Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
GX Korona virusas #648299   2020-10-26 13:54
Nuloįiam čia nėr ką diskutuot, 21a. kai yra elektra, internetas, mobiliakai, visokie citramonai(ypač rusiški vaistai labai nekensmingi antivakceriams) ir žmonės skraido lėktuvais, tam pačiam intere net iš mano pažįstamų sklinda visokie debilizmai. Pvz paskutinis buvo apie tai, kad Covid testas - tai toks pavojingas dalykas, kad žmogui labotomiją padarys, smegenis praplaus. Ir smegenų skystis išbėgs pro nosį kur kiša. Bėda ta, kad miršta ne tik debilai, bet ir niekuo dėti žmonės. Covidas ,deja, pagal intelekto koeficientą aukų nesirenka. O gaila. Žodžiu garbės žodis, tokius homo sapiens išlaipink savaitei į negyvenam` salą, be elektros...ir po savaitės jie ten perkūną garbins, medžių dvasias kvies ir su kuokom slogučio ligas vaikys.
GX Korona virusas #648373   2020-10-27 12:28
Krosneles.eu [2020-10-27 09:31]:
Deimas [2020-10-27 09:17]:
Na man "pasiseke" bent jau su dviem pazistamais, kuriems yra patvirtinta korona esu turejes kontakta.

Ir ką tavo pažįstami numirė jau? Ar laksto kaip bėriai, po dienos temperatūros? Parašyk liaudžiai kaip yra, o tai numirs iš baimės dar liaudis.


Iš žmonos pusės 7 giminaičiai. O ne kokie pažįstami pas mumis su corona. Vaikams mažamečiams jų nieko - kol tėvai lovoj, sienas griauna. pusbroliams, puskėms laužo kaulus ir gripas lovos režimu. O štai vyriausiam, nepamenu jis ten dėdė ar kas bei sūnui to "dėdės", tai plaučių uždėgimai ir visokia *uine dedasi, kvėpuoja su pagalba. O tu skiedi paprastas virusas. Kiek sirgęs gripu niekad plaučių neužimdavo. Pamenu vaikystėj paguliu išgėręs vaistų 2h ir varau kompu žaist kol tėvai nemato. Ir jokiu oru nespringdavau.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #648631   2020-10-29 13:09
Prosas [2020-10-29 12:24]:
Normalu kad krenta juk visa media pajungta tam ivykti, skerdykla akciju rinkose, gyvenimas vėl stoja, corona rekordai, bus baisiau negu baisu, imones lašinių neuzsiaugino ir tt ir tt , tai naturalu kad kazkas neša mėsas


Sakiau komentuosiu Sab temoje tik po 3q naujienų. Bet ryt ir taip bus daug gudrių komentatorių. Tai parašysiu savo prognozę prieš rytojų. Pelnas 11-12mln realistinis. optimistinis 14mln prie jau pusmečio esamų 20mln. Kalbant apie paminėtus lašinius, pridėkit praeitų metų pelną 51mln. ir turit akciją, su kuria miegosit ramiai. Kad ir kiek antisabininkai apokalipsę bankui pranašautų. Na o kas mėgsta spekuliavimus-tai aukso gysla. Tik bangas gaudykit, netingėkit. Šiais metais iš sab bangavimų jau senokai 55ct ribą pelno peržengęs. Tu Prosai, spėju jau ir 65ct ribą muši, kol kiti nieko nedarydami laukia , kada gapą 0.47 užpildys. . Žinoma, jei tingisi prie kompo vis knapsėt dabartiniam investavimo realijų pasaulį ir spekulint, galima tiesiog ramiai laukti pavasario augimo ir divų. Čia mačiau forume yra žmonių kurie PTR sukauptais 20mln džiaugiasi. Tai kaip tokie džiaugtųsi, jei vietoj 20 ten jų sureligintoje akcijoje būtų 100? Va tik pagaut ilgakaikiui optimaliausią įeities tašką-jau galvosopa šiam nežinomybės rudenyje. Kaip sakė, Šaras: reiks kentėt kentėt ir dar kartą kentėt iki vakcina pasirodys. O ją vieni būrė lapkritį, kiti jau buria tik sausiui.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #648638   2020-10-29 13:46
vk [2020-10-29 13:31]:
DONio nereikia ir jo neperrinks. Taip, artimiausioje ateityje "bus baisiau nei baisu".
Vakcinavimas realu tik kokį balandį. Įėjimo taškas svarbus trumpalaikiui, o ne "ilgakaikiui". Ilgalaikiui nebūtina labai stengtis optimizuoti įėjimo tašką, kai bendrovė pelninga ir turi gerų perspektyvų.


Na jau nuo kada ilgalaikiui nesvarbu papildomai pelno užsidirbt. Jei tik yra galimybės užsidirbt daugiau, kodėl ja nepasinaudot? Va apie įėjimo/išėjimo svarbą ilgalaikiui gali Eimio pasiklaust. Įėjo į Sab 2011m aukščiausia kaina. Išėjo po 7m žemiausia to meto kaina. Ir va akla nepykanta Sabui, nesvarbu ką argumentuosi ir ką pelno ataskaitos rodo. Žodžiu nereikia pozicijoms nei aklos meilės nei nepykantos čia. Meilė akcijose gali būti tik iš išskaičiavimo.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #648653   2020-10-29 14:20
Prosas [2020-10-29 14:07]:
Ramiau ramiau nepereikit i asmeniškumus, manau ne vienas yra papuoles su tuo sabuku ir nelengva šiuo metu apsisprendimo minutė


Oi ne, jokių asmeniškumų. Tiesiog va būčiau kažką komentavęs ryt, kolega būt man vėl prikišęs savo ntajį kartą nuvalkiotą frazę " visi protingi po laiko".. Šiaip ar taip nesuprantu ko tamsta pyksta. Gi palikau eterį pusantro mėnesio reikštis. Necitavau, nekritikavau ir nekomentavau jo minčių. Bet matau jam vis tiek gyvenimas nemielas. O aiškint man kada ir kiek komentuot(šiandien ar ryt), na žinai Baltarusija yra šiek tiek toliau į rytus. ;)

Na, bet nėr ko čia daugiau žmonėms žaizdas druska bert. Pačiam smalsu ar mano prognozės ryt pasitvirtins. Taip, kad laikykit kumščius ir iki rytojaus. Sėkmės
1