Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
stahit IGN1L - Ignitis grupė #752720   2023-06-01 14:11
daliux [2023-06-01 11:08]:
Mums nereikia "nurašinėti" senųjų technologijų generatorių. Taip pat trūkumas duoda motyvaciją judėti greitai pirmyn. Tad turime gerą pagreitį, bei galime tapti pirmąja netto 100% žaliosios energijos šalimi EU.


Ir reikia ir nurašinėjam ir nurašinėsim dar ilgai savo RMBK černobylinę Ignaliną, tik tiek gerai, kad mums kaip lyg ir susimeta bei apmoka tą visą nurašinėjimą visa EU, kai Rusija tokius pat Leningrado senus reaktorius už savo babkes turi išmontuoti, kai karui jau pradeda trūkti;)

Be to - tokia mūsų energetinė transformacija duos vaisius ne tik energetikos infrastruktūros plėtotojams. Natūraliai, mūsų regionas taps pigios ir prieinamos energijos vieta. O tai automatiškai ateityje pritrauks ir naujas pramonės šakas bei investicijas.


Čia tik pradžiai:

Pasak „Klasco“ komercijos direktoriaus, vien terminalo statybų metu bus sukurta iki 1000 darbo vietų. Vieno parko statyba vyksta apie dvejus metus. O paskui tuos parkus reikės prižiūrėti 25 metus. Vienam parkui prižiūrėti uoste bus sukurta iki 100 darbo vietų. Kvalifikuoti inžinieriai dieną naktį stebi tuos parkus. Prarandami didžiuliai pinigai, jeigu ten kas nors sustoja. Specialistai laiveliais ar sraigtasparniais vyksta į vietą ir šalina gedimus. Pasak T. Mačiulskio, didžiulė problema, kur surasti tiek aukšto lygio inžinierių. Tad jau dabar dirbama su įvairiais universitetais ir kolegijomis. V. Endzinas sako, kad reikės įvairių specialybių žmonių, ypač statybų metu - nuo vairuotojų iki aukščiausio lygio specialistų, ne tik inžinierių, bet ir valytojų, ir santechnikų, ir logistų, vykdant krovos procesą reikės ir paprastų darbininkų.


https://www.delfi.lt/miestai/klaipeda/buvusi-juru-perkela-lyginama-su-zeme-93530143
1