Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
djavolas SAB1L - Šiaulių bankas #636240   2020-05-28 10:29
pritariu, diskusijų kokybės lygis smuko iki apgailėtino, beliko vien tik džiūgaujantys liauliai apie tai kaip čia tuoj SABui bus p..dec
djavolas SAB1L - Šiaulių bankas #636879   2020-06-03 11:56
Man atrodo kad SAB žemos kainos priežastis yra per didelis laisvų akcijų skaičius mažoje, seklioje biržoje - t.y. investuotojų yra mažai (paklausa maža) o akcijų skaičius didelis (pasiūla) ir jo nesugeba "sugerti" ta mažytė grupėle investuotojų. Dėl ko akciją pasmerkta būti pigi iki šitas paklausos/pasiūlos balansas nepasikeis.

Su LHV yra kitaip, nes Estijoje investuojančių yra daugiau, atitinkamai paklausa didesnė. Na plius estai mano, kad LHV skaidresnis su savo verslo rezutatais ir prognozių atnaujinimais kas mėnesį ir jų verslas esą labiau diversifikuotas (pensijų fondai ir kt.)

SAB reikėtų pagaliau pradėti supirkinėti akcijas rinkoje, kas per kokius 3-5 metus, superkant kasmet po 10% akciju, galetu sumazinti laisvų akcijų perteklių mūsų seklioje biržoje. Kotiravimas kitoje biržoje galbūt irgi padėtų sumažinti perteklių, bet SABUi tai būtų papildomas vargas ir kažin ar jie tą darys.
1