Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Doncex Kaip legaliai nemokėti valstybei mokesčių #610246   2019-10-17 17:57
Jei esi verslininkas ar sau dirbantis žmogus tu turi suprasti kad mokesčius turi mokėti įmonės darbuotojai bet ne pati įmonė, bet jeigu mąstai atvirkščiai tai reiškia neesi verslininkas, o tik eilinis bandos pasaulio nevykėlis kuris galvoja kad verslininkai turi mokėti mokesčius, o darbuotojai neturi mokėti mokesčių.Užsidirbi Lietuvoje ar užsienyje pinigų?
Nenori mokėti kvailų nevykėliams skirtų mokesčių? Bet nori plėsti įmonę ir sukurti savo versle ir gyvenime vertę kuri pades tau plėstis bei gerinti savo ir kitų gyvenimą per naujas darbo vietas.

Jeigu gauni iš interneto pinigus ar iš kitų šaltinių pinigus ir nori kad tavęs mokesčių inspekcija nepastebėtų tu turi.

PLANAS TIEMS KURIŲ METINĖ VERSLO APYVARTA SIEKIA IKI 50 TKST EUR

1) Pinigus atskiesti per skirtingų bankų sąskaitas
Niekados nepervedinek visų pinigų į vieną banko sąskaitą, nes bankas skundžia Vmi kaip gauni daug pervedimų ar didelių sumų į vieną sąskaitą.

Jeigu nori iš užsienio parsisiųsti savo prakaitu sunkiai uždirbtų pinigų pvz is PayPal, užsienio brokerių, forex, akcijų brokerių   ar kitų finansinių institucijų kur gauni pinigus tai pervedinek pinigus į skirtingas bankų atidarytas sąskaitas.

Niekados nepervedinek iš karto didelės sumos pinigų tarkim nori pervesti 5000, 10 000 eur o geriau išskaidyk per daug pervedimų tai leis tau būti nepastebetam, pvz nuo 5000 tkst praskiesk į 5 pervedimus į skirtingas banko sąskaitas.

Jeigu jau per metus susikaupė nemažai apyvartos vietiniam Lietuvos banke pvz iki { 15000 tkst eur) tai ženklas kad reikia uždaryti banko sąskaitą ir atsidaryti kitą sąskaitą kitame banke arba padaryti su tuo banku pertrauka.PLANAS TIEMS KURIE UŽDIRBA NUO 50000 TKS IKI BEGALYBĖS

DAR GERSNIS VARIANTAS YRA KAIP VENGTI MOKESČIŲ!

Tarkim turi užsienio banke ar kitoj IT erdvėje pinigų ir nenori mokėti mokesčių ir nenori kad juos kas pastebėtų ypač vmi kuri griauna jaunų verslininkų plėtrą ir gyvenimą, svajones bei sparčią plėtrą


Tai eini pvz į localbitcoins.com ar pvz per Lietuvos vietinius skelbimus ir perki kripto valiutos.
Kad išvengti nepageidaujamos kriprovaliutu šokinėjimu tai persivedi pradžiai pinigus iš užsienio institucijos kur laikai pinigus į kripto brokerį  į tarkim pvz bitstamp.net ir perki kripto valiuta tuo momentu kada ruošiesi ja parduoti kada norėsi issigryninti pinigų su vietiniu kripto valiutos pirkėju. . Taip išvengsi kripto valiutų šokinėjimu realiu laiku kaip laikai kripto valiuta.

Nusipirkęs kripto valiutos eini į pvz skelbiu.Lt kur perka kripto valiuta vietinių, be komisiniu kriptovaliutu kursu ir atsiskaito iš karto grynais, susitikti čia Lt  ofisuose  ir tau perka, parduoda tavo kripto valiuta už grynus pinigus. Pardavęs savo kripto  valiuta tu būni niekur nepastebėtas ir joks susiktas bankas negali tavęs apskųsti kad gavai bapkes į savo rankas ir panašiai.
Pradžiai darykite su mažesne suma kad suprastumėte geriau šį procesą, o paskui didesnem sumom tai bus puikus būdas likti nepastebetam.
Tuo kripto mane ir žavi kad pasaulyje yra daug žmonių kurie nenori mokėti mokesčių ir išvengia mokėti mokesčius naudojant kripto valiuta.kripto jau nesustabdysi tai decentralizuotas procesas ir atėjo laikas nuversti valdžia mąstantiems žmonėms kitaip, atėjo laikas korporacijų ir IT sektoriaus labai gabių žmonių kurie pakeis senas taisykles naujomis taisyklėmis bus nuostabu.
Manau kuo pasaulyje daugės problemų tuo kripto valiuta turės didesnį šuolį į viršų , o didžiausios problemos laukia per ateinančią pasaulinę krizę todėl daug pasaulio institucijų norės paslėpti, apsaugoti pinigus per crypto, o tada vyrai laikykitės bus gerų fejerverkų ir į viršų ir į apačią.

Holderiai kaip visada laimės, o spekuliuotojai pralaimės.PLANAS TIEMS KURIE UŽDIRBA NUO 50 TKST IKI BEGALYBĖS

Atsidaryti Lietuvoje įmonę

Atsidarai įmonę Lietuvoje ir ten gavęs pelną investuoji į įmonės plėtra tai tokiu atveju tam tikrose vietose nereikia mokėti mokesčių.
Parašai įmonės metinėje vmi deklaracijoje kad gavai daugiau nuostolių negu pelno.
Kadangi Lietuvos įmonių tvarka smarkiai atsilikusi nuo viso pasaulio erdvės todėl jei verslas nėra labai pelningas nepatariu atsidaryti įmonės Lietuvoje.
Jei visdelto atsidarysite tai Lauks ilgas biurokratinis senos sistemos ir įvairių kyšių kelias tam tikroms institucijoms. Kadangi nesu apsiskaites šia tema todėl negaliu daug pakomentuoti.


PLANAS NUO 50 TKST IKI BEGALYBĖS

Atsidaryti užsienio įmonę OFSORINE nuotoliniu būdu niekur nekeliant kojos iš savo namų.
Ir po to dirbti čia Lietuvoje atsidarant banko sąskaita vietiniame Lietuvos banke.
PLIUSAI
Vmi negali kištis į jūsų įmonės reikalus bei jūsų įmonės tikrinimus nes tai jau ne be Lietuvos vmi zona, o užsienio vmi zona, o užsienio vmi jus praktiškai nerupite ir jūsų įmonė tampa jau per toli kad ją pradėti tikrinti fiziškai
Bet aišku jei pavogsite daug pinigų pvz kelis milijonus iš kažkur tai jau bus kita kalba.
. Pvz jus atsidarote osforine įmonę UK zonoj 🇬🇧
Greitas ofsorines įmonės atidarymas, bei svarbiausiai UŽDARYMAS susiklostant tam tikroms aplinkybėms.
Lietuvoje pvz įmonę greitai atidaro per savaitę ar gal menesi, bet Lietuvoje uždarymas įmonės trunka nuo pusės metų iki dešimtmečių jei einama kas teismo keliu. O užsienio įmonės uždarymas trunka labai trumpai ir nereikia tiek teisinių dokumentų pateikti kiek reikėtų pateikti Lietuvoje.
Čia žinote pvz tas pats kaip su skyrybomis tarp vyro ir moters, susituokti labai greitai gali, o kaip reikia skirtis tai prireikia ne vienų metų.

Ofsorine įmonė tai tarsi vedybų sutartis tarp moters ir vyro kaip pvz pasirašant sutartį priesvedybine į vyro verslą ir pinigus ir turtą moteris nepretenduoja.
Reikia galvoti ne euforijos sukeltomis klystanciomis širdies emocijomis, bet reikia pagalvoti sveiku šaltu protu bei kitų patirtim, išmintimi.

Jeigu atitiktų taip kad jau mokesčių inspekcija pasikviestu jus į pokalbį ir norės apmokestinti atgaline data jūsų pajamas

Tai labai viskas pradziai paprasta ir lengva

1) deklaracijoje parašykite kad nuo pvz metinių pajamų gavote tik 3 % pelno, o visa kita buvo nuostoliai, atminkite nuostoliai ir sąnaudos yra neapmokestinami, o tas 3 % jūsų pelnas bus apmokestinamas 15 % mokesčiu

Paklausite ar nebus per mažai tie 3 % pelno iš metinės deklaracijos, atsakymas ne, sakykite kad prasti metai buvo ir jūsų niekas netikrina jei apyvarta kelių metų siekė iki 200 000 tkst eur

Aišku jei apyvarta siekė 10 milijonų tai tada jiems apsimokėtų tikrinti ir aiškintis ir kelti popierius kad išsiaiškintų ar tikrai buvo 3 % pelno, o kiti 97 % sąnaudos, nuostoliai.

Pratęsimas kitoj temoj kaip elgtis jeigu jus mokesčiai pradėjo tikrinti ir nori iš jūsų popierių pagrįsti pinigams ir jūsų pirkiniams ir išlaidoms.
Doncex Kaip legaliai nemokėti valstybei mokesčių #610254   2019-10-17 19:23
topl0305 [2019-10-17 19:02]:
Svajuko dramblionės. Dabar VMI turi dideles duomenų bazes ir dirba ties duomenų analize. Gal koks ofšoras ir pagelbės, bet įmonės apyvartas tai matys kaip ant delno ir jei kas nepatiks - išdulkins taip, kad maža nepasirodys.


Vmi paprasčiausiai ne apsimokės dėl tarkim 30-50 k eur kelti užsienio institucijų bankus, kitas finansinės įmonės nes Lietuvoje mokesčiuose lopai sovietai dirba kurie tik kurie tik rusiškai kalba 💬 kalbant iš užsienio pusės institucijų


O Lt bankai irgi nenori skųsti savo kliento, bet dažnai banko kliantas padaro esminių klaidų perveda didelę sumą kitam ar gauna didelę sumą, o neiskaido į mažesnes sumas tada suveikia banke filtras pagal kurį bankas turi pranešti vmi nes vartotojas gavo didelės pinigų sumas. Bet jei banke vartotojas pervedineja daug pavedimu ir juos praskiedzia visiems dzin būna...

Žmogau ir tu iki galo neperskaitei teksto kad taip parašei...

Skaityk visą tekstą ir pamatysi kad yra geresnių būdu nei duoti pačiupinėti tavo pinigus Lt bankams
Doncex Kaip legaliai nemokėti valstybei mokesčių #610256   2019-10-17 19:42
topl0305 [2019-10-17 19:31]:
Perskaičiau, bet labai abejoju dėl kriptų. Kai VMI pasiskųs, tai vieną gražią dieną jas tiesiog užtrumpins. Iš kitos pusės, jei gyveni Lietuvoje ir negauni jokių pajamų, jau esi įtartinas, nes po mėnesio turėtum būti lavonas. Ir nemanyk, kad su sistema įstengsi ilgai kovoti. Sistema gali sau leisti klysti ir ne kartą, o štai sistemos priešas - nelabai. Dar iš kitos pusės - nemokėdamas mokesčių apiplėšinėji savo tėvus pensininkus, savo vaikų mokytojus, savo gydytojus ir t.t.
A, tiesa, šiuo metu VMI iš tiesų orientuojasi į stambesnius žaidėjus, bet kas bus, kai su jais susitvarkys?


Crypto neuzbanins nes tai decentralizuotas procesas, nebent visus mainerius sunaikintų visame pasaulyje, o tai tikrai nebus, nebent visame pasaulyje kiekvienuose namuose pradėtų tikrinti visus namus ir PC cripto rigus naikinti pradėtų
Be to yra tokių valstybių kaip Iranas kurios kripto dievina nes tai vienintelis būdas pervedineti pinigus į užsienį nes visa, mastercard ar kiti bankai tose teritorijose tiesiog neveikia.

Be to pvz aš tūkstančius kartų daugiau išmokau internete dirbdamas ir gatvėse negu iš mokino akmens amžiaus mokykla kuri grūdo per dieną po tris matematikas, 4 lietuvių kalbos pamokas ir dar kito šūdo kišo į gal o kurio 95 % taip ir nepanaudosi...

Gal panaudojau aš iš mokyklų tik 5 % išmoktos medžiagos.

Ir tu neisiskaitei mokesčius reikia norėjau pasakyti kad reikia sumokėti ne įmonėms, bet įmonių darbuotojams..

Kas nenori su verslu dirbti tas tegu dirba verslui

Žinote kad 95 % žmonijos populecijos neturi gyvenimo tikslų, todėl tie 95 % dirba tiems 5 % kas turi tikslus tai yra verslininkams.
1