Paaiškinimai ir instrukcijos, kaip prisidėti prie portalo plėtros, įvedant savo turinį.
Klausimai
1. Nuorodų įvedimas
2. Kaip formatuoti įvedamą tekstą?1. Nuorodų įvedimas     (0)
Tai vienas paprasčiausių būdų, kaip galite prisidėti prie portalo plėtros. Norėdami pasiūlyti (įvesti) naują nuorodą, pirmiausiai iš nuorodų srities išsirinkite tinkamą kategoriją. Jei Jūsų manymu tinkamos kategorijos dar nėra, pasirinkite kategoriją "Įvairenybės". Pasirinkus reikiamą kategoriją, nuorodų sąrašo viršuje prie kategorijos antraštės ir aprašymo rasite nuorodą "Įvesti naują objektą". Spragtelėjus ant šios nuorodos atsidaro naujo objekto (šiuo atveju naujos nuorodos) įvedimo forma. Forma turi kelis laukus, kuriuos reikia kruopščiai užpildyti (* privalomi laukai):

*Antraštė - trumpas (1-3 žodžių) ir tikslus tinklapio, kurio nuorodą talpinate, pavadinimas. Pavadinimas reikėtų vesti originalo kalba.
*Aprašymas - informatyvus bet ne per ilgas (iki 240 simbolių) nuorodos aprašymas. Nepalikite šio lauko tuščio arba labai trumpo, nes tokiu atveju aprašymą už jus vis vien turės sugalvoti moderatoriai ;) Aprašymą galima vesti tiek originalo kalba, tiek lietuviškai.
*URL - pati nuoroda, kuri būtinai turi turėti ir protokolo priešdėlį (dažniausiai http:// )
Papildomas raktas - šį lauką palikite tuščią. Jis skirtas techniniai informacijai, o jį užpildo moderatorius.

Po visų laukų įvedimo, dar kart gerai juos patikrinkite, nes vėliau jų keisti nebegalėsite. Įsitikinę, kad įvesti duomenys teisingi, spustelėkite mygtuką "Patvirtinti", taip patvirtindami įvedimą. Po patvirtinimo, Jūsų įvesta nuoroda patalpinama į patikros eilę ir tik po moderatoriaus patvirtinimo atsiras atitinkamoje kategorijoje. Žinoma moderatorius gali ir netvirtinti nuorodos, jei nuspręs, kad ji netinkama arba susisieks su Jumis privačia žinute, jei jam iškils papildomų klausimų.

2. Kaip formatuoti įvedamą tekstą?     (0)
Nors dažniausiai yra įvedinėjamas grynas tekstas, tačiau esant reikalui jį galima formatuoti (pvz. nuspalvinti, paryškinti, įterpti nuorodą ar paveikslėlį, išcentruoti ir panašiai) specialių BB kodų pagalba. Šie kodai į tekstą įterpiami naudojantis BB kodų įrankių juosta, kuri rodoma teksto įvedimo lauko viršuje. Labai patogi šios įrankių juostos funkcija yra formatuoto teksto peržiūros rėžimas, kurio pagalba galima pasitikrinti, kaip atrodys tekstas prie patvirtinant jo įvedimą. Be abejo, BB kodus galima įvedinėti ir ranka, nesinaudojant šia juosta, tereikia įsiminti jų reikšmes (pvz. [b] ir [/b] kodais susklaiustas tekstas bus pastorintas).