Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

ParašėTemaŽinutė
kergudu Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #701380   2022-01-16 00:41
Parshiukas [2022-01-15 22:10]:
Tai dabar vel rusai sius savo karius i kuba ir venesuela

Nors rezultatas kaip ir aiskus, bulgarija, ukraina, pribaltika, lenkai bus be kariu is vakaru, tik ciabuviai
jedinstvininku slapios svajones
tunks Lietuvos ekonominė krizė #701381   2022-01-16 03:00
topl0305 [2022-01-15 15:43]:
Jei nori apmokestinti taršą, tai ir apmokestini per kurą, keičiamą alyvą ir t.t.,, o ne iš lempos, kaip dabar. Žmonės atsisės, pasiskaičiuos ir galvos kuo geriau važinėti.


taip butu teisinga padaryti, nes akcizas jau ir taip yra, realiai nauju administravimo kastu galimai net neprisidetu. ko realiai reikia tai politines valios, ta akcizo procenta kilsteleti, ir tuoj viskas stotusi i savo vezias.
bet tikroj realybej to negali padaryti, nes transporto sektoriaus lobistai kartu su marsistais palei seimo langus su kartuvem prades paradus daryt.
Elo Bitcoin - BTC #701382   2022-01-16 09:30
Elo [2020-10-03 13:03]:
artas [2020-10-03 09:52]:
Kadangi smegenys veikia taip, kad nesugeba sukurti nieko naujo, tik pastoviai repeatina jau sukauptą info arba tiesiog ieško panašumų. Tai dabar mano smegenys mato fraktalą


O tu nepastebejai kad tavo visi grafikai kur keli i sita foruma eina pries tave pati ir eina pro sali

cia normalu cia taip visiems daytreideriams buna gi

kam spelioti ateiti siauru kampu dar blogiau keliom dienos speti kad tuose grafikuose kad tie spejimai geriausia atveju is 10 spejimu vos 1 pasitvirtina...jei kalbeti is banginiu puses tai whales ramiai sau laukia kol btc pakils ir nueis iki ju nustatytu targetu...


Darykite kaip banginiai daro tiesiog rimti holdina, o ne kaip mailius sokineja is vienos puses i kita ir banginiai tuos sokinejimus graziai mailiu praryja...

lyderis mato visa horizonta, o mokinys dar tik mato plyna lauka...KA AS JUMS BUVAU RASES, RAŠIAU VISKAS PASITEISINO...
bugaga Vakarų pasaulis ir Rusų pasaulis #701383   2022-01-16 09:34
Parshiukas [2022-01-15 20:10]:
Tai dabar vel rusai sius savo karius i kuba ir venesuela

....


cha cha , o tu šiukšle žemėlapyje rastum kur ta venesuela yra? tai geriausias gasaulio pavyzdys , parodantis kokie debilai yra komunizmo mylėtojai

1950m venesuela turtingiausių šalių penketuke , paskui komunizmo ir socializmo statyba ir šalis, kuriuos žmonės nusprendė, kad juos valdytų debilai be išsilavinimo ir su fantazijomis galvose. 2020 metais šalies nebetraukia į ekonomines lenteles, nes nebėra ką skaičiuoti

ir dabar lietuvoje šiukšlės su dar fantastiškesnėmis fantazijomis galvose aiškina kaip gyventi.

ir nuoroda kodėl paršiuk tapai šiukšle

bugaga [2022-01-06 13:28]:
......
o į kazakstaną atėjo 1991 metai, kai rusija artėja prie 1937. kodėl 1991? tais metais lietuviai išėjo į gatves ir į vilnių atskrido atmatos iš maskvos ir pskovo žudyti vietinių žmonių. dabar kazachai išejo į gatves ir atmatos atskrido iš maskvos ir minsko žudyti vietinių žmonių. jei pažiūrėtumėt filmuotus kadrus didelė dalis nužudytų su kontroliniu šūviu galvoje. truputi žaiuroka, o visokios šiukšlės kaip infantilus fašistas dar filosofuoja. jūs kaip norit, o nuo šiandien aš visus teisinančius šias atmatas vadinsiu šiukšlėmis, prisijunkit.
M42 NIO, TSLA, XPEV, KNDI ir kt. #701384   2022-01-16 13:11
Per TV6 nauja laida E– gazas skirta elektromobilių praktinei apžvalgai . Šiandien antra laida , lygina PoleStar 2 su Tesla, labai įdomu.
Elektromobilių daugėja, tad tokiai laidai jau buvo metas.
M42 Bitcoin - BTC #701385   2022-01-16 13:28
Elo, necituok paklodžių, jos niekam nereikalingos ir teršia temą.

Kad suprast, kas vyksta kripto temoje, reikia objektyvių duomenų, o ne blevyzgų.

2. Keityklose BTC kiekis toliau krenta žemyn, nes banginiai perka. Pas mainerius laikomų BTC kiekiai yra aukštumoje ir jie jų neparduoda, nes tiesiog neapsimoka,pernelyg maža marža. Kai maineriai nepardavinėja, tai labai buliškas signalas.

4. Ilglaikiai hodleriai vėl akumuliuoja BTC , kreivės persirito į žaliąją pusę. Buliškas signalas.

5. FNG ( fear and greed indeksai vėl lipa po truputį viršun.

1. S&P500 ir BTC nuo 2018 metų, komentarai čia nereikalingi.
lorpak Pafilosofuokim II #701386   2022-01-16 13:43
[youtube]"The occult (which means "hidden practices") is practiced by both Conscious HuMans and unconscious entities who appreciate its inherent power. It involves the use of words and symbols (spells) to accomplish a positive or negative physical end result. One world famous example is the Nazi Swastika (left facing) which is an inversion of the ancient Indian Suawastika symbol meaning Spirituality or Divinity. In this context, the occultist Nazis at the highest levels were projecting THE OPPOSITE of Spirituality or Divinity.
In current times, FAUCI's very name is an occult inversion. In reverse, it means ICU (Intensive Care Unit) Awe Fuck. It is a version of occult black magic. Be Aware of it."

WAZiarno
(c) 2022, I AM Studio Productions LLC[/youtube]
prancūzai viską daro linksmai ir elegantiškai

na, palieku, kaip yr.....cenzūra didžiausia pavarą įjungė....Valio!!!!! Kas nor4s youtubkėj susiras
lorpak Pafilosofuokim II #701387   2022-01-16 13:47
Gerai [2022-01-10 10:53]:
Greičiausiai ir tarp protestuotojų dauguma pasiskiepijusių, pagrindinė mintis turbūt, kad valdžia prisidengusi vakcinacija nesistengtų prakišti kontrolės ir prievartos. Bet kai koks nesubrendęs protelis tai pamato Europos vidury, gali pamanyti, kad nesiskiepyti "sveika".Manau, tavo pirma dalis spėjimo yra teisinga,Gerai. O antroji - viskas taip, tik atvirkščiai...
D. Graužinis Lietuvos ekonominė krizė #701388   2022-01-16 14:07
Vakarietiškų vertybių puoselėtojai, lietuvių palaikytojai štai taip kalba:
Būsimasis Vokietijos konservatyvios Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) lyderis Friedrichas Merzas perspėjo nestabdyti Rusijos dalyvavimo tarptautinėje bankų mokėjimo sistemoje SWIFT baudžiant ją už bet kokį Ukrainos užpuolimą.
„Tai būtų atominė bomba kapitalo rinkoms, taip pat prekėms ir paslaugoms“, – sakė jis dpa prieš pirmadienį ir antradienį numatytą Vokietijos užsienio reikalų ministrės Annalenos Baerbock vizitą į Ukrainą ir Rusiją. „Turėtume palikti SWIFT nepaliestą“, – ragino F. Merzas.
„Jei kas nors panašaus atsitiktų, tai būtų didžiulė nesėkmė mūsų pačių ekonomikoms. Tai smogtų Rusijai, bet mes ir patys sau labai pakenktume“, – perspėjo F. Merzas.


https://www.delfi.lt/news/daily/world/vokietijos-konservatoriu-lyderis-perspeja-neatjungti-rusijos-nuo-swift-net-jei-ji-ir-uzpultu-ukraina.d?id=89211463
lorpak Pafilosofuokim II #701389   2022-01-16 14:13
[2022-01-10 10:53]:
vis bandoma sudaryt įvaizdį, kad nuskriaustas pasaulis kovoja nors kaip pasižiūri koks procentas susiskiepijęs tiek Belgijoj, tiek Australijoj tai akivaizdu, kad grupelė nevykėlių iš neturėjimo ką veikti išėjo ale pamitinguotMano nuomone, visokie hiperaktyvūs demonstrantai, yra ne kas kita, kaip nesusitupėję vaikigaliai ar diedai, įšėję prie progos pamiklinti kumščių ir kontroliuojama opozicija. Jiems yra leidžiama, kaip sako rusai, da pary da vreimeni, pasiskeryčioti...Ir tada bus - kadangi jūs taip - mes taip....Įtūžusią minią taip lengva valdyti, ji tooookia nuspėjama, kad net nuobodu.

O ramų, užtikrintą, tylų pasipriešinimą sunku prognozuoti, dar sunkiau valdyti...

Lietuviai daro gerai, kad nesidarko, nestato barikadų, nekelia riaušių - NES TO LABAI LAUKIA VALDŽIOS REPRESINĖS STRUKTŪROS....Tai yra nu laaaaabai paranku.

Būtų mano valia, tai sausio 13tą visi būtų buvę ramūs, susikaupę, absoliučiai tylūs, su vidiniu smerkimu....

Kartais tyla sugeba padaryti daug daugiau, nei triukšmas ar smurtas - daug daugiau.

Vidinis pasipriešinimas - AŠ TAM NEPRITARIU, AŠ TAME NEDALYVAUSIU, TAI NE MANO SPRENDIMAS, AŠ NESUTINKU....,

daugiau padėtų, ir vidinės energijos suakumuliuotų, nei tas nereikalingas emocijų išsibarstymas.

Dabar visi svaidosi žaibais fb, ir vsio....Tai vaikiška, tai neduoda naudos....

Geriausias pasipriešinimas - yra darymas atvirkščiai...

Kas skleidžia smurtą - skleisk ramybę.

Kas skleidžia melą - skleisk tiesą.

Kas apgaudinėja - būk sąžiningas.
Visada taip laimėsi daugiau. Tai Dharma, Darna lietuviškai.

Kviečiu Darnos - mintyse, žodžiuose ir veiksmuose. Nedaryk kitam to, kas nenorėtum, kad tau padaryta būtų.

Taip paprasta, nieko nekainuoja - nei blogų emocijų, blogos sveikatos ar nuotaikos.
Paul-fx Bitcoin - BTC #701390   2022-01-16 14:31
Gerai kad 10 metu BTC ir SP palyginimo neidejai
lorpak Pafilosofuokim II #701391   2022-01-16 14:37Dr Steve James: I’d sacrifice my job over vaccine mandates


"I'm a human being more than I am a worker."

....me too. Tikrai esu pasiruošus išeiti iš darbo, jei vyksta tokia beprotybė - skelbiama, kad SVEIKAS ŽMOGUS YRA PAVOJINGAS.

Man svarbiau turėti sveiką kūną ir protą, nei darbą!!

..kai kurie komentarai

I took Pfizer to keep my job...Fired for not getting 2nd shot, after heart problems from first. Unbelievable. They actually expected me to proceed with 2nd shot with a heart problem. Now I am unemployed, unemployment denied by Oregon, and thousands in medical bills after they canceled my health insurance. The "cure" has ruined my life.


This man is a hero to me. As are many others in this position, no matter what career.
I'm sacrificing my care job after 12yrs , 5 of which I have taken NO days off sick. I take full responsibility for the health of myself and my family. We are incredibly fit and healthy individuals and this is of PARAMOUNT importance to me.
I have 3 children to support. 3 children that will one day hopefully hold me in high esteem for my choices and live a life free to make their own choices too.


I’m a nurse and I put it all on the table. They backed down but I ended up quitting anyways to homeschool my kids. This is the first week and it’s been the best decision I’ve ever made!When I worked for the nhs back in 2009 all healthcare staff were told they had to have the H1N1 vaccine for swine flu. The vaccine was suddenly, without explanation withdrawn, it turns out it caused narcolepsy.
This is why I’m vaccine hesitant.
I’d prefer to lose my job than take a mandated vaccine, unlike many staff I have a long memory
youngcat Lietuvos ekonominė krizė #701392   2022-01-16 15:19
Pats pagalvok, kokiu budu tuomet butu finansuojama Rusijos karine pramone? Negi vagonais vesi dolcus ir eurus i Rusija uz nafta, dujas ir akmens angli.
Tiesa, cia dar yra vienas momentas - SWIFT is tikruju dar yra tik smulkmena. Reikia blokuoti gazprom ir kitas valdiskas valiutines saskaitas, o jos yra europoje ir amerikoje. Bet apie sita dalyka vobsie nera net kalbos. O be sito nieko rimta ir nebus. Zodziu, nesvarbu kur Rusija darys ekspancija - i Ukraina ar Pribaltika, jai kiekviena diena i saskaitas kris jardai valiutos. Karo finasavimas uztikrintas, zudai zmones tukstanciais ir uz tai gauni solidu atlygi.
Gerai Lietuvos ekonominė krizė #701393   2022-01-16 15:29
D. Graužinis [2022-01-16 14:07]:
Vakarietiškų vertybių puoselėtojai, lietuvių palaikytojai štai taip kalba:

Tai dar kartą parodo kokius monstrus Vakarai užsiaugino sau ant sprando. Greit ne tik savo vertybes bet ir savo bobas galėsit jiems paaukoti, kai pasibels į duris. Dabar supaprastintas pasaulio ekonominis modelis toks: Kinija gamina, Vakarai vartoja, rusai į tą viską žiūri ir žiopso savo vamzdį atsikišę. Šito modelio akimirksniu nepakeisi, bet akys atsivers. Juk nebombinsi nei dirbtuvių, nei degalinės, kol savo neturi.
lorpak Lietuvos ekonominė krizė #701394   2022-01-16 15:47
Gerai [2022-01-16 15:29]:
D. Graužinis [2022-01-16 14:07]:
Vakarietiškų vertybių puoselėtojai, lietuvių palaikytojai štai taip kalba:

Tai dar kartą parodo kokius monstrus Vakarai užsiaugino sau ant sprando. Greit ne tik savo vertybes bet ir savo bobas galėsit jiems paaukoti, kai pasibels į duris. Dabar supaprastintas pasaulio ekonominis modelis toks: Kinija gamina, Vakarai vartoja, rusai .......................tiekia jiems žaliavas......, dideliais kiekiais...
C# Lietuvos ekonominė krizė #701395   2022-01-16 17:03
Gerai [2022-01-16 15:29]:
Tai dar kartą parodo kokius monstrus Vakarai užsiaugino sau ant sprando. Greit ne tik savo vertybes bet ir savo bobas galėsit jiems paaukoti, kai pasibels į duris. Dabar supaprastintas pasaulio ekonominis modelis toks: Kinija gamina, Vakarai vartoja, rusai į tą viską žiūri ir žiopso savo vamzdį atsikišę. Šito modelio akimirksniu nepakeisi, bet akys atsivers. Juk nebombinsi nei dirbtuvių, nei degalinės, kol savo neturi.


Kas juos augino, specialiai gal kas nors ? Vakarai minksti zuikuciai buvo visa laika, ypac iskaitant vokiecius 20-io amziaus pirmoje puseje ?

Vamzdis kieno zemese ?

Mulkiai!
eu Prekyba JAV #701396   2022-01-16 19:31
Jai kas megstat vezlio ejima .Galit pirkti ABEV,as ja turiu .Pirmas TP 3.40,tikras TP 4.50
eu Prekyba JAV #701398   2022-01-16 20:48
Priest [LT] [2022-01-10 18:39]:
pabandyk Short variantus pasiūlyti, į vieną pusę varyti ir dar prieš vėją...


GILD akcija turetu pakristi iki 69.Aplamai ji ijejo i pirkimo stadija,bet korekcija manau bus .Parduodam.
GOOG kris.2620 gal 2520
MSFT taip pat kris.

NTES pirkimas TP 113.60
Klaustukas NIO, TSLA, XPEV, KNDI ir kt. #701399   2022-01-17 10:03
Toxic [2021-12-10 12:25]:
Pills [2021-12-10 12:22]:
Jūs taip neskubėkite, leiskit iki 26,81 nueit, o tada raliuokit
Man patraukliau pasirodė NIO nei Daimler iki Naujųjų, o, bet, tačiau ne garantija, kad bus Kalėdinis ralis, o ne Kalėdinis išpardavimas.

Aš specialiai turiu 2022 March Calls nusipirkęs. Lauksiu ralio po 2021.12.18 NIO DAY pernai iki kosmoso buvo nulėkęs po NIO DAY. Šiemet laukia daug naujovių pristatymų.


Jau beveik mėnuo praėjo.
Kur ralis???
Pills NIO, TSLA, XPEV, KNDI ir kt. #701400   2022-01-17 10:24
Klaustukas [2022-01-17 10:03]:

Jau beveik mėnuo praėjo.
Kur ralis???


Nio akcijų dalis šviečia 24% minuso. O su opcionais ką pradirbau su call'ais, atidirbau su put'ais. Vienas kas guodžia, kad akcijų nusipirkau 1/3 kiekio nei norėjau. Kol kas noro pildytis nėra, galvoju jei ką palaikysiu iki metų galo, o tada žiūrėsiu.
O, kas liečia LCID žiūrėsim trečiadienį