Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
SOLG IGN1L - Ignitis grupė #647984   2020-10-23 08:29
Sklinda kalbos, kad Rafako pirma nutraukė sutartį su Ignitis ir ketina pasibylinėti... Tai tiek su tos grupės skaidrumu.
SOLG Korona virusas #648063   2020-10-23 16:35
FB Karolis Kilčauskas (kaip suprantu - medikas, o ne koks ten masonas) rašo šiandien (tekstas žemiau). Atrodo, kad tvenkiasi šalutiniai koronos debesėliai

- Ateini į darbą. Po kelių valandų šalia sėdintis kolega atsistoja ir išeina į izoliaciją. Gavo nurodymus iš epidemiologų, prieš kelias dienas turėjo kontaktą. 67 proc. atlyginimo. Biuletenis. Kolega jaunas, gal turi vaikų, gal pasiėmęs kokią būsto paskolą. Valstybė tau dėkoja.
- Sėdi Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriuje. Naktis. Turi pacientą, kuriam insultas. Klinikose vietų nėra, Kauno ligoninės Šilainių padalinio neurologijos skyrius karantine, Raudonojo kryžiaus padalinys naktį neurologinių pacientų nepriima, Šančių padalinys neturi izoliacinių vietų. Paciento padėti nėra kur. Sveikinu, tu neurologas.
- Pacientui plaučių embolija (infarktas). Izoliacinės palatos Pulmonologijos skyriuje užimtos. Perkeli pacientą į Hematologijos skyrių. Skambutis iš kolegos: „WTF?“, atsakai „pulmai neturi vietų“, vėl klausimas „O jūs matėt, kad pas juos 8 palatos tuščios?“. Atsiprašai, mėgini paaiškinti, kad taip daryti „negali“, nes „reasons“ ir padėjęs ragelį nori visus pasiųsti...
- Pacientui sunkus širdies nepakankamumas. Skambini į kardiologijos kliniką dėl vietų. Atsakymas: „Sorry, visos izoliacinės palatos užimtos ambulatoriniais ligoniais, po covid atsakymo paimsim.“ Mėgini klausti kaip planiniai ligoniai guldomi be covid atsakymų, kaip jie gauna pirmenybę prieš skubius ligonius, bet greitai supranti, kad pašnekovas net nesiruošia atsakinėti. Taip III lygio traumų ir skubios pagalbos centras tampa dienos stacionaru.
Aš jau nekalbu apie protrūkį chirurgijos klinikoje dėl kurio sveikas personalas pradėjo budėti kas antrą parą. Reziumė iš rytinio pasitarimo ten: gydytojams virškrūviai bus kompensuoti, gydytojams rezidentams – NE. Gal kitą mėnesį dės mažiau budėjimų grafike. Iš kokio personalo?
Garantuoju, kad tie rezidentų virškrūviai net nėra grafike. Darbo inspekcija, "vsio normalno"?
Kauno klinikos, a jūs rimtai? Susiimkit po velnių. Kiekviena klinika žaidžia savom taisyklėm.
Kaip jūs pagal LVŽS planą galit vadovauti visam regionui, jei nesusitvarkot savo įstaigoje? Davai pradėkit rūpintis personalu, kad ir gydytojais rezidentais. Įkandama?
Ponios ir ponai, spalio 23d., laivas skęsta.
SOLG Prekyba JAV #648155   2020-10-24 23:57
M42 [2020-10-24 20:41]:
<..>Rezultatai ataskaitose puikūs ir bus dar puikesni matyt, žmonės vadina " TESLA paskolų pasaulyje". Kolkas akcijų kaina žemumose <..>

Čia man vienam su logika stipriai nesiriša? Prie apyvartos daugiau kaip 10M USD akcija vis dar neatrasta, nes vat niekas tų puikių rezultatų nepamatė? Nesakau, kad čia kažkoks blogis. Ale man regis rinka tuos kosTminius rezultatus jau įsivertino...
SOLG EUR/USD #648307   2020-10-26 14:27
Na, kadangi neprekiauju valiutomis ir ne kaži ką suprantu apie tai, tai forexininkams turiu klausimą: kaip bus su USD pusės metų / metų perspektyvoje? Turite kažkokių įžvalgų? Aš aišku suprantu, kad visko gali būti, bet gal yra kokios nos tendencijos ar šiaip ką gero jūsų krištolo kamuoliai rodo?
SOLG IGN1L - Ignitis grupė #648327   2020-10-26 17:57
W Buffett [2020-10-26 17:43]:
mes statoil nuo mokesciu atleidinedavom o jie mums brangias dujos prakyso 😂,matai cia tik tipo igniciui o realybeje tai mums elektrytes vartotojams 😂

Realiai tai niekas šitų dujų nedegina elektrai gamint (nebent Latviai, arba jei kitur elektra būtų brangiau). Tai kaip SGD terminalas susijęs su elektros kaina..?

O kas liečia Igničio investuotojus - tai čia viskas gerai. Patys pasirinko eit obuoliauti su valstybe
SOLG Korona virusas #648368   2020-10-27 11:09
Žodžiu reali situacija iš šeštadienio: vienam žmogui mieste pasidarė ne kažką, tai su švyturėliais išvežė į Lazdynų ligoninę. Į Santariškes ir kitur - uždrausta vežti. Tai veža dabar visus į Lazdynus. Ten ble ble kas per bomžynas - priimamajam sudaužytais snukiais bomžai sėdi kraujo klane, kažkas ant neštuvų vemia, kažkas susirietęs į kamuolį guli ir dejuoja. Gydytojai pasirodo kas kokį pusvalandį, kam paduoda kokį popiergalį, kam dar ką, bet principe kelias valandas niekas nesikeičia. Kol nepradedi ten jų gaudyt ir reikalauti dėmesio, nes bbž kai problemos žmogui su pilvu, tai maža kas gali būti. Nu žodžiu... panašu, kad Santaruose viskas užimta arba jie ten visi karantine (net ir priimamasis), o visur kitur irgi tik laiko klausimas. Ir nors pats tos koronos nebijau, bet specialiai tai neieškosiu.
SOLG Korona virusas #648384   2020-10-27 13:29
Man atrodo, kad greičiausiai įtikėt galima korona viruso egzistavimu, kai į priimamąjį patenki ten su kokiu infarktu ar betonvežio pervažiuotas, o tau sako: soriux - visi chirurgai izoliuoti dėl koronos. Ateikite po dviejų-trijų savaičių
SOLG IGN1L - Ignitis grupė #648478   2020-10-27 20:45
tavo [2020-10-27 15:33]:
Argi sunku prieš kažką teigiant pasidomėti? Degina tas dujas Elektrenai ir dar kaip, todel ir sumažėjo gamyba iš atsinaujinančių ( tiksliau dalis bendroje gamyboje) labai ženkliai. Šaltinis -Ignitis ataskaita.
p.s. Pasirodo stabilizatorius veikia tik Vilniaus biržoje, bent pagal paskutinį pranešimą. Tai paaiškina Londono ir Vilniaus kainų skirtumus. Greičiausiai, kai stabilizatorius pasibaigs skirtumas išnyks.

Taigi... ar sunku prieš kažką atrašant perskaityti ką parašiau..? Degina dujas tik tais atvejais, kai kiti šaltiniai yra brangesni arba dar gali būti nusprogęs koks nors Nord Baltas ir pan. Tai jei jau degina tas dujas, tai kitu atveju elektra būtų dar brangesnė. Tokia ir buvo mintis replikuojant.

Bet... Dabar kažkaip pagalvojau, kad o jei Elekrėnų devintas blokas kūrena dujas, kurias įsigyja kažkokia kaina iš SGD terminalo, ženkliai pigiau nei Norvegai parduoda..? Gal dėl to čia ir sumanyta Igničiui permesti nuostoliuką? Būtų kaip ir logiška. Ale bet man čia jau kaip ir per daug. Todėl ir laikausi nuo visokios valdiškos chujnios tolėliau, nes ten gali ir velnias koją nusilaužti tarp interesų belaviruojant...
SOLG Korona virusas #648532   2020-10-28 14:59
zz [2020-10-28 13:37]:
Krosneles.eu [2020-10-28 13:25]:
zz [2020-10-28 12:57]:
Dariausi 6 kart ir LT ir uzsienyje. Del darbo kelioniu. Vis neigiamas. Kai bus teigiamas, pakviesiu Krosneliu alaus kartu inkalt. Ar sutiksi?

Jokių problemų. Kad tik alus geras būtų. Gerai , kai žmogus gydosi ligas alumi ar šnapsu. Gerbiu tokius žmones.


Alus, kokio pageidausi, toks ir bus. Zodziu sutarta. Reik eit koronos gaudyt.

Krosnius užsikrės, duos dubą, o krosniaus našlė tau kelnes numaus (finansine prasme) ir dar pasodins kuriam laikui ;) Čia toks gudrus krosniaus anarchistinis planas kaip tept slides iš šios ašarų pakalnės bet nelikt skolingam
1