Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762879   2023-09-28 10:55
Va čia tai tikrai patvorio verta intriga!!! Salvė nuėjo, net pajūry girdėjau. tr.lt administracija vatnikų rankose? Subiniuoja nusišnekėjusius moskovijos propagandonus už judo kapeikas?? Versijos?

Kas dėl kompartijos, tai imperijos mastu, mūsų rupesčiai tai kaip amerikonai sako one horse town. Nedavedėm liustracijos iki galo, kaip turi būti, taip mums ir reikia, todėl yra taip kaip yra ir niekaip kitaip negali būti. Tą patvirtina ir tie sąrašo herojai bandydami pakomentuoti, kodėl neatskleidė. Visi kaip susitarę... O tai sako, kad sąmoningai arba nesamoningai savo rinkėjus laiko avinais. Taip kad, gaunam ko nusipelnę.

ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762907   2023-09-28 16:12
O tai kaip įvardinti tą sluoksnį žmonių, kurie "eina už rusus"?? Kurie mano, kad rusija tai valstybė siūlanti alternatyvą, kad tai yra krikščioniškų ir tradicinių vertybių puoselėtoja ir saugotoja ir t.t. ir pan. Ir svarbiausia, kad eini papunkčiui, atidžiai, tai kiekvienu punktu pasirodo kad realybė yra visiškai priešinga. Viskas pastatyta ant totalaus melo. Kaip tokias pažiūras ir nuostatas įvardinti? Nu tai tautosakoje prilipo - vatnikas. Galima ir politkorektiškesnį - proputiniškas.

Nei tautos, nei tamstos niekas nedulkina. Taip jau istorijos vėjai nulėmė, kad tautoje, tie kurie turi proto dažniausiai yra bedvasiai, o tie, kurie turi sielą, valią, užsidegima, ir motyvaciją dažniausiai yra bepročiai. Ir tik kartų kaita šiuos du polius suves į vieną kūną, kol galiausiai tai ką vadiname tauta taps nesumeluota.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762915   2023-09-28 17:29
Tiesmukiškas?? Žinai kaip skarabėjai šūdo rutuliuką stumdo? Tai va taip c stumdo putino išmatas po forumą. Todėl habilituotas į shitlistą pirmiausia higienos sumetimais. Baigsis karas, shitlistas bus panaikintas.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762965   2023-09-29 11:49
Aš balsavau už Nausėdą. Dėl aiškios prolenkiškos linijos. Ir agitavau kitus. Priminsiu kai aig balotiravosi, parlamente ypač dešniame flange visokios keistas rezoliucijas buvo rengiamos lenkų atžvilgiu, netgi vengrų, primeskit, kiek anksčiau buvo pritariančių Orbanui. prie viso to dar aštrinome kampus dėl lenkiškų raidžių rašybos dokumentuose ir t.t. ir pan. pramaišiui su tomaševskinių mažumų pakurstymais. ir visa tai metu, kai plika akimi dar nesimate, bet diktatūrų, pirmiausia ruskyno laivas jau pilnomis burėmis plaukė į atvirą konfrontaciją su vakarų pasauliu.

Žodžiu, jei už Taivani aukštam ir gražiam ne daugiau 5ekto galima parašyti, tai už Lenkijos kryptį tempia iki 8-tuko. Bent jau nesumikrsėjo. Visumoje, silpnas prezidentas. Bedvasis.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762980   2023-09-29 13:15
"Šiaip iš LT politikų tokiam vaidmeniui manau tiktų: Kubilius, Čmilytė, Armonaitė."

Čmilytė. Bet, taip sakant, net mano norai į dangų neina. Todėl greičiausiai bus taip kaip Zu rašo.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762986   2023-09-29 14:35
Dėl stiprumo/silpnumo. Na čia galima pasiginčyti. Tai ką rašote, tai formalios funkcijos ir atsakomybės. O dėl ko priekaištaujate net ne apie jas. Bet, jei žiūrėt prezidento kaip savokos esmę, net paraidžiui, tai pirmiausia žmogus, esantis priekyje. Kad būti priekyje reikia unikalaus žmogiškų kokybių rinkinio. Tuomet, net jei fromalios atsakomybes neapibrėžia konkrečių funkcijų, toks lyderis vien savo asmenybės buvimu iškreipia politinį gravitacijos lauką sau norima linkme. Itin stipri figura gali koreguoti tarptautinį lauką. Bet, kadangi mes turime silpnus prezidentus, tai labiau panašu į žmones sedinčius galiorkoje, nei einančius priekyje. Tada taip, būti doram ir mokėti anglų kalbą. O kas belieka?
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #762994   2023-09-29 16:03
Na taip, tokia realybė pas mus ir ne tik pas mus. Bet jei žiūrėt plačiau, tai prezidentas yra respublikoniška institucija. Tai, kad iki šiol ji buvo beprasmiška dėl savo praktinio mažareikšmiškumo ramiame, taip sakant, nusistovėjusiame pokariniame viešame gyvenime, kuriame nereikalinga vienasmenė lyderystė, nereiškia kad ateityje tokia netaps. Aplinka pakito ir netrumpam. Taip kad keli metai atgal aš bučiau palaikęs tamstos pasiūlymą, bet dabar nebesu toks tikras. Nes kita medalio pusė tokia, kad gali tekti svarstyti galių išplėtimo klausimą, o ne institucijos panaikinimo.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763015   2023-09-29 20:31
Čia jau jūsų fantazijos vaisiai. Vienam vaidenasi pageidavimų koncertas smetonai, kitam komunistams.

ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763039   2023-09-30 09:07
Čia Dariui šiek tiek iš šono. Apie darbą, formą ir turinį. Kinijoje dirbančiu esi apskaitomas jei dirbi 1 valandą per dieną... Tokia forma. Tuo pačiu metu Kinijoje yra netoli 100 mln. komunistų partijos narių. Juokinga, bet dalis jų yra liberalesni už Lietuvos liberalus, ta dalis šiuo momentu įvairiomis formomis yra represuojama kitos dalies komunistų. Bet tuo pačiu metu jie visi vadinasi komunistais.

Dar pridėsiu Augiui, apie moralinį kompasą. Dėl to ir kompasas, o ne žemėlapis. Rodo krypti, o ne maršrutą. Net normatyvinis dekalogas eina kartu su nuodėmių ir dorybiu sąrašu. Kai jums kas nors sako, kad nusimušo kompasas, reiškia reguoja į jūsų postą, kuris akivaizdžiai nebeskiria gėrio nuo blogio. Kai sako kad atsipalaidavo varžtai tai turi galvoje du dalykus, tai varžtą ant kurio laikosi moralinis kompasas ir laisvą valią, ty pažeistą ryšį tarp laisvės ir atsakomybės arba represuotą kaipo tokią. Na, kitaip tariant, vadina baudžiauninku tarp eilučių. Demontuok visuomenei šiuos varžtus ir turėsi gaują laukinių barbarų.
ThePope Infliacinė spiralė #763179   2023-10-02 11:25
Ne, vadovėliai taip neteigia, tai specialus atvejis vadinamas Taylor'o principu. Supaprastintai, centrinis bankas nustato palūkanas tarkim 200 punktų virš infliacijos. Formulė sudėtingesnė, bet "palūkanų nustatymas virš infliacijos" yra principo esmė. Na tai toks technokratinis principas, lygiai toks, kaip atiduoti pinigų pasiūlą kompiuteriui valdyti, kuris ją augintų griežtai apibrėžtu, visiems prieinamu, atviru algoritmu. Kadangi toks modelis eliminuoja politiką kaipo tokią, tai su realybe neturi nieko bendro ir yra labiau konceptualus akademinėse diskusijose. Žinoma, tai nereiškia, kad toks modelis neveiktų. Bet tai kažkada ateityje...

Dabar kas nulemia vyraujanti kainų lygį. Tai visuminės išlaidos viršijančios šalies ekonominį potencialą. Ty visa tai ką išleidžia gyventojai, kompanijos ir vyriausybė įsigydami tiek vartojimo, tiek investicines prekes ar paslaugas. Gyventojai gali išleisti ne duagiau nei algos + kreditas, kompanijos ne daugiau nei pajamos + kreditas, vyriausybės, kurios leidžia savo valiutą, gali turėti biuždeto deficitą, ty išleisti daugiau nei surenka mokesčių. Visa tai tarpusavyje susiję, nes vieno sektoriaus pajamos yra kito sektoriaus išlaidos, vieno sektoriaus deficitas yra kito sektoriaus perteklius, agreguotame lygyje, visos išlaidos viršijančios pajamas yra lygios visoms pajamos viršijančioms išlaifdas, ty apskritas nulis. Centrinio banko politika įtakoja kredito dalį visuminių išlaidų struktūroje, vyriausybės fiskalinė politika - deficito dalį visuminių išlaidų struktūroje. Kaip susibalansuoja šie srautai ir nulemia vyraujantį kainų lygį trumpu laikotarpiu.

Pavydžiui JAV vyriausybė galėtų sukelti defliaciją amerikoje ir pasaulyje. Jai pakaktų suformuoti riebų perteklinį biudžetą, tarkim 5%-10% nuo BVP intervale ir palaikyti jį tokį porą metų. Bedsarbystė šautų į dangų, akcijos nusiverstu koki 70+%, NT nugriūtų, bankrotų banga nuvilnytų ir t.t ir pan.
Panašiai gali padaryti ir centrinis bankas iš esmės užrišęs kreditavimo kranelius, kol kas koreguojama tik kredito kaina.

Taigi esmė kokia, pažaboti infliaciją bandoma politikos priemonėmis išjungiant vieną ar kitą visuminių išlaidų dalį arba skatinat auginti ateities ekonominį potencialą. Ty tai ką dabar ir matome, JAV vyriausybė subsidijuoja gamybos perkėlimą, ty didina ateities ekonominį potencialą ilgalaikėje perspektyvoje ir tuo pačiu metu, trumpalaikėje perspektyvoje, prisukinėja visuminių išlaidų kredito čiaupą.

Truputi kitaip yra Eurozonoje, kadangi jos sąranga kitokia. Bet principinė logika ta pati. Jei pastebėjot Macronas jau analogišką variantą siūlo Europai. Bet kadangi nesame federacija, tai tik vizija. Smulkesni paklodžių tampytojų interesai palaidos.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763221   2023-10-02 15:54
Tai nereikia net užsipulti, pas dalį žmonių taip smegenys veikia, putinas brauko jiems per lūpas fantazuodamas apie jų žmonas, o jie begaliniai susikrimtę kaip siaubingai vietnamiečiams nepasisekė, kad gavo herbicido į akis prieš 50 metų. Nieko nepadarysi, nei perkalbėsi. Dalis matomai susipykusi su kalendoriumi, nelabai gali ir kaltinti.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763242   2023-10-02 18:37
Pravalai, prisipažinsiu, aš turiu alergiją 'vieningumams'. būkim vieningi, vieningas Kaunas, vieninga Lietuva, vieninga rusija. Ta prasme, manykim kad tik forma, pažiūrėsim koks turinys. Vėgėlės nepažįstu, esu girdėjęs per YT kartą ar du, bet nieko daugiau negaliu pasakyti. Taip kad. Laisva šalis, remkit į postą ką tik norit ir kiek norit. Argumentuokit, diskutuokit, ginčykitės, bet iškart perspėju, už ruskyno rėmimą su standartais ar be standartų šioje temoje bus habilitacija tiesiai į shitlistą.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763246   2023-10-02 18:58
Pravalai, tamsta apie ką čia? Čmilytę? Ką čia nori pasakyti, taip sakant 5 kartas atsižegnot nuo protėvių turi?
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763251   2023-10-02 19:12
Kovoti už kitokius, čia kas? reik suprast atsovauti LGBT bendruomenę?? Jezumarija, Pravalai. Varai čia pogrindžio raštus. Viskas užmaskuota.

Aš tau pasakysiu kame reikalas, niekas nenori iki galo lgbt klausimų išspręsti pirmiausia, nes jie patogūs tiek reakcionieriams mojuot kaip baubu, tiek patiems lgbt aktyvistams. nes kol yra šašas visada prieš rinkimus galima jį padraskyti. finalas vistiek bus toks, kad tuos klausimus teks isšpręsti, nes lgbt yra taip pat Lietuvos piliečiai. galiausiai ir ženytis galės ir vaikus įsivaikinti. laiko klausimas.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763284   2023-10-03 10:01
Pravalas [2023-10-02 19:31]:
MES IR TAIP NYKSTAME


Aš mieliau renkuosi per puse mažesnę populiaciškai Lietuvą, bet kurioje šeimose vaikai yra planuojami, laukiami, jiems yra pilnos sąlygos augti, vystytis ir skleistis.

Lygiai taip pat apie "įskiepytą meilę Lietuvai". Meilė nėra įskiepyjama. Tai jausmo evoliucija, žmogaus vystymosi rezultatas. Apima savęs, savo vietos ir aplinkos suvokimą per tai ir susitaikymą su savimi, veiklos ir tikslų įprasminimą. Žodžiu, tai brandos, o ne skiepų klausimai.

Populiacijos skaičius negali būti savitiksliu, "meilės Lietuvai skiepas" negali būti tikslu, nebent tamsta užsimaskavęs imperininkas...

Beje, Zu ir klaustukas, ar jums dar nepabodo tą nusususį raudoną šunį čia ant parodos tampyti???
ThePope Infliacinė spiralė #763375   2023-10-03 16:26
bugaga [2023-10-03 11:24]:
dabar pagal jav duomenis 10 metų popierių pajamingumas varo į kalną , o infliacija panašiu greičiu mažėja. tokio judesio išsiskyrimo niekada nebuvo. kame šaknys??-


Kinai ir naftos eksportuotojai sutartinai pardavinėja obligacijas metu, kai karpomos naftos gavybos apimtys ir JAV iždas planuoją pasiūla būtent ilgame kreivės gale. Čia jau net neminint, kad JAV rinkimų karuselė prasidėjusi. Nu tai komentarų manau nereikia. O ką daryti patys spreskit. fwiwi, aš pasipildžiau.

Dabar taip, dėl krizių, istoriškai, per visas super krizes visada pakakdavo 500 punktų pagalvės intervalo palūkanų normų skirtumo išplėtimui tarp 3mėnesių ir longendo, ty 10-30 metų pajamingumo. Trumpas galas tai viskas kas iki metų. Priklauso nuo FED sprendimo. Tai 500 punktų pagalvė jau kaip ir yra. Tik krizės nematyti... Todėl Dalio tyčia arba netyčia klysta.
ThePope Šešėlių patvory. Mintys, principai, rinkos. #763397   2023-10-04 10:09
Pravalui.

Stiprūs žmonės gali pagimdyti tiek gerus, tiek blogus laikus.

Taip sakant, blogis gali užvaldyti tiek stiprius, tiek silpnus. Preferenciją beabejo yra bedvasiai tušti indai, todėl blogi žmones labai garsiai skamba, iš tolo girdisi.

Aš į darbą einu dešimt kilomterų, per pastaruosius penkis metus pastebėjau, kad tokių vaikščiotujų gerokai daugiau nei anksčiau. Matyt dar po penkių metų bus geri laikai...
ThePope Karas. Ginklai. Nesutarimai #763421   2023-10-04 11:30
"NATO prie sienų", "vakarai apipiso", yra pretekstai ir otmazkės liaudžiai. Kad suvokt esmę, geriau paskaitykit surkovų, karaganovų ir kitų fantastų strategijas. Tai žmonės iš esmės administracijos nariai, ty atsakigi už vykdomąja valdžią privedusią prie šito. O ten atviru tekstu - rusija privalo sunaikinti vakarus, nes tai grėsmė režimo išlikimui... Taip kad nuo hibridinio karo dėl smegenų iki karštos fazės Ukrainoje veikia ta pati stratėginė linija sunaikinti vakarus. Tuo tarpu lunatikams pasaka pagal geriausius propagandos kanonus yra išverčiama išvirkščiai - NATO siekia sunaikinti rusiją. Ir jūs au au au, nato nato nato.

Kiek čia galima tą patį per tą patį, kai viskas tiesiog ant akių, atviru tekstu.
1