Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
reverso GRG1L - Grigiškės #616685   2020-01-15 16:27
ABC [2020-01-15 15:38]:
Panaši byla

Aplinkos apsaugos departamentas šioje byloje yra pateikęs daugiau nei 4,6 mln. eurų civilinį ieškinį.
Kaltintojų duomenimis, taip nuotekos buvo leidžiamos nuo 2013 iki 2017 metų.


Byla gal panaši, bet mastai kolkas neaišku. Bet dabar tikriausiai esminiai momentai kainai:
* Ar Pangonis žinojo ir visiems melavo (pirmiausia priklausys kam bus pareikšti įtarimai, o vėliau kaltinamieji kalbės, nekalbės, bus įrodoma ir pan.)
* Kuo baigsis patikrinimai Grigiškėse. Kaip pirmadienį apžiūrėjus kai kurie dalyvavę kalbėjo, kad vamzdžių yra daugiau, kurių nebuvo schemose. Kas dabar tiesa kas ne, sunku atsirinkti, kai vieni kalba vienbaip, kiti kitiap. O jeigu ir yra daugiau ar jie kažkaip susiję ar ne.. buvo tikrai pažymėti schemose ar slepiami.. ar užaklinti (kada?). Iš esmės gali priklausyti kiek norės kabinėtis. Bijau, kad GRG netaptų atpirkimo ožys už būtus ir nebūtus dalykus.
* Kaip elgsis stambieji paketai (kol kas dar nepanašu, kad sujudėjo) kaip pvz. Norvegijos naftos fondas.

Ateinančios savaitės bus įdomios. Gali būti judesių tiek į vieną, tiek į kitą pusę, kol viskas bent preliminariai nepaaiškės. O teismai ir šleifas gali tęstis kelis metus, o kiek finale bus (jeigu bus) baudų, mums smulkiesiems dabar lieka tik spėlioti. Reikai tikėtis, kad blaivus protas nebus pamestas ir nebus intereso uždaryti gerai dirbančios, mokesčius mokančios, eksportuojančios įmonės.

Faktas, kad 2019m. rezutlatai dar bus geri, kokie bus 2020 m. sužinosime dar negreitai, o kokios baudos, tikriausiai reikės dar ilgiau laukti...
1