Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
SSL Rinkos operacijos #625516   2020-03-25 15:15
Prekiauju nuo 2006. 2008 krizė man buvo skaudi. Dar dabar pamenu, kaip kasdieną su kolega atsisiųsdavome Finastos dienos apžvalgą, kur tuometinis jos analitikas Mantas Galinis (beje esantis šiame forume) komentuodavo dienos įvykius. Krizei nespėjus įsivažiuoti ir kainoms kiek pakritus (APG nuo piko 20 LTL buvo pakritusi iki 15 LTL), pamenu kaip Galinis garsiai sakė kokios pigios akcijos, „gatvėje praktiškai nemokamai dalinamos, o niekas neima“. Vėliau APG krito beveik iki 1 LTL... Iš vienos pusės Mantas prisidėjo prie mano nuostolio padidėjimo, iš kitos pusės išmokė neįkainuojamų pamokų

Suprantu, kad kiekviena krizė nauja ir kitokia, bet kartu ir suvokiu, kokio dydžio gali būti ši jei scenarijus paeis blogiausiu keliu.

Pats išsipardavimą pradėjau kovo 6 dieną kai pamačiau kur link viskas eina ir kokio masto pasekmių gali būti. Dabar darau tik retus day trade‘us JAV biržose.

Forume nesu aktyvus, bet lietuviškas temas visiškai ignoruoju, nes prasidėjo kažkoks vaikų darželis ir masinis eterio teršimas. Net ir į šią temą užėjau vien dėl to, nes pamačiau, kad Reverso paskutinis pakomentavęs, o jis yra vienas iš tų nedaugelio, kurių postai visada logiški ir pasverti.

Sėkmės visiems prekyboje ir atsargiai su peilių gaudymu!
1