Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736253   2023-01-23 11:15
Tokia tauta neverta pagarbos. Iš pradžių jie kariauja prieš Putiną, paskui už Putiną, paskui galbūt vėl prieš. Nėra moralinio stuburo, vienijančių tautą vertybių. Kariauji už bet ką, kas šiandien daugiau moka. Nors tas dar neseniai žudė tavo gimines.


Prisimink kartą ir visiems laikams. Bet kuris čiurbanas kaip sau lygiavertį laiko tiktai tokį pat čiurbaną, nesvarbu jis bus baltas, geltonas ar juodas. Turi būt musulmonas ir taškas. O visi kiti jam antrarūšiai. Kas tarnavo TSRS kariuomenėje arba bent pagyvenęs didesniam Rusijos mieste tą galėjo pajust ant savo skūros. Jų kalba - jėgos kalba. Būtent todėl visokie Kadyrovai, Erdoganai, Alijevai ir kita musliminė švobla žaidžia dvigubus žaidimus. Taip buvo, yra ir bus.

Rusijoj yra toks vienas žymesnių žurnalistų, užaugęs Kaukaze, bet etninis rusas... Su barzda, gal priminsit pavardę. Dar 90-aisiais pamenu sakęs, kad uždavus bet kuriam čiurbanui klausimą apie tai ką pirmą gelbėtų - rusą ar dagestanietį, ingušą ir t.t. esant vienodomis sąlygomis - bet kuris save gerbiantis musulmonas pirmenybę teiktų savo "tikėjimo broliui" ir ne todėl, kad taip nori/nenori, o todėl, kad kitaip tiesiog negalima. Tad galima įsivaizduot koks stiprus tikėjimas ir kodėl musulmonai Vakaruose elgiasi akiplėšiškai ir Koranas jiems VISADA bus aukščiau valstybės Konstitucijos.

Apie tai, kaip ir kuom uždarbiauja tie patys čėčėnai ar dagestaniečiai Maskvoj, Piteryje, Rostove ir kituose didesniuose miestuose pasakot turbūt nereikia... ir taip žinot

Ukrainiečiai buvo tie patys rusai tiek kultūra, kalba, tiek mentalitetu.


Nežinau, bet Lietuvos komunistų partijoj buvę dabartiniai politikai irgi 100 proc. atitinka rusų kultūrą, kalbą ir mentalitetą.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736258   2023-01-23 11:38
Nu tai kuom čia skirias nuo to, kad dabar Donbase gyvenantys žmonės staiga persimėte prie rusų ir vykdo jų funkcijas, kažkas pakilo pareigose ir t.t.? Irgi tiki, kad Rusija tenai amžinai?

Kolaborantai ir tie, ir tie tavo norėję "pakeliaut po Vengrijas". Savam rate ką daro giliai pochuj. Bent jau mano nuomone tokie žmonės turėjo po Nepriklausomybės atkūrimo netekt galimybės BENT jau dirbti valstybinėse įstaigose ar dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Amžinai. Iki šiol stebiuos kaip Landsbergis sugebėjo taip skūrą meistriškai išversti turint omenyje, kad net kolchozo viršininku negalėjai būti, jei nepartinis, o čia mokslo laipsnį gavo diedas ir visi daro vaizdą, kad nieko nebuvo.

Dviveidiškumas užpisa nežmoniškai.
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #736340   2023-01-24 10:24
https://seenews.com/news/dpm-finds-high-grade-gold-deposits-in-serbia-811997

kas dėl resursų. Va Serbija sako radusi vieną iš 100 didžiausią kada nors rastų auksaviečių
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #736382   2023-01-24 14:49
O Kaliningradas perduotas terminuotam laikui ar visam?
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736415   2023-01-24 20:22
Nu ką. Estija su Suomija planuoja išplėst savo įtakos sferą Suomijos įlankoje, kad rusams neliktų koridoriaus ir galimybės praplaukt be patikros.

https://ukranews.com/en/news/910524-estonia-wants-to-block-baltic-sea-for-russia

Tokiais tempais antras frontas ne už kalnų. Ne konvencinis O tas kitas... Nes rusai nespės gamint raketų. Bet ir šiaip sau nepaliks. Ponty dorože deneg.
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #736454   2023-01-25 08:43
Šitą karą rusai pralaimės , tuo neabejoju. Bet tai ne paskutinis karas . Tikiuosi kad Europa tą supras ir ims ruoštis . Mentalitetas pakeistas . Geriausias pavyzdys - Vokietija . Ekonomiškai galingiausia Europos šalis savarankiškai nesugebėtu apsiginti ,nes visuomenė iš esmės yra pacifistinė . Tam kad užauginti naują kartą ,kuri NORĖTU ginti savo teises , reikia dešimtmečių. Šiandien Europa galvoja, kad jos gerovė ir teisės yra amžinos . Deja taip nėra . Natūralioji atranka niekur nedingo.


Nesigaus kol Europoj gyvena musulmonai, kuriems įtaka daro Turkija, Irakas, Iranas, Alžyras, Marokas ir t.t. + kitų šalių mažumos, kaip kad lenkai, vengrai, serbai ir t.t. + priklausomybė nuo JAV energijos resursų tiekimo + nuolatinis LGBT/BLM ir kitų dirbtinai sukurtų 'ažiotažų' propagavimas, kuris jaunimą skatina būt silpnu, lengvabūdišku, infantiliu ir t.t. + 21 a. laikų diktuojama doktrina, jog individualizmas yra aukščiau valstybės/kolektyvizmo, dėl ko dauguma svarstys kaip pabėgt, o ne kaip kovot. Komfortiškas gyvenimas = trumpas gyvenimas, dėl ko Europa neturi ateities. Tiksliau turi, bet ji bus paremta Koranu, nuolatiniais karais ir perversmais...

Arba ES turi imtis veiksmų ir kurti bendrą idėją, o ne nukreiptą į atitinkamus visuomenės sluoksnius. Pradėt galėtų nuo to, kad įstatymų išleidimo, pagal kurį imigrantas privalo 100 proc. priimti jį priimančio šalies kultūrą, įstatymus, tradicijas, o už nepaklusimą būtų deportuojamas jėga atgal į čiurkistaną, Afriką ar whatever + galimybė įrodyt savo lojalumą tarnaujant kariuomenėje. Sunkūs laikai reikalauja griežto valdymo.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736457   2023-01-25 08:56
Iki rudens gali atsitikti taip, kad atsiras daugmaž paritetas ginkluotėje. Bet iš kur imti tiek karių ????


Jei prireiks NATO šalys siųs savo dalinius, aprengtus ukrainietiška uniforma, ar samdys kaip kad daro Vagner. Paprasta 2x2. WW3 tik prasidėjo, todėl anksčiau ar vėliau bombos kris ir už Ukrainos ribų, reik priprast prie realybės, kad karas nesibaigs dar labai ilgai.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736546   2023-01-25 21:42
ThePope, gal geriau pasakyk tiesiai šviesiai kodėl tu 100 proc. įsitikinęs, kad viskas baigsis gerai ir Ukraina laimės? Kuom grįstas tavo pasitikėjimas? Nes Darius kol kas vienintelis gyvenantis realybėje, nes kaip ir bet kuris protingas žmogus - jis dvejoja, ir nežino kuom pasibaigs. O likę kažkodėl iš anksto numatę teigiamą rezultatą, kuris kol kas neįmanomas net teoriškai.

Aš visiškas pesimistas šia prasme. Nei viena prognozė nuo karo pradžios taip ir neišsipildė. Nei. Viena.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736658   2023-01-26 14:16
Laukiu atomkės NATO teritorijose. Ai problemėlė, kad tada visa Rusija 100 metų būtų tik teritorija Stalkeriams vaikčioti...


Analogiškai būtų ir Europos + JAV teritorijose kai pradėtų leist vieni ant kitų. Todėl nesigaus win win.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736829   2023-01-27 11:30
Krosneles.eu [2023-01-27 02:13]:
Nebūk naivus, tai karinė paslaptis. Niekas nežino tiksliai. Sava karinė galia visada slepiama. Gal ir supuvo tankai, o gal ir nesupuvo. Aš kai armijoje buvau, tai 2 metų senumo konservuotus batonus valgiau iš karinių sandėlių. Batonai nesupuvo per 2 metus, tai tankai tikrai nesupuvo per 10-15 metų.
O geriausias pavyzdys yra Ukrainos kariniai lėktuvai. Prieš karą jų buvo 170, o rusai jau numušė virš 300. 2 kartus daugiau, nei Ukraina turėjo iki karo. O tankai, tai ne lėktuvai, skraidyti jiems nereikia. Jokiais skaičiais negali tikėti.
Jei nesupuvo tankai, vadinasi jie dar yra.
-----------------------
O realiai tai man DZIN kiek kas turi. Klausimas tik kodėl tiek mažai Leopard ir Abrams duoda ukrainiečiams?


https://www.theguardian.com/commentisfree/2023/jan/25/tanks-ukraine-western-war-russia-volodymyr-zelenskiy

Va kodėl. Šimtą kartų sakyta, rašyta. JAV žiūri savo reikalų, naudodamasi Ukrainos padėtimi + ES geopolitika. Europa įsprausta tarp dviejų priekalų, žinant, kad Rusijos ir JAV arsenalas beribis.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736832   2023-01-27 11:38
Tikėkimės. Tik jis ir belikęs.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736883   2023-01-27 15:33
Man iki šiol neaišku kodėl su Baltarusija apskritai sienos neuždarytos. Suprantu, kad per ją veža kontrabandą ir sankciines prekes, visi daro vaizdą, atseit nieks nevyksta, bet kaip man politikai paaiškintų, kad aš patikėčiau? Su Rusija uždarė, o su jos vasalu, iš kurio teritorijos šaudomos raketos - ne.
maxa Prekyba JAV #736931   2023-01-27 17:19
Nežinau kuom tikėt. Ar ThePope su bugaga, kurie sakė dar palaukt pusę metų, ar pirkt SP500 matant, jog tuoj tuoj pralauš 4076. Kas per pasaulis, jog nieko neįmanoma išprognozuot

https://www.tradingview.com/symbols/SPX/

Jau kurva žiūrėk staiga visi pradėjo piešt linijas viršun. Dar prieš mėnesį "ekspertai" piešė žemyn
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736942   2023-01-27 19:52
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/vengrijos-premjeras-sokiravo-savo-pasisakymais-apie-ukraina-ir-vakarus-57-2001068?utm_source=autoplius.lt&utm_medium=referral&utm_campaign=partnership&utm_content=pc_integruotas-blokas

Kaip nekeista Orbanas taikliai aprašė dalį situacijos. Tik nesupratau ką jis siūlo konkrečiai. Atiduot chocholus rusams DABAR jau tikrai negalima, tik ne kai tiek pinigų ir laiko įdėta. Ir šiaip, nori ir ES pinigų, ir NATO, ir rusams šikną laižyt, ir dar geruoliu būt visiems. Nerealistiški norai. Galėtų šiaip jau prie karo ir pats prisidėt, nebent gal koks eks-komuniaga, kad pasiruošęs vėl "priimt" rusų tankus Budapešte.

Ir gale nusvaigo visiškai ne į temą:

Jis taip pat sakė, kad jei ukrainiečiai kirs Rusijos sieną su vakarietiškais ginklais, „ateitis bus tokia šviesi, kad Vakarams teks nešioti akinius nuo saulės“.

Nors Ukraina daro pažangą kare, V.Orbanas netiki, kad tai tęsis ilgai. Jis atkreipė dėmesį į rusų gamybinius pajėgumus ir tikino, kad karuose rusai iš pradžių tradiciškai yra silpnesni, bet vėliau jų „neįmanoma sustabdyti“


Aš kaip ir jis netikiu Ukrainos pergale, nes elementariai galų gale pritrūks karių ir technikos (pinigų ir taip jau neturi), obettačiau nelabai supratau kodėl jis rašo, jog TIK Vakarams teks nešioti akinius Šiaip jau, branduolinės sistemos veikia autonomiškai su krūvom "datčikų" ir nustačius, kad kažkur išskrido raketa, automatiškai išskrenda ir amerikoniškos/prancūziškos/indiškos ir t.t. jų "pasitikt", nes gi nieks nežino kur ir kokia iškrenda. Ar kiekviena šalis kuria sistemas PRIEŠ kažkokias konkrečias raketas? Ar čia tik pas rusus taip veikia, o kitur reik rankiniu būdu paleidinėt? Paaiškinkit, kodėl visi tik sako apie rusiškas atomines. Negi atgal negaus "grąžos"? Turint omenyje, kad prie Rusijos krantų plaukioja amerikoniškos submarinos, o rytinėje Rusijos pusėje - angliškos, kažkaip jau nelabai bus svarbu ar ten cirkonai, xujonai, skries šviesos greičiu ir t.t. Rezultatas vienodai apverktinas visiems.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #736973   2023-01-27 22:13
youngcat [2023-01-27 22:02]:
Baxmuto uzimti nesiseka, bandysim Suomiu ir Norvegu gynyba, vdrug ten bus geriau.

https://24tv.ua/ru/putin-sobral-sovbez-dlja-obsuzhdenija-pretenzij-na-shelf-severnogo-ledovitogo-okeana-24-kanal_n2244885


http://www.morvesti.ru/analitika/1692/96621/ + https://nao24.ru/obshestvo/18643-uchenye-podtverdili-pravo-rossii-na-rasshirenie-shelfa-v-arktike.html

Turbūt su šituo susiję

Новые данные передадут в Комиссию ООН по границам континентального шельфа, и, в случае их одобрения, Россия сможет увеличить экономическую зону в Арктике.


JTO turi prabalsuot. Kitu atveju naxuj pasiųs kartu su kontinentu.

Напомним, Россия объявила о претензиях на богатый углеводородами участок шельфа, включающий хребет Ломоносова и поднятие Менделеева, в 2001 году, но в ООН заявку отклонили из-за недостатка геологической информации.

По прогнозам специалистов, запасы углеводородов в этом районе могут составлять примерно 4,9 млрд тонн.


Bet dėl šitų jau karą seniai prognozavo, ne veltui NATO ten treniruojas, o rusai vis deda babkes į arkties bazių infrastruktūrą.
maxa Sidabras #737078   2023-01-28 18:00
https://www.metalmarket.eu/ pirkot kas iš čia ką nors? Florinus achujelino su kainom. Monetos +5 Eur brangiau kainuoja nei čia, tai tris monetas užtenka nusipirkt ir jau atmuši siuntimą 14 EUR
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #737095   2023-01-28 22:57
https://www.unian.net/world/sankcii-protiv-rossii-mikrochipy-iz-niderlandov-prodolzhayut-postupat-12125469.html

Kaip bebūtų. Karas šlykštus dalykas, veidmainiškumas tiesiog akis veria. Tiek rusų, tiek chocholų, tiek JAV, tiek ES. Įvest sankcijas, kad paskui jas patiems ir apeidinėt bei DAR daugiau uždirbt. Apgailėtina. Kuo toliau, tuo man vis "mielesnė" Medvedevo retorika dėl atominio karo kartą ir visiems laikams pagaliau užbaigtų šitą 21 a. absurdą. Buvo laikai kai elitas tiesiogiai dalyvavo karuose, buvo laikai, kai už įžeidimą galėjai būt nušautas dueliuose, bet dabar... pizda totali. Nei principų, nei moralės. Pernelyg gerai gyvenam tikriausiai, kad jau reputacija niekam nieko nereiškia. Gėda.

https://www.delfi.lt/verslas/energetika/reuters-pernai-baltijos-salys-gerokai-padidino-rusisku-suskystintuju-naftos-duju-importa-lietuva-8-5-karto.d?id=92386163

Dar vienas pavyzdys
1