Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #796990   2024-07-13 13:16
cos [2024-07-13 09:09]:
Matau, dar yra nesupratusių karo aritmetikos, tai pabandykime skaičiuoti iš kito galo:
Jeigu patikėsime, kad JK analitikų nustatytas bendras 70000 žuvusių ir sužeistų rusų skaičius per du mėn. yra teisingas, tai per mėnesį tokių gaunam 35000, arba maždaug 1100 per parą. šiaip jau žuvusių/sužeistų santykis priklauso nuo įvairių aplinkybių (puolimas, gynyba, patirtis, techninis aprūpinimas, karių paruošimas, profesionalus vadovavimas ir operacijų organizavimas ir tt. ir pan.), bet laikykime, kad šis santykis yra maždaug 1/4 ar 1/3, tada gaunasi, kad turime apie 300 per parą žuvusių rusų, kas vėlgi žymiai kertasi su JK analitikų paskelbtu 1262 skaičium. Beje, zelenskis NATO samite paskelbė, kad ukrainiečių žūsta 8 kartus mažiau nei rusų, tai jei remsimės anksčiau paskaičiuotu JK skelbiamu propagandiniu bendru rusų nuostolių skaičium 148000 per du mėn., padalinsime iš 8, o po to dar iš 61, tai kaip tik ir gausime tuos pačius 300 žuvusių ukrainiečių per parą, kas pilnai atitinka šio karo logiką - panašiose pagal istorinę patirtį, organizaciją, paruošimą, karinį išsilavinimą, techninį aprūpinimą ir tt. kariaujančiose šalyse ir kariniai gyvos jėgos nuostoliai turėtų būti panašūs.


čia tu piziec matematikas. jei kažkaip sufantazavai ir gavai 300 žuvusių rusų , tada naudoji skaičių 8 , kurį naudoji savo "tipo aritmetikoje" , tada gauni 38.

šiaip jau penktoje klasėje moko naudoti tą pačią bazę. bambukams ir "genialiems aritmetikams" ant pirštų. dvi rankos ir nežinomas skaičius pirštų. jei suskaičiuoti iš eilės , tada pirštų dešimt. jei ant pirmos rankos suskaičiuoti nuo vieno iki penkių ,ant antros nuo dešimt iki šešių ( pasibandykit užlenkdami pirštus, kad neišsidurti ant skaičių) tada sudedam gautus du skaičius ir turim vienuolika.

kaip jums daunms įaiškinti, kad rusai , tiksliau rosijaninai ir ukrainiečiai visiškai skirtingos tautos, todėl ir žuvusių kiekiai visiškai skirtingi.
bugaga Karas. Ginklai. Nesutarimai #797061   2024-07-13 22:42
Darriusk [2024-07-13 19:52]:
Kadangi jau putinas padarė Rusiją priklausomą nuo Kinijos ir labai džiaugiasi, kad Kinija bus galingesnė už JAV, tai įdomu darosi kaip čia reiks gyventi "prie Kinijos ".
....


jūs nors kinijos kompartijos pagrindinį laikraštį paskaitykit... kinijoje oficialiai skelbiama, kad biudžetai bus skurdūs ir su tuo reikia susitaikyti ir su tuo teks gyventi. prie to pridedama, kad per daug metų kinija padarė dižiulį šuolį , bet "net medžiai neauga iki dangaus.."

kinija ekonominio nuosmukio cikle , kurio pabaigos nematyti esamoje politinėje situacijoje.ir jos tikslas ne "tapti galingiausia" o išsivartyti, kad ekonominis nuosmukis nepavirstu politine suirute. ir kaip žinom jau kelis tūkstančius metų tokioje situacijoje kinija užsidaro nuo pasaulio.... o viskas dėl to, kad nuo eksporto priklausoma šalis sumanė pažaisti "geopolitiką" ...


lenkija gali sau leisti kitais metais gynybai 5% bvp ir jos ekspansija į rytus neišvengiama. kinijos kariai lenkijoje, tai kaip nato kariai lietuvoje. tai bandymas kažkaip stabdyti lenkijos ekspansiją, nes rusijos kariai baltarusijoje tik pagreitins lenkijos žingsnius...
1