Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Laisvis Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #752306   2023-05-25 21:57
Akivaizdu, jog C# sąmoningai apsimeta, kad jis nėra girdėjęs apie tinklapį gulagu.net, kuriame jau šimtus kartų buvo demaskuoti jo atkartojami kremlinių metodinių instrukcijų marazmai:
https://www.youtube.com/@MrGulagunet/videos
Net ir patiems RF piliečiams jau stipriai atsibodo vaidinti, kad jie yra paklusnūs smurtinio režimo vykdytojai.
Sąmoningiems rusams jau net nekyla dvejonių, kas yra tikrasis jų priešas.
Žmogiškai aš nelinkiu net ir Maskovijai pilietinio karo, nes bet kokios žudynės yra blogis, bet linkiu Maskovijos liaudžiai įsijausti į dabartinę Ukrainos būseną, kai tenka durniui įrodinėti, kad jis išeitų iš tavo žemių geruoju, o ne ciniškai maivytųsi ir prisigalvotų krūvą nepagrįstų pretenzijų tam, kad pavaizduotų save teisiu.
Jeigu C# patinka ištisas dienas aukoti ciniškai demagogijjai traders.lt forume, nors visi forumiečiai supranta, kad tie jo "tipo edukuoti lingvistiniai" triedalai yra ne kas kita, kaip tik prorusiška agitacija, tai turbūt savaime tampa aišku ir tai, kad C# "atidirbinėja" šūdmalių fabrike už pinigus.
Tokie kaip C# tuo pačiu pripažįsta, kad jie sutinka griauti savo ir savo kelių kartų palikuonių likimus vardan užsiciklinusio marazmatiko. Apgailėtina, bet faktas.
Laisvis IGN1L - Ignitis grupė #752357   2023-05-26 14:54
Tomy, o kai tu perki akcijas, ar tau kažkas iš anksto pasako, kas bus su jų kaina po savaitės, mėnesio, metų, ar po 5 metų? Turbūt, kad ne...
Ar tavo devizas "NT visada tik brangs" neturi šansų pavesti?
Kaip matai, čia yra net ir ne apibrėžimų klausimas, o gabumų ir gebėjimų klausimas.
Sutinku, kad tolimam nuo investavimo individui yra šiek tiek per daug "galvos skausmo" atsiradus pasirinkimo laisvei
Todėl, pvz. aš savo tėvams palankiausią elektros kainos fiksavimo momentą medžioju už juos.
Sutinku ir su tuo, kad kažkas neturi vaikų su geru rinkos pajautimu. Na, bet jau už tokius darbą nudirba pati valstybė:
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), reaguodama į pokyčius didmeninėje energijos rinkoje, prognozuojamą mažesnę elektros energijos rinkos kainą, 2023 m. II pusmečiui nustatė mažesnes visuomeninės elektros energijos kainos viršutines ribas buitiniams vartotojams:
• perkantiems elektros energiją iš VĮ tinklų – 16,388 ct/ kWh (su PVM), t. y. 23,97 proc. mažesnę nei 2023 m. 3-6 mėn.;
• perkantiems elektros energiją iš ŽĮ tinklų – 22,264 ct/kWh (su PVM), t. y. 18,84 proc. mažesnę nei 2023 m. 3-6 mėn.
Laisvis IGN1L - Ignitis grupė #752362   2023-05-26 15:25
Tomy, prašau, pripažink, kad pablevyzgojai apie nieką, vardan nieko.
Aš tau rimtai atsakiau, nurodydamas tavo logikos spragas.
Laisvis IGN1L - Ignitis grupė #752487   2023-05-29 22:14
Ridu, taip, su Nord Pool birža surištas planas iki šiol buvo geras variantas. Pvz., kalbant apie Ignitį, planas Išmanusis- Mėnesinis (neturint išmaniųjų skaitiklių; NP kaina+ 0,104 eur/kWh) tarifas šiemet svyravo ~0,17-0,22 Eur/kWh ribose.
Bet dar po mėnesio, ar dviejų, jis gali tapti jau nebepatrauklus, nes turi tendenciją pasiekti 0,25 Eur/kWh ir toliau kilti (nuo dabar iki metų pabaigos mano tikėtinas vidurkis jau siektų gal net ir virš 0,265 Eur/kWh), jei vadovautumės ankstesnių metų NP kainų pokyčių tendencijomis... Tačiau tos tendencijos gali ir nesikartoti dėl pakitusių, ar naujai atsiradusių rinkos faktorių, kaip pvz., naujos Suomijos atominės elektrinės, ar padidėję atsinaujinančios energetikos projektai, ar tolimesnis dujų kainos kritimas,... Tad, gal daliux galėtų čia daugiau pasufleruoti, kokie judesiukai teoriškai nusimato LT rinkai Nord Pool'e per artimiausią pusmetį?
Tik prašykite jo pasufleruoti kuo greičiau
Rytoj (2023 05 30) bus paskutinė diena, norint pakeisti sutartis, kad jos įsigaliotų nuo birželio 1d. Bet blogai yra tai, kad būtent rytoj ir Ignitis paskelbs savo naujų tarifų kainas. Todėl rytoj, iškart po atnaujintų tarifų paskelbimo (bet neaišku kada), reikės greitai prasukti savo smegenų krumpliaračius, kad tinkamai įvertinti, kuris sprendimas jums yra patrakliausias.
Iki šiandienos Ignitis siūlė 24 mėn. planą Minimalus: (6x0,238+ 18x0,2543)/24= vidurkis 0,25 Eur/kWh. Jis tikrai nebuvo patrauklus. Anksčiau buvo geresnis. Tikiuosi, kad rytoj pasirodys pats geriausias.

Įvertinkite ir tai, kad galbūt jums yra galimas ir sugrįžimo į visuomeninį el. tiekimą, jei per 12 mėn. nebuvo suvartota >1000 kWh. Šiandien VERT patvirtino, naujus visuomeninio tiekimo tarifus nuo liepos 1d. iki gruodžio 31d. (jau be kompensacijų), pvz., vienos laiko zonos Ignitis planas Standartinis bus 0,227 Eur/kWh. Taigi, tai, daugeliu atvejų, gali būti net mažiau už Nepriklausomo tiekimo planus. Tačiau šis planas įsigalios tik nuo liepos ir čia skubėti nebūtina. Bet galios irgi tik 6 mėnesius,... Po to bus kažkas naujo, ką vėl nuspręs valstybinės institucijos: gal mažiau, o gal daugiau...

Ridu ir kiti, privalote atsižvelgti ir į tai, kad aš nežinau jūsų situacijos aplinkybių, kokie buvo ir bus jūsų elektros suvartojimai, viena, ar dvi laiko zonos, kokios yra planų keitimo galimybės, kokie yra jau pasirašytų sutarčių įsipareigojimai ir t.t.
Ir dar, siūlau gerai pasitikrinkiti, ar tikrai, pakeisdami sutarčių sąlygas, jūs nebūsite priversti grąžinti atseit gautas nuolaidas, nors jų, iš tikrųjų, jūs net negavote. Ten yra paliktas šioks toks su valstybės kompensuojama suma susijęs nemalonus niuansas.
P.S. Teko kelis kartus atsitraukti nuo forumo, kol parašiau šį ilgą atsakymą, tad atsiprašau, jei ne viską gavosi sklandžiai išdėstyti iš pirmo karto, bet turbūt esmę pagavote.
Laisvis IGN1L - Ignitis grupė #752514   2023-05-30 12:10
Ignitis naujas (nuo šiandienos) plano Minimalus tarifas (6mėn.x 0,22065+ 18mėn.x 0,23686)/24= vidurkis dviems metams 0,2328 Eur/kWh.
Šį kartą man tinka ir imu. Įsigalios nuo poryt.
Laisvis IGN1L - Ignitis grupė #752525   2023-05-30 12:55
Dyzel [2023-05-30 12:46]:
o skiriasi minimalus, nuo optimalus? nes man juos rodo vienodas kainas ir mėnesinį mokestį +3e

Optimalus yra naudingesnis tuomet, kai elektros sunaudoji daug, nes 3 Eurus sumoki kas mėnesį kaip abonementinį mokestį, bet už tai gauni mažesnį tarifą už kWh. Tad pasimodeliuok, kas tau patraukliau, bandydamas įvairius kWh variantus.
Laisvis Korona virusas #752551   2023-05-30 16:13
C# [2023-05-30 14:51]:
Pakankamai jaunu vyru mirtys bus norma dabar. Ir nereiks jokiu skiepu, stresas papjaus visus.
Tokie visokie verslinykai neblogi kandidatai i graba anksciau laiko, nes plesosi dazniausiai aukodami miega, vakare acipalaiduoja su alko, gerai uzdirbantys dar miltukus patraukia, ateina laikas kai sirdele neatlaiko. Arba gauna koki ankstyva vezi. Arba nusizudo.

C# čia apie save parašė.
Nors ir nejaunas ir ne verslinykas, bet pagal savo mentalinį gyvenimo būdą jis nujaučia, kad jam greitai ateis galas: stresas kasdien prie kompo dergiantis be atokvėpio ir be miego, nuolat dirbtinai kovojant su kitaminčių užgrobtu pasauliu už simbolinį atlygį, kurio neužtenka nei alkoholiui, nei miltukams, nei mergoms, o ir sveikatėlė, matyt, neleidžia.
Viskas aplinkui jį erzina, prie visko reikia kabinėtis, visus įžeidinėti, iš visko tyčiotis, nuolat viską sau ir kitiems perdažyti niūriomis spalvomis, kad tik niekas nesidžiaugtų gyvenimu, kad tik klestėtų destrukcija ir chaosas...
Minčių apie savižudybę iš C# irgi teko išgirsti, atseit, ardysis jis pagal išgales, o kai viskas atsibos, tai nesikankins ir savanoriškai "pasiliuosuos" iš užknisusio pasaulio.
Negi ne taip, C# ?
Graudu, kad tokia būtybė bando primesti savo pasaulėžiūrą dar ir mums čia forume. Piktasis genijus, chaoso karalius... Cha.
C#, pagalvok sau ramiai, gal tau pačiam būtų geriau, jei keliems metams pasiliuosuotum iš internetinės socialinės erdvės. Gal atrastum gražesnį pasaulį ir atrastum save jame... Rimtai pagalvok.
1