Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #719448   2022-06-26 13:25
sianakt ukrainieciai sunaikino du komandinius punktus, nakti putinas atvyko i kremliu, dabar atakuojamas kijevas. klausimas i ka pataike? beje, ka tik buvo filmukas, kur soigu inspektuoja dalinius ukrainoje...
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #719450   2022-06-26 13:34
nemanau, bet kazka is virsuniu nukosejo...
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #719527   2022-06-28 10:53
Darriusk [2022-06-28 07:57]:
ThePope [2022-06-28 09:38]:
Ukraina laimėjo jau 3 ar 4 karo dieną, kai paaiškėjo, kad strateginių ir politinių tikslų rusijai pasiekti yra be šansų,

Kad "strateginių ir politinių tikrslų Rusija nepasieks", buvo aišku dar prieš karą. Paversti visus ukrus rusais prievarta ir teroru - tik Putinui atrodė lengva.
Ukraina laimėjo daug, bet nalaimėjo kare. Karas vyksta toliau ir iki Pergalės ( o ne "laimėjimų" ) labai toli.
Tik pergalė užtikrins, kad "laimėjimai" bus "užfiksuoti" visam laikui.

... o kadangi Lukašenka ruošiasi karui, tai rodo, kad Putinas nori karo eskalacijos, atidaryti antrąjį frontą. KAro baigtis tampa labai neaiški.


pamėginkit gyventi, na ir pamastyti ne einamuoju momentu, o laike ir perspektyvoje...jei taip pabandyti, tai gaunasi sekančiai,- dvidešimto amžiaus pradžioje rusai išmarino badu milijonus ukrainiečių ir tas teritorijas apgyvendino rusais... dvidešimt pirmo amžiaus pradžioje sunaikintas mariupolis pats rusiškiausias miestas ukrainos teritorijoje, dombaso ir lugansko sritys isvalytos nuo vyriškos lyties XX amžiaus invazijos palikuonių , t.y. sparčiu tempu vyksta praeito amžiaus invazijos padarinių likvidavimas, tiksliau sunkiausias etapas vatos naikinimas, o kas liečia materialius dalykus, jau sekančio menesio pradžioje prasidės atstatymo plano svarstymai..

tai paprasčiausiai sekantis imperijos žlugimo etapas kurio metu bus sunaikinta visa karine technika sukurta ir saugoma iš tsrs laikų. kai tik tai eis į pabaiga , prasidės teritorijų perdalijimas.

karo baigtis aiški nuo 2014m , baltarusijos įtraukimas į karą tik pagreitins karo baigtį. beje, jei peskovas pasake, kad neina kalbos apie branduolinio ginklo perdavima, tai reiškia, kad kalba buvo , tuo labiau kad rusijos kazkurios ten valdybos, atsakingos už branduolinio ginklo dislokavimą specialistai dabar baltarusijoje...kai tik rusija pažeis branduolinio ginklo neplatinimo sutarti, tai viskas greit ir pasibaigs.

baltarusijos karinis biudžetas mažesnis nei estijos,ekonomika mažesnė nei lietuvos, kas turi būti galvoje, kad manyti, kad ji gali kažką pakeisti??
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #719534   2022-06-28 11:22
Petras Kurmelis [2022-06-28 08:41]:
Dar būtų gerai, jei amerikonai išrašytų remontuotiną techniką, o ne keičiamą stambiais mazgais. Ar bent jau pakeistų colinis varžtus į normalius.


linksma su jumis , fentezi gyventojais....

truputis istorijos. tsrs nusipirko stakles varžtams gaminti usa , pradėjo gaminti varžtus ir jie tapo "normaliais"?? pasvajok. per dešimtmečius sugebėjo galvutės dydi pakeisti iki lygių mm , bet pats sriegis liko coliais matuojamas ...tam, kad perskaičiuoti iš colių į milimetrus tsrs buvo dešimtys " mokslinių tyrimų institutų"...

dabar eini pirkti kokio nors techninio menkniekio į parduotuvę ir randi colius visur, varžtuose, grandinėse, guoliuose ir t.t. , nes tokia sistema naudojasi visas pasaulis . relybė tokia, kad "teisingi" varžtai tik priedurnių komunistų supratime...
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #719756   2022-06-30 18:36
haubicos 777 turi labai dideli remontini komplekta , tai ne tarybines, kur sompolas, atsuktuvas ir plaktukas , o visas komplekta irankiu ir daug detaliu. ant keliu vnt yra net atsarginis vamzdis. mokymo programoje buvo atskira dalis "remontas" , t.y jos tokios ir sukonstruotos , skaitant kad greitas detaliu pakeitimas duoda daugiau naudos, nei esamu savybiu netekimas del didesnio patvarumo , didesnio svorio ir kitu blogesniu techniniu charakteristiku.. dokumentuose visur ejo haubicos ir remontinis komplektas, tai viskas turi buti vietoje.
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #719770   2022-07-01 13:02
as nediskutuoju apie trukumus ir privalumus, tik atkreipiau demesi, kad taip suprojektuota, o kokiu tikslu, gerai ar blogai ir kas butu kitaip jei butu as negaliu pasakyti, konkreciu klausimu man truksta kompetencijos. greiciausiai jav kovineje sistemoje yra kazkas kas uzdengia radarus , ko ukraina neturi, todel yra taip.
1