Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
kikas P2P paskolos #661521   2021-01-16 14:37
georgijus [2021-01-15 20:44]:
isolated [2021-01-15 19:44]:

Tad matant tokią situaciją, jei PK/mano skaičiai teisingi, skolinimosi platforma(os) stoja.
Imant anksčiau pateiktą komentarą apie nukentėjusius sektorius, panašu jie sudarė TIKRAI didelę prarastų klientų dalį.

Įdomu, pagal finansines ataskaitas, neaugantis paskolų išdavimas/didėjančios reklamos kainos, ar buvo imtasi optimizuoti einamąsias išlaidas. Kokios perspektyvos NEO akcijų turėtojų?
Panašu PK turės progą susitvarkyti procesus viduje: pvz portfelių pardavimas, bendravimas su antstoliais (kaip minimum 1 įrašas per 2 mėn) jei negauta įmoka, ir t.t.labiausiai nukentejo paslaugu sektorius (tame tarpe ir turizmas, kuris generavo į BVP 1 jardą europinių rublių), dabar jie visi sėdi prastovose. vartojimas kritęs. o apies paskolas tai tikrai negalvoja.
vienaip ar kitaip platformos turės transformuotis, nes su bankais galėjo konkuruoti tik mažesnių procentų dėka, bet vėlgi procentų mažinimas turi neigiamą įtaką...
aš matyčiau kelią, kai p2p platformos jungiasi su skolų išieškojimo bendrovėmis ir pradeda rimtai išieškoti skolas, lygiagrečiai siūlo bay back'us blogų paskolų.
daer kitas kelias, platformos pardeda jungtis su kredito unijomis, ir ten nuneša savo technologijas. iš esmės unija ir yra tas p2p, kai vieni nariai finansuoja kitus.

Tai jau ir dabar paskoluklubas ir isieskojimo imone yra vienose rankose. IT irgi iskeltas i kita imone...
1