Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Pills Bitcoin - BTC #678714   2021-06-11 16:00
M42 [2021-06-11 12:33]:
Klausimas tiems, kurie užsiimate lietuvišku kurvizmu šioje BTC ir Alt temoje: kada baigsit tyčiotis, mobinti, trolinti ir kt. savo nesamones? Plius nustokit slėptis po minusais .
Va Doncex, na jis holdina, turi savo kripto filosofiją. Kuom jinai jums trukdo, atsikniskit nuo žmogaus! BTC 11 metų grafikas visiems aiškiai sako, kad holdinimas irgi fantastiška strategija, nešanti šimtus procentų pliuso. Tik juk kupi/prodaj filosofijoj tokio suvokimo kaip holdinimas nėra....
Kitas forumietis "Nulošiam" , turi savo aršią, irgi specifinę nuomonę, kam jį reikia tildyti? Tikitės ko nors pamokinti suaugusį žmogų? ATKREIPIU DĖMESĮ ---- > kripto prekiautojai/holdintojai neina į akcijų temą ir nepisa proto su šimtu bereikšmių pasisakymų. Kokia nors pagarba įmanoma gerb. profesoriai ?

Galima labai greit suorganizuoti akciją: min. tuos penkis , kurie čia minusus deda, po pora kartų patupdyt po savaitėlę pailsėti. Kaip jums, patiks tokia akcija? Adminui perduokit, kad vienintelė įdomiausia tapusi tema: "šiukšlių dėžė" Žiauriai nusivylęs aš, be reikalo čia išvis registravausi, galėsit čia vieni kitiems tapšnot ir džiaugtis kuo krūtesniu trolinimo sakiniu.

Sėkmės.


Tu tai išvis keistas. Kaip stipriai postringavai apie Nio, Teslą dar ten kažkurias akcijas kaip rimtai ėmiesi investuot ir laikyt ilgam. Ne taip kaip tie nieko nesuprantantys spekuliantai. Žodžiu nei vienos akcijos neišlaikei net metų. Gerai, kad paklausei senai prekiaujančių žmonių, o tai turėtum prasėdusią Teslą ant nulio NIO, o dabar bent skalbenkė yra. Vis žmonai lengviau. Tik nemačiau, kad nors kam būtum padėkojęs, o tik vis piktinies ir piktinies kitų nuomone.
Pills Bitcoin - BTC #678723   2021-06-11 18:10
M42 [2021-06-11 17:14]:
Prieš pradedant kažką rimtai holdinti, reikia išmokti tai daryti ir suprasti sau pačiam su kuriom akcijom tai daryti. Po metų jau žinau ir tai darau.
Nio viskas gerai, kaina laikosi puikiai, mašinas kepa, plečiasi į EU , bet man tie Kinijos/Jav prekybiniai niuansai neleidžia ramiai miegoti, todėl atsisakiau šitos akcijos.
Tesla atsipirkau dalį, toliau pirksiu kuo daugiau, tai vienintelė akcija, kur absoliučiai ramu. Ar skaitai ką rašai? Koks supistas nulis, 500 eu broli moli dabar Ir tik spekuliantams nervai nelaiko, nes tai perdaug krenta ar perdaug kyla.
Iš šio forumo gavau NULĮ informacijos. Viską suteikė youtube, nesu niekam skolingas ir dėkingas, o tik internetui ir pats sau, čia nėra kam dėkoti , galima tik piktintis kokie mes lietuviai esam supistai bjaurūs , man gėda už tave.
Gaila, kad toliau vyksta trolinimas, užsikabinai už "skalbiankės" ir iš to kokius skaičius pateikiau daugiau nieko nepavyko užfiksuot, bet aš tau atleidžiu , nes negali pykti ant vargšo žmogaus...
Čia BTC tema , per dvi paras vos viena kita žinutė apie BTC .Labai graudu Kils, kris iki nulio, uždraus, perku, parduodu, šortinu, kokį grafiką įmeskit... ką nors į temą .


Aš matyt labai neaiškiai parašiau, noriu pasakyt, kad tu negali išmokti holdinti, nes to nedarai ir nedarei. Tu vis ruošiesi. Apie holdinimą ar ramybę labai gerai įliustruoja tavo džiugesys išnešus mėsas iš BTC, prie kiek ten 35-38k.
Man atrodo Peteris Lynchas yra pasakęs, jei tu nežinai rizikų tai dar nereiškia, kad jų nėra. Paprasčiausiai tavo patirtis per maža.
Jei tu iš šio forumo negavai jokios naudos tai tik tavo bėda, mokant skaityti galima gaut ir labai daug. O dėl gėdos tai abipusis jausmas, man skaitant kaip tu mėgini mokyt tikrai daugiau patyrusius už tave apima "svetima gėda".
Aš tikrai ne vargšas ir nelabai suprantu kodėl turėtum ant manęs pykti, aš tave pagyriau, kad rūpiniesi žmona.
O jei nori apie BTC tai čia viskas nuo valdžios priklauso. Porą gerų įstatymų ir jo masėse nebėra. Kažkada heroinas ir kokainas buvo visiems prieinami vaistai, kurie gydė nuo visko.
Vat, kad ir jūsų lyderio žinutės labai keistai atrodo, jam iki pilnos laimės trūksta, kad BTC nuo topo dar 5x padarytų. Tų, galvokim, kad jis tiesą per vėlai atrado, 60-600x gerokai buvo per mažai ir tie 5x tikrai kažką pakeis. O įžeidūs pašnekesiai apie pinigus išvis juokingi, kaži ar kuris iš jūsų už batoną parduotuvėje mokat BTC, o valgyt taip ar taip visiems reikia.
Pills Prekyba JAV #678998   2021-06-15 14:53
W Buffett [2021-06-15 01:05]:
Siaip ka kolegos galvojat apie hyliion HYLN


Aš šiaip "dumblą" mėgstu, bet ten man per daug oras. Praeitas metais buvau užėjęs nesėkmingai, tai labai džiaugiausi, kad pavyko išlipt su 5% minuso. Spekuliacijoms man labiau patinka FCEL, CLNE, WKHS, PLUG. Aišku tai nereiškia, kad tau nepavyks ten uždirbt
1