Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

ParašėTemaŽinutė
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607176   2019-09-04 10:13
Pylipukas [2019-09-04 10:05]:
https://www.vz.lt/2019/09/04/didesnems-socialinems-islaidoms-nori-didesniu-primilziu-is-banku

Kaip manote , kaip tai gali atsiliepti SAB pelningumui?


Šiais metais niekaip. Kitais metais niekaip. Ir apskritai niekaip, nes dabar prasidėjusi rinkiminė politikų kompanija į Seimą ir dar ne tokių dalykų bulshito išgirsime spaudoje. Nuo bankų apmokestinimo 100 procentų iki visiško jų uždarymo. Pensijų pakėlimo iki 1000eurų ir minimalkės iki 2k. Man kaip lietuviui nekenčiančiam "buržuju"smagu girdėt tokias kalbas. Tam ir yra populizmas, kad mūsų liaudies kvailius patrauktų į savo pusę. Bėda ta, kad tie kvailiai po to ir užbalsuoja už visokias darbo parcyjes. Taigi esminę valstybės problemą matau čia, o ne ką tie tiomoševskininkai kliedi.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607310   2019-09-06 08:01
Grand tu man dar papasakok kaip Landzbergis prieš 30m kolūkius sugriovė ir kaip tai tau atsiliepia tavo gyvenime šiandieną? Teko man 2014m. pabuvoti Liudvinavo miestelį. Vienur namai gražūs, kiemai. takai plytelėm iškloti. O šalimais nesuprasi ar ten kas gyvena - kieme balos, purvas ir tik lojantis šuo, arba skalbinių virvė išduoda, kad toj bakūžėj gyvybės yra. Vieni jau seniausiai BB dėję ant to Landzbergio, savo namus susitvarkė, takus bent jau žvyru išpylė, kad prieit būtų įmanoma. O kitiems Landzbergis kaltas, kad jie baltarankiai nesugeba tako bent jau akmenims iš kaimo laukų išgrįsti. Kitaip sakant vieni provincijoje kažkaip patys "išsigelbėjo", o kitus kuriems "Landzbergis" kaltas vis dar reikia gelbėti. Tai dabar Grand pasakyk, ko tu sieki tais komentarais? Ar, kad mes tavęs gailėtumėmės ar, kad gelbėtume nuo Grybauskaitės?

Kiekvienas investuojantis prisiima riziką. Kiek jūsų dabar norėtų investuoti į Venesuelos akcijas? Perspektyvos kosminės-rizika kaip armagedonas. Puikiai prisimenu, kaip mano kolega iš univero, man studentui svaigo kaip jam UB auga ir kiek jis per viešą platinimą dar to UB prisipirks. Kai kilo - tai jis investavimo dievs buvo. Kai užsilenkė-tai jau kažkas kitas kaltas? Kodėl kokie vk sugebėjo iš ten laiku išsineždinti ir dar pelno užsikalt, O tu, Grand, ne? Su šautuvu tave prie UB laikė pririšę, ar tavo paties gobšumas neleido ? O rizika investavime yra visur. Tos pačios JAV 4tas pagal dydį Lehman Brother užsilenkė. Irgi institucojos nesužiūrėjo? O kaip sužiūrėt turėjo prancūzai banką, kur sukčius pinigus ištaškė? Pas mus bent UB gerąją dalį SAB paėmė. O aš pats nuo tada , pamatęs galimybę tą SAB melžiu. Už tuos pinigus savo gyvenimo "kiemą" plytelėmis išklojau, "sodą" pasodinau, o tu, kaip matau ir toliau "purve" voliojiesi ir Grybauskaitę kaltini, kad kolūkius - banką prieš daug daug metų sugriovė.

ps: Crash, nežinau prie kurių mane priskiri, bet Sab savo gerbėjų daug neturi. Mums tai tik oportunistinis būdas užsikalt pinigų. Kol matysim, jog ši pozicija neš nauda, tol čia investuosim. Pamatysim, kad jau laikas plaukt iš čia - be skrupulų tą Sab per bortą mesim. Tikrai nesilaikom Sabo įsikandę, kaip kažkas UB laikėsi.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607322   2019-09-06 10:01
cos [2019-09-06 09:04]:
Todėl mes praktiškai visose srityse ir atsiliekame nuo latvių su estais, kad nesugebame išsirinkti į valdžią normalių žmonių, o jie gali sunaikinti mūsų "sodus", turi tam kur kas daugiau galimybių, nei mano GX.


Va dėl to tai sutinku. Mūsų valdžios kompetencija tai...pypiec. Net stebiuosi kartais, kaip mes į priekį vis judam. Tačiau grįžtant prie bankų temos...Latviai slenkasi mums iš paskos čia. Prieš sugrįžtant į Sab teko skaitinėt estukus-jų nuomones. Pagal estus jie savo bankų apsivalymus atliko prieš 20metų. Lietuva tą patį padarė prieš 5metus su UB ir SNR. Tuo tarpu supuvęs latvių bankininkystės sektorius tą daro tik dabar. Kiek girdėjote bankrutuojančių neskaidrių bankų per pastaruosius 5kerius metus Lietuvoje ir kiek Latvijoje? Dar visai neseniai-rugpjūtį buvo pranešta apie uždaromą, naują - 9tą banką Latvijoje. Kas rinkose metė šleifą ir ant Sab, nors jis čia niekuo dėtas. Net tas pats Snoras neskaidriais ryšiais buvo susijęs su latvių Krajbanku. Žodžiu mes iš to korupcinio bankų purvo išbridome, o latviai lietuvius su estais dar tik vejasi.

Va radau seną linką. Gal sudomins. Čia net Grand savo pasiguodimą dėl prievaizdų darbo ras. https://www.delfi.lt/verslas/archive/snoro-ir-krajbanka-istorija-niuktelejimas-snaudziantiems-banku-prievaizdams.d?id=59019935
GX KNF1L - Klaipėdos nafta #607353   2019-09-06 13:34
DedeRokulis [2019-09-06 13:19]:
Vakarienei manau uzsidirbam o investuoji ne vakarienei ...o metiniam abonimentui ...


Pritariu, Rokuli. Kai norėdavau ant nemokamų pietų sau ir žmonai restorane užsidirbti, KNF kainos spekuliavimas visad praversdavo. Forumo kolegos patvirtins. Šiaip nesuprantu kodėl senukas su vk KNF nepatinka. Nėra ta KNF tokia jau bloga. Juk ne į PTR žmonės investavo. Vilties yra.
GX Baltijos rinkų pulsas #607567   2019-09-11 09:36
Jūs čia žiūriu, vienoj vietoj kur nėra sliekų ieškot. Kiekvienais metais, įskaitant net per ekonominio augimo metus ant rudens pinigai atsitraukia. Kiekvienais metais rudenį rinkose būna "operatyvinė pauzė". Ir tai numatydami net Baltikos rinkos dalyviai šiuo metu pinigus yra atitraukę iš mūsų smėlio dėžės. Ir taip būna iki vėlyvo spalio, net lapkričio pradžios. Na, o lapkritį prasideda portfelių pertvarkymai kitiems metams, pasipila įmonių naujienos ir tie pinigai vėl sukasi. O kodėl taip yra-ką aš žinau. Ekspertai tai aiškina ale daug svarbių sprendimų, įvykių liečiančių pasaulio ekonomiką rugsėjį pranešama. Aš tai aiškinu, jog makleriai grįžę po vasaros atostogų dirbt tiesiog tingi.
GX Kripto "milijonieriai" #607568   2019-09-11 09:43
vk [2019-09-11 09:31]:
Mane dar vienas dalykas stebina - akivaizdžiai didelė klientų įnašų dalis buvo neapskaityta, tai kodėl šioje istorijoje nelabai girdisi VMI?


Geras pastebėjimas. Kas į tradicinius verslus, ar akcijas investuoja , tai tuos su padidinamuoju stiklu žiūri. O kas akivaizdžiomis aferomis su neaiškiais grynaisiais užsiiminėja- tie po...i. Pats esu gavęs malonų(be kabučių) VMI darbuotojos priminimą, kad reikėtų paskubėti deklaruoti praeitų metų pajamas, nes jau liko tik 2savaitės iki termino. Ar esate kas nors tokio malonaus rūpinimosi sulaukę iš valdžios kur nors kitur? Supratau, kad bent VMI šioje valstybėje aš ir mano gerovė tikrai rūpi. Tiesa klausimas-ar yra mūsų forumo dalyvio tiesiogiai nukentėjusių nuo šio aferisto aršausko? Būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę. Žinau, jog nemaža dalis mūsiškių coinais tp. domisi.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607649   2019-09-12 15:24
Kokios priežastys lėmė tokį netikėtą pakilimą, kaip manote? Gal šitai https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-09-12/ecb-cuts-rates-restarts-qe-to-fight-slowdown-as-draghi-era-ends?srnd=premium-europe


Ar tiesiog rinkos palaukė, pamatė, kad pigiau nebegaus ir nusprendė užbėgti į priekį. Beje tai pirmas kartas po mėnesio pertraukos kai matau NRD akivaizdžiai perkant atgal Sab. Kažkas bus.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607689   2019-09-13 09:53


Gali būti, kad Sab didesnę žuvį gaudo. Danske bank likučiai Estijoje nelabai daug ką teigiamiems rezultatams įtakotų, o štai rizikos turi.
GX PTR1L - Panevėžio statybos trestas #607801   2019-09-16 11:35
Prieš 3metus ptr mėgėjai kalbėjo, jog ir 3eurai ne riba. Prieš du metus- "jau pramuš du eurus". O dabar tik 1 beliko. Real life is a B*ch.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607974   2019-09-18 09:04
Eimis1974 [2019-09-17 21:32]:
Akcijos, vertybiniai popieriai investicineje saskaitoje tai iliuzija...nes viena diena jie ,,šio to verti" kita diena gali buti ,,nulis"...


Kolega, toks jausmas, kad labai paviršutiniškai žiūrite į investavimą. Tikrai taip - akcijos gali būti nulio vertės jei investavote į kokį startuolį su nuomotom patalpom ir teikiantį verbalines paslaugas nuomotu laidiniu telefonu,,,ir tas startuolis eilinį syk"netikėtai" bankrutavo. Kitais atvejais, net ir įmonės bankroto atveju jums, pagal akcijų kiekį priklauso dalis likusio turto. Juk turėdamas akcijų jūs esate, tas mažasis turto bendrasavininkas. Tai gali būti nuosava žemė, pastatai, baldai, ar likusi pagaminta produkcija. Atsiskaičius skolas nuo parduodamo turto, dalis pinigų vis tiek grįš jums į kišenę. Čia aš apėmiau patį kritiškiausią variantą. paprastai investavimu besidomintis žmogus tikrai nelaukia, kol įmonės įsipareigojimai kardinaliai viršija jo turto ribas ir išeina anksčiau su nuostoliu, o ne su 0 kišenėje. Bet kvailių visada pasitaiko.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #607988   2019-09-18 10:54
Prosas [2019-09-18 10:30]:
Gx papasakok tai ukio, snoro, ekrano, alytaus tekstiles, ljl akcininkam kiek ten kvailiu pasitaike, bafetai linkejimai iš krotatijos, sedziu terasoi geriu rytine kava paskaitau zmoniu iliuzijas apie tai kad ateis rimtas investuotojas ir brangiai jiem uz akcijas sumokes galvoju kiek per lt nepriklausomybe buvo nupirkta brangiai lt banku? Gal geriau eisiu i jura isoksiu, vandens temperatura +22 oras iki pietu vel svilins +30, gal issimaudes dar spesiu ant investuotujoTai kaip supratau pavyko dedei Rokulis visą KNF prakišt . Gerai tau. Pas mus tai lyja, šalta. Apie Alytaus tekstilę tai išvis verta dėmesio tema. Spekuliai pirkdavo po 6ct, parduodavo po 7ct +15proc į dieną pelną virindavo visą mėnesį prieš bankrotą. Nemanau, kad kuris jų dabar skųstųsi Na nebent ant plyno lauko pliko likę goduliukai užsilikę ant 5ct... na ir tie kurie išvis nesuprato, kad įmonei kapiec. Visgi, jei 3 metus žmogus nesugeba į platforma skaičiukų įvest ir paspaust sell...(Juk ne per 1d Tekstilė bankrutavo). Kur tavo, žmogau, protas buvo?. O ukio bankas tai gyvuoja, tik kitu pavadinimu. Kas norėjo persivilko Sab marškinius ir toliau virina pelną. Nas kas nevirina pelną, kaip Eimis sakė, tai tie juk dividendų gauna. Va už divus ir keliaujame atostogaut...na tik Prosas už KNF akcijas.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #608018   2019-09-18 18:00
Senuk aš ir daug ko neraukiu, bet tas komentuoti nedraudžia. Dabar va paaiškinai ir kiti žinos. Šiaip psikartosiu: man kaip lietuviui norėtųsi turėt lietuvišką komercinį banką Lietuvoje. Kaip investuotojui, tegul tik parduoda. Jei taip nutiks, pasiimdamas pelną nubrauksiu ašarėlę. Bet kodėl atmetamos ir kitos, pvz plėtros galimybės. Tiek augini augini banką kaip vaiką, ir po to numest/parduot ramia sąžine?... Na nebent už labai jau didelius pinigus.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #608108   2019-09-19 15:29
gomora [2019-09-19 14:35]:
DedeRokulis [2019-09-19 13:04]:
Siandie pasirasem auto lizinga gerai dirba siauliu bankas 3% dave lizinga kai tuo tarpu swedas ir sebas del praitu metu imones prastesniu rezultatu nedave lizingo nors pradine imoka finansuojam 20% ...


Kitų mokesčių nebuvo? Sutarties pasirašymo, draudimas ir t.t.?

Kaip investuotojams nieko gero Tavo žinutė, reiškia SBA uzmeekia akis ir dalina kreditus net tiem kur Swedbank skaito rizikingas.


Na nežinau, čia žmogus bent SAB bankui uždirbt pelnus padeda, O pačio tamstos metus varytos, floodintos žinutės "go go buy PTR kol dar yra", investuotojams tai tikrai kad nieko gero.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #608269   2019-09-23 09:58
Dar vienas LT bankas ieško strateginio investuotojo.

https://cns.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=904211&messageId=1138865

Medicinos banko akcininkas kartu su patarėjų komanda pradėjo banko plėtrą užtikrinančių ateities scenarijų vertinimą. Viena iš galimų alternatyvų yra banko akcijų pardavimas strateginiam ar finansiniam investuotojui.

Gal ir nekreipčiau dėmesio, bet pats SAB vadovas paklaustas prieš 3mėn. , šypsodamasis pro ūsą pareiškė jog jei gautų pasiūlymą, mąstytų apie medicinos banko įsigijimą. . O dabar čia taip netikėtai, kaip ir Sabas Medicinos bankas ieško plėtros galimybių tuo pačiu metu. Žinoma, tai gali būti tiesiog sutapimas, bet šio varianto aš neatmetu. Jei abi pusės suinteresuotos tuo-susijungimas būtų labai reali perspektyva. Nebent sab, kažką geriau masto, mat neišlenda iš galvos ERPB prezidento žodžiai apie ieškomą galimybę parduoti turimas akcijas naujam strateginiam SAB investuotojui. Klausimas: ar įmanomas susijungimas su Medicinos banku ir strateginio investuotojo atėjimas vienu metu? Kažkaip mąsčiau apie susijungimą arba strateginio pirkėjo variantą. Bet niekad nesusimasčiau apie galimybę padaryti plėtrą keliais būdais vienu metu. Techniškai tai visai logiška ir abiejų bankų vertę pakeltų. Juo labiau , jog 18mečiui Med banko paveldėtojui suvaldyt tokią įmonę tikrai sunku. Tokie mano teoriniai pasvarstymai šį rytą.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #608276   2019-09-23 10:32
Eimis1974 [2019-09-23 10:19]:
Ne toks ,,blizgantis" bankelis, kad savo kainą galėtų kelti...Eimi, o tu tik pažiūrėk kaip Vilniuj sovietines kartonkes žmonės užbrangina. Visi nori užsidirbti. Jei jau turguj bobutės už tulpę euro žemiau neprašo, tai kur tau bankas 1995metų sau nuolaidą pasidarys. Prajuokinai
GX NTU1L - Novaturas #608291   2019-09-23 15:42
Tiesiog, kolega, jei norite padiskutuoti daugiau, pasirinkite populiaresnes akcijas. Daugelis investuotojų jau, spėju, senokai kryžių ant įmonės perspektyvų padėjo. Šiaip būna, komentuoja du, trys. Skaito 80-90 tykiai. Kažkada žiūrėjau, tai forumą per dieną ir 1000 skirtingų vartotojų aplanko. Nors komentarų tik keli. Vadinasi likusieji tyliai šaknį knisa.
GX Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #608420   2019-09-25 12:38
vk [2019-09-25 11:25]:
Augina raumenis: Kauno „Žalgiris“ pristatė rekordinį biudžetą


Matosi, kad pajamos pasirinktos atsargiai pesimistinės 10.6mln, kai planuojamos išlaidos 11.9mln. Minus 1.3mln. Bet atidžiau panagrinėjus duomenis galime pastebėti, jog iš bilietų Žalgirio įmonė tikisi tik, 3.6mln eur. Kai vien praėjusiame sezone buvo 4.6mln. Manau, su trupučiu sėkmės vėl pasiekti 4.6mln tikrai realu. Be to komanda vis dar neturi generalinio rėmėjo. Įvardijama suma už vietą 800k. Taigi vien sudėjus šiuos du veiksnius realios įmonės pajamos sezone turėt būti 12.4mln eurų. Į tai neįskaičiuotos galimos pajamos už patekimą į aštuntuką. Praėjusios aštuntuko varžybos atnešė 1mln papildomų pajamų klubui tp. . Išvada: Žalgirio įmonės akcijos turėtų kilti kartu su augančiomis pajamomis sezono metu.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #608431   2019-09-25 13:20
Kai ką "baladoja" , o kai ką visai užvertė.

https://www.vz.lt/rinkos/2019/09/25/rastas-buvusio-danske-bank-estijoje-vadovo-kunas

Abejoju, jog čia tik šiaip savižudybė. Va tep va, banko verslas pavojingas. Kartą susitepsi ir...
GX SAB1L - Šiaulių bankas #608484   2019-09-26 11:12
Ar aš čia vienas tame ironiją matau? Jei tarkime kada apmokestins bankus, tarp jų ir SAB, tai už "SAB" pelnus sumokės tokie žmonės kaip Eimis ar Prosas. Nors jie net nieko bendro su tais bankais neturi. . Paprastas skaičiavimas. Švedų Seb,as ima 1eurą už paketą. Po galimo mokesčio ims 1.5euro ir tas ant to. Taigi atsakant į kolegos Hackeis komentarą: SAB po mokesčių pelnas liks 50mln. Užtat mūsų su jumis piniginės palengvės.
GX Baltijos rinkų pulsas #608488   2019-09-26 11:33
tulijus [2019-09-26 10:59]:
Nu blyn ir tyla birzoje jau kuri laika ....su tokiom apyvartom ... kad verkti jau noris


Visi krizės laukia. Rabinovičius sakė, kad greit bus. Kaip sena kinų patarlė teigia: Jei ilgai sėdėsi prie akcijų rinkos upės, tai anksčiau ar vėliau pamatysi kaip pro šoną praplaukia... tavo skyrybų dokumentai. Nes žmonai atsibodo tavo kasdienis spoksojimas ir nieko neveikimas.