Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
sliux Ethereum - ETH #666588   2021-02-23 09:05
IceBullet [2021-02-22 23:02]:
Uz leta pervedima is metamask i coinbase sia minute praso beveik 5 eur... ka reiskia tas letas pervedimas, kiek trunka?


Tame ir bėda, kad neįmanoma pasakyti, kiek truks tas lėtas pervedimas. Gali trukti keliolika minučių, o gali ir visą amžinybę. Tarkim jeigu aš prieš kokius 2-3 mėnesius būčiau pasirinkęs "lėtą" pervedimą su 20-30 wei mokesčiu, tai turbūt iki šiol jis kabėtų, nes dujų kaina nuo to laiko pastoviai lipo į viršų ir niekada nebegrįžo į tą lygį. Dabar jau problematiška ir už mažiau kaip 100 gwei kažką nuveikt, nes gwei skraido ~200 regione pastoviai.

Aplamai ši ethereum tinklo mokesčių sistema yra nelogiška, neefektyvi ir nenaudinga tinklo vartotojams (naudinga tik maineriams). Todėl kuris laikas sklando pasiūlymas keisti mokesčių modelį iš esmės hard fork pagalba. Atrodo pagaliau rimčiau apie tai developeriai pradeda kalbėti ir gal būt dar šiemet turėsim šį pakeitimą, kuris iš esmės sumažins tinklo mekesčius ir transakcijų laiką, arba bent jau padarys juos stabilius ir lengavi prognozuojamus.

Detalią analizę apie šį EIP-1559 pasiūlymą galima pasiskaityti čia:
https://medium.com/@TrustlessState/eip-1559-the-final-puzzle-piece-to-ethereums-monetary-policy-58802ab28a27
sliux Investavimo žaidimas #667007   2021-02-24 21:16
Jeigu klausimas apie tai, kada bus skelbiama, kas laimėjo sausio mėnesio prizą už aktyvumą forume, tai kaip tik baigiu programuoti atskirą skiltį "Aktyvios temos" rubrikoje. Ten visada bus galima matyti praeito mėnesio aktyviausių forumo dalyvių reitingą. Tikiuosi per šiandien-ryt pabaigsiu.
sliux Pasiūlymai tinklapiui #667064   2021-02-24 23:57
Įkėliau atnaujinimą ir dabar jau matosi praeito mėnesio forumo žinučių ir vertinimų reitingas pagal vartotojus:
https://www.traders.lt/plug.php?e=forumposts&m=rating

Reitingas rodomas statinis, tik už paeitą mėnesį ir tik nuo 7 sekančio mėnesio dienos. Vėlavimas tam, kad forumo žinutes galima vertinti iki 7 dienų senumo, taigi pirmomis mėnesio dienomis reitingas už paeitą mėnesį dar gali keistis.

Pradžiai reitingo balų formulę padariau tokią: žinučių skaičius + 2 * teigiami vertinimai - 5 * neigiami vertinimai. Vėliau galėsim formulę keisti, jeigu bus daugumos pageidavimas.

Tuo pačiu noriu pasveikinti pirmąjį mėnesinio reitingo nugalėtoją Phantoom, surinkusį 294 reitingo balus. Vos 3 taškais nuo jo atsiliko ThePope. Ačiū abiems už aktyvumą, o nugalėtojui, kaip minėjau ankščiau, įteiksime žurnalo "Investuok" prizą- 6 mėn. prenumeratą ir pasirinktinai vieną iš jų išleistų knygų. Vėliau dar gal reikės ir kokį "medalį" profilyje prisegti Kviečiu nugalėtoją parašyti savo kontaktinius duomenis man privačiai arba į email info@traders.lt
1