Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
GX Pasaulio Ekonomika #626591   2020-03-29 19:56
The state finance minister of Germany’s Hesse region, which includes Frankfurt, has been found dead. Authorities said he appears to have killed himself and the state's governor suggested Sunday that he was in despair over the fallout from the coronavirus crisis.

http://www.msn.com/en-xl/europe/europe-top-stories/death-of-german-finance-official-linked-to-virus-crisis/ar-BB11S4B7?li=BBKxOeh&ocid=spartanntp

Kada walstryto chebra pradės iš dangoraižių skraidyt mokintis? Vokietijos situacija yra tikrai gera, lyginant su 99procentais viso likusio pasaulio. Bet žmogui vis tiek nervai neišlaikė. Ar jis ten kokius naujus Heso regiono BVP duomenis gavo. Žodžiu čiūdų čiūdai šiam pasaulyje. Vieni žudos, nors situacija normoj. Kiti wolstryte apsinarkašinę akcijas į dangų kelia, nors prieš valandą jiems praneša apie 3.3 mln Lietuvos populiacijos naujų bedarbių skaičių per savaitę.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #626694   2020-03-30 12:32
Na palaikymą 0.34 greitai fondas suvalgė. Panašu, kad didieji stato statymus, jog nei divų nei kitko nebus. Bet vis dar atsiranda smulkiukų kurie bandys laimę rytojaus SAB ruletėje. Na, o kad LHV pagaliau žemiau 10 palindo-tai seniai laikas. Buvo pervertinta tada. Labai pervertinta pozicija ir dabar. Gali susikišt tas savo augimo prognozes į vieną vietą dabar. Dar toks įdomus pastebėjimas iš žvalgytų akijų, MRK žemiau 7 eurų šnd pavažiavo. Tiesa, tai manau, pavėluota reakcija į divų nemokėjimo pranešimą. Nes praeitą sav, nelogiškai kartu su Jav buliukais kaina ne tik, kad nekrito, bet kažkodėl ties 7.3 ilgą laiką laikėsi.

Šiaip įdomus str Bloomberg. Kad ne spamint įkišu į vieną komentarą

a German public-health leader said the country may face a ventilator shortage. An ally of Chancellor Angela Merkel said public life in Europe’s biggest economy will be restricted for at least several more weeks.
With France, Italy and Spain calling for pooled euro-area financial resources to stem the economic cost and Germany opposed, finance ministers are expected to discuss the way forward this week. Yet they can only do so much as governments in Europe’s largest economies implore people to stay home.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-29/europe-gets-no-respite-from-virus-lockdowns-after-deadly-weekend?srnd=premium-europe
GX Rinkos operacijos #626710   2020-03-30 12:52
jeronimas [2020-03-30 12:48]:
kai viena labiausiai augančių akcijų yra krematoriumo akcija, o krenta visi flagmanai, supranti, kad įdomiu laikotarpiu gyvenam....


Žvelgiant į priekį, K2, galėtų daryt naują viešą akcijų platinimą ir statytis naują krematoriumą. Mielai pirkčiau.
GX Rinkos operacijos #626914   2020-03-31 09:09
Makiavelis [2020-03-31 07:46]:
Nu jo, kai matai, jog SAB kritikai arba tie, kurie džaiugėsi, kad krizę pasitinka su cashu, staiga pradeda daryti iracionalius sprendimus ir pirkti akcijas, kurios per vieną savaitę tikrai pavirto šikpopierumi ir kurios dar pusmetį smigs arba laisvai plūduriuos rinkoje, tada pasidaro kažkaip ramiau


Tai, kad visi laukė paprastos ciklinės finansinės krizės, o gavo Pandemiją. Čia kaip visi laukė dovanų grakščios stirnos, o gavo dramblį. Ir dabar net iš kolegų su cashu nesimato daug entuziazmo, kai nieko numanyt negali. Tai vieni pasimetę su tuo cashu vienaip daro, kiti iš vis nieko nedaro, laukia ką treti pasakys. Jaunoji investuotojų karta iš serijos "seniai karo nebuvo", brendę tik ekonomikos ciklo augimo laikotarpiu iš vis nesupranta, kad gali būti laikų kai akcijos eilinę dieną ir po 10proc gali kristi. O štai kai kurie kalbinti mano pažįstami, prisimindami senus laikus ruošiasi ginklus įsigyt. Nes mano kad kapiec visiškas LT ekonomikai ateina.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #627009   2020-03-31 15:08
Vakar daugiau išsipardavinėjo fondai. šiandien loterijos bilietus perka smulkiukai. Šiai akimirkai 207 sandėriai ir tik 127k eurų apyvarta. Vidutinė SAB banko laimingo bilieto kaina 613 eurų. Sako trylika laimę neša.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #627072   2020-03-31 19:56
irmantas118 [2020-03-31 18:32]:
Pasinaudota puikia proga -pandemija - nemoktėti divų. Finasų pasauly- svarbiausias dalykas REPUTACIJA.
Nežadėk to,ko negalėsi tęsėti.....


Tie kurie dabar jaučiatės lyg žaibo trenkti iš giedro dangaus dėl divų...pasiūlyčiau išlįst iš po akmens į lauką. O vat, kad nelabai galima - pasaulinis karantinas. Būtent Sab išsaugojo reputaciją prieš visus: valdžią, Lietuvos verslą, Europos centrinį banką ir prieš žmones. Kokia dar čia divū puota pandemijos metu? O po to ką - mes visi tą banką turėtume gelbėti už savo pinigus? O kad spekuliantai pirkinėję sab dėl divų, gavo per nagus-tai viskas čia oki. Tokia spekulio duona, kartais laimi, kartais ne. Kita kartą geriau pasiseks.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #627309   2020-04-01 15:59
Kol buvo vilties gaut divus, tai sab toks ir neblogas buvo. Kai pareiškė - divų nebus, tai chebra susizgribo ir įsipareigojimus skaičiuoti, rizikingas paskolas narplioti . Iš esmės ši pozicija liko tokia pat rizikinga kaip vakar. Gal net mažiau rizikinga, nes daugiau pelno sau pasilieka. Bet nusivylimas daro savo. Pvz kas paaiškins kodėl Apg ar apatinio trikotažo SFG tiek nekrenta (stovi daugmaž vietoje) kaip SAB? Ar jos skaitosi, kaip "mažiau rizikingos akcijos"? Juk moteris, dėl karantino kasdien sėdinti namuose su tuo pačiu vyru, kasdien naujų trusikų neperka. O bankai vis dar vykdo savo veiklą. Na čia šiek tiek optimizmo sab akcininkams norėjau įpūst. O šiaip mano tikslinė gaudymo kaina šiai dienai buvo 0.33. Bet kadangi iki piet nieks už tiek nedavė. o aš vis dar stengiuosi jokių akcijų neturėt iki dienos pabaigos. Tai pavedimus atšaukiau. o dabar kai netol 0.33 ir pirkt nenoriu. Lai krenta. Juk daug kas nominalo, kaip Kalėdų senelio šaukias. Na tai "seneli" kur tu? O jei prie esmės. čia daug kolegų įsivaizduoja, jog eilės investuotojų tik prie sabo laukia. Tarsi kitų akcijų nuvertėjusių pasaulyje nebūtų. jūs tik apsižvalgykit aplinkui kokia pasiūla. Neduos norimų kainų čia-duos kitur. Tiek ir bėdos. Krizė tik prasideda.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #627336   2020-04-01 18:13
Daliux. Ne visai tai turėjau omeny. Dirbantis bankas minus 33proc nuo metų pradžios. Nedirbantis skudurynas APG minus 36proc. Kiek ta e prekyba kompensuos, tai ašaros. Pabrėžiu karantinas įvestas tik 3 savaitė. Ir jis kerta labiausiai tikrai ne banko pastoviai gaunamoms įplaukoms pvz paskolų palūkanas,(kurias beje valstybė kažką žada kompensuot verslams), o prekybai.. Skirtumas tik 3proc nuo kritimo pradžios. O ir šiomis dienomis Sab net krenta labiau Karantino metu, nei ta pati APG ir SFG. Grafikai puikūs, bet prilyginti veikiantį banką su uždarytomis drabužių parduotuvėmis yra tiesiog neteisinga kainos kritimo santykiu. Bet matyt rinka mato viską kitaip. vėl gi pabrėšiu-neginu Sab pozicijos. Dėl manęs tegul rieda kiek nori. Man nepatinka tik visiškai skirtingų profilių verslų akcijų-kainos numušimas pagal tą pačią dūdelę.
GX SAB1L - Šiaulių bankas #627347   2020-04-01 19:50
Na, o aš mąstau, jei už skolas užsilenks parduotuvės, tai bankai bent jų sklypus ir pastatus perims nuostoliams kompensuoti. Bet tebūnie jūs teisūs abudu. lauksim kainų žemyn ir žiūrėsim tada imt/neimt.
GX Baltijos rinkų pulsas #627878   2020-04-03 17:01
Miciukas [2020-04-03 15:45]:
pagal apyvartas tai birza atsidure saviizoliacijoje

ė
tarsi visi pamiršot senesnius laikus, kai birža dažnai ir 400k apyvartos per dieną neperlipdavo. Tik Dėka koronos viruso aktyvi prekyba 2mėn buvo, Dabar dienos apyvarta virš milijono eurų ir jau mažai. beje Hackeris teisus, sėdi daug kas ir ramiai laukia. skubėt nėr ko. O ir , kai kreivė tik lėtai žemyn, nelabai ką ir paspekuliuosi. Tiesa va su Lasko nesutikti linkęs. Pirmoji 2009 krizė išpjovė dalį, bet dalį paliko. Šioji išpjovė pagrinde tą dalį, nemačiusių 2009. Bet ir tų dar daug liko.+Nauji eina. Jau ne vieno "draugo" susidomėjimą apie akcijas gavau skambutį. Taip sakant prisiminė tik dabar. Vadinasi formuojasi nauja investuotojų laida. Tik šioji ateis šiek tiek vėliau, kai viskas nurims. O kol kas mes ramiai mėgaujamės "atostogomis" ir namuose sėdim, kokteiliukus geriam. Na čia tie, kas jokių paskolų/ akcijų neturi. Va tiems , kas su paskolomis, tai nepavydžiu. Tie kas turi akcijų ir jokių skolų, manau išlauks krizę. Tie, kas turi skolų ir turi investavę į fondus, gryninsis pinigus. Fondai leis akcijas. Na o jei verslai patirs vis daugiau sunkumų. O jie nuostolius patiria kas dieną. ieškos būdų kaip kamšyti finansines skyles. Duosiu vieną pvz random šovusį į galvą. Girteka pvz vien rugpjūtį už 5mln prisipirko SAB. Tai Sab akcininkams gerai, kad logistika nėra ta sritis, kaip drabužių parduotuvės kur visiškai shut down. Krovinių pervežimai, kad ir dalinai vyksta. Gal ištemps, kol sienas valstybės visiškai atidarys. Bet jei va tokie stambesni verslo investuotojai po mėnesio karantino paleis kraniukus, jokie mažų spekuliantų , kas po 7k kas po 25k sumesti palaikymo dugno barjerai neatlaikys.
GX Korona virusas #628266   2020-04-05 13:21
Na, kai mano žmona mokslininkė ir lyg tyčia iš vaistų kūrimo srities, dirbanti labėj. Tai norom nenorom ir pačiam tenka visokių junginių formulių prisiklausyt. Tai kai paskaitau eilinių žmonių susigalvotus pezalus ale matai šitas virusas toks pritemtas. ale "Tokio pavojingumo viruso štamai tur būti identifikuoti tikrai ne su tokio lygio testai, kaip nėštumo testas". Na tai ekspertai man paaiškinkit kokio turinio ir formos turėtų būtu tie super pavojingo viruso virusiniai testai? Raudonos pailgos dėžutės formos, ar apvalūs mėlyni kamuoliuko formos testukai? šiaip jau visi virusai turi savo bendras RNR struktūras. kitaip sakant turi bendrus baltymus jei papraščiau. Jei dar suprantamesne "expertų kalba" lygiu parašyt, tai kiekvienas žinduolis turi papus ir žindo vaikus. Dėl to ir žinduolio rūšis. Juk netaikysi žinduoliui sparnų testo, jei reik papus tikrint? Nu jūs žmonės prisigalvojat tai visokių nesąmonių, o po to ieškot visokių būdų, užslėptų intero straipsnių, savo blevyzgom pagrįst. Jei taip nuobodu ir neturit ką veikt. Paimkit ir paklauskit paprasto studento iš chemijos, biologijos srities. Jis jums paaiškins kas do padaras tas virusas, kaip atsiranda ir kaip jie nustatomi. Ir ne-juos ne gandras atneša
1