Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

12
ParašėTemaŽinutė
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #780978   2024-02-28 08:54
Labiau tikėtina, kad bus kaip Donbase - prasidėjus karui vietos vatnikai pradėjo grobikaut, vagiliaut ir nusikalst pasijutus nebaudžiami ir turėdami putiaros palaiminimą, jog "išvadavimas ne už kalnų". Tad ginklai pagrinde reikalingi bus atsišaudyt nuo "savų", nes prieš karo techniką ar pačius kareivius nepadės bet kuriuo atveju. Nebent kiekvienuose namuose būtų krūva amunicijos...

Bet kadangi Lietuvos valdžia yra 100 proc. antivalstybinė, nes nesiima jokių atgrasymų veiksmų - pvz. iki šiol kaliniai fiziniams darbams pasienyje nenaudojami - kodėl? Šaukimas neorganizuojamas TOKS, koks TURĖTŲ būti karo metais - kodėl? Tikrai ne piniguose esmė, nėr tas brangu (kam apskritai mokami pinigai tarnaujant man iki šiol mįslė). Elementarios demonstracinės kovos su korupcija nevyksta, kad įgaut piliečių pasitikėjimą... Žodžiu, nedaroma nyč nieko apart pinigų įsisavinimo ir NT pirkimo užsienyje, su intencija pabėgt.

Kitas dalykas - nėr pilietiškumo. Egzistuoja vienintelė Šaulių sąjunga... O tokių organizacijų turėtų būti krūvos - su atskirom emblemom, atskirų regionų gyventojais, planais, strategijom bei lobistais. Vienintelės būdas pasiekt tikslo - streikas, mitingas arba va kaip "traktoristai" - blokados ir tt. Bet TĄ kažkas turi DARYTI, ORGANIZUOTI, VYKDYTI.

Tiesiog turim eilinius įrodymus, kad lietuvių genai pernelyg "agrariniai" - valstietiški, ir nuo šaknų nepabėgsi. Sugebama dirbt, savarankiškai uždirbt, bet organizuot, valdyt ir tt. - ne. Visiška tragedija, nemokšiškumas ir gėda. O kodėl taip? Nes elitas dingo sovietmečiu, tiksliau buvo sunaikintas. Iš 10-os kartos kaimiečio padaryt elitą, aristokratą per 30 metų? Kad ir su trim aukštaisiais būtų - tas nelabai įmanoma...

Kita vertus - Vakarų elitas išsigimė, suskystėjo. Tai vat iš priimamų sprendimų matome kokį dugną Vakarai žada pasiekt su tokiais "lyderiais", kai juos šokdina kgbistai, banditai ir tt. Nu nedaeina jiems, kad jei prie tavo sienų žada pastatyt 300k kareivių - tu turi atsakyt. Jei ne žmonių kiekių, tai technologiškai, su griežtai nustatytu ultimatumu ir jei reik - jėgos demonstravimu. Nedaroma ni xu ja, o jau kai padaroma - tai... ai, žodžiu. Nieko gero, jau gal geriau net nerašytų laikraščiai ką ten koks debilavotas borelis ar ginekologė iš EU šneka. Kai biurokratas pradeda vaidint lyderį ir karo specą, tai lauk bėdų.

P.S.
Kol kas laimi US, Indijos ir Japonijos verslo interesai. Kažkiek kitaicai. EU main viso karo loseris, iškart po UA, kurios interesai jau po biškį visiems px - t.y. mūsų gynybos interesai vos-vos aukščiau UA klausimo Vakarams, kaip matom.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #780997   2024-02-28 10:39
Indija su Kinija kas porą mėn. ir be to pasišaudo pasieny + Kinija svajoja valdyt BRICS, kurios nare Indija yra. Jų interesai viduje irgi nesutampa, nes kitaicai spaudžia visus gyvent pagal jų taisykles.
maxa Lietuvos politika #781005   2024-02-28 11:13
Marta, turbūt gavai tą agitacinį laikraštuką Vaitkaus. Ten viduje yra rašliava, kad per daug ten lenkai Lietuvoj reiškias ir bla bla, lietuvybė ftw ir t.t., BET - pasižiūrėk laikraštuko apačioje į spaustuvės rekvizitus. Didžiausias LT patriotas stumiantis ant amerikonų ir lenkų, bet žiauriai mėgstantis rusišką bybį, spausdino savo reklamykę Lenkijos spaustuvėj...

Mano agitacija visiškai kita - NAXUJ visus pensininkus iš politikos. Nei vieno neturi būti nei seime, nei prezidentūroje, nei vyriausybėje. Savo atidirbo, duoklę atidavė, gana. Pasaulį ir taip valdo vien pensinykai - ir rezultatas akivaizdus.
maxa Lietuvos politika #781011   2024-02-28 11:18
Debatai skirti debilams įtakot ir pažadų barstymui. Keista, kad nieks iki šiol nesusivokė real-time fiksuot kandidatų programų ir kadencijos pabaigoje rodyti įgyvendinimo rate'us procentine išraiška (nors tikiu, kad tokio portalo savininkus nuolat tikrintų visokios VMI, FNTT ir VSD, nes sukurs atsakomybės aparatą politikams, o atsakomybės nieks nemėgsta). Nei viena valdančioji partija ar prezidentas nebus išpildę net penktadalį savo skambių tikslų... Trumpas irgi žadėjo make america great again, didysis sienų statytojas ir geopolitikas ;D aha
maxa Lietuvos politika #781013   2024-02-28 11:21
Jo, dėl visų blogybių Lietuvoj kalti rusai. Rusijoj kalti prakeikti amerikonai. O Amerikej kalti kitaicai su rusais.
maxa Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #781014   2024-02-28 11:25
https://en.wikipedia.org/wiki/Scott_Ritter#Arrests_and_conviction_for_sex_offenses

Nu, kokia šlovinama šalis, tokie ir jos herojai...
maxa Lietuvos politika #781019   2024-02-28 11:40
Tai labai paprasta išvengt karo. Tereik vykdyti ruskių instrukcijas ir įsiliet į RF sudėtį, po ko jiems neliktų problemų važinėt i kaliką. Šitas tau tinka?

Dar viena taikos iniciatyva - UA kapituliacija ir vėlgi ruskių įsakymų vykdymas. Šitas irgi tinka? Čia tu taip sprendi problemas, t.y. vykdant ultimatumus? Achujenas patriotizmas.

Sutikčiau tik dėl vieno. Per daug pyzdelinama ir nieko neveikiama. Jei nieko neveiki/nesugebi - užsičiaupk ir nelįsk į eterį, nes daraisi gėdą pats ir valstybė atrodo prastai. Tas galioja ir landsbergių klanui (ypač landsbergių)
maxa Bitcoin - BTC #781057   2024-02-28 14:20
Tai kurioj vietoj čia tas decentralizavimas, jeigu pagrindinę masę BTC laikys pora asmenų?
maxa Sidabras #781058   2024-02-28 14:24
Eurodata pigiau kainuoja.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #781069   2024-02-28 15:01
Jeigu jie butu realus, jis butu sedes ilgam, ypac tokiame kraste kaip US, kitas dalykas nuo jo butu nusisukus jo seima.


Turbūt pusė senių amerikonų milijardierių piso malalietkas Epšteino saloje, bet kaip matai nei vienas nesėdo. Atvirkščiai - nugalabijo Epšteiną, nors įkalčių turbūt sočiai turi. Šitas kliunkis galbūt naudingas kažkuom. Be to jis ne kartą pagautas dėl jaunų panų mylėjimo, jeigu jau net wikipedia atskiras pastraipas tam skiria ir dar nurodo šaltinius.

Sita rusams deretu suprast kad pasaulyje jie tai vieni realiai. Kaip ir lietuviams deretu suprast kad amerikonui nusimyst ant Lietuvos.


Tiesa, bet kai priklausai pidarų valdomai sąjungai, kuri gina tik savo šiknas, tai nelabai kas lieka kaip tik tikėtis geriausio iš JAV, nes kitos pagalbos nieks suteikt negalės. Lenkija jeigu ir ateis pagelbėt, tai atgal grįš tik su Vilnium ;D O vieniems apsigint nėr net teorinių šansų. Vat ir tenka rinktis iš geriausios blogybės. Visų mažų valstybių esminė problema - jų dideli kaimynai.

Kol kas rusai savo veiksmais tik įrodo, jog yra didžiausia duchų valstybė ir turbūt pagal degradacijos lygį yra didžiausi tarp europioidų. Nei viena kita europietiška šalis tokio moralinio dugno nėra pasiekus kaip rusynas. Nebent kokia Albanija, bet čia jau visai kita, čiurkistaniška istorija...
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #781072   2024-02-28 15:08
Nu tai maximum Volodiną su Solovjovu pavyks nugalabyt tokiais... nes vienas pisa diedus laisvalaikiu, o kitas sugebėjo išaugint gay atžalą UK, tai irgi turbūt žinovas.
maxa Bitcoin - BTC #781074   2024-02-28 15:15
Užtenka pamatyt BTC perdavimo komisiją ir baigias pasakos.
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #781082   2024-02-28 16:26
Davaj gal dar palyginam su vikingų laikų žiaurumais, kad jau lyginam su XXI a. karais. Ir visai px pvz, kad kai moskovitai pjaustė totoriams galvams, sorry, t.y. gynė bezopasnost svojej strany svetimoj teritorijoj, anie dar juos ir karštoj alyvoj skandindavo. Joo, mokytis dar ir mokytis... Nors Wagner ir KGBistai visai neblogai įvaldę, nereik ir arabų su siauraakiais.
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #781098   2024-02-28 17:42
Ir siaip nelabai cia svarbu kokiai tautai priklausai .


O vat rusai tvirtina, kad netgi labai priklauso - rodina, russkij mir, pravoslavie ir kitas šūdas. Bet ir tuo pačiu neigia esą nacistai. Nors veiksmai ir šnekos rodo, kad yra 100 proc.


Zmonija juk nesikeicia ir nesimoko.


Keičias ir mokos. Pvz viduramžio Paryžius ar koks vokiškas kaimas tada ir dabar - žemė ir dangus. Skirias ir mentalitetas. O nuvažiuok į Pskovą ar kokį Jaroslavlį dabar - per šimtus metų ne kažkas pasikeitę. Mentalitetas taip pat. Tas pats galioja ir visokiem čiurkistano atstovams - dykuma buvo, dykuma ir liks. Vystės tik dėka kolonialistų - baltųjų žmonių neliko ir dabar sėkmingai degraduoja toliau.

Vakarai tyli subines užraukę, nors vaidina tokius moralinius šventuosius kai tik reikalas pasisuka apie Ukrainą. Kiek ten jų į Bučą važiavo, kiek ašarų dėl ukrainiečių išliejo, o kas vyksta Gazoje nemato.


Ukraina Europos dalis, nori nenori dėmesį teks kreipti, nes tiesiogiai ir tave gali paliesti gyvenant tam pačiam kontinente. Izraelis - xz žino kur, ir yra vienintelė atsvara Iranui ir kaimyniniams čiurkistamas-radikalams. Todėl ir dėmesio mažiau. Na ir vėlgi - babajų razborkės, pvz man asmeniškai pajibat, kad ir ten visus išskerstų. Mažiau Islamo pasaulyje - daugiau galimybių taikai, daugiau Islamo - daugiau karų ir šansų grįžt į viduramžius.
maxa Karas. Ginklai. Nesutarimai #781104   2024-02-28 18:07
kas liečia rusų kiaušus, tai jie velniškai dideli. Mesti atvirą iššūkį JAV imperijai reikia turėt beprotiškai daug drąsos.


Bukumas nėra drąsos rodiklis. Plius, vienas dalykas kovot su pusiau-skurdžia Ukraina, o visai kitas dalykas būtų kovot su JAV. Jau nekalbant apie tai, kad tas nuolatinis bauginimas su savo jobanom atominėm jau pabodo - Vakarų vietoj sakyčiau, kad arba žaidžiam iki galo, arba užčiaupkit žabtus. Tada matysim kieno kiaušai stiprūs. Ir koks ten ekonominis sutraiškymas gali būti, kad dirbtinas sankcijas dirbtinai apeina ir visi vaidina, kad nu žiauriai efektyviai čia pavarė EU su JAV

Būtų dideli kiaušai tai kovotų prieš JAV. Nes aiškina kaip JAV valdo visą pasaulį, bet kariauja kažkodėl su Ukraina. Nulis logikos. Telikęs vienas vienintelis klausimas kodėl Vakarai gulas po rusynu ir nesiima veiksmų, bet gal po 50 metų išlįs kokie dokumentai ir taps aišku kas ten biznį suko (nors aišku ir taip kas - ta pati JAV ;D)

Džiaukitės apskritai, kad yra kažkokios +- globaliai pripažįstamos taisyklės. Jei visi varytų savo politiką tai tokių rusynų ir jemenų būtų ne 10, 20, bet šimtais. Čia kol gyvenas gerai "prakeiktuose Vakaruose" lengva aiškint kokie duchai JAV, jei teiktų ant savo subinės atsisėst, tai pažiūrėtume kur atsidurtų nuotaikos praėjus pusmečiui nuo "nepriklausomybės ir deglobalizacijos atkūrimo". Be darbo, be pinigų ir be perspektyvų, teliktų vienintelis turtėjimo būdas - karas, amžinai kariaut kas taptų natūraliu dalyku ir vieninteliu būdu egzistuot.

Karalius/lyderis/caras/putinas pralaimi - ir vsio, šalies nebėra.
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #781105   2024-02-28 18:21
Visų pirma, true žydų religija max šovinistiška (kaip ir Islamas btw) ir jie kitus laiko antrarūšiais gojais. Galima suprast Hitlerio arijų idėją + neapykantos komunizmui ideologiją (irgi grynas žydų išmįslas).
Visų antra, žydams valstybę LEIDO sukurti, patys jie bybį ką galėtų. TSRS, UK iniciatyva (tikėtina tų pačių šalių žydų dėka, nes jų pilna visur valdžios sferose).
Visų trečia, tiek Palestina, tiek Izraelis yra vienodo lygio valstybės, kad jie ten nesugeba susitart - klausimus visų pirma reiktų siųst Palestinos ex-vadovams, kurie NE KARTĄ laužydavo taikos sutartis. Palaikyt reik tuos, kurie neštų naudą mums, ir ne daugiau.
maxa Bitcoin - BTC #781107   2024-02-28 18:24
Biškį per stipriai pumpina jau tie banginiai. Baisu pagalvot kokio lygio tada dump'inimas bus. -20 proc per parą?
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #781114   2024-02-28 18:38
Civilizavija jau ten buvo, kai visi baltieji barbarai tik po miškus lakstė su vėzdais.
Buchara - Uzbekijos miestas, neseniai atšventė 2500 metų.
Damaskas Sirijos miestas istoriją skaičiuoja tūsktančiais metų.


Tuo metu dar nebuvo Islamo. Čia panašiai kaip visus arabų žymiausius mėgsta pritempt prie musulmonų pasaulio, nors realiai pusė ten Persijos atstovų, kurie išpažino zoroastrizmą ir kitas religijas, žodžiu - nieko bendro su islamu neturėjo.


Islamas bendrai yra labai taiki religija.


Šiaip tas islamas ir judaizmas yra copy-paste dalinai, abi religijos yra MAKSIMALIAI skatinančios neapykantą kitatikių atžvilgiu. Iš čia kyla visi tie džihadai ir pnš dalykai
maxa Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #781118   2024-02-28 18:51
Jo, tokia taiki religija, kad bobos ten mažiau vertingos nei ožka ;D o už krikščionio nužudymą džihado metu žadamos skaistuolės ir mana dangiškoji. Žiauriai taiki religija tas islamas ;D
maxa Lietuvos politika #781126   2024-02-28 21:16
Nieks nieko nesiunčia, raminkitės. Debilavotas Tutkus lai lašekus nuo smegenų nusimeta pradžiai.

Faraonas sumelavo dukart.

1) Fake news apie karių siuntimą.
2) Linkevičiaus grąsinimus ir "rusų atsaką". Kol kas 100 proc. atvejų grąsinimai lenda iš rusyno. Kitų šalių savo interesų gynimas rusynui yra "agresijos pavyzdys".

Jeigu čia tutkaus naratyvas - jis turėtų būti suimtas už dezinfo.

https://www.lrytas.lt/verslas/agro-naujienos/2024/02/28/news/sureagavo-i-lenku-ketinimus-pasienyje-su-lietuva-tai-kas-vyks-toliau-gali-buti-nepataisoma-30775339

Šitas rimčiau. Lenkija achujelino. Rusija įrodė, kad įstatymai nieko nereiškia - atidarė pandoros skrynią.

Teoriškai lenkai žada reketuot furas, praktiškai - kėsinimasis į svetimą turtą. Mūsų institucijos turėtų siųsti policiją/karo policiją ir tokius veikėjus pasienyje išvyt, jei prireiks - likviduot. Pažiūrėsim kaip išspręs užduotį mūsų vyriausybė, galės pasireikšti ant kiek kietai moka spręst problemas ;D
12