Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
mantas0 Prekyba JAV #791084   2024-05-21 20:34
Pravalas [2024-05-18 22:48]:
Vien žodžiu luzeris,prava;las,priimsiu ir kitus epitetus. Bet nuoširdus patarimas iš luzerio,ne metas dabaratidarinėti long pozicijas.


2023-12-24 brūkštelėjau jums PM, neatsakėte. Bet nieko tokio atsakėte čia.

Vienintelis klausimas imant visą lošimo jūsų istoriją, kurią finansuojate kaip suprantu kita veikla, ar lošimas yra teigiamame balanse per visus dešimtmečius? Galimai neatsakysite.

Kuo toliau, tuo labiau su amžiumi ateina supratimas, kad geriau nedaryti nieko, nei daryti tik tam kad daryti... dažnu atvėju nejudėjimas arba minimalus krutėjimas, atneša ženklesnį rezultatą.

P.s aš vis dar shorte, bet be svertų tai man emocija nulinė. šiemet kažko nesitikiu. tikiuosi baigti ant savų.

Žvalgausi į obligacijas, (imonių) ten atrodo paprasčiau o ir IRR visai idomus.

Pradėjau statyti sandėlį, kainos NT stabilizavosi, kaip Studentas atgal du metai sakė, pigiau nebus tai viskas statosi jau patogiomis kainomis, jei viskas pagal planą, gaunu nuomininką sutartis 5+5, ir va kaip ir išsvajota utopinė finansinė laisvė, o gal nelaisvė.

Versluose maržos mažėja, susitvarkius žaliavų kainoms ir tiekimo grandinėms, sąnaudos ypač darbo užmokesčiui auga toliau, dėl konkurencinės kovos ir sumažėjusios paklausos verslams sunku uždirbti buvusius rekordinius infliacijos padovanotus pelnus, to pasekoje pasimatys gerokai krintantys verslų pelningumai. we will see
1