Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
ThePope Forex rinkos pulsas #605612   2019-08-12 23:03
Dėl insaido, šiek tiek dadursiu, daugumą leadinančių makro indikatorių (skelbiamų naujienų kalendoriuose) tinkamai skaitant tarp eilučių galima sumodeliuoti su gana aukšta tikimybe dar iš anksto, ypač jav, kurios institucijos, pvz. iždas bei fed viešai pateikia ypatingai detalią eko. duomenų apskaitą. Padieniui ir kas savaitę.

O bet tačiau, tokio insaido turėjimas kad ir su itin aukštų tikrumo lygiu, investuotojams ir ypač spekuliantams niekaip negarantuoja uždarbo dėl rinkų refleksyvumo. Todėl pastariesiems daug svarbiau nuspėti kaip į pasirodysiančius makro printus reaguos (o ne turėtų reaguoti!) kiti rinkos dalyviai, biznio prasme tai svarbiau nei iš anksto žinoti, kad ir tiksliai, patį skelbiamą makro įvertį.

Kita tema, kas liečia konkrečias listinguojamas kompanijas, toks insaidas yra gan smarkiai baudžiamas ir savaime suprantama, dėl to labai netvarus biznio modelis.
ThePope Atsipalaidavimui #605747   2019-08-13 20:17
Blemba geri mikiai esat.

A quantitative empirical analysis studies the relationships among economic growth, globalisation and beer consumption. The relationship between income and beer consumption has an inverse U‐shape. Beer consumption initially increases with rising incomes; but at higher levels of income beer consumption falls. Increased globalisation has contributed to a convergence in alcohol consumption patterns across countries. In countries that were originally beer drinking countries, the share of beer in total alcohol consumption reduced, while this is not the case in countries which traditionally drank mostly wine or spirits.
1