šios kripto atgimimą. Nuo eksperimento pradžios esu investavęs ~1800 EUR, portfelio vertė šiai dienai ~1400.
sliux Mano ICO investicinis portfelis #607942   2019-09-17 18:31
vk [2019-09-17 07:56]:
..

Kodėl Lympo nerodoma jokia vertė?


Šį pavasarį LYMPO keitė savo token kontraktą ir vietoj senų LYM tokenų išdalino naujus: https://medium.com/lympo-io/its-time-to-upgrade-the-lym-token-token-swap-information-f1b4aea9a94a Jeigu atidžiau pasižiūrėsi, tai portfelyje pamatysi ir naujus, kurių pavadinimas "Lympo tokens" ir vertė ~15$.

Jeigu teisingai supratau, tai ateityje LYM laukia dar viena migracija, šį kartą netgi į visai kitą blockchain: https://medium.com/lympo-io/harmony-and-lympo-partner-to-provide-scalable-and-secure-sharing-of-health-data-4cd618fe0115
sliux Forex Čempionatas 2019 #609231   2019-10-05 10:56
SauliusM, diskvalifikavimą nuėmiau, bet jokių kitų rankinių statistikos koregavimų nedariau. Tai tiesa sakant nelabai įsivaizduoju, ką dabar sistema suskaičiuos Be to kiek suprantu iš myfxbook statistikos ir taip per šias pora savaičių sąskaita vėl į dugną nugarmėjo. Taigi nesu garantuotas, kad pirmadienio gale nebus vėl auto diskvalifikavimo, šį kartą jau dėl -90% pelningumo.
sliux STU1L - Stumbras #611486   2019-11-05 17:44
Noriu atsikratyti nuo senų laikų LHV sąskaitoje užsilikusių 10 vnt. STU1L akcijų. Perleisiu tam, kas iki šio mėnesio galo pasiūlys didžiausią kainą. Pradinė viso akcijų "paketo" kaina 0, kainos žingsnis 1 ct.
sliux ESO1L - Energijos skirstymo operatorius #612490   2019-11-18 12:33
IA pranešimas spaudai:

--

Investuotojų asociacija kviečia burtis ESO ir „Ignitis gamybos“ akcininkus

Vilnius, lapkričio 18 d. Investuotojų asociacija kviečia burtis valstybės valdomos „Ignitis grupės“ iniciatyva iš biržos delistinguojamų energetikos bendrovių Energijos skirstymo operatorius (ESO) bei „Ignitis gamyba“ akcininkus.

„Esame įsitikinę, kad ESO ir „Ignitis gamybos“ pasitraukimas iš biržos sumažins jų veiklos skaidrumą. Suburta grupė sieks, kad ESO ir „Ignitis gamybos“ akcininkams būtų pasiūlyta turimas akcijas konvertuoti į viešą akcijų pasiūlymą (IPO) planuojančios „Ignitis grupės“ akcijas ir taip išlaikyti dalyvavimą energetikos įmonių kapitale“, - sakė Investuotojų asociacijos valdybos narė Sigita Pranckėnaitė.

Pasak jos, jeigu tai nebus padaryta, o pasiūlytos ESO ir „Ignitis gamybos“ akcijos bus išpirktos pasinaudojant jų akcijų kainos nuosmukiu biržoje, bus akivaizdu, kad tikrasis IPO tikslas – daugiklių arbitražas, kai vienas akcijas išpirkus pigiau, visą grupę būtų siekiama listinguoti brangiau.

„2019 metų pirmojo pusmečio pabaigoje iš 2,4 mlrd. eurų konsoliduoto „Ignitis grupės“ ilgalaikio turto net 2,1 mlrd. eurų sudarė ESO ir „Ignitis gamybos“ turtas, taip pat beveik visa EBITDA uždirbama tik šiose dviejose bendrovėse“, – sakė S. Pranckėnaitė.

Investuotojų asociacijos direktoriaus bei valdybos nario Tomo Pilipavičiaus teigimu, praeityje vykę procesai parodė, kad galybė – vienybėje. „Todėl tikimės, kad ESO ir „Ignitis gamybos“ akcininkai aktyviai jungsis prie kovos už sąžiningą elgesį su jais“, - sakė T. Pilipavičius.

Siūloma ESO ir „Ignitis gamybos“ akcijų išpirkimo kaina nepatenkinti akcininkai turėtų kreiptis elektroniniu paštu info@investuotoju.lt bei nurodyti savo kontaktinius duomenis bei valdomą akcijų kiekį.
sliux RoboForex #612528   2019-11-18 22:13
Paantrinsiu- bent jau webmoney ir skrill pervedimai yra momentiniai, į abi puses. Gal kai sumos didelės, tai gali būti kokie nors papildomi tikrinimai. Bet iki 500eur mokėjimai praktiškai realiu laiku eina.
sliux STU1L - Stumbras #613439   2019-12-03 15:13
Aukcioną laimėjo jonas1, pasiūlęs 1,00 EUR. Kviečiu jį susisiekti su manimi per PŽ ir aptarti akcijų perleidimo detales. Terminas- iki metų galo.