Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
GX Pasiūlymai tinklapiui #661871   2021-01-19 09:27
vunnu [2021-01-19 02:15]:
Kas cia visiem pasidare. Vien cenzura aplink. Nenorit - neskaitykit. Nieks nevercia tas nesamones skaityt.
Uzdarysit tema, tai kitur prades rasynet...


Šiuo klausimu sutinku su kolega. Problema ne tema, o antivakceriai. Jų komentarus ir tvarkykit. O dabar yra tema. Jie ten(na dar kartais pastebėjau bitcoinų temoj) ramiai tūno. Gal tik kripto valiutininkai daugiau nusiskundimų turi.( Nors ir tie ten kartais vos ne kaip cripto religiją rašinėja) O mes visi kiti ramiai savo nišose galime puikiausiai diskutuoti. NOrs...uždrausit šią temą, antivakceriai susiras temą pvz "ko nori moterys" ir toliau ten diskutuos. Temų trynimas tikrai ne išeitis.
GX SNG1L - Snaigė #661879   2021-01-19 10:25
beard on fire [2021-01-18 19:16]:
https://www.vz.lt/rinkos/2021/01/18/pasaulio-birzose-nematyti-aiskios-krypties-norima-delistinguoti-snaige

Tuom istorija ir baigsis, kažkaip liūdnos prognozės baltijos šalių prekybai, kalbant ne apie snaigę, bet apie tendencijas.


Tai, kad Snaigė buvo visiškas nelikvidas. Skaudu , kad lietuviška įmonė pasitraukia. Bet jei imsim tendencijas. Tai pvz estų pirtininkai Sauna 10kart naudingesni ir likvidesni biržoje nei kada Snaigė buvo. Čia kaip lygint, tarkim kad va išeina iš LKL pvz Alytaus Dzūkija, bet ateina naujas antras klubas Vilniuje. Toliau. Nebeliko 2nelikvidų, kaip L dujos. bet susikūrė IGN. Kuri bene +- 3 pagal likvidumą įmonė Baltike, pritraukianti ir užsienio investuotojus ateiti čia. O jų pinigai vėliau persiskirsto ir į kitas likvidesnes pozicijas čia. Žinoma nesinori visko tik rožinia spalva piešti. Mums trūksta daugiau tokių naujų įmonių kaip IGN. bet bėda ta, kad Baltihos šalys daug stambių įmonių ir neturi. Tad tikėtis ateityje super gigantų atėjimo kaip IGN ar LHV būtų sunku. Greičiausia tokius kaip Snaigė pakeis panašaus dydžio objektai kaip Sauna ar Linas. ...Nors kas žino. Skalndo visokių gandų. Čia būtų geras str. Verslo žinioms panagrinėti. Jo laiks nuo laiko padaro prognozes apie galimus IPO Baltike metams.
GX Pasiūlymai tinklapiui #661893   2021-01-19 11:47
Matai Phantomai, aš dar žiūriu ir iš kitos pusės. Kuo daugiau įvr temų, tuo daugiau lankytojų. Tuo gyvybingesnis forumas ir naudingiau administratoriui gaunant pvz lėšas nuo reklamos. Plius yra labai menka tikimybė, kad koks vienas kitas susidomės ne tik offtopiku, bet ir investavimo galimybėmis. tegul tik į sidabrą. Bet aš ir pats kažkada nuo terminuotų indėlių pradėjau. O tokių temų, nesusijusių su investavimų yra daug. Pvz Žaidimų skiltis(visad paskaitau, bet ten tik vienas paršiukas ką berašo) atostogos, ar ko nori moterys, mano minėta. tiesa toj temoj kažkodėl rašo tik vyrai.
GX Baltijos rinkų pulsas #661896   2021-01-19 11:54
Prosas [2021-01-19 11:43]:
Inauguracijos išvakarėse ir baltike likvidesnės pozicijos pradėjo judesiuką kažkoki rodyti, turbut tikimasi kad rinkos ryt poryt sveikins augimu ir naujais topais, na o paskui jau kaip dėdė vasia duos


Kurios čia tos įmonės? SAB(0.5mln eur) dar ne visa birža. O toliau 100k perlipo tik IGN, treti LHV. tiesiog bankai(LHV SAB Coop) staigiai šovė, pasikoregavo. O dabar matyt dalis rinkos dalyvių pamanė, kad pakankamai pakrito ir suskubo spekulaicinė masė atgal atpirkinėt. Ta pati spekuliacinė masė dabar ir pelną jau skuba (Sabe) fiksuot. Daugiau nieko išskirtinio nematau. MRK su 20k apyvarta ar telia, nekažką ypatingo.
GX SNG1L - Snaigė #662103   2021-01-20 11:57
pranas666 [2021-01-19 19:02]:
Lūkesčiai dėl ekonomikos skatinimo, prognozes pranokstantys rezultatai antradienį kelia akcijų kainas biržose. Pagrindinio „Snaigės“ akcininko sprendimas delistinguoti bendrovę kelia smulkiųjų pasipiktinimą dėl kainos.
..
Plačiau: https://www.vz.lt/rinkos/2021/01/19/baltijos-emitentams-vis-nepavyksta-tyliai-atsisveikinti-su-birza

Greičiausiai 0,183 EUR dar ne galutinė kaina. Verta sudalyvauti loterijoje.


https://cns.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=1001095&messageId=1253762

Oficialaus siūlymo, kuriuo siekiama išbraukti bendrovės akcijas iš prekybos reguliuojamoje rinkoje kaina šiuo metu nėra aiški ir bus nustatyta ne bendrovės, bet akcininkų, kurie balsuos už atitinkamą sprendimą 2021 m. vasario 11 d.

Gal ir galima sudalyvauti loterijoje. Bet su tokiu likvidumu, tai nebent katino ašaras nupirksi. Bet, kas turi kantrybės, linkiu sėkmės. 100tas po 100vnt ir žiūrėk padori savaitės alga išeis. Čia su sąlyga jei tie vnt bus parduoti už maximalią kainą, o ne 6mėn vidurkį.
GX Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #662188   2021-01-20 21:20
Gal Bidenas mums daugiau stabilumo įneš. Aš irgi to tikiuosi. Na, bet dėl obamos nuokr***s tai tu Parsgiuk neteisus, kad net gėda. Tuo galiu ir baigt, nes nevertas jis aptarinėt, bet kažkaip jau parašiau a tai nors B trumpai parašysiu.

Dėl šito mižniaus ir principų neturėjimų ir tuzino "raudonų naujų linijų" Sirijoj velniava užsikūrė kokia užsikūrė. Ir nors vatnykai spangsta ale islamo valstybę sukūrė amerika. Tai jie tam tikru kampu yra teisūs. Dėl obamos nerįžtingumo susikūrė Islamo valstybė...na o po to mes europiečiai smagiai nukentėjom kartu su refuges welcomen atėjusia ir islamo teroristų banga.
p
Kalbėt aie Obamą ir Ukrainą, tai kalbėt apie gėdingiausią valstybių sutarčių sulaužymą. Kaip kitaip pavadint valstybės TAIP VALSTYBĖS oficialiom sutartim, mainais į atominio ginklo atidavimą, pasižadėjusios ginti Ukrainos suverinitetą...p po to tai sulaužusios. Na ta prasme, obama sakė nenori eskaluot konflikto...tai atsiuntė vietoj pagalbos ukrainiečiams 10k šalmų. Jei vieni degina Trump kaliausč, tai ukrainiečiai turėtų kasmet degint obamos nuotraukas. Na patys pagalvokit. Lietuvą puola priešas, bet obama vietoj karių, ginklų šaliai atvaduot atsiunčia 10k kibirų ant galvos. Sutartis yra sutartis. Ar ta sutartis nepriklausomybės gynimo galioja tik Nato, o štai ne nato jau ne?

Na jėi jau užsiminiau apie Lietuvą...Tai pamenat kaip spauda(gal tikrai kokia komunistinė liberastinė) rėkė ant Grybauskaitės, kam ta nevažiuoja su obama susitikt? Tačiau nepamenu niekur spaudoj akcentuojant fakto jog tai protestas. Klausite koks? Pamenate žymiają naiviojo dunduko obamos perezagrūską su Rusija? Na tai pagal jš Baltijos valstybių oro gynyba "Nuo teroristų: turėjo pereiti Rusijos žinion.) Va tau ir Nato lyderis). Nenoriu daug išsiplėstm o tai reiktų visą naktį rašyt. Bet obama nesukėlė jokio karo savo įsakymais. Priešingai, dėl jo bijojimo jis leido kilt ne vienam karui. Tai blogiausias prezidentas Jav istorijoje vertinant konfliktų valdybą tarptautinėje arenoje. Na o Trump....tik eiliinis vidutiniokas. kai ką padarė gerai, kai ką blogai.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #662300   2021-01-21 12:27
druckis [2021-01-20 15:28]:
Prisieks J.Bidenas pajudės rinkos ir SAB. O visi šie statymai iki 0,55 bus suvalgyti nekramtant jeigu nespės pabėgti.


Kaip suprantu, tie 0.55 statymai pamiršo pabėgt, kad aukštyn nejuda. O jei rimčiau, tai 0.55 kainos tikėjaus vasariui. Sausio pradžios augimas porą stotelių liftu netikėtai pakilo. Tai kol kaina kitų akyse nesusistovės, tol tas įšalas ir nejudės. Nors iš apyvartų matosi ir tirpsta po truputį.
Kitas pastebėjimas, tai agresyviai kainą mušdavo pastąrąsias dienas ne tik SLB, bet per tarpininką LHV. Ir kitą dieną jau išaugdavo didesni statymai iš ryto po pačiu LHV. Kitaip sakant fiksavo pelnus ir keitė Sab į LHV. tačiau nėra jau taip blogai, nes išlaisvinti kitų pinigai iš LHV turi didelę tikimybę nugulti čia.
1