Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
GX SAB1L - Šiaulių bankas #616894   2020-01-17 16:13
Atėjo savaitgalis. Galime apibendrinti ir rezultatus. Kol daugelis apie Sab pliauškė, Sab taip ir voliojosi savo sultyse. Kalbos nutilo ir šiandien jau smagiai 0.530stogelį paėmė. Jei ties čia išsilaikome, galime laukti seniai matytos naujos stotelės viršuje. Fondai čia neršia. Vėjai palankūs.
GX GRG1L - Grigiškės #616915   2020-01-17 20:51
georgijus [2020-01-17 19:53]:
Ra [2020-01-17 16:39]:
Pangonis laisvej, imone biski apdauzyta, kaip ir gyvens. Man tik idomu, kaip su dyvais tokiu atveju. Visai nebus, ar kaip tik max issimokes?


manau mokes ir mokes max, teismo iki divu ex date nebus. o max ismoketi divai yra max ismoketi divai. kai gerus divus moka, tokios akcijos net ir pakritus kainai nusimetinet niekas nenores. is kitos puses- max divai yra variantas susimazinti nuostolius itariant blogiausia varianta..
be to su teismais ir baudom istorija gali temptis laaabai ilgai tai vienas kaltinamasis i posedi neateis, tai kitas. o ten jau ziurek ir senatis... net jei iki senaties nedatemps, dar dvi pakopos yra: apeliacinis ir auksciausias.. o ten ziurek ir baudos dydi galima uzgincyti...
kolegos, toks ispudis kartais susidaro, kad ne LT gyvenant ir 90-tuju neuostet cia LT, cia lietus lyja


Kolega, iš jūsų krūvos komentarų, ginančių GRG, suprantu, jog esate "dah*je" GRG akcijų prisipirkęs. Jūs suprantate, kad dabar ne 1990metai? Seniau gal tai ir būtų paėję. Dabar, kai visas žiniasklaidos dėmesys čia. O ir į ES tarybą kokią ten kreiptasi, prezidentas stebi, be solidžios finansinės nuobaudos nebus apsieita.

Bet tebūnie apsimeskime, kad gaus tik 5limonus simboliškai ir vsio zakona. Kas po to -akcija grįš į 1.5eurus? Kodėl? Taps Žiauriai perspektyvia nes krūvos užsienio investuotojų norės pirkt susitepusią įmonę?-Nemanau-ne fasonas jau. Tai gal pardavimai staiga šoktels į kosmines aukštumas? Vėl gi ne._Duok laimės, jie bent po dviejų metų 2018tus pasiektų. Tai gal divus gerus pavarys? Na, absurdas-kokius divus jei ant baudų keli metai atseikėta bus? Papildomai kaštai dėl nuotėkių valymo. Išlaidos fondui Kuršių marioms valyti. Papildomos investicijos saugai. Eko statuso praradimas. ES paramos Ekologiškoms įmonėms nutraukimasNa gal numes ten simboliškai 1procentą akcijai. Tie kas perka GRG po 1.1eur, perka spekuliaciniams bangavimams. O jei perki tikėdamasis kainos augimo dėl "gerų" ateities rezultatų, tai kiek jūs galite procentalei uždirbti, jei akcija grįš į stabiliai beveik visus 2019 metus 1.35eurų rėžį? 15proc su rizika kaip Baltikos įmonės. Nu come on-spekuliuojat tai spekuliuokit, bet nekvailinkit žmonių kaip Prosas, apie superines perspektyvas šios įmonės bent ateinančius metus Na o 2021metais, juk ale krizė Lietuvoje sako nusimato ES pinigai baigsis ir mums visiems kaput.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #616940   2020-01-18 13:58
Čia, kiek iš kolegos esto supratau, pasakoja, jog vietoj nenaudingo, divų nemokančio, bet dvigubai brangesnio Coop banko, jis dabar pirks, 2x pigesnį ir dar gerus divus mokantį SAB. Taip sakant - iš klaidų mokomės. Primena istoriją apie obuolių sėklas:

Atėjo kartą žmogus į turgų ir mato, kaip vienas senukas obuolių sėklas pardavinėja po 3 eurus už vienos kainą. Priėjo ir klausia juokdamasis:Senuk ką čia kvailioji? Kas tau 3eurus už obuolio sėklą mokės?
Senukas nepasimeta: Šitos sėklos stebuklingos. Suvalgai vieną ir iš karto protingesnis pasidarai. Pamėginkit, ponas.
Žmogus pamastė, pamastė: Na duok vieną.
Senukas paėmė 3 eurus ir padavė sėklą. Žmogus sėklą iškart į burną. Laukia... Nieko.
Seni, ką tu čia melavai man?! Nieko nevyksta. Aš už tuos eurus, galėjau 2 kilogramus obuolių nusipirkt.
Kaip nevyksta. Va matot iš karto protingesnis tapot, nusijuokė senukas.

Taigi kolegos, linkiu ir jums investavimo išminties, kurią ir estas jau atrado. Kam mokėt dvigubai ir kol kas negaut nieko, jei gali gaut dvigubai pigiau ir dar divus primokės. Geros dienos.
GX GRG1L - Grigiškės #617022   2020-01-20 09:21
Alanaz [2020-01-20 08:02]:
nu baisiai jau gražios žinios Grigeo pradėjo vaikščioti, dar tegul PC visi parašo, kad atnaujina pirkimus "laikinai" ir turesim 1,3-1,4 šią sav.

https://www.delfi.lt/verslas/verslas/pangoniui-klaipedos-kartona-pardaves-avulis-pasisake-apie-tarsos-skandala-mato-kita-versija.d?id=83283003


Kam taip smulkintis, kolega? Palaukit kol Pangonis, kaip D Adomaitis į žurnalistų kamerą sušuks " Kokios jums dar baudos BL***T! ir iškart kelkit kainą iki 2eurų . Panašu, kad įmonės rodikliai yra niekas. Nuobaudos, teistumai yra niekas. TV įvaizdis yra viskas. Toks jausmas, kad GRG komentuoja investuotojai, sprendžiantys apie įmonės veiklą ne iš įmonės rodiklių, perspektyvų, bet iš kakadu laidos atgarsių. Ps: aš nesakau, kad GRG spekuliacine prasme negali pakilt iki 1.4. Gali ir iki 1.6 šaut ant durniaus. Tik norėčiau pamatyt tuos špekulius komentaruose, kurie už tiek nusipirkę prisipažins tą padarę.
GX KNF1L - Klaipėdos nafta #617329   2020-01-21 22:16
DedeRokulis [2020-01-21 19:23]:
Ogi tam kad susitartu jie elektra i bendra rinka o mes nafta jiems o valdzios zmones dividendus skins o runkeliai mokes ...


Na jau, kolega Rokuli, visai nusikalbėjai. Na nepasiseks Batkai su rusais, gal ir gausim ką, pasidalinę tai tarp Lenkijos ir Latvijos. Bet kad mūsų politikierius - verslinkų pieškas laikytum ekonomiškai išprususiais investuotojais? Ar tu, tamsta, iš dangaus nukritęs? Gal tau bankų aktyvų mokesčio siūlyto visos lenkų ir žaliųjų partijos gruodį mažai buvo? O gal tu manai, kad kokia Širinskienė su Gražuliu Eso ar Klaipėdos naftą dabar perka? Šiek tiek domėjęsis aš tau pasakysiu. Vienintelį, kurį tikrai investuojant kažkur žinau, tai G Landsbergį. Ir tai investuoja ne savo, o žmonos pinigus už "Vaikystės sodo" darželius gautus į fondus su 3proc metine grąžą ar kažkas pan. Avulis investuoja? Taip. Girtekos verslininkai investuoja. O tie tavo proto runkeliai, kuriuos tu valdžia laikai vargiai moka bankomatu naudotis. Net "progresyvusis" liberalas Masiulis pinigus grynais viskio butelio dėžutėje nešėsi
GX KNF1L - Klaipėdos nafta #617351   2020-01-22 08:48
vk [2020-01-22 08:15]:
GX [2020-01-21 22:16]:
Šiek tiek domėjęsis aš tau pasakysiu. Vienintelį, kurį tikrai investuojant kažkur žinau, tai G Landsbergį.

Praplėsk akiratį - Investuojančių Seimo narių TOP pagal investicijų dydį.


Klaidinantys duomenys. Karbauskis turi savo agrokoncerną. Jis neinvestuoja į biržos akcijas apie kurias kalba Rokulis. Ženklesnę vertę akcijų turi 10 Seimo narių(iš 141). Tarp kurių tokie kaip karabasas, kaip minėjau turi savo versliukus. Be to, dar vienas pastebėjimas-didžioji dalis investuojančiųjų kažkur ( G. Skaistė, Degutienė, Glaveckas, Landsbergis ect) yra TS LKD arba liberalų partijos. Jie opozicijoje sėdi,o ne tiesioginėje valdžioje, kur mums įstatymus stumia. Taigi vėl gi pasikartosiu, mus valdo runkeliai, praktiškai nieko nenusimanantys apie investavimą. O tie kurie bent kažką raukia apie vertybinius popierius, šone nustumti sėdi. Vk, tavo info praplečia ir papildo mano prieš tai išsakytą teiginį, tačiau jo nepaneigia. O jei koks Narkevičius, apie kurio NEkompetenciją mes visi žinom, numetė kažkam 15k ir pasakė "įkišk kur nors", dar neįrodo, jog jis akcijų rinkas išmanantis profesionalas.
GX PTR1L - Panevėžio statybos trestas #617379   2020-01-22 12:13
Nuo kada 13k apyvarta per pusdienį jau laikoma stambiųjų veikimu? Tokias sumas su pasleptais pavedimais "kožnas" spekuliantas kasdien gi stumdo. Kai bus 130k, tada jau galbūt. Jums irgi niekas nedraudžia padaryt paslėptą pavedimą po 1000vnt už 10k eurų, jei bijote kainą numušt. Nuo to jūs investiciniu fondu netapsite. Bet tai geras įrankis, kuriuo rekomenduoju pasinaudoti. Gal ten žmogus lipa iš kiauros valties, kol PTR naujienų nepranešė. O kaip mes visi žinome, naujienos PTR pozicijoje ateina pagal buhalterės Boženos nuotaiką. Tai savaite per anksti, tai mėnesiu vėliau nei visi kiti.
GX PTR1L - Panevėžio statybos trestas #617383   2020-01-22 12:30
W Buffett [2020-01-22 12:20]:
GX [2020-01-22 12:13]:
Nuo kada 13k apyvarta per pusdienį jau laikoma stambiųjų veikimu? Tokias sumas su pasleptais pavedimais "kožnas" spekuliantas kasdien gi stumdo. Kai bus 130k, tada jau galbūt. Jums irgi niekas nedraudžia padaryt paslėptą pavedimą po 1000vnt už 10k eurų, jei bijote kainą numušt. Nuo to jūs investiciniu fondu netapsite. Bet tai geras įrankis, kuriuo rekomenduoju pasinaudoti. Gal ten žmogus lipa iš kiauros valties, kol PTR naujienų nepranešė. O kaip mes visi žinome, naujienos PTR pozicijoje ateina pagal buhalterės Boženos nuotaiką. Tai savaite per anksti, tai mėnesiu vėliau nei visi kiti.
gx cia kalba neina apie sab akcija cia apie ptr kur vidurkis buna gal 3tks suprekiauta, o kas sako kad negalima daryt uzslepto pavedimo ,juk niekas apie tai ir neuzsimini,


Ir nelikvidžiose pozicijose protingos vištos užpakalį nusidilgina. Kažkada su 4k eurų Linas agro group pozicijoje savaitę su paslėptais pavedimais stumdžiausi, kol išsipardaviau. Manot nėra žmonių PTR, kurie nuo senų laikų susipirkę kk vnt po 1eurą ir sėdi apsiženiję? Todėl ir nesuku galvos, kai koks nelikvidas ten pvz , kaip Utenos trikotažas šauna į viršų +100proc. Procentai stulbinantys, bet kai pamatai, kad vidutiniškai sandėrių suma tesudaro 500eurų, nelabai ir gaila, kad studentas sau ant stipendijos ir barako nuomai užsidirbo.Šiandien pvz Latvijos biržoje Kuržemė KA1 vienu metu 256procentus buvo pašokęs. Apyvarta 230eurų. Puikus pvz.
GX KNF1L - Klaipėdos nafta #617554   2020-01-23 15:47
Aš irgi pasižiūrėjau tą pildymąsi : 6sandoriai, 2700eurų bendrai. Gaila KNF nelikvidi tapus. Būtų pora stambesnių aktyvių kregždžių kasdien tai ir kitų rinkos dalyvių dėmesį atkreiptų. Dabar pasižiūri į apyvartas, pateiktus vnt sandorių ir numoji ranka-ką čia vargintis dėl 1euro. O dar ir rizika kokia. Spėju tokių kaip pats ne vienas čia.
1