Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
NuLošiam Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #780786   2024-02-26 09:55
bugaga [2024-02-19 19:04]:
Krosneles.eu [2024-02-19 16:47]:
...
Principe teisus Putinas, Bidenas geriausias variantas Rusijai, nes prie jo JAV visai silpna.


tada klausimas. jau du metus visa rusija laukia trumpo išrinkimo, šaukia per visas tv, internetus ir t.t.

kas durnas? putinas ar visa rusija? jei baidenas geriau...Kas durnas? Durni visi, kurie galvoja, kad Biden geriau.


Obama (demokartai) leido rusams užpult Ukrainą. Pradėt karą 2014m.

Prie Trump (respublikonai) karas 2016 metais stebuklingai sustojo.

Prie Biden karas vėl prasidėjo.

Tai vien šito turėtų užtekti, net nesiplečiant ką padrikai parašysiu žemiau:


Trump reikalvo NATO partnerių skirt privalomus 2 prc. gynybai. Demokratai ginklų programas naikino, prie Trump buvo gaivinamos ir plėtojamos. Ypač svarbi buvo mažo galingumo branduolinio ginklo programa. Prie demokratų sirijoj vyko baisūs dalykai ir visi sysiojo į kelnaites, kai putinas pasakydavo, akd nedrįskit kištis, prie Trump piso tamhaukais. Prie Trump palei rusijos sienas plaukiojo povandeniniai branduoliniai laivai ir skraidė bombonešiai. Prie Trump terorizmo grupuočių (įskaitant hamas) vadas Soleimani buvo nukautas. Prie Trump Izraelis pradėjo bendraut su arbais. Tik išrinktas Biden sukėlė kuro kainas, pasisakė, ko nedarys, jei rusija užpuls Ukrainą. Kitaip pasakius pakvietė užpult ir dar leido uždirbt, finasuotis prieš tai. Ir tik išrinktas patenkino sąlygas dėl raketų sutaries ir t.t. Prie Trump buvo sankcijos Nord stream2, prie Biden buvo sakcijos nuimtos. Prie Trump statė sieną nuo latinosų imigrantų, prie Biden latinosai plūstai milijonais.

Prie Biden Ukraina pralaimi karą. Nes akivaizdžiai susitarta su vokiečiais ir pracūzais, kad Ukraina negali laimėt. Akivaizdžiai neduoda ginkluotės. Net tokios kuri nurašyta ir skirta utilizavimui ir pakanka Biden parašo.

Nežinau, ko ruskiai nori, ar biden ar trump. Visiškai neįdomu. Tiesiog vertinu situaciją. Faktai kalba už save. Ir pagal tuos faktus, Biden su demokratais rusijai yra naudingiau.
NuLošiam Bitcoin - BTC #781167   2024-02-29 08:03
NuLošiam [2023-11-02 08:47]:
NuLošiam [2022-11-09 14:38]:
Phantoom [2022-11-09 14:11]:
NuLošiam [2022-11-09 11:42]:
Aš daug nesiplėsiu. Ant grafiko suportas yra 14-4K intervale. Po tokios ilgos konsolidacijos kaip ir turėtų varyt žemyn į paskutinę kapituliaciją. Bet... Yra vienas didelis bet. Ir jis yra tas, kad jau banda nusiteikus neigiamai. Visi laukia naujų žemumų. Lygiai kaip laukė naujų ATH prie 60K. Gali būt, kad dugnas arčiau nei dauguma tikisi. Ką daryt? DCA. Įsivaizduojat? BTC heiterių heiteris moon boys fanatikų akyse, ima ir rašo, kad laikas daryt DCA?


bet ar banda, kuri užkėlė iki 60k dabar turės iš ko atprikinėti? Skaitmeninis turtas ir tech stockai į kuriuos, buvo banda suinvestavusi nuvarė kirviu žemyn, pinigų iš valdžios nėra, fed į pagalbą irgi jau pasakė, kad neskubės, pigių paskolų nebėra, o jau paimtos pabrango, energijos resursai išbrangę tai aš negalvoju, kad dugnas dar arti. Mano galva bus galima atpirkinėti tada kai tokie kaip microstrategy ir panašūs perma bull veikėjai mes rankšluostį į ringą ir pasakys mes out. O ar tai bus prie 14k ar prie 4k sunku pasakyti. Į grafiką čia manau mažiausiai reikia žiūrėti


Taip, viską logiškai parašei. Yra toks perma bull veikėjas - anthony pompliano. Tas jau out O šiaip aš žiūriu labai primityviai. 1. BTC -75 prc nuo ATH. Ženkli nuolaida. 2. Hash rate auga, naujus ATH ima. Brangstanti energija brangina ir BTC savikainą. Yra ribos už kiek parduodantys sutinka parduoti. Nelieka pardavėjų, kaina ima atšokinėti ir gaunasi naujas FOMO 3. Makro situacija gali stipriai vėluoti, nuo kainų. Daug jau įkainuota. 4. DCA gali būt mažom dalim iki 4K, jei tiek kristų. Esmė yra pats kainų lygis, nuo kurio galima pradėt tą daryt. Galim BTC keikt, nekęst, kritikuot. Bet yra magiška spekuliacinė galia pas jį. Ir daug šansų, kad su kita banga mažų mažiausiai atšoks testuot senų ATH, o greičiausiai ir užkils dar aukščiau.


Prieš metus lapkričio 9d. dugnų dugnas ir buvo - 15500 USD. Iškeliu, nes čia yra klasika. Buy low, sell high. 15K buvo low. O koks bus high? Neaišku. 200K? 500K? Limonas? 2 Limonai? Nenustebintų.


Iki masinės adaptacijos dar toli. Bet pradžiai ETF duos paklausą. tai 100-500K realu ir net konservatyvu šiam ciklui. Masinė adaptacija įvyks gal per 10 metų, gal ilgiau. BTC dar ankstyvoj stadijoj kas liečia adaptaciją.


Na ir dar kartą
NuLošiam Bitcoin - BTC #781173   2024-02-29 09:19
BTC kainos kaip už vienetą taps nesuvokiamu dydžiu. Todėl bus pradėta matuoti satošio kainą. O kas pirks ETF tai išvis nesuvoks. black Rock IBIT kaina tik 34 USD. Kas investuoja nežeidžia jausmyčių, kad neišgali viso BTC pirkt.

Įvertinus pasaulio investicijas į visokį šūdą kaip negyvenamą NT ir pan. kas sudaro šimtus trilijonų USD, tai BTC kaina 1mil yra vaikiška.
NuLošiam Bitcoin - BTC #781175   2024-02-29 09:25
maxa [2024-02-29 09:11]:
Atjungi internetą ar elektrą - ir BTC vertė tampa nulis. Wow, va čia tai assetas. Žmonės ant tiek priprato prie minties, jog galima praturtėt nieko neveikiant ir sukuriant nulis vertės, kad žmoniją apėmė paranoja.


nulauži bankinę sistemą, ištrini registrus ir nebeturi nei NT nei fiato, nei akcijų, nei mokslo diplomo, nieko Net blet jobana boba nebežmona. jei jau pradedam debilavotai kliedėt, tai kliedėkim
NuLošiam Bitcoin - BTC #781188   2024-02-29 09:47
maxa [2024-02-29 09:27]:
Cash lieka.
Popierius lieka.
Metalai lieka.
NT lieka.
Ginklai galų gale - lieka.

Čia dabar namiokas, kad prisipirko geekai neefektyvaus bitcoin (kaip vėliau pasirodė, sukūrus geresnius altus), pravarė euforiją, kad čia wow - kova su FED taikant defliacinį įrankį. Bankai tai spekuliuoja, viskas ok, bet ta debiliška idėja, jog BTC turi vertę ...

Aiškina apie kažkokią ten decentralizaciją, nors visą coin'ų masę valdo banginiai, kurie geba reguliuot kainą.


Savo santaupas laikai kešu? - reiškias neturi kešo. Ar milijoną laikysi po matrasu? Žinok pasaulyje žmonės neturi kur dėt pinigų. Tai yra faktas. Kad tu neturi, nereiškia, kad neturi tie, kurie perka butus monake ar kinijoj, kuriuose net negyvena. perka kaip investiciją ir pučia burbulą. Va jiems BTC aktualus. Tau neaktualus.
Metalai? jei fiziškai laikai metalus, reiškias neturi metalo. Joks raconalus žmogus namie nelaikytų metalo už milijoną. Tik debilas. O debilai neturi už ką metalo pirkt, todėl tik teoriškai įsivaizduoja, kad laiko spintoj.
NT iliuzija. Ištrintų registrus ir nebeturi NT. NT yra burbule visame pasaulyje, kurį nusvins, apmokestins kada tik panorės.
Ginklai? prie ko čia ginklai? Dar koncervus tada reiktų paminėt
NuLošiam Bitcoin - BTC #781190   2024-02-29 09:52
maxa [2024-02-29 09:46]:
Tai toks ir yra tikslas, kaip kibiras aprašo. Kontroliuojami dirbtiniai pump ir dirbtiniai dump, kad vis didint BTC piniginę ir galų gale valdyt masę. Žmonės investuoja tam, kad vėliau parduot brangiau - t.y. spekuliuoja hodlinant. Bankai laukt dešimtmečiais negali, tai ir tenka žaist amerikietiškus kalnelius...

Kas nebijo uždirbs, aišku. Bet paistalus apie vertę ir ten kažkokius FED analogus lai sau pasilieka. Buterinas vapšė apie demokratijas jau pradėjo aiškint, kad ETH čia kažkoks vos ne dievo siųstas įrankis


jei taip gerai supranti, tai kodėl neuždirbi iš to?
NuLošiam Bitcoin - BTC #781194   2024-02-29 09:57
Orbis [2024-02-29 09:39]:
Per aukso karštinę pardavinėk kastuvus. Tai nvidia pardavinėja plokštes, cpu ir kuria vertę. O tie koinai... A nupirko iš B už 10, B nupirko iš A už 20, A nupirko iš B už 30, B nupirko iš A už 40. Simple pump. Laukiam retailerių C kurie pirks po 50. Ar iš to susikūrė vertė?


tau sunku suvokti, nes trūksta informacijos. Pasaulis yra patvinęs pinigais. Nėra kur dėt. O laikyt kešu negalima, nes kešas nuvertėja. Todėl yra perkami butai, menas, akcijos, laikrodžiai, kolekciniai auto, kuriais net nevažinėja, auksas, belenkas, bet tik ne kešas. Va šitiems žmonėms ir yra skirtas BTC. Tau neaktualu, todėl tu nesuvoki. Dar tau neaktualu, nes pas mus yra euras. bet pagalvok, yra argentina, tokia šalis. ar esi girdėjęs apie tokią? ar žinai, kad ten hyperis? kitaip pasakius, ten pnigų nuvertėjimas tik pagreitintai kitom pasaulio valiutom skačiuojant tai BTC seniai ATH naujus ima.

Bet lengviausia savo ego masturbuot ane? Ateit ir kitiems pasakyt, kad jie durniai, o ne tu pats?
NuLošiam Bitcoin - BTC #781201   2024-02-29 10:12
maxa [2024-02-29 09:55]:
O kuom NT burbulas skirias nuo BTC burbulo? Jei neturi kur dėt pinigų - reiškia gerai gyveni, sveikinu. Butas Monake atneš daugiau malonumo ir naudos negu orinis "kažkas". Pastatas turi praktinę reikšmę, o ką turi kripto, išskyrus spekuliacinį pobūdį? Juk tam žmonės ir perka jį, kad vėliau PARDUOT brangiau. Čia vienintelis tikslas.

Prie ko čia metalo saugojimo vieta? Namie, tvarte, po obelim ar dar kažkur, whatever ;D Metalas lieka metalu - kosmose, vandeny ar dar kur nors, pakol chemiškai nesusiardo. Irgi turi praktinę reikšmę - pvz industrijoj.

NT iliuzija? O kaip tada šimtmečius žmonės gyveno be kompų išlaikę nuosavybės teisę Vakaruose, m? Hint - notariškai patvirtinti popieriniai dokumentai pvz., ne?

Ginklai visada prie ko - nes čia pagrindinis turtėjimo įrankis, jei jau kalbame apie didelius turtus anno civilizacijos atsiradimo laikų.

jei taip gerai supranti, tai kodėl neuždirbi iš to?


Nepasitikėjimas, įtarumas, didelio volatilumo rizika ir t.t. - nemėgstu rizikuot, pasilikęs simboliškai kažkiek BTC, bus gal koks 0,05 BTC max wallete


Visas pasaulis neturi kur dėt pinigų ir perka viską, belenką, kad tik nesėdėt ant kešo. Va kai šitą suvoksi, tada suvoksi ir BTC.

NT gali laisvai nusavint. Notarinė sutartis nepadės, jei dings registrai. Bet čia jau kliedesiai, bet pats ptadėjai apie elktros dingimą, interneto dingimą.

metalai... Įsivaizduok dėdę iš NY savo bute laikantį metalo už 10 milijonų

sunkiai įtikėtina, kad kiti per 15 metų nesugebėjo daugiau paatobulėt, kad bent jau argumentų įdomesnių sugalvoti. Tuos pačius kliedesius varo.
NuLošiam Bitcoin - BTC #781240   2024-02-29 12:32
Tonis [2024-02-29 10:50]:
kibiras [2024-02-29 10:44]:
kokia vertė šiolaikinio meno paveikslų, kur belekaip pritepliota, o parduoda už milijonus? manau esmė yra pinigų pertekliuje. Padaro gerą marketingą, išaukština kokį tais nors dailininką naujovišką. Taip vat sukuria vertę paveikslui


10-20 % žmonių turi pinigų perteklių ir nesiorentuoja, ką su pinigais daryti. Tai nuleidinėja į unitazus. Šitie pinigai ir šitie žmonės evoliucijoje žmonijos nebedalyvauja. Jie mirę.

Ekonomiką kelia likę 80-90% žmonių, kuriems pinigų visada trūksta ir jie ieško būdų turimus pinigus auginti aktyviose veiklose, o ne pasyviame pinigų atsikratyme.

Taip kad viskas gerai


tik pas komunistų iškrypusią pasaulėžiūrą šieno ravėjimas yra ekonomikos kėlimas O tie, kurie sukuria verslus ir įdarbina, kad vietoj šieno ravėjimo galėtų užsidirbt ir nenudvėstų badu, tai yra blogis.

Čia irgi klinikinis atvejis.
NuLošiam Bitcoin - BTC #781245   2024-02-29 12:56
markus [2024-02-29 11:13]:
shitcoininiams fanukams spaudimas kyla,ora spaudzia masine avinu banda, spaudimas dideja,gryztamoji spaudimo jega kyla, pystels i kita puse,ir vel eiliniai keli gabalai,isdulkns jus tas black rokas, viskam laikas. bet jus palaikykit vienas kita, gal ir Donce bus prikeltas,arba reinkarnavesis dar i koki elektrona, varineja po planeta serverineje ,kelia VERTE.
Tai, kad BlackRock tave išdulkins, dar nesupratai? Nepasakosiu tos būsimos pornografijos smulkmenų, gal tik tiek, kad visas šūdas, ką laikai savo investicijom patirs vertės sumažėjimą, nes BTC ETF pavidalu atims tą vertę. Kaip auksas atėmė iš sidabro, ir dabar grandas vis skaičiuoja aukso:sidabro santykį Ir nepajėgia suvokt, kodėl taip nutiko.

ETF startavo prieš mėnesį, šiandien yra tarp pirmaujančių ETF pagal įplaukas.


Birkoinas vos tik pradėjo stotis, tai impotentai nepilnavertiškumo vedini, kad paguostų savo ego sulėkė pažvygaut. Kyla, klausimas, ką darys, kai BTC rimtai pasistos ir ims per žandus daužyt, tai turbūt net putos dribs, kaip žviegs.

o šiaip tai geriau nelįskit į temas, kur nesuvokiat, o jei lendat tai būkit kuklūs kaip ciuciukai ir nreiks tada verkt, kad buvo užgauti jausmyčiai. Taigi patys kokiu žargonu atėję čia rašnėjat. Jūs neverti net to docės vardo minėt. Nes jis dabar gali žvengt. O jūs tik žviegt triesdami brtvom
NuLošiam Bitcoin - BTC #781435   2024-03-01 13:16
jonas1 [2024-02-29 20:46]:
neberasykit savo erotiniu fantaziju jaunimas, visai jau stogas nuvaziaves. Cia yra dar moderatoriu sitoj pamazgu duobej ?
Kaip tu manai, ar pats parašydmas neišpylei pamazgų ir dar pats neišsimaudei?

1. "jaunimas" ką čia šitas reiškia, seneli? Nors nereikia, ir taip aišku. Maždaug jaunimas, durniai jūs. O va, tu diedukas, tai jau gi protingesnis? Ane? diagnozė, ego masturbacija, nieko daugiau.

2. nemoki lietuviškų rašmenų naudoti? Žema . Nepagarba nei sau, nei kitiems.

3. Prisikabinai prie žmogaus, kuris vatą patrolino, bet pačiam raudonskūrių iškrypę komunistiniai kliedesiai skanūs? Neužkliuvo?


Kvietiesi moderatorių pagalbos? Tai žinok, normalus moderatorius nuleistų į kanalizoką ir tavo pamazgas. Vienu sakinuku parodei, kad net ir su amžium neįgijai stoicizmo, savitvardos. Kalti jaunimą dėl emocijų, o pats emocijas valdai? Valdytum, tai apskritai nieko nerašytum į pamazgų duobę, nes suvoktum, kad save žeminsi.

Šitam forume galėtų studentai kaip tiek medžiagos surinkt, kad gautųsi mokslinis darbas. ant kiek fruktų banda čia užsiveisus. Ir kiekvienas su savo ego.
1