Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Raimis GRG1L - Grigiškės #616132   2020-01-10 10:55
Jūs pamąstykit šiek tiek plačiau, o ne tik apie GRG.. Dabar visi ant karštųjų ir pan. Tuoj aprims viskas, gaus baudą iki kelių mln, turės prisijungti prie Klaipėdos vandenų, su griežta apskaita ir t.t., aišku tikrinimai investicijos ir etc, kitos grupės įmonės irgi po padidinamuoju stiklu, Klaipėdos vadovai bus atleisti ir patraukti atsakomybėn, išsisuks su baudomis. GRG bus įsipareigojus investuoti į valymo įrenginius ir kt, išvalyti tas Kuršių marias. Dirbs kaip dirbę. Nuostoliai bus iki 8-10 mln eur, gal net mažiau.. baudą išskaidys per kelerius metus.

KLASCO su savo dulkėmis kažkaip liko užmiršti, nors tarša nuo jų ne ką menkesnė, net gal didesnė, nes tiesiogiai paveikia žmones, jie net negali apsisaugoti ir yra priversti kvepuoti tomis juodomis dalelėmis. O čia dar turi pasirinkimą, arba maudytis arba ne

Aišku įvertinikime tai, jog šios įmonės plotas gali būti naudingas kitiems, tuomet, GRG aukos Klaipėda.. pamątysime po kelių dienų ar tonas visuomenėjė keisisi ar ne, jei išliks toks pats ar net padidėjęs, Grigeo Klaipėda kaip įmonės turbūt neliks.

P.s neturiu nieko, šiaip norėjau pasidalinti nuomone ;)
1