Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

ParašėTemaŽinutė
artas Kriptovaliutos (altcoinai) #599266   2019-05-17 08:10
Būtų idealu, geras dropas iki 4k.
artas Kriptovaliutos (altcoinai) #599346   2019-05-18 22:18
Persivedi į spectrocoin, konvertuoji į BTC, o tada jau kur tik nori
artas Prekyba JAV #599438   2019-05-20 20:13
Expanding triangle, target 2200
artas Kriptovaliutos (altcoinai) #599610   2019-05-23 11:57
Savo aplinkoj pažįstu žmogų, kuris pirko BTC aukščiausia kaina už 5000 USD ir pardavė už 10000 USD. Visi kiti gerokai žemiau ir laiko iki dabar, aišku tų kitų ant pirštų, bet vis tiek statistika, kuri man sufleruoja, kad tas kuris nepirko BTC už kelis šimtus, tai nepirks nei už kelis tūkstančius, nei juolabiau dešimtis tūkstančių, tiesiog jis niekada BTC gyvenime neturės. Spekuliantų kaip aukščiau paminėtas bus kainai kylant, bet investuotojų - vienetai. Tiesiog, jei nesuprato kam reikalingas BTC per 10 metų, tai ir nebesupras +psichologija - sunku mokėti tūkstančiais, kai prieš kelis metus kainavo šimtais.

Parašiau orą apie orą
artas Kriptovaliutos (altcoinai) #599616   2019-05-23 12:17
Gal aš taip galvoju, nes jau turiu BTC, neįsivaizduoju kas galvoje pas tą, kuris žiauriai nori, bet vis laukia pigiau. Tokie dažniausiai neišsiduoda, kad kainos neišgasdinti
artas Kriptovaliutos (altcoinai) #599622   2019-05-23 12:52
Aišku svajojam apie daug FIAT, o dar labiau apie daug NT ar kitos materijos, pvz. pardaviau vieną BTC, nusipirkau gretimais sodo sklypą, nes BTC nepriimė. FIATas valdo

PS. Būčiau nepirkęs, bet atsirado pirkėjas, reikėjo suktis. Kas žino, gal tas sklypas man ateityje kainuos milijoną, jei BTC eis to the moon Bus kaip su ta pica už 10k
artas Kriptovaliutos (altcoinai) #600084   2019-05-29 10:47
Naujassenas [2019-05-28 08:52]:
Artas,
spėjei clam'ą priduot į supirktuvę?


Fiziškai buvo neįmanoma, parašysiu kada priduosiu
artas Korona virusas #623636   2020-03-18 11:56
Nujaučiu, kad šitas vajus geruoju nesibaigs, vasarai atėjus gal ir aprims, bet rudenį pasirodžius pirmiems susirgimams vėl karantinas ir vėl viskas žemyn. Nors oficialiai karantinas 2 sav. bet neoficialiai minėta (buvo pasakyta, kad sumažinti rudeninę viruso pasikartojimo bangą, būtina šį karantiną išlaikyti kuo ilgiau), kad karantinas bus minimm 2 mėn., apie vakciną kalbėta, kad ji bus minimm po 18 mėn. ir ar ji veiks garantijų taip pat nėra (bus tik teigiamas psichologinis veiksnys, bet virusas niekur nedings, panašiai kaip nedingsta Gripo virusas).

Kolkas importas/eksportas neuždarytas, bet tikimybė, kad viruso plitimui nestojant gali būti imtasi pilno karantino (uždaryti sienas), arba izloiuotis nuo tų šalių, kur sergamumas didelis (Italija, Ispanija). Pažiūrėjus, kas dabar vyskta Ispanijoj (su armijos palyda turi apsipirkti prekybos centre) tikėtina laukia ir kitose šalyse. Yra tikimybė (greičiausia rudenį, su sekančia banga), kad uždarys sienas visam transportui, nes būtiniausios priemonės maistas ir vaistas. Maistas iš vidaus rinkų, o vaistas gali būti ir iš lėktuvų mėtomas (prisiminkite Vokietijos blokadą). Tokias prielaidas darau, nes Europa ne Kinija, kuri yra gerokai sveikesnė šalis (kiniečių sergamums širdies ligų/vėžio, II diabeto (nutukimo) ten kartais yra mažesnis nei Europoje ar US), o virusas tokių simplno imuniteto žmonių blogiausas priešas, arba atvirkščiai virusas gyvena ten, kur jam tinkama terpė - ligoniai (tą faktą iš dalies patvirtina ir Italijos mirtingumas lyginant su Kinija, 7 vs 2 proc.).

D. Britanijos (ir Švedijos) sprendimas pagirtinas, bet pasekmės gali būti dramatiškos, vien matematiškai paskaičiavus, kad jei persirgti turi 60 proc. šalies žmonių, o tai yra virš 20 mln., atmetus neklinikinius atvejus (dalis persirgs ir neskireips į gydytojus, dalis gal net nepajaus) bet iš likusios dalies mirties tikimybė 2-7 proc. skaičiai susidaro skausmingai dideli, o pasekmes galima paprognozuoti: vien sergant tokiam kiekiui žmonių D.Britanija bus izoliuta nuo pasaulio pusmečiui, o gal metams, nelygų kiek laiko reikės persirgti visai populiacijai. Peršasi mintis, kad Brexit'as kažkaip susijęs su Korona virusu (čia jau kita tema). Atrodo beprotiškas Britų sprendimas yra utopija, bet iš kitos pusės (ekonominės) - teisingas, kai tuo tarpu likusi pasaulio dalis šį persirgimą atidės iki vakcinos atradimo (ULAK direktorius sakė 2 m.), kad persirgti lengviau.

Spėčiau laukia 2-3 metų ledynmetis su hyperinflecijos tikimybe, nes per tą laiką pinigų prispausdinta ir iš aktyvų atitraukta bus laaabai daug.

Jei į visą šį reikalą pažiūrėjus kitu kampu, galima atrasti ir teigiamų pusių. Po viso šio vajaus atsiras daug naujo: nuotolinė mokyklinio ugdymo sistema, nuotolinis darbas, elektroninės passlaugos, balsavimas, viešų renginių perkėlimas į internetinį erdvę, grynųjų pinigų panaikinimas, apsipirkimas internetu su pristatymu į namus įskaitant maistą (aka Barbora klestės). Pasikeitę gyvenimo įpročiai, nauja vertybių sistema - kelionės ir pinigų švaistymas niekučiams (aka naujas iPhone). Laukia daug įdomaus, mūsų vaikai galės papasakoti savo aūkams, kad išgyveno patį sunkiausią laikotarpį. Pasikeis maitinimosi įpročiai (valgyti 5 kartus per dieną, greitmaistį, pusfabrikačius), daugiau gaminsime namuose, mažiau koncervantų, chemijos.

PS. Kaip apsisaugoti nuo viruso - nustoti kimšti nesveiką, tukinantį maistą, leisti kūnui apsivalyti, daugiau skysčių, vaisių, daržovių, mažiau baltymų, sunkaus kepto maisto. Daugiau sportuoti (jei bus įmanoma karantino sąlygomis). Kiek įmanoma mažinti vaistų suvartojimą, ypač antibijotikų.
artas Korona virusas #623644   2020-03-18 12:08
BTC turi suformuoti C bangą (target 1000-1500 USD metų-dviejų bėgyje), tikėtina, kad BTC pradės kilti pirmas, bet gali būti kad BTC kainuos daug tik USD atžvilgiu, jei prasidės hyperis, už brangstantį BTC nusipirksi tiek pat.
artas Korona virusas #623649   2020-03-18 12:22
Jokiu būdu negryninkite savo santaupų, nes vėliau niekas jų nepriims atgal. Popieriniai pinigai jau praeitis. Apsaugoti elektroninius pinigus šiandien nėra galimybių, nes viskas kris, taigi kol nėra hyperio - cash is the king. Vėliau laiku pereiti prie tinkamų aktyvų, kurie gali apsaugoti nuo pinigų nuvertėjimo, čia jau savo nuožiūra, kam BTC, kam auksas, o kam javai.
artas Post COVID19 aplokaliptines prognozes #624221   2020-03-20 11:02
bugaga [2020-03-20 09:44]:
covid 19 tėra trigeris , tačiau tikroji priežastis defliacija. ir defliacija ne vaikiška, o 1926 metų pavyzdžio.



Bugaga, kodėl ne hyperis? Juk paskutinius 10 metų (ir daugiau) QE programų sukurtas pinigų srautas buvo sukištas į aktyvus, dabar per ateinančius metus visas šis srtautas grįš į apyvartą + naujos pinigų pylimo į rinkas programos covid19 pasekmėms sumažinti? Ar įmanoma su tokiu nevaldomu pinigų srautu turėti defliaciją?

Nepriklausomai nuo to, tavo pateiktas grafikėlis realus.
artas Post COVID19 aplokaliptines prognozes #624231   2020-03-20 11:28
Tai taip, bet tie nenudvėsę ir nebankrotavę toliau krauna turtus ir juos investuoja į rinkas (lygiai taip pat ir visos tų verslų sukurtos darbo vietos - žmonės gauna algas, ima paskolas, inestuoja, taigi negali vienareikšmiškai sakyti, kad QE nepasiekia rinkos), dabar tuos turtus iš rinkų atitraukinės, todėl artimiausiu metu USD į viršų (tarkim pusę arba metai), o vėliau kažkur nukreips, čia jau sunku nuspėti į ką. Gali būti tokia neaiški situacija, kad nenukreipinės niekur, todėl ir spėju, kad bus hyperis. Pataisyk, jei kažką praleidau?
artas Korona virusas #625467   2020-03-25 11:53
Šiandien infekuotų JAV 10 000+ atvejų/dieną ir auga, Italijoje 5 000+ /d., mirtingumas Italijoje 10%. Įvertinus, kad JAV gyvena 5x daugiau gyventojų, už savaitės/ dviejų mirčių už Atlanto gali siekti 2 000, su sąlyga jei virusas neišplis po visas valstijas dėl karantino (bet Trump'o žodžiais JAV ne ta šalis, kuri gali imti ir užsidaryti). Taigi žinant amerikiečių sveikatos būklę gali būti ir 5 000+ /d. Esminis klausimas ar pavyks paleisti ekonomiką vasaros laikotarpiu? Nes rudenį greičiausiai reikės vėl prisiminti karantiną. Pvz. Ispaninis gripas vystėsi 4 bangomis per 2 metus, iš kurių 2 (lapkritį) buvo stipriausia, kai po pirmos (kovą) žmonės galvojo, kad viskas jau baigėsi.
artas Korona virusas #625484   2020-03-25 12:46
Taip, virusas tikrai čia didelės rolės nevaidina, ekonomika pastatyta ant beverčių žaisliukų - nemokamai dalinami pinigai padengti lygiai tokia pačiu, niekinės vertės, "turtu". Įmonių akcijų vertė šiandien padengta dividendais arba lūksečiais, kiek įmonės mokės dividendų artimiausiu metu, kokie lūkesčiai artimiausiu metu? Virusas tiesiogiai neįtakoja ekonomikos, bet karantino sąlygomis pasimato tikrosios vertybės - būstas ir maistas (dar vaistas, kuris yra neteisingo gyvenimo pasekmė), o pasirodo 90 proc. paslaugų ir produkto yra beverčiai (nebūtini). Nesakau, kad visas šis turtas ir produktai išnyks ,t.y. visi oriniai pinigai padengti oriniu turtu pavirs į nieką, bet teoriškai galėtų. Kodėl perkame naują telefoną, kai turime seną? Gyvename tokiu metu, kai prekių yra daugiau negu reikia ir geriau, kad visa ši perprodukcija būtų sunaikinta karantino, bet ne karo (kas būdavo iki šiol). Kažkuria prasme, dabar ir prasidėjo III pasaulinis.

Jei sutikti su tavimi, tai virusas nusineš visus silpnus, įmones gyvenusias iš niekinių paslaugų ir produktų pardavimo, paskolų, be nuosavo turto, atitinkamai ir žmones dirbusius tokiose įmonėse, o ir žmones gyvenusius savo sveikatos sąskaita, bei, deja, senus (gamta gyvybę sukūrė, kad ji susilauktų palikuonių, ne ilgiau).

Centriniai bankai pasiruošę šią bangą atlaikyti įjungdami printerius visu pajėgumu, jei pavyks, tuomet per sekantį karantiną krisim dar stipriau (bus dar didesnė, realiu turtu nepadengtų pinigų masė). Logiška būtų leisti apsivalyti ekonomikai pačiai, bet visi žinome, kad tai neįmanoma. Spėju artimiausiu metu laukia švytuoklės - nenustebčiau, jei rinkos iki rudens grįštų iki buvusių viršūnių, o rudenį drėbtųsi dar žemiau.
artas Korona virusas #625506   2020-03-25 14:20
Lasko, gripo virusas kartojasi kiekvienais metais, skiepai nepadeda, vaistų nuo jo nėra, kaip nėra vaistų nuo vėžio ir nuo širdies ligų. Virusas ar bakterija tai ne liga, tai žmogaus sveikatos būklės pasekmė, jei trumpai - žmogaus kūną sudaro 70% vandens (kraujas, lifa, net kaulų masę sudaro 30 proc. vandens) ir tas "vanduo" yra begalo užterštas, visos kūno ląstelės gyvena tame vandenyje ir kad jo galėtų maitintis ir išlikti gyvybingos, tas vanduo turi nuolatos keistis/valytis. Žmogaus kasdieninio raciono maiste yra 10-15% vandens (keptas, troškintas, skrudintas maistas), likusi masė yra kieta ir rūgšti (kepamas arba verdamas maistas oksiduojasi, -e išsilaksto ir toks maistas (laisvieji radikalai) patekęs į kūną prisijungia e- iš sveikų ląstelių, ląstelės degraduoja, praranda savo funkcines savybes - vėžys, autoimuninės ligos), kuri patekusi į kraują, o vėliau į limfa joje ir pasilieka, nes tiršta masė negali cirkuliuoti (žmogus storėja, kartais tą masę išsnargliuoja, jei neužgeria vaistų), visą tą rūgščią masę apdoroja bakterijos, grybeliai ir kiti patogenai - iš čia visos bakterinės/grybelinės ligos, ko pasekoje silpsta imunitetas - palanki terpė virusams ir kitiems svetimkūniams. Ir t.t. ir pn.

Karantine žmogus dar mažiau judės, dar daugiau valgys (nebent pritruks maisto) ir turbūt dar daugiau vartos tabletes - o tai dar blogesnė sveikata, silpnesnis imunitetas - palankesnė terpė virusams. Taip, galima įgyti imunitetą, gal imunitetą padės įgyti vakcina (nesu vakcinų specialistas), bet ULAC direktorius per LRT sakė, vakcina bus ~po 2 metų. Iki to laiko įsivaizduok sezoninį Koroną virusą ir sistemos reakciją atsiradus pirmiems viruso židiniams?
artas Korona virusas #625514   2020-03-25 15:01
C, alergija atsiranda dėl nulinio imuniteto, nes imunitetas 99 proc. dirba su kūno užterštumu (bakterijos, grybeliai, maisto atliekos, baltymų likučiai, etc.), ir bet koks alergenas iššaukia neadekvačią reakciją - paleidžiami visi gynybiniai mechanizmai (bėga nosis, išburksta gerklė, kad niekas nepatektų į vidų), nes imuniteto paprasčiausiai nėra ir bet kas patekęs į tokį kūną gali jį pražudyti. O daugiausiai imuniteto naudojama svetimų baltimų neutralizavimui (pienas, mėsa, grūdai - kasdieninis mūsų maistas), nes svetimas baltymas patekęs į kraują yra svetimkūnis, kaip bakterija ar virusas.

Ps. Kažkada buvau mėsos šalininkas, dabar supradau klydęs.
artas Korona virusas #625530   2020-03-25 15:52
Jei medicinos profesoriai žinotų daugiau, nei žino - žmonės nesirgtų, deja žmonės kiekvienais metais serga ir miršta vis daugiau, nesunku pažiūrėti kiekvienos šalies vėžio ir širdies ligų statistiką.

Tema - korona virusas, sakyčiau į temą

M42, šiuo keliu kažkada taip pat ėjau, žmogus visaėdis, bet savo sveikatos sąskaitą. Yra maistas, kuris teršia organizmą ir yra maistas, kuris jo neteršia arba teršia minimaliai. Mėsa teršia, todėl ją valgant reikia leisti kūnui išsivalyti (mėsėdžiai badauja ne po vieną dieną, savaitėmis), augalai - neteršia, žolėdžiai ėda visą dieną kas dieną. Termiškai apdirbtas maistas ir gerai, ir blogai. Gerai, nes suskaido arba oksiduoja nesuvirškinamą maistą (žmogaus skrandžio rūgštis per silpna suvirškinti žalią mėsą arba grūdus), blogai, nes toks maistas yra rūgštus (netekęs elektronų, juos lengva "užuosti" kepant) ir netekęs vandens. Ko pasekmės visos žmonijos ligos.

Dėl alergijų taip, imuniteto beveik nėra, todėl neadekvatus imuninis atsakas arba autoimuninis sutrikimas, kaip pavadinsi. Alergiškų žmonės tikrai neatrodo stipraus imuniteto.
artas Korona virusas #625532   2020-03-25 15:58
C, pagalvok, kodėl leikocitų per daug, kodėl organizme pastovus uždegimas? Leukocitų gamyba paleista ne šiaip sau (organizmas ne kvailas, jis neklysta, klysta tik mokslas), o tam, kad valytų/kovotų su organizmo užterštumu - bakterijomis, grybeliais, virusais ir kitais gyviais, kurie pas mus neturėtų gyventi.

Autoimuninės ir kitos ligos (net vėžys) nėra paveldimos, yra paveldimi tik įpročiai. Jei tavo tėvai maitinosi mėsa - tu greičiausiai taip pat maitinsies mėsa kartu ir visa ligų puokštė.

Ir tik nepradėk pjaustytis pirštų - nepadės
artas Korona virusas #625544   2020-03-25 16:21
C, o aš ir nesakau valgyti žolę, mes ne žolėdžiai. Vaisiai virškinami labai lengvai, kai kurie per 10-20 min.

Kodėl manai, kad didelis ūgis yra gerai? aukštas žmogus gyvena trumpiau už žemą, storas - už ploną. Aziečių sergamumas širdies/vėžio ligomis yra kartais mažesnis už amerikiečių, kurie mėsos suvalgo tiek kartų daugiau - siūlau kiekvienam paskaityti "Kinijos studija", tyrimas darytas ištisus 50 metų, išvados vienareikšmės. Mėsoje, ypač piene yra daug augimo hormono IGF-I, augant kūnui (vaikui) šis hormonas skatina ląstelių dalinimąsi ir jis auga, pradžioje į viršų, vėliau į plotį.

Dėl žuvies pilnai tau pritariu, ypač jei ta žuvis užauginta ne fermoje. Kartą/du į savaitę, bet ne į dieną.
artas Korona virusas #625560   2020-03-25 16:59
Nikai, mes apie tą patį, tik kitais žodžiais. Pataisysiu savo mintis. Imuniteto nėra, tai reiškia jis beveik visas yra naudojamas valyti užterštą organizmą. Jei imunitetą matuoti limfocitų* skaičiumi, tai alergiškas žmogus turėtų turėti labai stiprų imunitetą, bet taip nėra - limfocitai rodo uždegimą arba užterštumą ir jų prigaminta būtent tam tikslui. Alergiškam žmogui į kraują patekus alergenui visi lifocitai "nukreipiami" į jį, jų organizmui nereikia gaminti - jų tame kūne pilna limfa. Neadekvati reakcija yra būtent dėl to, ir dar dėl to, kad daugiau pagaminti leukocitų toks kūnas jau nebegali (nebėra resursų - sako išeikvotas imunitetas). Sveikas kūnas, kuriame nėra uždegimo - pagamins tik tiek limfocitų, kiek reikia neutralizuoti alergeną, be jokių šalutinių reakcijų.

*Imunitetas nėra vien leukocitai, čia tik bendrai.

Su vėžiu šiek tiek kitaip. Vėžinės ląstelės, tai mutavusios (jungiamasis audinys - neturintis konkrečios funkcijos, tame tarpe ir dalinimosi kvotos) mūsų ląstelės ir jas imunitetas, kurias imunitetas identifikuoja kaip savas. Tik neverta pradėti plėstis ir cituoti wiki, nes mokslas vėžio gydyti nemoka, atsakymų oficialioj literatūroj nėra.