Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
daliux IGN1L - Ignitis grupė #701704   2022-01-20 12:03
GX [2022-01-20 10:19]:
Mmedic [2022-01-18 13:04]:
O ką čia berašyti- pateisina savo blogiausios baltike akcijos vardą. Kyla po 0,2 proc. per dieną, krenta po 1,5-2 proc.
Duoda ir arbitražas kak nada. Žodžiu tas pats besitęsiantis liūdesys akcininkams


Na taip, tikra teisybė. Lyginant kiek krito kitos akcijos Baltike ir kiek IGN, atrodo, kad rusai grasina į kokią Kruonio hidroelektrinę įsiveržt. Atrodo turėtų būti teoriškai safe heaven pozicija. Bet realybė kas kartą vis priešinga.


Na taip - tikra jūsų abiejų teisybė. Lyginant, kiek IGN krito su kitomis Baltiko akcijomis, net baisu pasidaro - krito tiek, jog grąža nuo metų pradžios aplenkė abi palyginamajame energetikos sektoriuje veikiančias įmones - LGD ir EGR. Taip pat aplenkė ir kitą pagal apyvartą ir likvidumą esančią lyderę - SAB (būtent tik dėl likvidumo ją čia paminiu - šiaip SAB ir IGN tarpusavyje sunkiai lyginamos). Dar viena palyginamoji akcija (taip pat dividendinė, kaip IGN) - TEL. Kilo tiek pat, grafikas irgi labai panašus.

Tad gal nustokite baubti, kaip kai kai kurie veikėjai, neaišku nei už, nei prieš ką tai darantys. Ir prieš rašydami bet ką - patikrinkite faktus. Nes antraip - čia ne nuomone ar informacija dalijatės, o tiesiog skleidžiate meląP.S. tas pats pasakytina ir apie "faktą" dėl arbitražo - kuris jau senokai nevyksta, arba vyksta nykstamai maža apimtimi. Užtenka gi patikrinti apyvartą Londone. Bet aišku - smagiau parašyti bet ką. O kažką tikrinti ar pagrįsti tikrais faktais - jau per sunkus darbas
daliux IGN1L - Ignitis grupė #701716   2022-01-20 13:03
Atkreipkite dėmesį, jog komentavau 2 paskutinius GX ir Mmedic postus - kurie būtent ir kalbėjo apie paskutinį kritimą. Būtent tam ir paimtas tas laikotarpis, apie kurį jie patys kalbėjo.

Apie ilgesnio laikotarpio buvusį GRD spaudimą IGN akcijos kainai pats ne kartą esu rašęs - ir manau visiems jis žinomas. Bet GDR spaudimas vieniems buvo minusas, o kitiems - galimybė.
1