Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
tunks Lietuvos ekonominė krizė #636182   2020-05-27 21:57
mano draugas gyvena kinijoj jau pora metu laiko. dabar sedi LT, kaip tik man padeda cia kaip pagalbinis, kol karantinas baigsis. tai jis nemano kad kinija bus pirmoj vietoj. jis sako, kad kaip tik jie po biski vaziuoja zemyn. ir jis jau dairosi gryzt i LT ant visai po metu kitu. argumentai tai vadovas iki gyvos galvos be atskaitomybes, ir sako tai is kart pasijaute. kinija jau tampa nebe pigios darbo jegos salis, ir daug imoniu kelias i pigesnes salis. plius mentalas dar tik pirma karta nuo zagres, ir labai sunkiai persivercia, vis tebera uzstrige LT '90tuju rezime.
tai taip idomu jo pasiklausyt
tunks P2P paskolos #636184   2020-05-27 22:02
11% minimum, A reitingo. jei antrinej rinkoj nuo 13% A reitingo. portfelis nedidelis, tai uztenka paskolu reinvestavimui.
tunks Lietuvos ekonominė krizė #636187   2020-05-27 22:25
pasak jo, viskas buvo ok kol vadovai daugumoj buvo uzsienieciai. bet dabar yra tendencija uzsienio vadybininkus siusti nx, nes atseit jau patys ismoko. nu ir perima kinai vadovauti, ir gaunasi sudas, nes ju mentalas lenda lauk.
tunks Lietuvos ekonominė krizė #636191   2020-05-27 22:47
Krosneles.eu [2020-05-27 22:31]:
Viskas ten gerai gaunasi, tik mums taip atrodo, kad užsieniečiai vadybininkai super. Kinų mentalitetas mums yra nesuprantamas. Neseniai apie korėjas sužinojau įdomu faktą. Pasirodo Šiaurė Korėjoje galioja tarybinis darbo kodeksas, 8 val darbo per dieną, 40 per savaitę, ir mėnuo atostogų. Pietų Korėjoje atostogų tik savaitę, darbo valandos didesnės tiek perdieną tiek ir per savaitę. Norėjau pasakyti, kad ne mums suprasti azijos mentalitetą, kai žmogus dirba ir dirba.

pagyvensim pamatysim, bet kai zmogus pragyvenes kinijoj pora metu, jo sesuo nezinau kiek metu, bet jau bendras vaikas su kinieciu gal kokiu 4 metu aplink laksto, ir visi jie ruosia dirva sau reemigravimui i LT keliu metu begyje, nes pagal juos kinijoj astreja downtrendo nuotaikos, ir geri laikai raukiasi, tai as linkes jais bent is dalies tiketi
tunks Lietuvos ekonominė krizė #636205   2020-05-27 23:27
Krosneles.eu [2020-05-27 22:56]:
Tunks, žiūrint apie ką kalbame. Jei apie valstybės galią, tai Kinija stipriai auga. Bet jei apie gyvenimo kokybę, tai LT žymiai geriau, nes erdvu. Teko man pavežti autostopu 2 kiniečius studentus iš Honkongo. Tai kol vežiau iš Rygos, jie per langą žiūrėjo į laukus, mišką ir jiems tie laukai ir augalai atrodė kaip stebuklas. Nieko jie ten nemato be betono.
Gyvena dangoraižiuose ir per langą mato tik kitą dangoraižį.
--------------
Noriu pasakyti, kad LT gyvenimo kokybė yra geresnė nei Kinijoje, ar kokioje kitoje industrializuotoje valstybėje ar mieste. Tačiau jei kalba eina apie valstybės galią, kai žmonės dirba vardan valstybės - tai čia LT atsilieka daug.
------------
Taigi apie ką kalbame?


kalbam apie tai kad gyvenimas ten ejo geryn geryn, o dabar beveik nebeina geryn, stovi vietoj dazniausiai, arba net pradeda eiti blogyn.
tunks Lietuvos ekonominė krizė #636625   2020-05-30 22:53
viena is tu verslininku zinojau paauglystej, issiskyre keliai kai baigem mokyklas ir issivazinejom i skirtingus miestus. labai nustebau pamates jo nuotrauka medijoj
tunks Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #636682   2020-05-31 23:16
georgijus [2020-05-31 20:14]:
negrai yra problema. tiksliau ju mastymas problema. JAV jie isivaizduoja, kad jei pro pro pro senelis buvo vergas, tai nigeriui po siai dienai visi skolingi ir jie gali daryti ka nori. panasiai yra ir UK, kur turejau laimes pagyventi keleta metu. mokytis nigeriai nenori, dirbti nenori, i visuomene integruotis nenori. man tikrai nebutu zapadlo paspaust ranka negrui gydytojui, mokytojui, ar kitam specui, bet ... ju reikia LABAI PAIESKOTI... ir beje is asmenines patirties - patys didziausi rasitai - patys negrai, kaip ir patys didziausi tinginiai kartu su pakiais... vien faktas, kad JAV kalejmuose 2/3 nusikalteliu negrai, pasako viska. baltas zmogus protestuotu, o sitie degina ir plesikauja. baltas nustotu protetuoti iskart kai buvo suimtas tas mentas, nigeriai plesikauja toliau...
beje, o kodel tyli musu medinis prezas ir kiti jankiu chalujai: broileris, azubibalis, komjaunulis linkevicius? kodel jankiu chalujai viesai nesmerkia, nei rasizmo, nei plesiku nigeriu?

tas tai jo, kiek gyvenau statuose, tai ant galo pasidariau rasistas. nes is tikruju jie patys kabinejas ir bando issaukti ta alia rasiszma. pazinojau tik viena normalu juodi, kuris dirbo, ir zodzio laikesi, kiti as nezinau is kur saibu gauna, bet pastoviai ant telefo sedi pakampiais, nei i darba eina nei ka.
neretai pasitaikantis atvejis su draugeliu maisto prekiu pardej lietuviskai snekant prisipisa juodis is niekur nusmukusiom kelnem ir pisa prota, kad cia mes ji apsnekam o jis nesupranta, tai kaip i juos ziureti. turi apsidairyt ar horizonte ruberoidas nesmezuoja, kad lietuviskai papizdelint...
tunks Korona virusas #636856   2020-06-02 23:43
prasideda vel...
ne, nepazysta niekas, kas pazinojo nuo jo uzsikrete ir abu pas abraoma iskeliavo
1