Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Senelis Girinis NT rinkos pulsas #730314   2022-11-20 19:10
Shtudentui sąnaudų nėra.NT nereikia nei prižiūrėti,nei remontuoti,viskas pasidaro savaime,tai nieko nekainuoja.Tik pelnas ir pajamos yra fantastiški,sėdi sau ir ,,dezinį šlamštą'' rašinėji,pinakoladas siurbi Bahamuose ir vargo nematai... .Kiek galima stumti šitą šūdą?Kiekviename versle yra laiko,darbo sąnaudos,ir NT taip pat.NT jokia šventa karvė,tai verslas su savomis rizikomis,savomis sąnaudomis,savais pelnais ir nuostoliais.
Senelis Girinis Karas. Ginklai. Nesutarimai #730569   2022-11-22 20:04
artas,tai va tokių interviu paklausius tampa aišku,kad šita tauta beviltiška.Ten visada,nuo carų laikų buvo dvi pusės - didžiulė,nuožmi,žiauri,užpista liaudies masė ir sąlyginai neskaitlinga,bet bent kažkiek panašiau į Vakarus išsilavinusi dvarininkija,aukštuomenė.Kai per revoliuciją ir pilietinį karą aukštuomenę išpjovė ar ji pabėgo,atėjo juodas,siaubingas proletariatas,kuris troško valdžios,gavo ją,naudojosi ja.Sovietmečiu buvo lygiai tas pats - partinė nomenklatūra ir juoda buka masė.To rezultatus ir matome - buki,aršūs šovinistai,fašistai,nekenčiantys visų,kas gyvena geriau,kas ,,nemyli rusų'' ,tie visi turi būti sunaikinti,visą jų turtą reikia pasiimti... .Beviltiška masė.
Senelis Girinis Karas. Ginklai. Nesutarimai #730721   2022-11-23 19:53
maxa,paklausyk šitą ir bus aišku,kad tavo mylima rusija jau visiškoje subinėje.Be naftos ir dujų pinigų nebus pinigų karui,taip ,kad čia kacapai visomis išgalėmis tempia gumą,bet jau nebeilgai.

https://www.youtube.com/watch?v=ozpS3FQatK8
1