Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Justukas Baltijos rinkų pulsas #607564   2019-09-11 08:30
kikas [2019-09-10 21:25]:
kvazaras [2019-09-10 19:02]:
O kur investuot? Į obligacijas su neigiamom palūkanom ar grynus užspaudis laikyt? Akcijos, ypač dividendinės man atrodo pats patraukliausias variantas. Dabar turim pinigų pertekliaus krizę ... Įmonės, bankai, arskiros personos sėdi ant grynų maišų ir bijo juos investuot. Juokinga situacija, matant JAV trilijonini deficita ir ECB pasirengimą pumpuoti toliau į obligacijas milijardus. Japonai su kinais irgi pinigus spausdina kaip pašėlę. Anksčiau ar vėliau šitas pinigų burbulas sprogs ir laimės tie, kurie turi realaus turto - akcijų, NT, meno kūrinių, aukso.

idomu pamastymas, tik niekaip nesuprantu kaip pinigu burbulas gali sprogti? gal koki pavizdi?


Paprastai žiūrint istoriją tai tokia situacija, kai spausdinami pinigai, turėtų sukelti hyperinfliaciją. Grynas turtas turėtų laikyti vertę. O tie kurie sėdi užspaudę grynuosius turėtų pralaimėti. Bet istorija visada būna nenuspėjama
Justukas SAB1L - Šiaulių bankas #607907   2019-09-17 15:49
Spėju derybos turėtų vykti su didžiaisiais akcininkais (ERPB, Invalda, Butkumi ir kitais...). Kitu atveju pirkti ir tikėtis per rinką iš smulkiukų susirinkti atitinkamą kiek akcijų skamba kaip loterija(jei nepasiūlys labai geros kainos). Jei pirkėjas pasiūlys analitikų skaičiuojamą kainą tai norinčių parduoti atsiras. Luminor spėju būtų buvęs parduotas už aukštesnę kainą, bet į kainą įskaičiavo didelius susijungimo kaštus... Informacinių sistemų jungimas, darbuotojų atleidinėjimas, patalpų pardavimas mažesniuose miesteliuose (likvidumas), paskolų portfelio pertvarka ir t. t.
Kai SAB kaina sukasi aplink buhalterinę vertę, tai nėra labai ko prarasti.
1