Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
NuLošiam Sidabras #603312   2019-07-11 21:22
Ar ne 2011 fizinis kainavo 2x brangiau nei popierius? Ir dar reikėjo laukt kelis mėnesius?

Sidabaras ant dugno voliojasi. Niekam nereikalingas ir neįdomus. Pirkinys be rizikos.

Dabartinė valiutų sistema artėja prie pokyčių. Atsirado BTC, tuoj ir FB moneta bus. Ateina įdomūs laikai. Ar įsivaizduojat, ką reiškia FB monetos atsiradimas?

Privati kompanija leis monopolio pinigėlius, kurie konkuruos su valstybių leidžiamais Be FB atsiras dar daugiau visokių pinigėlių, kol nusirisim iki tokio lygio, kad vaikai darželyje pradės piešt pinigus. Kažkuriame etape ir didžiausi kvailiai susivoks Ką susivoks? Kad BTC neprispausdinsi. Kaina šių dienų ekvivalentais 1-10 milijonų už 1BTC.

Auksas / sidabras irgi turės vertę.
NuLošiam Sidabras #603323   2019-07-12 08:23
Durnam neišaiškinsi, o ir nėra tikslo. Libra atėjimas yra labai reikšmingas. 30 procentų planetos populiacijos naudoja FB. Į projektą jungiasi daugybė kompanijų. Ateina diena, kai valiutą leis privati kompanija. Ir tai tik pradžia. Žengiame į erą, kai privačios kompanijos ir šalys pradės leisti kripto valiutas. Ar tai gerai sidabrui? Galbūt. Ar tai gerai BTC? Be abejonės. BTC kaip minimum užims skaitmeninio aukso poziciją. Tai visos žmonijos decentralizuota moneta. Ir palyginimas su vaikų piešiamais pinigėliais skirtas Libra ir USD, ne BTC. Ragai smegenis spaudžia, sinapsės neveikia.


Milijardai žmonių dėl vienų ar kitų priežasčių neturi banko sąskaitos. Mums sunku suprasti, kad be Europos, JAV dar egzistuoja ir kitoks pasaulis.

Dauguma kripto skeptikų tiesiog nesupranta. Trūksta žinių.

Tada pareiškia, kas išgalės mokėti milijoną už 1BTC Jau dabar mažai kas gali sau leist 1 BTC. 1 BTC turi 100 milijonų satošių. Kainai pakilus, apie 1 BTC net nebesvajos, ir pirks tik satošius. 1 satošis - 1 centas , BTC - 1mil.

Bet greičiausiai toks USD ar Euras, koks yra dabar jau nebus, todėl rašau, kad perkamosios galios ekvivalentas. Kitaip pasakius už 1 BTC keli namai.

Prieš 10 metų nieko nebuvo, po 10 metų privačios kompanijos leidžia valiutą. Kaip vienas protingas žmogus pasakė, bus vyriausybių valiuta (USD), kompanijų valiuta (Libra) ir žmonių valiuta (BTC). Gaila tokių kaip raguotis, nes žinodami nuo ankstyvų dienų, kai kaina 100USD nesugebėjo suvokti. Tokie žmonės susivoks vėliau. Kartu su paskutine FOMO grūstim.

Ir taip, gali BTC tapti beverčiu. Yra du keliai, arba labai didelė vertė arba 0. Tarpinio varianto nebus. Beje, jei jau apie svogūnėlį, Olandija iki šiol yra tulpių lyderė pasaulyje. Burbulas sprogo, bet tulpių verslas ne, greičiau atvirkščiai šimtus metų gyvuoja. Kai tik BTC kainos augimas virsta burbulu vis daugiau ir daugiau žmonių yra edukuojami per žiniasklaidą. Vis daugiau ir daugiau kompanijų susidomi.
NuLošiam Sidabras #603333   2019-07-12 10:02
Kaip ir rašiau, trūksta suvokimo.

""Ar tai gerai BTC? Be abejonės"

Atsiranda vis nauji konkurentai, kur cia tas geris ?"


Kad nereiktų dar kartą rašyt, nes jau parašyta:

BTC kaip minimum užims skaitmeninio aukso poziciją. Tai visos žmonijos decentralizuota moneta. Ir palyginimas su vaikų piešiamais pinigėliais skirtas Libra ir USD, ne BTC. Ragai smegenis spaudžia, sinapsės neveikia.

O plačiau, Libra ne konkurentas BTC. Libra konkurentas USD. Abi užima centralizuoto scamo poziciją. 2,5 milijardo žmonių vien tik FB pasakys, kad kripto yra gerai, suformuos požiūrį. Tai čia vien tik FB. O be abejonės atsiras dar daugiau kompanijų, kurios leis kriptas - Kinija jau ruošia atsvarą Libra. Beje, Libra Kinijoj nebus naudojama. Libra kaip ir USD užims tik tam tikras teritorijas, kai BTC yra viso pasaulio.

Kas toliau? BTC pretenduoja užimt skaitemninio aukso poziciją. Norėsi laikyt savo algą Libra, kurios Zukenbergas "spaudins" kiek užsimanęs, ar BTC, kurio nepdauginsi, tai čia jau bus tavo pasirinkimas. Kažkam BTC atstos banko sąskaitą.
NuLošiam Sidabras #603339   2019-07-12 10:51
Yra dalis žmonių, kurie išgirdę žodį "kripto valiuta". Iškart mato atsiskaitinėjimą parduotuvėje mikro transakcijomis. Ir tada pasipila kalbos apie technologiją

Technologija stipri kaip niekada, saugumas ir t.t. Kodėl lyginu su auksu? Nes aukso luitais už kavą neatsiskaitinėjam. Bet auksas vos tik USD pirstelėjus pašoka arba pakrenta. Jei ateitis, kad bus naudojamos kripto, BTC užims skaitemninio aukso poziciją. Dėl kasdienio atsiskaitymo už smulkes prekes bus matyt kaip veiks LN. Gal patogiau bus naudoti kažkokias kitas kripto. Bet visų kriptos išsaugoti vertės bėgs į BTC.

Vieni su rožiniais akiniais, kiti su tiek užtamsintais, kad nieko nemato ir nenori matyti.

Aukso vertė nebekils ir visi 99 procentai išsiparduos. Sidabro laukia tas pats Dar ir Mona Lizos paveikslo laukia tas pats. Tik palaukit, kodėl orginalas toks brangus? Hmmm juk kabančio paveikslo kopijos net ekpertai be savo įrankių neatskirtų nuo orginalo. Tai kodėl kopija bevertė, o orginalas brangus? Nieko, 99 procentai meno vertybių laikytojų nuspręs, kad reikia trauktis, galėsim sendaikčių turguj nusipirkt Mone paveikslų pigiau, nei kopijos, nes kopijos naujesnės ir geresnės būklės. Kam mokėti brangiau, juk vaizdas tas pats

Galima prirašyt nesąmonių kiek tik nori. Pasaulis taip greitai juda link kešo dingimo iš apyvartos, kad žmogelis be banko sąskaitos net pavalgyt negalės nusipirkt. Tokiems žmonėms Kripto išsigelbėjimas ir atsvara visiškai kontrolei. Kodėl Kinijoj taip perka BTC, nes toj santvarkoj sistema žmogų gali sutraiškyt, jei esi kitos nuomonės ir neini pagal nustatytas taisykles. USD ir kitų fiat valiutų likimas aiškus.
NuLošiam Sidabras #603341   2019-07-12 11:35
Kliedesy tu kliedesy Visos žmonijos = neturi sienų, neturi centralizuoto leidėjo, visiems vienodos sąlygos.

Kas būna, kai žmogus iš kaimo mokykloj neskaitė knygų, interperatcijų gaudavo kuolus? Toks žmogus užsirašo "matematinio logiško mastymo žmogus". Teksto suvoikimo nerasta. Nėra teksto suvokimo, atsiranda blogos išvados. todėl pliekiasi su 18231 žinute ir su niekuo negali susikalbėti. Konstruktyvi diskusija neįmanoma. (Dabar raguotis pagalvos, kad aš humanitaras ir kontratakuos Deja, taip nėra. Parašau iškart, kad nereiktų komentare raguočiui šito rašyt atskirai, žiopliai tokie nuspėjami, Užkalnis tokius pyzdavoja ir turtus kraunasi)

Gal dar kartą pakartot, kad Libra yra gerai BTC ?

Matai, vieni domisi rimčiau, kas nesugeba rimčiau, toks kaip raguotis, tie atkartoja sugedusio telefono liaudies balsą Nusikaltėliai kriptas naudoja D Šitas vienas geriausių. O USD nenaudoja? Nori dar geresnį pasakysiu? Turbūt apie skandalus kai bankai plauna šimtus milijardų nebuvai girdėjęs? D

Ir dabar paklausiu, o kaip tu BTC pakiši po valstybės kontrole? Kaip? Kai BTC viena svarbiausių savybių yra laisvė, decentralizacija. Ir BTC toks nereikšmingas, kad jau FED Powell klaba ir Trump twitina

Kaip ir sakiau, trūksta suvokimo, žinių. Tokių žmogelių labiausiai gaila, nes šitie nabagai labiausiai nukentės. Jau dabar save nusiskriaudė, kai nenusipirko BTC po 100 USD, nors turėjo šansą.

Žodžiu nėra ką daugiau ir pridurt. Kaip bebūtų gaila, bet durniams proto neįdėsi.
NuLošiam Sidabras #603353   2019-07-12 12:42
FED vadas Powell viešai: "Bitcoin is a speculative store of value, just like gold."

Eikit su juo padiskutuot
NuLošiam Sidabras #603355   2019-07-12 12:50
saulius-fx [2019-07-12 11:48]:
kinieciai apskritai turi losejo mentaliteta. Toks idomus nacionalinis bruozas. O ne todel kad del politines sistemos pergyvena. Ispusti burbulus akcijose, kriptose, NT ir panasiai Kinijoje daug lengviau vien del ju prigimties.


Lošt kinai varo į Makau, Las Vegas belieka tik žiūrėt ir pavydėt O šiaip jo, mėgėjai jie palošt betką Bet jei rimtai. Tai matau, kad žinios ties kinų lošimais ir baigiasi. Honkongo protestai su milijonais žmonių yra akivaizdus pavyzdys kaip Honkongo kinai nenori žemyninės Kinijos taisyklių. O ten tai taisyklės žiaurios. Norėtum gyvent, kad tau skaičiuotų socialinį reitingą? Blogas reitingas, negali dalyvaut viešoj erdvėj, naudotis viešu transportu ir t.t. Manai kinai jaučiasi saugūs ir ramūs dėl savo sąskaitų bankuose?
NuLošiam Sidabras #603357   2019-07-12 13:01
Krosneles.eu [2019-07-12 11:46]:
NuLošiam [2019-07-12 11:35]:
Ir dabar paklausiu, o kaip tu BTC pakiši po valstybės kontrole? Kaip? Kai BTC viena svarbiausių savybių yra laisvė, decentralizacija. Ir BTC toks nereikšmingas, kad jau FED Powell klaba ir Trump twitina

Labai paprastai. Įstatymu su 20 žodžiu ir baudomis. Kaip JAV kažkada uždraudė turėti aukso ir žmogus privalėjo parduoti viską valstybei įstatymo numatyta tvarka.


Labai paprastai? Tai, kad nelabai paprastai. Turėtų susitarti visos 200 pasaulio šalių. Labai paprasta būtų susitarti? Kinas TRumpui vidurinį pirštą parodys. Tada dar Putinas Viena atskira šalis uždraudusi BTC priverčia BTC toje šalyje keliauti į šešėlį, tik tiek. Uždraust nėra paprasta.

Dabar Libra. Prie šio feisbuko projekto jungiasi dar daug didelių kompanijų. Kartu turi tiek įtakos, kad mažai nepasirodys. Ir vien todėl tikiu, kad Libra išvys dienos šviesą. Nors va Libra gali uždrausti. Nes Libra turi centralizuotą leidėją. Atakuoji leidėją ir viskas. Uždrausk BTC
NuLošiam Sidabras #603358   2019-07-12 13:05
Energijos suvartojimas, dar vienas tamsios liaudies balsas... Energija naudojama tinklo saugumo užtikrinimui. Gal reikia paskaičiuoti kiek energijos sunaudoja Bankai? Oi, o aukso kasėjai? Net kraštovaizdį bjauroja.
NuLošiam Sidabras #603363   2019-07-12 13:38
Tik ES su Iranu prekiaus. Kažkokį analogą swift daro. Swift nepatenkinta ir Rusija su Kinija, kurie taip pat alternatyvų ieško.

ES su Rusija prekiauja ir paskutiniai įvykiai su grąžinimu į tarybą, nord stream2 išaugęs Vokietijos eksportas rodo, kad ES nusišikt ant JAV. Kinijai irgi nusišikt ant JAV. Tokia politika ir JAV viena taip lengvai nepašokdins viso pasaulio. Ir yptingai ES. Kuri linkusi labiau mylėtis su JAV priešais. Todėl čiulpia Putino vamzdį, toliau santykiauja su Iranu. Toliau myli visi arabus ir Izaraelio priešus.

Esmė paprasta, neįmanoma visiškai uždrausti to, kas nėra centralizuota. Kaip atims iš žmonių tai, ko fiziškai pas žmogų negali rasti? Draudymas tolygu varymui į šešėlį. Klausimas, ar bus kažkoks rimtas pasipriešinimas ar ne. pagyvensim pamatysim.

Bet kai TRUMP Twiteryje rašo apie BTC ir kriptas. Kai FED vadas Powell viešai: "Bitcoin is a speculative store of value, just like gold." Tai nebloga reklama ir pripažinimas.
NuLošiam Sidabras #603367   2019-07-12 13:54
Ne su google reikia lyginti. O su visa bankų sistema įskaitant bankininkų bezdalų taršą, jų automobilių, pastatų ir visos infrastruktūros. Taip, kaip dabar apmokam bankų išlaikymą, taip su mielu noru BTC naudotojai apmokės BTC reikiamą energiją.

Eilinio Honkongo piliečio suvokimas labai aiškus. Hong Kong is not China. Ir taškas. Ne pirmi protestai. Jie puikiai supranta, kas lauktų, jei visiškai prarastų autonomiją. Pavadink Honkongietį kinu, tai sulauksi didesnės pliūchos nei normalų, ne vatinį, lietuvį pavadinęs ruskiu. O ten tai ne tautiniai dalykai lošia, kaip pas mus. Ten būtent kinų polinė padėtis. Niekas nenori kiniškos tvarkos Honkonge.
NuLošiam Sidabras #603372   2019-07-12 14:02
Dėl FED viso pokalbio rašyti neverta, nes svarbiausias būtent mano cituotas sakinys. O antras dalykas pagal svarbu, kad apie tai kalbama. O dar trečias, kad Trumpas irgi kalba.

Tą, ką aš ir daug kitų sako jau seniai BTC yra taikosi į skaitmeninio aukso poziciją, tą pakartoja ir FED. Kam reikia tas supras.

Libra, jei išvys dienos šviesą kels didesnę grėsmę. Nes bus kasdieninio naudojimo valiuta. BTC be gerai veikiančio LN tokios galimybės sumlkiems atsiskaitymams kolkas netinka.
NuLošiam Sidabras #603374   2019-07-12 14:13
Šarlatanas [2019-07-12 13:58]:
Taigi jau buvo pateikta statistika, kad viena bitcoin tranzakcija ekonomikai kainuoja 5000 kart brangiau nei 1 paprasta bankinė tranzakcija. Bet greit pamiršti.


Kas sudarinėjo statistiką ir kas į ją buvo įtraukta, kas lyginta? Dangoraižiai su tūkstančiais darbuotojų buvo skaičiuoti? BTC transakcijos kaina šiuo metu nuo 30 centų.

Kažkodėl joks bankas neduoda daryt pavedimų 5000 kartų pigiau: 0,3/5000 už 0,0006 USD.
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #603714   2019-07-18 08:01
Prie ko kriptos ir sukčių kontora? Abejoju, kad kažkas iš tų "jūs" buvo net girdėję, o tuo labiau dalyvavę toj Lenkų keitykloj ir laikė indėlius su 30prc palūkanom Jei kažkas siūlo 30 procentų palūkanas, o tu patiki, tai jau čia niekas nepadės, tik prarastų pinigų patirtis.
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #603749   2019-07-18 10:50
Jokia birža nėra saugi. Jokia. Neturi BTC pas save, reiškias neturi. Bankai, prižiūrimi institucijų bankrutuoja, o čia niekieno neprižiūrimos biržos. Šiuo klausimu tai dar laukiniai vakarai.
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #603813   2019-07-18 13:53
Petras Kurmelis [2019-07-18 12:34]:
NuLošiam [2019-07-18 10:50]:
Jokia birža nėra saugi. Jokia. Neturi BTC pas save, reiškias neturi. Bankai, prižiūrimi institucijų bankrutuoja, o čia niekieno neprižiūrimos biržos. Šiuo klausimu tai dar laukiniai vakarai.

Kriptų likvidumas tai superinis. Persivesti iš piniginės į biržą užtrunka porą dienų ir dar kažkiek kainuoja. Aplodismentai!
Ir nereikia čia svaigti apie jokį lighting n ar kaip ten jis vadinasi.


Žinai, atsibodo dalbajobai atrofuotom smegenim, kurie šika į eterį savo nesąmones.

1. Tai net nėra ko diskutuot, kur saugiau laikyt, ar pačiam, ar kažkur keitykoj. Jei netreidini, o tik nori ilgai laikyt, tai keityklos nesaugu. Jei treidini, tai tada ir laikai keitykloj, bet reikia žinot, kad yra rizika. Man dvi keityklos su savo bankrotais jau padarė nuostolių.
2. BTC persivest į keityklą gali trukt ir kelias min. Kad nesumeluočiau, iki 5-15min greičiausiai yra buvę. Būna 30 min. Yra buvę ilgiausiai nepilnai valandą. Tai sakai kelias dienas?
3. Taip, likvidumas superinis, pervedei ir po sekundės pardavei.
4. Sakai kažkiek kainuoja? Nu 30 centų kainavo paskutinį kartą kai žiūrėjau.

Ačiū už dėmesį
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #603872   2019-07-18 17:43
youngcat [2019-07-18 15:38]:
NuLošiam [2019-07-18 08:01]:
Prie ko kriptos ir sukčių kontora?

Kad kitokioms funkcijoms nelabai ir pritaikomi bircoinai, kaip tik ivairiems sukciavimams.


Dar vienas su katino dydžio IQ samprotauja 1. Dar sekundės banko aferą priskirk kriptoms Beje, būtent bankai didžiausi sukčiai ir pinigų plovėjai, plauna milijardais, skandalas po skandalo, o apie kaip elgiasi su atneštais pinigais ir balansais, tai geriau net nepradėt. Sėkmės toliau samprotaut

Karsyz, ar Fiat laikai ar kriptom. Didelio skirtumo nėra, jei tai laikoma keitykloj. Keitykla užsidarys ir bus be galo sunku. Lietuvoj po bankų aferų ir griūčių yra reguliavimas, indėlių draudimas iki 100K. Tai nereiškia, kad kitos šalys draudžia indėlius, tad net kitos šalies garsiame banke laikomi pinigai gali pražūti. Tai ką kalbėt apie visiškai nereguliuojamas keityklas. KOLKAS. Ateis laikas, kai šitos rizikos bus rimčiau sprendžiamos, bet kolkas laukiniai vakarai. Mes vis dar ankstyvoj stadijoj. Užvakar JAV kongrese 6 valandas diskutavo apie kriptas. Maloniai nustebino, kad yra teigiamų nuomonių ir supratimas kažkoks. Va iki ko dasigyvenom. FED Powell sako, kad BTC toks pats vertės išlaikymo asetas kaip auksas. TRump Twiteryje rašo postus tokio ilgio, kad reikia 3 žinučių. Kongresas rimtai diskutuoja. Ir bando suprasti. O katinai kniaukia D
1