Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

ParašėTemaŽinutė
NuLošiam Bitcoin - BTC #660703   2021-01-11 07:38
Dar truputį ir vėl prasidės, kad "bitfuck is going to zero, zeroo!!!
NuLošiam Bitcoin - BTC #660720   2021-01-11 12:10
zoro [2021-01-11 11:50]:
Koregavosi 42-32k neblogai, bet mazokai. Ka manot

Kai vyksta suirute visasd atsiranda visokiu sarlatanu kurie gelbeja pasauly nuo visko tada zmones nezinodami ka daryti, nes ju nussitovejusi kasdienybe pasikeite puola i sarlatanu gleby

Pasakos pabaiga!


Nebūtų mažokai, jei ta korekcija ilgiau užtruktų. O dabar tos korekcijos tai trumpi dipai. Greitai atperka. Net RSI neatvėsina.
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #660775   2021-01-11 16:48
Pagal fundamentą XMR turės puolimą iš institucijų, nes anonimiškas. Keityklos yra verslo organizacijos ir joms pyktis nėra nei noro nei reikalo. dėl kažkokio šitkoino. Džiaugiasi, kad gali BTC prekiaut ir pliusą daryt. O visa kitą gali ir delistinguot, kad ir visus iki vieno šitkoinus.
NuLošiam Bitcoin - BTC #660790   2021-01-11 18:36
Prieš 9 dienas 30K atrodė wow kaina. Šiandien jau baisus nusivylimas O prieš mėnesį kaina buvo 17K.
NuLošiam Bitcoin - BTC #660851   2021-01-12 11:49
bomzasxxl [2021-01-12 10:26]:
Kol BTC vaidmuo atsiskaitymams (pvz nelegali prekybai narkotikais, ginklais ir vergais) arba kaip turto kaupimo priemonė yra nereikšminga, tol vyriausybės neturi motyvacijos rimtai reaguoti ir ieškoti pinigų plovimo ar mokesčių vengimo užkardymo priemonių.
Jei BTC pataps reikšmingas šiuose dalykuose, tai motyvacija atsiras, atitinkamai bus kriminalizuotas BTC įsigijimas ir turėjimas. Atitinkamai instituciniai BTC prekyboje nedalyvaus, taip pat nedalyvaus turtingi žmonės, kuriems svarbi reputacija.
Taigi išvada - BTC kaina ir apyvarta gali būti tik iki tokios ribos, kuri pradės vyriausybėms kelti susirūpinimą, arba vyriausybėms turi būti prieinami įrankiai kontroliuoti/prižiūrėti.
Atinkamai - jokių to-the-moon būti negali, tik pump end dump, arba nereikšmingas ekonomikai dydis kainos ir prekybos apimties prasme.


Pasakysiu : bla bla bla ir dar pabaigai bla

1. Daryt atsiskaitymą už nusikalstamą veiklą BTC yra debilizmo viršūnė. Nes nėra anonimiškumo. BTC viena esminių savybių ir yra viešumas. Visas transakcijas galima lengvai atsekt. Daug lengviau paduot aukso monetas be serijos numerio ar tiesiog vokelį su USD, EUR ar kita valiuta.


2. Pinigų plovimai vyksta milijardais per bankus

3. Milijardus plauna elitas, kuris arba pats yra valdžia arba valdžia jo kišenėj.

4. Turto kaupimo klasė.. O kas sukaupę didžiausius turtus? Tas pats elitas.

5. On Chain data rodo BTC pirkimus tūkstantinėm porcijom. BTC valdo ir valdys tas pats elitas. Ta pati valdžia.

6. JAV BiG tech kompanijos dabar aiškiai parodė savo galią. Jie gali užtildyt prezidentą ir ne tik jį, bet ir daugumą kitų pagrindinių respublikonų. Įsivaduok, kad į savo balansus BTC įtrauks amzon, FB, Twiteris, Apple, Google ir t.t. Ir kažkas pamėgins kėsintis į jų turtą

7. Joks naujas reguliavimas nėra prieš BTC. Jie jau dabar gerai išstudijavę ir suvokia BTC. 2021m. ne 2015m. Nauji reguliavimai nutaikyti į tai, kad tas pats elitas galėtų būt apsaugotas šitoj erdvėj.

8. Kai tokia masė jau apsipirkus, kai tiek investuota į infrastruktūra, tai niekas nešaudys sau į kojas.

9. Tarkim Mikrostrategy investavo 1.2 milijardo į BTC. Tai nėra vieno žmogaus sprendimas, tai visos kompanijos valdybos nutarimas. Tu manai jie neįvartino rizikų? Manai, kad tu geriau čia įvertinai?

NE. Užtai ir rašau, kad bla bla bla ir dar bla bla

Šita korta dėl uždraudimo, kriminalizavimo jau paseno. Ir seniai nuimta nuo stalo. Kurią tik karts nuo karto dar ištraukia nespėjantys sekti situacijos.

O be viso to, Do not overcoplicate the bull market. Tai, kaip tu mastai, nereiškia kad esi teisus. Tavo mastymas tave atjungė nuo dar vieno mega bull marketo.
NuLošiam Bitcoin - BTC #660852   2021-01-12 11:52
ALN [2021-01-12 10:32]:
bomzasxxl [2021-01-12 10:26]:
arba vyriausybėms turi būti prieinami įrankiai kontroliuoti/prižiūrėti.


Šiai dienai viskas eina link to.. Gali būti, kad visi legalūs exchang'ai bus apriboti kaip Revolut ar Paypal. Tranzakcijas galėsi daryti tik viduje arba tik į patvirtintus adresus, kur viskas bus matoma valdžios institucijoms. Šalia žinoma egzistuos pilka rinka, kur karaliaus Doncex su savo anarchistinėmis idejomis.
Reguliacija greičiausiai teigiamai įtakos BTC kainą.


Būtent, kad reguliacija įtakos teigiamai. Nes bus sukurta saugesnė aplinka instituciniams ir eiliniams vartotojams. BTC bus ne kriminalizuojamas, o dekriminalizuojams. Treideriai, keytyklos ir visi susiję tvarkingai susimokės mokesčius. O apie susimokėjimus už narkotikus net nebus nei kalbos tokios.
NuLošiam Korona virusas #660856   2021-01-12 12:01
Covidiotai nesuvokia, ant žiauri gali būt c-19 forma. Virusas sukelia plaučių uždegimą. Jokie vaistai nepadeda. Žmogui darosi sunku kvėpuot. Ant tiek sunku, kad net negali ant nugaros gulėt. Miega sėdėdami. Deguonies kiekis nukrenta iki kritinės ribos. Va ta dusimo būsenoj ir kankinasi. Ir kitiems tas tęsiasi mėnesius.

Dalį atsakomybės už tas siaubingas kančias patyrusius žmones ar mirtis turi prisiimti tokie kaip pečius.

Nėra durnesnio runkelio nei Covidiotas.
NuLošiam Korona virusas #660917   2021-01-12 15:50
Krosneles.eu [2021-01-12 12:59]:
NuLošiam [2021-01-12 12:01]:
Covidiotai nesuvokia, ant žiauri gali būt c-19 forma. Virusas sukelia plaučių uždegimą. Jokie vaistai nepadeda. Žmogui darosi sunku kvėpuot. Ant tiek sunku, kad net negali ant nugaros gulėt. Miega sėdėdami. Deguonies kiekis nukrenta iki kritinės ribos. Va ta dusimo būsenoj ir kankinasi. Ir kitiems tas tęsiasi mėnesius.

Dalį atsakomybės už tas siaubingas kančias patyrusius žmones ar mirtis turi prisiimti tokie kaip pečius.

Nėra durnesnio runkelio nei Covidiotas.

Tik nereikia gasdinti. Turėjau vaikystėje ir aš plaučių uždegimą. Vaikas buvau , gripą turėjau, su 38 laipsniais palaksčiau dar lauke ir gavau plaučių uždegimą. Irgi dusau. O vaistas yra vienas - penicilinas. Tačiau yra žmonių, kur vaistus reikia nereikia vartoja kasdien, tai jiems jokie antibiotikai nepadeda. Taigi, kai mini, kad jokie vaistai nepadeda, tai paminėk ir kad tie žmonės jau atsparūs antibiotikams tapo dėl įvairių priežasčių (pvz kiekvieną peršalimą gydėsi vaistais ).
Yra daug gydytojų, kurie kiša stiprius vaistus vaikams, pasveiksta vaikas greitai. Šaunuolis gydytojas. O po kurio laiko jau nebelieka kuo gydyti, nes gydytojas padarė vaiką atspariu antibiotikams.
----------------------------------------
Ir kas kaltas, kad žmogus tapo atsparus antibiotikams?


Ibecilini runkeli, tu, londės vištų pešėjas ir dar keli silpnapročiai sėdit šitoj temoj ir kliedit...

Plaučių uždegimas gali būt sukeltas viruso. O viruso jokie antibiotikai neveikia. Tai ką tu čia kliedi, kaimo runkelini eGzperte? Totalus idiotas. Čia atsparumas antibiotikams ne prie ko. Ar aišku, glušiau? Taip, būna komplikacija plaučių uždegimas, bakterija. Tada geri antibiotikus. Antibiotikai bakteriją muša ir pasveiksti.

C-19 sukeltas plaučių uždegimas dažnai būna nuo paties viruso. Tada belieka tik melstis, kad organizmas pats apsigins.

Sakai vaikystėj plaučių uždegimu sirgai? Panašu, kad greičiau smegenų ir ne vieną kartą. Ar kai vaikystėj sirgai plaučių uždegimu:

reikėjo mėgot atsisėdus, nes negalėjai oro įkvėpt?

Ar kūnas ant tiek duso, kad deguinies kiekis kraujyje buvo nukritęs ant mirtinos ribos?

Durnesnių imbecilų už kovidiotus nėra.

Yra sakančių, kad c-19 sunkumo forma priklauso nuo gauto viruso kiekio. Jei mažai gauni, tai organizmui lengviau kovot. Tai gal padarom ekspermentą, nueik savanoriu 1 valandai į prie C-19 ligonių. Palaižyk rankenas. Normaliai gauk dozę, o persirk, tada dalinkis įspūdžiais. Man žinomų žmonių tarpe yra ne vienas miręs jau, o su žiauriai sunkiom komplikacijom taip pat. Yra kas po mėnesio laiko vos kojas velka. Nes dar dusulys kamuoja. O čia runkelinis šiūkšlė kliedi, tyčiojasi dar. Dėjau ant to gaidžio. Šiūkšlė.
NuLošiam Bitcoin - BTC #660963   2021-01-12 21:07
Jei galvoji, kad BTC krenta, kad keli durniai užėjo į kapitolijaus vidų. Tai tada lauk rimtesnio kritimo. Nes JAV gali prasidėt pilietinis karas. O tuo pačiu belenkokia bybienė visame pasaulyje.
NuLošiam Korona virusas #661083   2021-01-13 16:30
C# [2021-01-13 16:22]:
tunks [2021-01-13 15:48]:
tiki tik tuom ka raso youtubo, ir kitu platformu niekam nezinomi uzstales ekspertai, kuriu nera massmedijoj?
pasitikejimo verti saltiniai. ten gal ir diploma mediko israso, perziurejus tam tikra kieki nesuklastotos informacijos?


Pas tokias personas kaip lorpak ar kitokius konspiraciju megejus nera jokio noro suzinot tiesa, arba bent jau stengtis priartet prie jos. Pas juos yra tik toks tupas instinktyvus noras priestaraut ir gincytis, px kokia tema. Todel diskusija jiems patiems nenesha ir negali nest jokios naudos. Jie gincysis del to kad gincytis, ir visi 'argumentai' bus emocijos ir asmeniskumai. Kontrargumentai eis pro ausis

Nezinau kaip tai pavadint, panasu i tokio buko ozio sindroma, su kazkokiais nepilnavertiskumo kompleksais. Ar kazkokia labai nevykusi individualizmo forma, kuri isplaukia is menko personos proto.

Norint priartet prie tiesos, reikia pervaryt tonas informacijos, ko zinoma tokie veikejai nedaro ir nedarys. Jie sedi ant divano ir klauso 'visaziniu' sukramtyta info. Ir daznai paaiskeja kad apie gincijama tema jie net elementariu faktu nezino, nes visas ju knowledge base sudarytas is dezinformacijos.

Kaip kad diplomuota medike nezino kad virusas gali sokinet tarp skirtingu gyvunu rusiu. Arba turiu toki pazistama, kazkas panasaus i peciu, kurio viena is 'megstamu' temu buvo kad amerikonai nebuvo menulyje. Pyst viena diena ir isaiskeja kad jis net nezino, jog amerikonai ten nuskrido 6 kartus, ant pavirsiaus pabuvojo 12 skirtingu zmoniu. Sako as galvojau kad tik viena. Paemei ir pisai i snuki

Reikia kazkaip ribot zodzio laisve, rimtai..


Dar neseniai nebūčiau pagalvojęs, kad tau pliusus dėsiu. Čia tiesiai į dešimtuką parašei. Nėra ką pridurt
NuLošiam Korona virusas #661087   2021-01-13 16:37
lorpak [2021-01-13 16:31]:
C# jau turi du jam pritariančius šakalus....😋😋😋
Babyte jadze iš sodžiaus, paskaityk dar kartą ką parašė C#. Nereiks man kartot
NuLošiam Bitcoin - BTC #661124   2021-01-14 09:32
Kaip jau esu nekartą minėjęs. BTC viena esminių savybių yra viešumas. T.y. transakcijų atsekamumas. Tai kai čia forume atsiranda veikėjų, kurie patys perka kažkur rūsy, ar degalinėj pas neaiškius veikėjus BTC. Tai kyla didelė rizika tapt BTC, su kuriuo buvo apmokėtas nusikaltimas ar vogto BTC turėtoju.

Va Doncex holdina 2000 dienų, dar po 2000 nuspręs išsigrynint, o tada sulaikys kriminalistai ir beliks aškintis, kad prieš 4000 dienų pirkau degalinėj iš nepažįstamo. Sugrūs už grotų ir game over.

Niekam nepatariu taip pirkt.
NuLošiam Bitcoin - BTC #661131   2021-01-14 10:16
Dvigubas dugnas ir UP. Taip ir važiuoja
NuLošiam Bitcoin - BTC #661179   2021-01-14 14:04
endgame [2021-01-14 13:36]:
NuLošiam [2021-01-14 09:32]:
Kaip jau esu nekartą minėjęs. BTC viena esminių savybių yra viešumas. T.y. transakcijų atsekamumas. Tai kai čia forume atsiranda veikėjų, kurie patys perka kažkur rūsy, ar degalinėj pas neaiškius veikėjus BTC. Tai kyla didelė rizika tapt BTC, su kuriuo buvo apmokėtas nusikaltimas ar vogto BTC turėtoju.

Va Doncex holdina 2000 dienų, dar po 2000 nuspręs išsigrynint, o tada sulaikys kriminalistai ir beliks aškintis, kad prieš 4000 dienų pirkau degalinėj iš nepažįstamo. Sugrūs už grotų ir game over.

Niekam nepatariu taip pirkt.


nesutinku. BTC yra p2p technologija ir visa esme ir yra tame kad uzdaroje erdveje vyksta nenutrukstamas keitimasis BTC tarp zmoniu.

Taip kad pirkau pries 4000 dienu degalinej is nepazistamo yra puikus atmazas. Nusikalstama veika turi buti irodyta, negali remtis skaiciukais ekrane, kurie laisvai vaiksto po visa pasauliČia nereikia sutikt ar nesutikt. BTC neįdomu, ar tu sutinki, ar ne. Visos transakcijos yra fiksuojamos ir atsekamos. Tai yra faktas.

Ir jei pas tave bus vogtas BTC iš hakintos keityklos ar už kokį nusikalstamą sandorį, tai čia bus tavo bėda. Ir tai nebus atmazas. Tau pateiks kaltinimus, o jei nepagrįsi, liksi kaltas. Panašiai vyksta, kai nesugeba pagrįst įgyto turto. Sako babytė padovanojo, tai žinok tokie atmazai negalioja. Rastų pas tave ginklą su pirštų anspaudais iš kurio buvo įvykdyta žmogžudystė, sakytum, ai degalinėj radau prie 4000 dienų

Ir kuo toliau, tuo daugiau bus reguliavimo ir priemonių va tokių atvejų ieškojimui.
NuLošiam Bitcoin - BTC #661330   2021-01-15 09:35
Doncex [2021-01-14 14:40]:
NuLošiam [2021-01-14 14:04]:
endgame [2021-01-14 13:36]:
NuLošiam [2021-01-14 09:32]:
Kaip jau esu nekartą minėjęs. BTC viena esminių savybių yra viešumas. T.y. transakcijų atsekamumas. Tai kai čia forume atsiranda veikėjų, kurie patys perka kažkur rūsy, ar degalinėj pas neaiškius veikėjus BTC. Tai kyla didelė rizika tapt BTC, su kuriuo buvo apmokėtas nusikaltimas ar vogto BTC turėtoju.

Va Doncex holdina 2000 dienų, dar po 2000 nuspręs išsigrynint, o tada sulaikys kriminalistai ir beliks aškintis, kad prieš 4000 dienų pirkau degalinėj iš nepažįstamo. Sugrūs už grotų ir game over.

Niekam nepatariu taip pirkt.


nesutinku. BTC yra p2p technologija ir visa esme ir yra tame kad uzdaroje erdveje vyksta nenutrukstamas keitimasis BTC tarp zmoniu.

Taip kad pirkau pries 4000 dienu degalinej is nepazistamo yra puikus atmazas. Nusikalstama veika turi buti irodyta, negali remtis skaiciukais ekrane, kurie laisvai vaiksto po visa pasauliČia nereikia sutikt ar nesutikt. BTC neįdomu, ar tu sutinki, ar ne. Visos transakcijos yra fiksuojamos ir atsekamos. Tai yra faktas.

Ir jei pas tave bus vogtas BTC iš hakintos keityklos ar už kokį nusikalstamą sandorį, tai čia bus tavo bėda. Ir tai nebus atmazas. Tau pateiks kaltinimus, o jei nepagrįsi, liksi kaltas. Panašiai vyksta, kai nesugeba pagrįst įgyto turto. Sako babytė padovanojo, tai žinok tokie atmazai negalioja. Rastų pas tave ginklą su pirštų anspaudais iš kurio buvo įvykdyta žmogžudystė, sakytum, ai degalinėj radau prie 4000 dienų

Ir kuo toliau, tuo daugiau bus reguliavimo ir priemonių va tokių atvejų ieškojimui.Bitcoin algoritmui niekas nieko nereguliuoja ir tai neįmanoma pakeisti algoritmo be pačiu kūrėjų

Čia per daug federalinių straipsnių kažkas apsiskaites


Bitcoin tau galiu sukurti milijoną šaltu piniginių per kurias galima siųsti Btc bei sklaidyti kaip nori ir tokioj marmalynej kažin ar kas susigaudytu

Čia tu kalbi gal kad apie karstasias pinigines tai yra keityklas, keityklu, exchange , keityklos gali apskųsti, Btc savininką jei kažką prisidirbes, prisidirbo
Nes keityklose paliekama naudotojo ar įmonės informacija ℹ ir tik vienintelis piniginės adresas būna tik vienas

Manau Gloomers daugiau tikslesnės informacijos pateiktų, paprastai parašytos aš per sudėtingai aprašiau...


Ką tu čia svaigsti. Toks sektantinis BTC fanatikas, o nesuvoki elemntaraus dalyko, kad VISOS BTC transakcijos yra įrašomos. Visos. Tai jei turi nešvarų BTC, tai ir belieka statoile kitam prastumt.
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #661333   2021-01-15 09:50
Kam laikyt USDT? Kai yra USDC

USDT atstovai patys viešai sakė dar prie 2 milijardų, kad dengta 75 procentais. Vėliau sakė, kad dengta dalis USD, kitom valiutom ir net kripto. Auditų nėra. Gali sakyt ką nori. Gal išvis niekas ten nedegta. Tai, kad jie patys palaiko kursą 1:1 tai nreiškia, kad gali pasidaryt 10000:1.

BTC kainai įtakos USDT turi, bet Mikrostrategy, Grayscale, Paypal ir t.t. tūkstančius BTC perka ne už USDT. Instituciniai Coinbase apsipirkinėja ir išsivedinėja. Taip kad nereikia myžt į batą. FUD visi Bull marketai turėjo ir turės. Tai USDt, tai reguliavimas, tai kavatiniai kompiuteriai tai keityklų nuhakinimas ar koks kitas briedas.

Prieš kelis metus kai pasklido fake žinia, kad USDT niekuo dengtas, tai kas gavosi? BTC rovė į viršų gal 20 procentų iškarto. Kiti stable coins irgi santykį pakeitė 1:1,3 ir t.t. USDT kolapsas trumpame laiko tarpe padarytų kripto PUMP. Nes visi bėgtų atsikratyt USDT, arbitražo botai pradžioj nesusigaudytų kas vyksta ir keltų kainas taip pat.

O YT tipo "egzpertų" chujertų reikia mažiau žiūrėt, nes 99,99prc yra pašlemėkai, purvinos kekšės, kurios parsiduoda reklamuodamos keityklas, šitkoinus ir dėl kliko betką padarytų, parduotų tėvus turbūt. Bet randa žioplių, kas žiūri.
NuLošiam Kriptovaliutos (altcoinai) #661334   2021-01-15 09:50
kibiras [2021-01-14 22:23]:
Sake kad eteris eis iki 2k
O btc iki menulio. Kiek ten kilometru ar tai myliu iki menulio...


BTC net nesustos mėnulyje, varys tiesiai į marsą.
NuLošiam Bitcoin - BTC #661336   2021-01-15 09:57
endgame [2021-01-15 09:45]:
NuLošiam [2021-01-15 09:35]:
Tai jei turi nešvarų BTC, tai ir belieka statoile kitam prastumt.


o is kur zinai koks pas tave BTC?


Oficialiai iš keityklų. Ir tą galiu pagrįsti. Jei man kas sakytų, kad "purvinas". Tai galėtų toliau keitykla aiškintis. Dar ir tu pradėsi svaigt?

NIEKADA, pabrėžiu, Niekada. Nepirkčiau iš juodos rinkos. Nes greičiausiai tai būtų pinigų plovimo BTC, vogtas, ar kitaip nešvarus. Man keista, kad čia atsiranda veikėjų, kurie didžiuojasi ir agituoja tokius dalykas. O kai pasakau FAKTĄ, kad visos BTC transakcijos atsekamos, dar puola akis draskyt. Doncex tai išvis fanatinis sketantas. Nuneša vištų pešėja iš sidabro temos. Ir panašu, kad net nesupranta BTC.
NuLošiam Bitcoin - BTC #661341   2021-01-15 10:29
topl0305 [2021-01-15 10:02]:
artas [2021-01-15 09:32]:

Perskaičiau autoriaus nuogastavimus.

"BTC nenaudojamas masiškai pagal pirminę paskirti - kaip atsiskaitymo priemonė". BTC kol kas naudojamas vertės kaupimui kaip auksas. Nes kaip gi BTC su 1 trl. cap gali aptarnai pasaulį su 400 trl. turtu? Va, kai pasieks bent M2 cap'ą, tada ir bus naudojamas pagal paskirtį, o iki M2 dar x50 augti (ir čia neskaitant derivatyvų). Šiam momentui gali aptarnauti Naująją Zelandiją nebent

Daugiau ten rašoma bendrai apie kriptovaliutas, ir bendrai apie blockchain'ą.


Tai, kad Maximos lipdukai, kurių cap net iš tolo nepalyginsi su BTC yra naudojami pagal pinigų paskirtį


Va tau atsakymas

“The Classic Bitcoiner Response”

https://twitter.com/i/status/1349806575746224136
NuLošiam Bitcoin - BTC #661353   2021-01-15 12:38
topl0305 [2021-01-15 11:00]:
Tai kaip suprantu yra atsakymas į tą kritikuojantį sraipsnį? Neturit kitokių argumentų?


M.Saylor tau pasakė argumentą. "Have fun staying poor"

Jau kam kam, bet tau yra duota tiek argumentų. Bet nei į vieną neturėjai noro įsigilint ir suprast. Ir dar drįsti prašyt daugiau? Apagailėtina.

Žinok jei pats nenori priimt argumentų, tai tau jų niekas nesugrūs per prievartą. Todėl sėdėk su savo durnu ego ir Have fun staying poor Bitcoin bendruomenė būtent tokiems kaip tu ir sukūrė šitą "argumentą"