Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Laisvis Žvejų pokalbiai #780654   2024-02-24 00:19
Dėl Juodšilių tvenkinio, tai viskas aišku- tikrai neišnuomotas. Žvejoti galima tik turint galiojantį Žvejo mėgėjo bilietą L05.01 arba turint nemokamos žvejybos teisę.
Dėl kitų balų, esančių abipus Vaikų gatvės, turbūt galioja irgi tas pats:
Jei vandens telkinio, kuriame ketinate žvejoti, nerandate prie išnuomotų vandens telkinių ir prie vandens telkinių, kuriuose organizuojama limituota žvejyba, jame specialaus leidimo nereikia ir galite žvejoti su žvejo mėgėjo bilietu.
Žvejo mėgėjo bilietas – suteikia teisę žvejoti visuose valstybiniuose neišnuomotuose vandens telkiniuose, kuriuose nevykdoma limituota žvejyba.
Nemokamai žvejoti gali: pensininkai, neįgalieji, vaikai iki 16 m.
Laisvis Karas. Ginklai. Nesutarimai #780659   2024-02-24 02:45
Matau, kad Piečkinui nedašuto, ką aš pasakiau holokausto atminties dieną:
Fufaikinės atmatos neiškęstų net ir paros, tokios kančios, kokią teko kentėti ukrainiečiams belaisviams šimtus parų ruskyne.
Pūvančios kojos, dar ir toliau talžomos per dieną po kelis kartus, kad žmogus kuo greičiau nusibaigtų supūdamas iš vidaus.
Dirbtinis hemarojaus sukėlimas (tūkstančiais pritūpimų per parą), kad žarnos imtų pūti irgi iš vidaus.
Sąmonės netekimas nuo patirto skausmo nesiskaito atostogomis- atsijungęs asmuo ir toliau būna talžomas visa jėga, net sulaužant kaulus...
Dar nepraėjo noras būti fufaikiniais?
Kokiu degradu turėtų būti žmogus, kad visu tuo mėgautūsi? Bent jau man tai yra nesuprantama.

Augisss, ar tavo giminėje nebuvo tokių, kurie tau pašnibždėtų į ausį : "daugiau niekada"...?
Tai, vat, būtent dabar atėjo laikas, kai reikia apsispręsti, ar nuo šiol tai bus niekada, ar taps kasdienybe, kai žmonės neturi teisės kištis į savo asmeninius reikalus?
Laisvis Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #780660   2024-02-24 04:37
Gerai [2024-02-23 08:25]:
Rudnosiukas šįkart soliarumo padaugino. Steigs lagerius opozicijai. Ukraina F-16 neturi kur laikyti, tai jei pakils iš NATO šalies, tai taip bus ...

Ar atkreipėte dėmesį į tai, kad meškiukas- rudnosiukas net ir savo balso tembru, intonacijomis, bando pamėgdžioti put'ką?
Atrodo apgailėtinai, bet juokingai. Vien dėl juoko buvo verta pažiūrėti... Nors, ne, nebuvo verta žiūrėti.- šiukšlė netapo švaresne! Grynai apsimestinai suvaidinta put'kos kopija ir nieko daugiau.
Laisvis IGN1L - Ignitis grupė #780879   2024-02-27 10:33
stahit, turbūt susimaišei,- infliacija yra skaičiuojama atvirkščiai: anksčiau pinigai buvo vertingesni, todėl turėjai padidinti pinigų sumą, tam, kad perskaičiuotum iki 2021m. išleistus pinigus į dabartinius. O tu sumažinai
Laisvis Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #780974   2024-02-28 01:25
Mačiau, kad augisss manęs prašė naujienų, nes jam neužteko ankstesnių mano įrodymų, kad rašistai vykdo analogišką holokaustą, kaip ir Hitleris. Tad tenkinu jo norus...
Mačiau, kad MartaI artimuosiuose rytuose, Šiaurės ir Centrinėje Afrikoje neįžvelgia moskovijos brutalaus įsikišimo ir vykdomo genocido, bet, tuo pačiu pats neriasi iš kailio, kad pritemptų mums, kaip tragediją bet kokį JAV pajėgų buvimo kažkur ten faktą... Tai prašau ir MartaI dėmesio, kad paskui nereikėtų dar daugelį kartų atpasakoti tą patį.
Tinka net ir Piečkinui, kad jis pagaliau suprastų, jog kažkas su ta, jo įsivaizduojama energo-resursine diktatūra nėra taip, kaip jis įsivaizduoja,- moskovijos ir chinos įsibrovimas Afrikon tikrai nereiškia vietiniams gyventojams išvadavimo iš "Europos kolonijinio jungo", nes nauji "valdovai" pasireiškė daug žiauriau, nei galėjo įsivaizduoti vietiniai vergai.
Pradėkime nuo esmės:
Holokaustas (gr.iš hólos 'visas' + kaustós 'išdegintas'), kitaip sakant, tai reiškia sunaikinimą visko, kas pasitaiko pakeliui...t.y. sudeginta žemė ir jos gyventojai...
Liudininkas net kelis kartus pakartoja, kad Vagnerio grupės veikloje nebuvo numatyta palikinėti gyvų liudininkų
Jei kas nors nepasitiki manimi, tai galite peržiūrėti tą patį, ką sakiau, bet nuo video pradžios. Bet man labiausiai įsiminė dalis nuo: https://youtu.be/tSTjdwG9eU0?t=2953

Pabandysiu trumpai nupasakoti tai, ką Gulagu-net dokumentuoja šiame įraše, kad pateiktų tik dalį liudijimų apie moskovijos nusikaltimus žmogiškumui, veikiant per ČVK Vagner nuo 2017 metų.
Verbavimas. Į šios kompanijos gretas įsidarbinę "savanoriai" net nežinojo, kad jie priverstinai taps žudymo įrankiais. Darbinosi įmonėse Euro Polis, arba Konkord, kaip apsauginiai naftos išgavimo vietose, kaip narai (kartais buvo apiforminami net restorano padavėjais). Sutartys buvo pasirašomos tik vienu egzemplioriumi, kuris likdavo tik kitai pusei, bet ne pasirašančiam "savanoriui". Tad, jie savo teisių nebūtų galėję apginti niekaip- tapo vergais. Pagal sutartį net ir lavonų nereikėjo pargabenti artimiesiems.
Dalis "savanorių", supratę, kad jiems teks rimtai kariauti, o ne "saugoti naftos versloves", atsisakė kariauti, bet jų negrąžino tėvynėn, o pavertė vergais- krovikais.
Vidutinio dydžio miestai tapdavo aviacinio subombardavimo taikiniu, o po to Vagner grupė užeidavo visiško (nulinio)išvalymo tikslu. Visi, kas sujuda, turėjo būti išžudyti. Beginkliai, seneliai, vaikai, ar moterys. Visi privalo būti nužudytais. Visame kontroliuojamame plote neturėjo likti gyvų.
Pusę metų pakariavę Sirijoje, vangneriečiai būdavo su nuvažiavusia psichika. Nes Vagnerio grupėje buvo ne tik kad leidžiama, ne tik kad skatinama, bet net ir privaloma daryti nežmoniškus veiksmus, kitaip grėsė panašus susidorojimas su nepaklususiu Utkino (Vagnerio) nurodymams, kuris gaudavo nurodymus iš Prigožino, o šis- palaiminimą iš Put'kos.
Papildomai dar reikėjo tuo mėgautis, didžiuotis ir tikėtis valstybinių apdovanojimų
Jiems tapo įprasta beginklius, atseit priešus, žvėriškai kankinti, išniekinti, trupinti jiems sąnarius, kūnus traiškyti tanko vikšrais, pjaustyti jiems gyviems genitalijas, galvas. Nupjautas galvas mauti ant kuolo, kad pašiurpintų vakariečių lyderius (G20 susitikimo metu).
Laisvis Lietuvos politika #781133   2024-02-28 21:48
Eilinį kartą Faraonas nusišnekėjo.
Negi kam nors tai vis dar kelia nusistebėjimą?
Klausimas tik tame, ar jis pats sugeneravo melagieną, ar, kaip dažniausia būna, tapo tik melagienos retransliatoriumi?
1