Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
artas Korona virusas #625467   2020-03-25 11:53
Šiandien infekuotų JAV 10 000+ atvejų/dieną ir auga, Italijoje 5 000+ /d., mirtingumas Italijoje 10%. Įvertinus, kad JAV gyvena 5x daugiau gyventojų, už savaitės/ dviejų mirčių už Atlanto gali siekti 2 000, su sąlyga jei virusas neišplis po visas valstijas dėl karantino (bet Trump'o žodžiais JAV ne ta šalis, kuri gali imti ir užsidaryti). Taigi žinant amerikiečių sveikatos būklę gali būti ir 5 000+ /d. Esminis klausimas ar pavyks paleisti ekonomiką vasaros laikotarpiu? Nes rudenį greičiausiai reikės vėl prisiminti karantiną. Pvz. Ispaninis gripas vystėsi 4 bangomis per 2 metus, iš kurių 2 (lapkritį) buvo stipriausia, kai po pirmos (kovą) žmonės galvojo, kad viskas jau baigėsi.
artas Korona virusas #625484   2020-03-25 12:46
Taip, virusas tikrai čia didelės rolės nevaidina, ekonomika pastatyta ant beverčių žaisliukų - nemokamai dalinami pinigai padengti lygiai tokia pačiu, niekinės vertės, "turtu". Įmonių akcijų vertė šiandien padengta dividendais arba lūksečiais, kiek įmonės mokės dividendų artimiausiu metu, kokie lūkesčiai artimiausiu metu? Virusas tiesiogiai neįtakoja ekonomikos, bet karantino sąlygomis pasimato tikrosios vertybės - būstas ir maistas (dar vaistas, kuris yra neteisingo gyvenimo pasekmė), o pasirodo 90 proc. paslaugų ir produkto yra beverčiai (nebūtini). Nesakau, kad visas šis turtas ir produktai išnyks ,t.y. visi oriniai pinigai padengti oriniu turtu pavirs į nieką, bet teoriškai galėtų. Kodėl perkame naują telefoną, kai turime seną? Gyvename tokiu metu, kai prekių yra daugiau negu reikia ir geriau, kad visa ši perprodukcija būtų sunaikinta karantino, bet ne karo (kas būdavo iki šiol). Kažkuria prasme, dabar ir prasidėjo III pasaulinis.

Jei sutikti su tavimi, tai virusas nusineš visus silpnus, įmones gyvenusias iš niekinių paslaugų ir produktų pardavimo, paskolų, be nuosavo turto, atitinkamai ir žmones dirbusius tokiose įmonėse, o ir žmones gyvenusius savo sveikatos sąskaita, bei, deja, senus (gamta gyvybę sukūrė, kad ji susilauktų palikuonių, ne ilgiau).

Centriniai bankai pasiruošę šią bangą atlaikyti įjungdami printerius visu pajėgumu, jei pavyks, tuomet per sekantį karantiną krisim dar stipriau (bus dar didesnė, realiu turtu nepadengtų pinigų masė). Logiška būtų leisti apsivalyti ekonomikai pačiai, bet visi žinome, kad tai neįmanoma. Spėju artimiausiu metu laukia švytuoklės - nenustebčiau, jei rinkos iki rudens grįštų iki buvusių viršūnių, o rudenį drėbtųsi dar žemiau.
artas Korona virusas #625506   2020-03-25 14:20
Lasko, gripo virusas kartojasi kiekvienais metais, skiepai nepadeda, vaistų nuo jo nėra, kaip nėra vaistų nuo vėžio ir nuo širdies ligų. Virusas ar bakterija tai ne liga, tai žmogaus sveikatos būklės pasekmė, jei trumpai - žmogaus kūną sudaro 70% vandens (kraujas, lifa, net kaulų masę sudaro 30 proc. vandens) ir tas "vanduo" yra begalo užterštas, visos kūno ląstelės gyvena tame vandenyje ir kad jo galėtų maitintis ir išlikti gyvybingos, tas vanduo turi nuolatos keistis/valytis. Žmogaus kasdieninio raciono maiste yra 10-15% vandens (keptas, troškintas, skrudintas maistas), likusi masė yra kieta ir rūgšti (kepamas arba verdamas maistas oksiduojasi, -e išsilaksto ir toks maistas (laisvieji radikalai) patekęs į kūną prisijungia e- iš sveikų ląstelių, ląstelės degraduoja, praranda savo funkcines savybes - vėžys, autoimuninės ligos), kuri patekusi į kraują, o vėliau į limfa joje ir pasilieka, nes tiršta masė negali cirkuliuoti (žmogus storėja, kartais tą masę išsnargliuoja, jei neužgeria vaistų), visą tą rūgščią masę apdoroja bakterijos, grybeliai ir kiti patogenai - iš čia visos bakterinės/grybelinės ligos, ko pasekoje silpsta imunitetas - palanki terpė virusams ir kitiems svetimkūniams. Ir t.t. ir pn.

Karantine žmogus dar mažiau judės, dar daugiau valgys (nebent pritruks maisto) ir turbūt dar daugiau vartos tabletes - o tai dar blogesnė sveikata, silpnesnis imunitetas - palankesnė terpė virusams. Taip, galima įgyti imunitetą, gal imunitetą padės įgyti vakcina (nesu vakcinų specialistas), bet ULAC direktorius per LRT sakė, vakcina bus ~po 2 metų. Iki to laiko įsivaizduok sezoninį Koroną virusą ir sistemos reakciją atsiradus pirmiems viruso židiniams?
artas Korona virusas #625514   2020-03-25 15:01
C, alergija atsiranda dėl nulinio imuniteto, nes imunitetas 99 proc. dirba su kūno užterštumu (bakterijos, grybeliai, maisto atliekos, baltymų likučiai, etc.), ir bet koks alergenas iššaukia neadekvačią reakciją - paleidžiami visi gynybiniai mechanizmai (bėga nosis, išburksta gerklė, kad niekas nepatektų į vidų), nes imuniteto paprasčiausiai nėra ir bet kas patekęs į tokį kūną gali jį pražudyti. O daugiausiai imuniteto naudojama svetimų baltimų neutralizavimui (pienas, mėsa, grūdai - kasdieninis mūsų maistas), nes svetimas baltymas patekęs į kraują yra svetimkūnis, kaip bakterija ar virusas.

Ps. Kažkada buvau mėsos šalininkas, dabar supradau klydęs.
artas Korona virusas #625530   2020-03-25 15:52
Jei medicinos profesoriai žinotų daugiau, nei žino - žmonės nesirgtų, deja žmonės kiekvienais metais serga ir miršta vis daugiau, nesunku pažiūrėti kiekvienos šalies vėžio ir širdies ligų statistiką.

Tema - korona virusas, sakyčiau į temą

M42, šiuo keliu kažkada taip pat ėjau, žmogus visaėdis, bet savo sveikatos sąskaitą. Yra maistas, kuris teršia organizmą ir yra maistas, kuris jo neteršia arba teršia minimaliai. Mėsa teršia, todėl ją valgant reikia leisti kūnui išsivalyti (mėsėdžiai badauja ne po vieną dieną, savaitėmis), augalai - neteršia, žolėdžiai ėda visą dieną kas dieną. Termiškai apdirbtas maistas ir gerai, ir blogai. Gerai, nes suskaido arba oksiduoja nesuvirškinamą maistą (žmogaus skrandžio rūgštis per silpna suvirškinti žalią mėsą arba grūdus), blogai, nes toks maistas yra rūgštus (netekęs elektronų, juos lengva "užuosti" kepant) ir netekęs vandens. Ko pasekmės visos žmonijos ligos.

Dėl alergijų taip, imuniteto beveik nėra, todėl neadekvatus imuninis atsakas arba autoimuninis sutrikimas, kaip pavadinsi. Alergiškų žmonės tikrai neatrodo stipraus imuniteto.
artas Korona virusas #625532   2020-03-25 15:58
C, pagalvok, kodėl leikocitų per daug, kodėl organizme pastovus uždegimas? Leukocitų gamyba paleista ne šiaip sau (organizmas ne kvailas, jis neklysta, klysta tik mokslas), o tam, kad valytų/kovotų su organizmo užterštumu - bakterijomis, grybeliais, virusais ir kitais gyviais, kurie pas mus neturėtų gyventi.

Autoimuninės ir kitos ligos (net vėžys) nėra paveldimos, yra paveldimi tik įpročiai. Jei tavo tėvai maitinosi mėsa - tu greičiausiai taip pat maitinsies mėsa kartu ir visa ligų puokštė.

Ir tik nepradėk pjaustytis pirštų - nepadės
artas Korona virusas #625544   2020-03-25 16:21
C, o aš ir nesakau valgyti žolę, mes ne žolėdžiai. Vaisiai virškinami labai lengvai, kai kurie per 10-20 min.

Kodėl manai, kad didelis ūgis yra gerai? aukštas žmogus gyvena trumpiau už žemą, storas - už ploną. Aziečių sergamumas širdies/vėžio ligomis yra kartais mažesnis už amerikiečių, kurie mėsos suvalgo tiek kartų daugiau - siūlau kiekvienam paskaityti "Kinijos studija", tyrimas darytas ištisus 50 metų, išvados vienareikšmės. Mėsoje, ypač piene yra daug augimo hormono IGF-I, augant kūnui (vaikui) šis hormonas skatina ląstelių dalinimąsi ir jis auga, pradžioje į viršų, vėliau į plotį.

Dėl žuvies pilnai tau pritariu, ypač jei ta žuvis užauginta ne fermoje. Kartą/du į savaitę, bet ne į dieną.
artas Korona virusas #625560   2020-03-25 16:59
Nikai, mes apie tą patį, tik kitais žodžiais. Pataisysiu savo mintis. Imuniteto nėra, tai reiškia jis beveik visas yra naudojamas valyti užterštą organizmą. Jei imunitetą matuoti limfocitų* skaičiumi, tai alergiškas žmogus turėtų turėti labai stiprų imunitetą, bet taip nėra - limfocitai rodo uždegimą arba užterštumą ir jų prigaminta būtent tam tikslui. Alergiškam žmogui į kraują patekus alergenui visi lifocitai "nukreipiami" į jį, jų organizmui nereikia gaminti - jų tame kūne pilna limfa. Neadekvati reakcija yra būtent dėl to, ir dar dėl to, kad daugiau pagaminti leukocitų toks kūnas jau nebegali (nebėra resursų - sako išeikvotas imunitetas). Sveikas kūnas, kuriame nėra uždegimo - pagamins tik tiek limfocitų, kiek reikia neutralizuoti alergeną, be jokių šalutinių reakcijų.

*Imunitetas nėra vien leukocitai, čia tik bendrai.

Su vėžiu šiek tiek kitaip. Vėžinės ląstelės, tai mutavusios (jungiamasis audinys - neturintis konkrečios funkcijos, tame tarpe ir dalinimosi kvotos) mūsų ląstelės ir jas imunitetas, kurias imunitetas identifikuoja kaip savas. Tik neverta pradėti plėstis ir cituoti wiki, nes mokslas vėžio gydyti nemoka, atsakymų oficialioj literatūroj nėra.
artas Korona virusas #625568   2020-03-25 17:07
C, Europa rikiuojasi aukštai, nes senelius suguldo senelių namuose, kuriuose ten vegetuoja 10 su virš metų, pasodina ant vaistų, šuntuoja širdis, persodina bet ką kas atitarnavo, vaikų mirtingumas minimalus, išsaugomos visos iki 1 gyvybės, net jei tas vaikas neturėjo gimti.

Indijos pagrindinis maistas pieno produktai, o tai dar blogiau nei mėsa. Grūdai taip pat ne žmogaus maistas.

Japonija, taip visi ilgaamžiškumo atsakymai yra ten.
artas Korona virusas #625579   2020-03-25 17:22
Nikai, nenoriu niekieno priversti keisti tradicinį požiūrį, aš tik pasėjau abejonės sėklą, kuri sudygs tik jei jūs to panorėsite

Pabaigai, vėžio gydymo ir sergamumo statistika:
artas Korona virusas #625581   2020-03-25 17:29
ThePope, kas yra senatvė?
artas Korona virusas #625584   2020-03-25 17:30
Tarkim tau 40'ties infarktas, po to sėdi ant vaistų iki sekančio, čia jau senatvė?
artas Korona virusas #625593   2020-03-25 17:38
Tą ir norėjau pasakyti, nėra tokio dalyko kaip senatvė, yra sveikata arba jos nėra

Tiesiog ilgaamžiškumas koreliuja su sveikata. Niekas jo kaip tikslo ir neiškėlė, nebent jūs tokį tikslą keliate sau.
artas Korona virusas #625596   2020-03-25 17:45
Bet ar neturėdamas sveikatos norėsi ilgai būti gyvas?

C, tu teisus, jei nėra erekcijos arba menopauzė, gamtos požiūriu - tu jau nebereikalingas
Gal ir dedam čia tašką? Matau, kad sukėliau daug dumblo švariame vandenyje
artas Korona virusas #625608   2020-03-25 18:24
Nikas [2020-03-25 17:36]:
Artai, prie visos pagarbos, jūs labai stipriai maišote įvairias sąvokas, ir dėl to nesugebate padaryti teisingų išvadų.
<<mokslas vėžio gydyti nemoka>> čia pačio frazė, o pateiktas grafikas rodo, ką sergamumą ir mirtingumą. Turėtumėt nesunkiai pastebėti, kad sergamumas pakilo labai ženkliai, kai mirtingumas pakilo gerokai mažiau. Kas yra skirtumas tarp sergamumo ir mirtingumo, spėčiau iš vieno karto išgyvenamumas. Taip kad gydymo metodai darosi žymiai efektingesni, todėl teiginys mokslas vėžio gydyti nemoka, nėra teisingas. Jeigu norite pasakyti, kad sergamumas vėžiu didėja, tai taip. Ir čia visiškai atskira tema. Tada reiktų sakyti, dabartinis gyvenimo būdas skatina vėžio sergamumo didėjimą.


Patikslinsiu, ne mokslas bendrai, o medicinos mokslas.

Sutinku iš dalies, šiandien pagerėjo ne gydymas, o vėžio diagnozavimas, t.y. vėžys diagnozuojamas ankščiau, kol neišplito į kitus organus, todėl sustapdyti pavyksta amputuojant atitinkamą organą. Jei diagnozavimas ir sekanti amputacija yra gydymas, tuomet taip, mokslas šiandien vėžį gydo geriau nei anksčiau. Šį grafiką įkėliau norėdamas parodyti, kad vėžiu ir kitomis ligomis serga vis daugiau žmonių, tuomet seka išvada, kad tradicinė medicina+farmacija savo darbo neatlieka - gydyti nemoka. Jei būtų priešingai sergančiųjų su kiekviena diena būtų mažiau.

Žinoma galima ligas perkelti ant ligonių pečių - neva jie patys kalti, bet kam tuomet reikalingas visas medikų aparatas, jei ligoniai pakeitę mitybą, gyvenimo būdą savaime nustotų sirgę...
artas Korona virusas #625964   2020-03-27 07:39
Įdomu, Švedija kiek žinau vienintelė leidžia virusui plisti be karantino, visi dirba, niekas neuždaryta, ir pagal infekuotų skaičių 2-5 kartus mažiau lyginant su kitomis išsivysčiusomis šalimmis? Tai kam tada tas karantinas ?

Pvz. Norvegijoje 2 daugiau atvejų /1mln. gyventojų.
1