Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Belekuris Karas. Ginklai. Nesutarimai #780194   2024-02-20 13:14
C# [2024-02-20 13:02]:
Siaip tai juokinga skaityt situs visus triedalus, apie 'netiketa' rusu agresija, ir vis norisi paklaust, o kur jus visus tuos 8 metus buvot ? Sitas klausimas beje ir didziajai daliai ukru yra aktualus. Kad ukrai chujarina Donecka ir kitus pasienio miestus, buvo visiems gerai zinomas faktas. Kad jie nenorejo laikytis Minsko ir pripazint atskilusiu teritoriju bei Krymo, irgi buvo gerai zinomas faktas. Galvojot kad taip viskas ir issispres savaime ? Tai Putinas savo laiku irgi taip galvojo, ir lauke kaip durnelis ta visa laika, kol daejo kad vakarai vedzioja ji uz nosies.

O dabar Putinas atejes i prota pradejo kara, kuris turejo but pradetas dar 2014-ais, o jus cia apsitriedet is baimes ? Tai yra jusu problema, bet ne Putino ir Rusijos.

Pats sau prieštarauji. Minsko sutarimuose "atskilę" regionai lieka Ukrainai, taip kad nieko ji neturi pripažint pagal juos. Va rusai tai nevygdė susitarimų, neišvedė savo sunkiosios ginkluotės iš "atskilusių regionų", nedemilitarizavo zonos, reikallingos susitarimams.
Šiaip abi pusės jų nesilaikė, nes abi kontroliavo po dalį Donbaso, pagal susitarimus turėjo būt nusiginklavimas, bet kuri pusė pirma tai padarytų, kita tuoj paimtų likusią Donbaso dalį.
Toks objektyvus, tokie durni beretės, pats taia tikrai ne už rusus, bet kai reik kažką pasakot, kažkaip rusam kritikos nebūna Ukrainiečiai blogi, kad nesilaikė Minsko susitarimų, o rusai tai ne. Ukrainiečiai durni, kai žūsta dėl teritorijos, o rusai tai malačiai, interesų gynėjai, kai daro tą patį. Gerai varai!
Belekuris Karas. Ginklai. Nesutarimai #780198   2024-02-20 13:22
Tai jo, aš apie viena, tu apie kita, kai nebepatogu atsakyt Niekas nekalbėjo, būtų ukrainiečiai puolę ar ne, kalba ėjo apie tavo hipokritiškumą. Pasakyk, kad esi rusų patriotas ir tada viskas taps suprantama, kam dar čia durnais laikai kitos pusės patriotus, kai pats esi toks pat, tik priešingoj barikadų pusėj. Minsko susitarimų nesilaikė ABI PUSĖS, todėl argumentas "rusai puolė, nes ukrainiečiai nesilaikė susitarimų" yra reto debliškumo, nes jie tada pateisina ir "Ukrainiečiai bombino Donbasą, nes rusai nesilaikė Minsko susitarimų".
1