Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
mantas0 Karas. Ginklai. Nesutarimai #725376   2022-09-20 09:28
Mentų mašinos Rusijoje pasidabinę Z

Foto realiu laiku.

P.s Kaliingrado siena praėjus pro Panemunę, ant daugiabučio didžiausia Z nupiešta, menininkai.....
mantas0 NT rinkos pulsas #725412   2022-09-20 12:56
  

Kolega labai geri jūsų argumentai, pabandysiu paoponuoti ir truputi nušviesti situacija, kaip menkas verteiva kurio klientai apie 80 procentų yra fiziniai, kaip pulsą jaučiu.

Aš shotinu NT, nes.

Marius_

5. Pažiūrėkite infliaciją. Kur lietuviai saugo pinigus nuo infliacijos?


Tikriausiai normalu, kad būtent toks investavimas ir formuoja burbulus, šiuo metu stato visi, taksistai, įmonėse dirbantys vadybininkai su mamos pinigais. Mamos, tetos, sumetę stato, šiaip stato kažkas nes nėra ką daugiau daryti reikia statyti, nes infliacija apsaugosim pinigus trendas toks.. iškrypes 


Ir t.t tikrai nesakau, kad čia kris 50 procentų, bet tikrai formuojasi sąlygos kad tikimybė -20 proc kitimui labai reali, ir net gi sveika, kad toliau poto galėtų NT brangti.
 

Pažiūrėkite darbo užmokesčio kilimo tempus.

 
Kolega su darbo užmokesčiu matysime, po naujų… tikra tiesa verslams pavyko pasiauginti riebaliukų per covid situaciją, kalbu ne apie paslaugų sektorių, kuris po šios žiemos smagiai manau užsilenks galutinai, bet Feniskas pakyla ir iš pelenų.

Toliau visos nedidelės įmonės jau planuose pasidėja scenarijus kas bus jeigu bus (aš turiu 4 planus jau pasidaręs), ką atleisti, kam algas mažinti ir t.t   Didesnės įmonės kas turi analitikų komandas ir mato įtaką, energetikos jų verslui gerokai į priekį, jei tai turi didelę dedamąją produkto savikainoje, žmones pradeda jau atleidinėti dabar, tą matome, ir girdime apie planuojamus atleidimus.

Kaip žinia, like geri darbuotojai sutiks dirbti daugiau bet už tą pačią alga ir sutinka su atleidimais su netokiais fainais kolegomis, nei mainais, dirbti už juos ir už mažesnę alga su tuo pačiu kolegų kiekiu.  Tai su pajamų augimu kitą met, labai abejoju. Matysim.

 
Vystytojai jau stabdo projektus dėl nežinomybės. Tai mažina pasiūlą.

 
Tai mažina pasiūlą perkantiems, bet jei darbo rinka koreguosis, pajamos mažės tai tų perkančiųjų irgi eilės nebus, o tie kam pajamos mažės galimai negebės aptarnauti esamo turto kaštų, tad į rinką išmes įdomesnių pasiūlymų. Mažėjančios pajamas, nesutarimai šeimose, skyrybos ir t.t per labai trumpą periodą galima tikrai sulaukti gerų kainų pasiūlymų. 30-35 metų draugų pažįstamų rate jau dabar iš gero gyvenimo prasidėjo skyrybų maratonai, turtų dalybos ir tai jau ne vienas ir ne du , o tai kas bus kai geras gyvenimas baigsis

Jei vystytojai kaip sakote stabdys projektus, tai įvertinkite  kaip tai sustabdys pinigų cirkuliaciją tame sektoriuje , nuo žaliavų prikimo ir tos masės darbo jėgos kuri būtent darbuojasi, toje srityje, pinigų srautai ten kosmiški.

Juozas nedės trinkelių, petras neklijuos plytelių, tu plytelių nepirks Prarabas iš X tiekėjo ir t.t

Užklausos klientų pas mus Rugsėji krenta ženkliai, tai reiškia mažmena, gavusi elektros sąskaitas, pradėjo racionaliai vertinti, kad žiemai reikės pingų gerokai daugiau nei įprastai, tai nebūtinus pirkinius atidės ateičiai, tokie smulkūs žiuvelokai kaip aš, neturės darbo, atleidinės žmones, mažins algas ir t.t   o tokių žuveliokų labai daug..

Tad vertinu sitaucija palaukime 2023 I ir II ketvirčio pusės, ir bus aiškumas kur viskas pasisuks

šiaip į daug dalykų verta pažiūrėti ir kūrybiškai ir filosofiška ir poto racionalumui vietos atsiranda, juk normalu, kad po gero, turi būti ir blogas laikotarpis, kad suprastum kad buvo gerai.

Aš už NT tai normalus investicinis produktas, kaip ir visi kiti.
mantas0 Karas. Ginklai. Nesutarimai #725479   2022-09-21 10:53
Gerai [2022-09-21 10:44]:
Nesupratau. Mobilizacija, tai čia dirbančius ims? Tai turi uždaryti teatrus, mokyklas ir bobas statyti už staklių, kaip ww2, kitaip sugrius viskas.


Šiame etape ims, tik tuos kas yra rezerve, arba kas turėjas kažkokios karinės patirties. Ims net ir luošus svarbu praktikos karinės būtų.

p.s labai daug ne tik senimo bet ir jaunimo palaiko visą šitą huinę, Maniškė dabar lanko tėvus, draugus..

Tai ten praplautasmegenys siaubingai... ir kad ten sava tauta atsisuks prieš Putina, hebra šita korta jau senai nepaeis...
mantas0 Prekyba JAV #725797   2022-09-25 11:49
Purto gerai Panašu Long daužys dar iki 3500 savaitinis paveiksliukas.Fiksuotis tenka long nuostolius, manevruoti.

Tikimybės jei paniškai nusimetinėjama bus ir 3200 atrodo pasiekiama.

mantas0 Karas. Ginklai. Nesutarimai #725812   2022-09-25 17:13
Vietos šnekos - Iš Krymo - 28 dieną bus paskelbtas oficialiai Karas, nebe spec. operacija.

Krymą Ukraina dabar aktyviai apšaudo, vyrų iš ten nebeišleidžia.

Info iš paparastų žmonių. Tad tiesiog dalinuosi pletkų lygiu.
mantas0 Karas. Ginklai. Nesutarimai #725899   2022-09-26 16:54
Kaime rusijos, gavo šaukimus 35 vyrai į mobilizaciją, kviečiami visi, nėra ten jokio kategorizavimo ar dar kažko, imami visi išeilės. Net ir tie kas pagal sveikatą, nebuvo seniau imami į armiją.
mantas0 Karas. Ginklai. Nesutarimai #725941   2022-09-26 22:56
Ant kiek tupumo tauta..

Kad suvokt.

Kryme pažistamos merginos tėvai uždraudė bendrauti su būsimu vyru, nes jis atsisako kariauti eiti prieš Ukraina.

Čia iš serijos kur Popas sakė Tevas sūnų išdaviku laiko nes išvyko.

Ir čia realios situacijos ir tokių daug.

Kas ten smegenyse... p..c

Dagestane dar bando protestuoti... kažin ar kas iš to gausis
1