| Parašė | Tema | Žinutė |
| Oligarchas | Lietuvos politika | #881853 2026-06-02 17:35 |
|
Petras Kurmelis [2026-06-01 12:53]: https://www.delfi.lt/naujienos/politika/kasciunas-pasidalijo-kontraversiska-zinute-izvelgia-rysi-su-neonacizmu-120257633 Jūs man pasakykite, kokio bieso mėtytis tokiais šūkiais ryšium su futbolo rungtynėmis? Jeigu tu esi politikas ir tau nepatinka kairioji ideologija, tai rėžk visą tai iš tribūnos ar skelk per tlevizorių politinėje laidoje. Tada bus viskas kaip ir OK. Dabar gi tokie visokie paraganėjimai pavaiduokliavimai labai atsiduoda menkystų futbolo chuliganų retorika. Arba čia jam prabudo menkystų radikalistų praeities nostalgija. Išsakei savo leftistinę politkorektiška sovietinės sutraukos pozicija ribojančia žodžio laivę, esi sovietų išmokytas užsičiaupti, suknistai nesėkmingas bandymas nutildyti oponentą. |
||
| Oligarchas | Atsipalaidavimui | #881858 2026-06-02 18:49 |
|
Parshiukas [2026-06-02 18:38]: https://www.youtube.com/shorts/yBg86WLRHTI eu matosi eina i sviesia ateiti Bet juda teisinga kryptimi.. grobsto ir naikina privačią nuosavybę Syprask eina link lygybės ir klasinių skirtumų panaikinimo |
||
| Oligarchas | Atsipalaidavimui | #881866 2026-06-02 19:37 |
|
Krosneles.eu [2026-06-02 19:06]: Oligarchas [2026-06-02 18:49]: Parshiukas [2026-06-02 18:38]: https://www.youtube.com/shorts/yBg86WLRHTI eu matosi eina i sviesia ateiti Bet juda teisinga kryptimi.. grobsto ir naikina privačią nuosavybę Syprask eina link lygybės ir klasinių skirtumų panaikinimo Normalus čia biznis tarp arabų imigrantų. Draugas Norvegijoje Osle centre matė kaip arabas pavogė stovintį dviratį, nuėjo su dviračiu už 2 namų į kitą gatvės pusę ir jau pradėjo pardavinėti vogtą dviratį Gal ir Berlyne taip, pavogė ratus ir jau pardavinėja juos kitoje gatvėje už 100m. Negi nešiosi ratus toli? Sunkūs gi ------------------ Ir nevaryk taip ant imigrantų, gal tau tik jų mentalitetas svetimas, bet jie EU yra labiau gerbiami valstybės nei balti vyrai Aš ir nevarau.. ant imigrantu Sinica varo.. Manau kad jeigu nebūtų protestų prieš imigrantus, būtų ekonominiai protestai dėl didesnių pašalpų |
||
| Oligarchas | Lietuvos politika | #881897 2026-06-03 03:35 |
|
Seniai laikas dislokuoti, o jie matai dar tik domisi.
|
||
| Oligarchas | Petro kurmiarausis | #882125 2026-06-04 10:46 |
|
Sortyro Pinčiukai pasiknisai sortyre.sru, suradai vatnikų ir z-patriotų terminą liberda, gali su juo grįžti iš kur atėjai.
|
||
| Oligarchas | Petro kurmiarausis | #882222 2026-06-04 18:06 |
|
Alkonaute ar jau užpylei į raketą kuro kad galėtum nuskristi į sortyr.sru kosmosą?
|
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882407 2026-06-06 22:35 |
|
Закрытые границы, принудительный труд и жесткая мобилизация: мрачный прогноз о России будущего |
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882417 2026-06-06 22:59 |
|
Esi debilas, kaip tie rusai
Tau jeigu rusas prišiktų į kelnes, vistiek ukrainietis būtų kaltas. Reto debilumo žmogelis esi. |
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882447 2026-06-07 00:01 |
|
Ruziai buvo debilais per amžius tokiais ir liks, visi carai juos engė ir šitas toks pats tyčiojasi iš savo vergų, jeigu ruziai turėtų laisvės geną kaip krainiečiai būtų apdėje kremlių padangomis ir iškurene iš jo visą Kgbyną ir oigarchyną, o dabar tiki propagandą ir aišku patys yra verti tokios valdžios nes yra išsigimilėliai.
O karo situacija yra "pats muša pats rėkia" iealiai apibudina elgesį, kai agresorius arba situacijos kaltininas staiga apsimeta auka, kad nukreiptų dėmesį nuo savo veiksmų arba manipuliuotų aplinkiniais. |
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882450 2026-06-07 00:17 |
|
Nuo to laiko kai apturėjo mongolai, jiems tai patiko ir gulasi dabar kiekviena pasitaikiuse proga po siauraakiais, dabar kinai juos tratina, didesnių kekšių nei ruzkiai nerasi ir tai dėsninga nes šį savybė atvirkščiai koreliuoja su protiniais gabumais.
|
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882455 2026-06-07 00:26 |
|
Labas rytas, visoje vakarų civilizacijo individo teisės aukščiau valstybės.
Rytietiškas mentalitetas vergauti valstybei, klanui, bažnyčiai tarp ko ir skirtumu kartais nerasta. |
||
| Oligarchas | Filmų rekomendacijos ir aptarimas | #882491 2026-06-07 16:53 |
|
Kai rojus virsta pragaru.
Įtemptas išgyvenimo trileris, kurį režisavo Ronas Howardas. Filmas paremtas šokiruojančia tikra 1930-ųjų istorija. Jis pasakoja apie idealistų grupę iš Europos, vadovaujamą daktaro Frydricho Riterio (Jude Law) ir jo žmonos Doros (Vanessa Kirby), kurie palieka Veimaro Vokietiją siekdami sukurti utopinę bendruomenę atokioje Florjanos saloje Galapagų salyne. Prie jų prisijungia ryžtinga Vitmerių šeima (Daniel Brühl ir Sydney Sweeney) bei charizmatiška baronienė (Ana de Armas), turinti didingų planų. Susidūrę su negailestinga gamta ir ribotais ištekliais, naujakuriai pradeda konfliktuoti tarpusavyje. Svajonė apie rojų virsta valdžios kovomis, išdavyste ir smurtu – didžiausia grėsme saloje tampa jie patys. |
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882512 2026-06-08 00:33 |
|
Krosneles.eu [2026-06-07 00:32]: Oligarchas [2026-06-07 00:26]: Labas rytas, visoje vakarų civilizacijo individo teisės aukščiau valstybės. Rytietiškas mentalitetas vergauti valstybei, klanui, bažnyčiai tarp ko ir skirtumu kartais nerasta. Ne , čia yra tik graži idėja Tiek Vakarų Europoje, tiek UK žmonės yra suvaržyti įstatymų . Žingsnis į kairę ir jau nusižengei įstatymui. Rusijoje yra griežtesni įstatymai, tačiau jų nebūtina vygdyti. O Europoje švelnesni įstatymai, tačiau juos privaloma vygdyti. https://worldjusticeproject.org/rule-of-law-index/global https://ourworldindata.org/grapher/human-rights-index-vdem https://uhri.ohchr.org/ru/%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0 Pažiūrėk indeksus, o paskui pezėk |
||
| Oligarchas | Petro kurmiarausis | #882513 2026-06-08 00:41 |
|
Petras Kurmelis [2026-06-07 22:43]: Po kažkokiu youtube filmukų apie investavimo strategiją radau maždaug tokį pasisakymą: Idealus portfelis! Belieka į jį investuoti daugyyyyybę pinigų, kad jis veiktų. Deja, komentarų šaipokas yra teisus. Būdamas mikroinvestuotoju, paprastas normalus dirbantis žmogus sunkiai gali ką nors besukaupti. Netgi už algą artimą VDU. Nesgi, yra šeima, vaikai, paskola ir lizingas. Dar yra katinas, šuo ir belenkokia sodyba Prienų rajone - kaip kad pas vieną kažkurį forumietį. Ar sugrįžai iš alkoodisėjos, šį kartą truputi užtrukai |
||
| Oligarchas | Petro kurmiarausis | #882516 2026-06-08 00:50 |
|
Pastebėjau nes iškarto forume pakvipo sortyr.sru kvapeliu ir verkšlenimai prasidėjo
|
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882518 2026-06-08 01:06 |
|
Kas ko bijo?
Senos bobos pletkas varinėji. Kas antra savaite šiais metais pas politikus, kuriuos deja tik tikrina po du lemus randa, jeigu būtų visuotinis deklaravimas, milijardai grynų išlįstų. Tai ir yra kad teisė neturi viršenybės, o politikai su bandiūganais (kas pas ruzkius yra vienas ir taspats) daro ką nori. |
||
| Oligarchas | Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis | #882520 2026-06-08 01:48 |
|
Nesupranti kad žmones nuo vyriausybių gali apsaugoti tik įstatymas.
Mali kažkokius blėnius apie LGBT... Žmogaus teisės arba paisomos arba nepaisomos visiems piliečiams, tą ir matuoja indeksais. Užsiduok klausimu kodėl pas ruzkius įsibegėjo fašizmas kuris paskatino karą, nes vyriausybė sunaikino opoziciją ir skleidė neribotai propagandą, kontroliavo visuomenę. |
||
