Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
xgx SAB1L - Šiaulių bankas #667148   2021-02-25 14:40
Pylipukas [2021-02-25 12:33]:
Tai duos, dar kas šiandien po 0,51 ar jau nebeduos ?
Puse dienos laksčiau su kailiukais į taromatą po to į bankomatą...
Net Medicinos bankas, ir tas pernai 3,6 lemo virino.: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/medicinos-bankas-pernai-uzdirbo-3-6-mln-euru-grynojo-pelno.d?id=86563325

Žmogau, ar kartais nesate patologinis melagis? Šiandien vidutinė sandorių kaina yra vos 0,4% didesnė už Jūsų meldžiamą. Ar bent vienas save gerbiantis investuotojas švaistytų savo laiką dėl 0.4%? Net jeigu turite 1 mEUR gerai diversifikuotą portfelį, kuriame vienai akcijai skiriate <10% ir niekada neinvestuojate visos sumos iškart, Jūsų potencialus uždarbis tėra keli šimtai eurų. O jei valdote 1 mEUR portfelį, tai esu tikras, kad savo laisvalaikį su šeima vertinate labiau nei tuos kelis šimtus eurų per metus. Jeigu vis gi turite studentišką portfelį, tai Jūsų vaikymasis 0,4% Jums duos tik butelį alaus...

Kitaip tariant, eikite į bažnyčia išpažinties, nes melavimas (arba puikybė) yra viena iš didžiųjų nuodėmių.
xgx SAB1L - Šiaulių bankas #667363   2021-02-26 10:33
GX [2021-02-26 09:57]:
Nebūtinai tie 12mln atidėjimai papildomi virs nuostoliu. Karantinas po truputį atlaisvinamas. vakcinacija vyksta. Valstybės pagalbos paketas verslui dalinamas. Nenustebkit, kad kurį ketvirtį iš 12mln atidėjimų gali atsirast ir 6mln papildomų pridėjimų. Apskritai Sab turtas puse milijardo šiais metais paaugo. +43mln prie praeitų metų kainos dasidėjo. Žinoma fonas , kaip visada ant Sab rezų šnd raudonas. na, bet kas skaičiuot moka. kalbant apie divus reiktų skaičiuot 15procentų nuo 94mln pelno(2metų). pagal ECB rekomendacijas. Kažkaip netikiu, jog Sab išdrįstų mokėti daugiau. nors kiti bankai kiaušus rodo. nepaisant, kad 2020m ir nuostolius patyrė žada ir divus mokėt ir savas akcijas supirkinėt. Tai ko dar Sab trūksta, kad būtų strong UP, tai kietų kiaušinių.

O jeigu atvirkščiai? T.y. kad iš tų milijardų paskolų gali neatgauti vieno kito šimto milijonų? Jūs bent jau suprantate, kas yra atidėjinys? Jis gi ne iš oro atsiranda ir nepriklauso nuo CEO žmonos norų. Atidėjinys yra tai, ko tu nesitiki atgauti. O nesitiki tiek, kiek rodo tavo istoriniai duomenys. jeigu tu istoriškai neatgavai 5% paskolų, tai kodėl dabar manai, kad neatgausi tik 1%? istorija yra geriausias ateities prognozuotojas.

Bet gal Jūs ir teisus... SAB yra šaraškinų kontora, kurioje atidėjiniai nieko nereiškia - vieną dieną jie atsiranda, kitą - išnyksta. Bet tokiu atveju, SAB kaina yra gerokai per didelė.

P.S. SAB turiu, bet neturiu purpurinių drambliuko svajonių. Ir dar stengiuosi šiek tiek paskaityti literatūros, kad investavimas nebūtų kazino.
1