Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #744630   2023-03-14 15:42
Bloga naujiena: akivaizdu, kad šioje grupėje yra bent pora asmenų, kurie prismaugtų mūsų vaikus ir išneštų skalbiankes, jei rusams pas mus pavyktų ateit.

Gera naujiena: mėgaujuosi, kaip tokie tipai kenčia, nes visiem aišku, kad jų gentainiai eina į mėsmalę, pasiseka tiem, kuriuos iškart nukala, daugybvė lieka leisgyviai laukuose supūti, nes niekam jų namie nereikia, kad vaizdo gatvėse negandintų be rankų ir kojų. Ir asilui aišku, kad nepriklausomai nuo karo eigos, net nuo to, kaip galiausia viskas baigsis, ruskiam išsivystymo lubos yra Iranas. Tačiau mes ir daug kitų, padarysime, kad būtų gerokai blogiau. Padarysime, kad ir Lietuvoje jiems būtų labai blogai.
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #744633   2023-03-14 15:58
Esi gyvas pavyzdys, kodėl rusai visada viską galiausia prašyyka. Resursų pilnas pasaulis, pas europiečius ir amerikiečius pinigų spausdinimo staklės, technologijos. Iki šiol Lietuvai laikotarpiai, kai užsiraukdavo kas nors rusiško buvo geriausi. Kiekvienas timptelėjimas vedė mus į turtingesnes ir saugesnes Vakarų rinkas. Tuo pačiu ruskių pakalikai Lietuvoje labiausia nukentėdavo. Dabar tą kartojam Europos mastu. Labai geras procesas.

O kas dėl ruskyno, tai jo laukia geležinė uždanga. Bus palikti patys sau. Manau, kad tai yra tobulas kerštas, vėl užkankins patys vieni kitus. Istoriškai ir tie laikotarpiai, kuriem ruskiai jaučia nostalgiją, kaip taisyklė buvo tokie, kai jie patys vieni kitus engė, žudė, plėšė ir niekino.
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #745239   2023-03-18 07:01
Šiaip tai, vakar buvo istorinis įvykis, Putleris apkaltintas vaikų grobimu, ir ne tik apkaltintas, bet ir paieškomas. Kartu paieškos orderis išrašytas ir ruskyno vaikų teisių gynėjai. Bet kaip pas juos viskas susukta išvirkščiai, vaikų teisių gynėja pavogė vaiką Ukrainoje.
Civilizuoto pasaulio akyse tiems, kas žudo tėvus, kad pagrobtų vaikus, galima padaryti bet ką, po to net išpažinties gali neiti…

Sekantis žingsnis galėtų būti, kaip su Sadamu, tarptautinė bendruomenė galėtų susimesti ir paskirti premiją tam, kas pristatys gyvą arba ne…
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #745256   2023-03-18 12:07
Aišku, kad visi bando ruskiam sutrukdyti. Kalbos apie raudonas linijas ir visokius įsikišimus, tai tik naratyvų kova.

Ruskiai nori užimti teritoriją ir išžudyti nepaklusnius, likusius asimiliuoit. Vakarai nori tam sutrukdyti. Ruskiai savo kėslus bando dangstyti “išlaisvinimu” arba “kova prieš nacizmą”. Vakarai nesidangsto, sako atvirai, kad tikslas yra “Ukrainos pergalė ir ruskyno pralaimėjimas”.

Tada ruskiai sako, kad “bet koks trukdymas žudyti ukrainiečius, tai tas pats, kas dalyvavimas kare prieš ruskius”. Ruskiai žviegia jau nuo pirmos dienos “nedrįskit”. Tokiu būdu bando visus išgąsdinti. Tačiau visų veidai ramūs, o ginlų upė iš lėto, bet visą laiką stiprėja, mokymų daugėja, Ukrainos pasirengimas gerėja, rusų moralė ir kredibilumas sminga.

Vakarai nenori patys siųsti karių į Ukrainą. Ruskiai taip pat to žino, nes supranta, kuo viskas baigtųsi. Be to Vakarams labiau apsimoka palaukti, kol rusai patys vieni kitus nukankins ir nusilps, nei veltis į karą, kuris gali pavirsti branduoliniu. Bet ginklų tiekimui jokių realių ribų jau nėra. Greičiausia pagrindinis lemiamas faktorius, yra Ukrainos gebėjimas pakankamai greitai išmokti juos panaudoti.
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #745259   2023-03-18 12:50
Kitaicai yra visiškai priklausomi nuo Vakarų rinkų. Dešimtoji dalis sankcijų, kurios taikomos ruskiam, jiems kainuotų dešimtis jei ne šimtus milijardų. Nedidelis sutrikimas jūros susiekime tarp pasaulio ir Kinijos, po kelių mėnesių kinam gali baigtis badu, nes visas trašas ir didelę maisto dalį įsiveža. Kažin, ar kina rįšis užsidėti rusišką kilpą sau ant kaklo.

Beja, ką tik sužinojau, kad JAV jau ir taip yra speciali programa pagal kurią padėjęs sugauti karo nusikaltėlį glai gauti iki 5 mln USD. Taigi, norintiems ištrūkti iš ruskyno jau yra apie ką pagalvoti…
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #745405   2023-03-19 22:45
Kai pasižiūri, kaip ruskiai elgiasi su savo vaikais, kaip grobia kitus, kaip tėvų žudymą idant pavogti vaikus vadina “išgelbėjimu”, kaip naikina savo šeimas ir griauna svetimus miestus (ir tai vadina “išlaisvinimu”), taip, kad ruskių jau nekenčia visas pasaulis, ir asilui turi būti aišku, kad tos valstybės jau nėra, kad tai, kas liko už tvoros (kuri stovės bent šimtą metų) kitaip nei pragaru nepavadinsi. Putleris šiandien tai tas pats, kas Kadafis prieš niolika metų. Su visa rusiška išvirkščia logkia, bičas, kuris tvatinasi su n+k moterų, kuris turi krūvą nesantuokinių vaikų, prisivogęs milijardus, pristatomas, kaip “tradicinių vertybių gynėjas”. Dar ir paieškomas už vaikų grobimą. Vokiečiai jau oficialiai pareiškė, kad jei pasirodys jų teritorijoj, bus areštuotas ir perduotas teismui. O bus ir daugiau kaltinimų ir orderių. Bus visas buketas kaltinamųjų. Sankcijos liks ir stiprės, kol visi banditai nebus perduoti teismams. O žinant ruskius, tai reiškia, kad sankcijos bus visada. Kaip karas bepasisuktų, ruskyno jau nebėra. Pasigirsta dar kliedesiai apie “resursus”, “pasaulio galybę”. Viskas yra pakeičiama ir apeinama, kad tik nereikėtų turėti reikalų su galvažudžiais ir žmogėdrom. Nė vienas ruskių gerbėjas besireiškiantis šiame formume viešai neišdrįstų pasakyti to paties, ką čia dėsto anonimiškai ir likti nenubaustas. Tai jau savaime yra iškalbinga. Nors neslėpsiu, man teikia malonumą pasiskaityti, kaip jie čia tamposi…
zalias28 Karas. Ginklai. Nesutarimai #745415   2023-03-19 23:38
V# [2023-03-19 22:50]:
Kai paskaitai zalias28, tai supranti kad jau rimtai zmogui reikia pagalbos


Čia pareiškė veikėjas, kuris ką tik parašė, kad vaikus iš tėvų atiminėti yra ok. Tipo “karas yra karas”. Tai tik liudija, kad karas yra ruskių galvose. Kai bus išspirti iš Ukrainos toliau sėkmingai valgys vieni kitus.
1