Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
ThePope Ekologija ir tvarumas #731031   2022-11-28 21:23
160 mln. populiacijos dalis ant algalapių x 10 min. tarkim santechnikai = kiek laiko? Paverčiam į $. Tai čia kontekstui.

Visumoje, kas liečia išsilavinimą, bendrąjį, tai vidurkiai kažkiek žemesnį nei europoje, bet intervalai ty išsibarstymas, tarp vadinkim taip 'bukiausio' ir 'gernialiausio' - didesnis. Kas gal arčiau natūralaus pasiskirstymo, jei esi bukas, bet darbštus, vistiek galėsi padoriai pragyventi...

Topinės studijų programos vietiniams - biznis ir sveikatos sektorius. Tarptautiniams - inžinerija. Šiaip jau, trednas sveikatos sektoriuije, ty vis gausesnis žmonių poreikis industrijoje indikuoja, kas laukia Europos ir tuo pačiu - Lietuvos. Jei čia ir toliau nespręsim sveiktos sektoriaus bėdų, pradedant medikais, baigiant tuo, kad seneliai vieni kitus turės prižiūrėti snejorų namuose.
ThePope Kriptovaliutos (altcoinai) #731147   2022-11-30 09:04
Antrą kartą to nebedarytų, tiksliau šiandien nebekartotų. O kodėl?? O todėl, kad atsakymas į pačio paskutinį klausimą išplaukia iš atsakymo į pirmąjį. Ty supratimo, o tiksliau akivaizdaus nesupratimo kas yra doras pilietis. O tai yra sąlyga pilietinei visuomenei, o tuo pačiu ir valstybei egzistuoti ir vystytis.
ThePope NT rinkos pulsas #731214   2022-11-30 16:43
-20% ir didesnės nuolaidos susijusios su maržos skambučiu ir domino efektu. Praeitas tokių nuolaidų ir išpardavimo sezonas NT rinkoje prasidėjo nuo Lehmanų, ty kilo pačiame NT ir finansų sektoriuie. Dėl to visi instinktyviai šiandien nagrinėja bankus ir NT vystytojus, ieškodami ir nerasdami užuominų.

Tuo tarpu šis nuolaidų sezonas gali prasidėti kitur, Vokietijoje ty pramonės sektoriuje. Bet gali ir neprasidėti... Kokie LT eko sąryšiai su Vokietija - nesiplėsiu.

Nu kas liečia dabartį, tai jei pasidaryt nuotrauką grynai techniškai, mano akiai 5-10% per brangu centre. Kodėl neverta plėstis, kadangi kai pakankamai daug akių žiūri į ta patį tašką po kurio laiko jos visos pradeda tą patį regėti.
ThePope Karas. Ginklai. Nesutarimai #731274   2022-12-01 11:12
Didelė klaida manyti, kad problema yra putinas. Ty asmuo ar keli asmenys. O visi kiti, suprask - nieko dėti. Tiesa sakant, ta naratyvą jie patys ir sukonstravo. Problema yra sistema, o putinas yra tos sistemos pasekmė. O ne atvirkščiai.

Taip kad karas nesibaigs net kai rusai bus išvaryti iš Ukrainos. Baigsis tik karšta jo fazė Ukrainos teritorijoje.
ThePope Karas. Ginklai. Nesutarimai #731603   2022-12-05 11:32
Mėgsta indusų simboliką, mobilizuoti atlikti nešvariems darbams kurių metu didžioji dalis žus, fronte paskanauja šunienos, sociume - beteisiai. Tai ne arijų, o parijų apibrėžimas. Ty indusitų tradicijoje žmonės už kastų sistemos ribų.
1