Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
DJD IGN1L - Ignitis grupė #762239   2023-09-20 22:14
daliux [2023-09-20 20:37]:
agrollc [2023-09-20 16:20]:
Kažkaip niekas netiki Ignitis skaidrėmis. Londonas pirko IPO dabar parduoda, netenkina pelningumas. Šešių procentų pelningumas mažokas, esant dabartinei palūkanų normai.


Būtų gerai, jog parduotų, laukiu. Jau beveik mėnuo visiškas štilis. Net ir nežinau, pirkti čia Vilniuje perstatyti viską, ar ką daryti. Įpratęs aš, jog dalis GDR, dalis PVA pas mane. O dabar, GDR praktiškai išpardaviau, likę beveik vien PVA.

Beje, agrollc, o kuri bendrovė mūsų regione duoda didesnį garantuotą dividendų pajamingumą (plius augimą bendrovės)? Gal rimtai Igničio dalį į kažką kitką iškeisti, gal ką pražiūriu ?


galiu daliux.
Praktiniu pavyzdžiu. Ne taip seniai temoj rašiau, kad viename portfelių stumiu 2000 Ignitis (1000 savo + 1000 už skolintus įkeitus minėtą 1000 akcijų) į x įmonės akcijų. Kas turi detektyvo gyslelę, gali susirasti temoje. Buvo apie 20.30 Ignitis tai pasikeičiau 1:1. Šiai dienai turiu apie 8 t pliuso. Ai dar pardaviau teisę tos x įmonės akcijų atpirkti už 31 eur/akcijai birželį (800 eur iškart dar gavau už tą teisės pardavimą). Turėtų dividendai viduryje dar įkristi, tai arba 10 t pliuso arba 26 t., kas jau visai neblogai nuo pradinės sumos žiūrint arba batas, jeigu smarkiai nuvažiuos žemyn atsitikus kataklizmams kokiems. Bet ne nuo LT rinkimų tai priklausys, tai jau tikrai. Arba galėjau laukti ir perėti akmeninį kiaušinį. Kai normalizuosis viskas (visada normalizuojasi) vėl bus 5% div aukštas pajamingumas bus galima atpirkt. Kitoje sąskaitoje šiek tiek turiu Igničio vien dėl to, kad patinka, ką daro įmonė regione mūsų. Ir pasikartosiu, kad mieliau pirkčiau jų obligacijas už 5-6% ir nereiktų priešintis tarp pelningos ir visuomenei naudingos veiklos. Pelno sąskaita galima padaryti daug naudingų dalykų (elektromobilių/saulės elektrinių/kitų naudingų iniciatyvų paskatint). Nereikia pamiršti, kad pilna pavyzdžių kada egzistuoja gera įmonė - prasta akcija ir atvirkščiai. Nereikia to tapatint. Fanatizmas blogai.

p.s. pasitaisysiu, įmonė ne visai mūsų regione. Už Lenkijos.
1