Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
bugaga Lietuvos ekonominė krizė #616957   2020-01-19 09:34
D. Graužinis [2020-01-18 08:44]:
.....

Laisvoje nuo ko? Realybė tokia, kad esame labai priklausomi nuo ES ir NATO. Nuo Rusijos taip pat dar daug priklausomi esame (viena iš pagrindinių importo-eksporto šalių). Tarybų Sąjungą pakeitė gerokai tobulesnė jo kopija Europos Sąjunga. Ne tik pavadinimas panašus, bet ir esmė ne tiek daug skiriasi, kaip daugelis linkę manyti.


kai užsimanai išvykti iš europos sąjungos sėdi į kokią nors transporto priemonę ir išvažiuoji per pasienio punktą , arba sėdi ant dviračio ir varai kokiu keliuku kur nėra pasienio patikros. išvykstant iš tarybų sąjungos tokiu būdu pirmu atveju tave iš karto sulaikydavo ir uždarydavo į psichiatrinę arba kalėjimą (pirmas variantas virš 80%), o minant šalia pasienio punkto laukė šūvis iš automato.

dėl pavadinimo panašumo. šiuo metu yra sąjunga, o anksčiau buvo konclageris, kuris imitavo tautų draugystę, todėl natūralu, kad vadinosi sąjunga. visi, kurie stengiasi atrodyti ne tuo kuo yra , naudoja esmės neatskleidžiančius pavadinimus.

D. Graužinis [2018-12-17 07:23]:
"Nu tai neuronu didesnese smegenyse bus daugiau, jei lyginsim tos pacios rusies atstovus ar ne ?"

Nebūtinai. Gorilos būtų protingiausios, jei protingumą apsręstų smegenų dydis. Be to, kaip minėjau, reikia atsižvelgti ne tik į neuronų skaičių, bet taip pat į jų tipus, ryšius tarp jų ir pan.
Ką ten žiūrėti labai toli į praeitį. Eksperimentiškai išmatuota, kad kiekvienos naujos kartos IQ didesnis (Flyno efektas). Smegenų dydis tai tas pats


kai smegenys suskystėjusios nepadės nei jų dydis , nei iq.......................................
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #617002   2020-01-19 21:23
C# [2020-01-19 09:20]:
....
Japonai pasidave prie dvieju faktoriu - zemyne juos uzpuole SSRS armija, kuri gavus 'krikstynas' kovoje su vokieciais, veike labai efektyviai ir nesiojo japonus i kaire/desine......


tamsta pasirodo tarybinės patriotinės literatūros gerbėjas. jei pažiūrėti į seną kalendorių, tai ten matosi, kad tsrs pradėjo karinius veiksmus po atominio bombardavimo, t.t tada, kai viskas buvo aišku. tiesa, dar sutapo taip, kad kariniai veiksmai pradėti po pirmo japonų posėdžio dėl kapituliacijos , kur balsai pasiskirstė lygiai, kapituliuoti ar ne.

jei žiūrėti statistika, tai tsrs jokių ženklių nuostolių japonams nepridarė per kelias karo dienas. tačiau po kapituliacijos paskelbimo tsrs kariuomenė išsilaipino keturiose kurilų salose, kur išžudė tikrai daug, nebesipriešinančių karių ir vietinių gyventojų..

kelios kurilų salos tai vienintelės teritorijos, kur tsrs kariuomenė išsilaipino japonijos teritorijoje. niekur daugiau neišsilaipino, nes neturėjo daugiau laivų desantui pervežti. o iki kapituliacijos to negalėjo padaryti, nes juos visus būtų nuskandinę japonai.

todėl tsrs kėlė milžiniška pavojų japonijai. pi***bolas. tarybinis išsilavinimas geriausias pasaulyje...
1