Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Paskolų klubas P2P paskolos #617178   2020-01-20 23:21
šiuo metu keičiami XIRR skaičiavimo algoritmai, siekiant , kad būsimas pinigų srautas iš portfelio būtų įvertintas likvidacine verte. Daugiau informacijos bus jau netrukus.

Dėl paskolų gavėjų skaičiaus didinimo tikiuosi jau matote aktyvius veiksmus (pvz.: per TV3 žinias) ir gerėjantį paskolų išstatymo į biržą rezultatą. 4000 EUR reinvestuoti neatrodytų sunku jei siekiama ne pačios aukščiausios gražos, nes yra reinvestuojančių ir daug kartų didesnes sumas.

Dėkui už komentarus, ir priminsiu, kad mums svarbūs tiek investuotojai tiek ir paskolų gavėjai, prisiminkime kad jie mums duoda uždirbti (kolas kas vis dar labai daug), ir kuriuos pagal savo marketingo strateginį planą pasiekiame vis geresnius ir Jūs vis daugiau refinansuojate didžiųjų bankų paskolų, o ši tendencija veda link apimčių didinimo ir link Paskolų klubo ilgalaikio strateginio tikslo.
Paskolų klubas P2P paskolos #617241   2020-01-21 13:31
Reklama-laida ТВ3 žinių laidoje manau pritrauks daugiau paskolos gavėjų nei investuotojų (ankstyvus to rezultatus jau matome). Bet bus ir daugiau reklamos. Kantrybės ir sėkmės investavime!
1