Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
eu Atsipalaidavimui #737124   2023-01-29 18:32
Kaip manot kokiu sitam foru..... daugiau.Cia tik juokelis,ar suprasit. ATSIPALAIDUOKIT.
https://youtu.be/wISq3pP2AZY
eu Karas. Ginklai. Nesutarimai #737516   2023-01-31 15:31
O štai dar du teiginiai ta pačia tema: 1. Vieną jų pateikia leidinio The Washington Post apžvalgininkas, besiremdamas savo šaltiniais: „Dauguma oficialių JAV pareigūnų supranta, kad stambi karinė operacija, skirta Krymo atsiėmimui, neįmanoma. Iš dalies dėl to, kad Krymo puolimas būtų tas mygtukas, kurį nuspaudus, prasidėtų branduolinė eskalacija“. 2. Kitą jų pateikia JAV Prezidentas J. Bidenas: „ JAV Ukrainai teikiama ginkluotė padės Ukrainai atsiimti prarastas teritorijas, tame tarpe ir Krymą“. Taigi, sujungus šiuos du teiginius į vieną grandinę, gaunasi trečias teiginys: „Chebra, netrukus mes pradedame branduolinį karą“.
eu Karas. Ginklai. Nesutarimai #737523   2023-01-31 15:56
Na tu rimtai kuku,nepyk.Is kur tu istraukiai ,kad as rusas,as lenkas
Ir tau su tekstu suvokimu diiiideles problemos,kad tau aiskiau butu 1.amerai sako kad ruskiuj raudona linija krymas 2. bidonas sako imkit ginklu kad galetut atsiimti kryma ir perzengtut raudona linija,na ir vualia ruskis gal smogs branduoliniu.Bet kas tas laimingasis bus pirmas.Cia tau isdesciau kaip vaikuj.Na bet tu vistiek nesuprasi ,nes perskaitysi ir suprasi kitaip.
Ir dar nesusiprateli kur as naudojau formuluote "JAV pradės branduolinį karą" tu zmogau issipagiriok,visiskas nesusipratimas,kas su tavim,o gal atvirksciai prisiliuobk.

prasymas manes necituoti,nekomentuoti tu snekek su dievais.
1