Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Simultanas NT rinkos pulsas #620042   2020-02-20 16:44
Na man su Vilniaus NT rinka irgi viskas neskaniai kvepia.
Savo pavyzdžiu matau tokius dalykus. Vystytojai kai pradeda objekto statybas (gauna statybų leidimą) ne visada iš karto paleidžia pardavimus. Kadangi galima realiai matyti, kada bus paleidžiamas objektas, galima iš anksto pasiskambinti į vystymo kompanija ir pabandyti išsirinkti patraukliausią objektą atitinkantį savo interesus.
Tačiau dažnais atvejais paskambinus išgirstama, kad kol kas rezervacijų neatliekame ir kai paleisime pardavimus informuosime ir su jumis susisieks (gausite visą info dar iki oficialių pardavimų paskelbimo). Palikite savo kontaktus ir t.t. Tada po kokio mėnesio kaip jie sako paleidžiami pardavimai ir rezervacijos iki oficialaus pardavimo, bet iš karto po gautos info geriausi butai jau būna stebuklingai parduoti arba rezervuoti. Tai realiai gaunasi, kad be artimo kontakto geriausių butų gauti neįmanoma.
Nes tiesiog fiziškai neįmanoma per vieną dieną parduoti ir rezervuoti 20-30 geriausių butų (preliminarios sutartys, avansai ir pan).
Tai reiškia, kad arba būna pati įmonė dirbtinai neleidžianti šių butų pardavimų ir sako, kad jie parduoti, arba parduodama suinteresuotiems asmenims dar iki projekto viešo pardavimo. O po to į rinką stebuklingai išeina vis po kelis tuos stebuklingai parduotus butus. Tai yra pats akivaizdžiausias avelių mulkinimas nesąžiningais instrumentais. O žmonės matydami, kad taip ale perka butus ir patys skuba įsigyti, nes lieka po gerų butų tik likučiai. Taip su šia gražia banga ir keliasi NT rinkos pardavimai ir kainos.
O kad kainos jau keliasi į kosmosą tai akivaizdu. Paskutinis objektas kuris patį domino, tai jau kv. m. kaina 4500-5000 eur. Jau tikrai perlenkta lazda.
1