Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
stadionas13 Baltijos rinkų pulsas #672840   2021-04-14 18:49
Expanse [2021-04-14 11:54]:
GX [2021-04-14 10:16]:

O kaip Baltiką įtakoja karas Sirijoje, Indijos, Kinijos, pasienio susišaudymai nuo 2020m pavasario,husių dronų atakos ant saudo arabijos, Etiopijos karas, Venesuelos krachas ect. Estai tai išvis nemirtingi optimistai. Armagedonas leistųsi į žemę, o estukas dar spėtų kokią poziciją procentu UP pakelt. Na jei žiūrime į pačią padėtš Ukrainoje plačiau-didelė invazija neįmanoma. na taip rusai sukoncentravo pasienyje 40k karių. Dalis jų bazuojasi baltarusijoje bei Kryme. Tačiau užimt ir išlaikyt valstybę su 39mln gyventojų. Nei 40k, nei 100k karių neužtektų. pasienyje mušasi tik lengvųjų automatų, kulkosvaidžių, bei snaiperių ugnimi. Jokios artilerijos. Nieko naujo rytų fronte. Tik Putinui dėmesio pritrūko. Gavo Bideno skambutį ir pasirodė prieš rusus esąs alfa.


GX, sakyčiau labai lengvabūdiškai žiūri į situaciją ir matematika čia kitokia. Į vakarus nuo Dniepro visi prorusiški, taip kad tą 40 mln. dalink iš 2. Ir 40k karių tam nereikia, užteks tik kibirkšties ir nukreipti masę tinkama linkme. O masės paruoštos, abi pusės pasistengė, kad kiekvienas turėtų savo priežastį. Kad situacija aštrės jau buvo aišku kai atėjo Bidonas, tik būtų gerai, kad nors iki TEL divų rimčiau pyškintis nepradėtų. Nuo vakar Baltike likau tik su TEL, pavyko su Baltic Horizon atsisveikinti už padorią kainą
Beje, 2008 viskas irgi prasidėjo nuo mažų pasipyškinimų pasienyje, tik vėliau atsirado idiotas su iniciatyva pažaisti rimčiau. Rusai žaidimų čia nežais. O iki rimtų bėdų visuomet trūksta tik vieno kvailio protingu veidu.
Rusija šiknoy visa koks jiems karas dabar galvoje?
1