Čia galima rasti trumpus visų tinklapio rubrikų, zonų ir funkcijų apibūdinimus.
Klausimai
1. Kodėl negalima pradėti žaisti investavimo žaidmo?
2. Kada pradedamas naujas žaidimo etapas?
3. Kaip naudotis sritimi "Naujienų antraštės"?
4. Ar nieko nekainuoja žaisti investavimo žaidyme?
5. Paveikslėlių galerija
6. Kodėl TA duomenys vėluoja viena diena?
7. Nerandu SEB Europe Fund jūsų sąraše!1. Kodėl negalima pradėti žaisti investavimo žaidmo?     (0)
Mūsų portale vykstantis investavimo žaidimas vykdomas etapais, kurie trunka vieną mėnesį. Nauji žaidėjai prie žaidimo gali prisijungti tik etapui neprasidėjus. Maždaug savaitė iki sekančio etapo pradžios būna paskelbiama apie registracijos pradžią ir tada žaidimo srityje galima sukurti savo investicinį portfelį. Etapui prasidėjus portfelių kurti ir redaguoti jau nebegalima, ir norint prisijungti reikia vėl laukti registracijos į dar sekantį etapą.

2. Kada pradedamas naujas žaidimo etapas?     (0)
Žaidimas yra suskirstytas mėnesio trukmės etapais, todėl kiekvienas naujas etapas startuoja mėnesio pradžioje. Registracija į naują etapą pradedama maždaug savaitė prieš jo pradžią.

3. Kaip naudotis sritimi "Naujienų antraštės"?     (0)
Kadangi operatyviai ir pastoviai sekti aktualias naujienas, naršant kelis ar keliolika tinklapių yra labai nepatogu, Jūsų patogumui šioje srityje mes kaupiame ir reguliariai atnaujiname tokių naujienų antraštes. Tai nuorodos į kitus tinklapius, ant kurių spustelėjus, naujame lange atidaromas ta konkreti kitame tinkalpyje skelbiama naujiena ar žinutė. Registruoti portalo nariai turi dar kelias privilegijas:

1. Tiek tituliniame puslapyje, tiek pilname naujienų antraščių sąraše mato, kurios antraštės yra naujai atsiradę po paskutinio apsilankymo portale.
2. Gali "užsiprenumeruoti" ir matyti tik jiems aktualių tinklapių antraštes.
3. Gali susikurti stebimų žodžių sąrašą, kuris padės nepražiopsoti ypač aktualių antraščių apie konkrečią bendrovę ar konkretų įvykį, nes tokios antraštės bus išskirtos specialių formatavimu.

4. Ar nieko nekainuoja žaisti investavimo žaidyme?     (0)
Mūsų tinklapyje vykdomas žaidimas yra virtualus, o jo paskirtis tik švietėjiška, taigi dalyvavimas tikrai nieko nekainuoja.

5. Paveikslėlių galerija     (0)
Šioje srityje galima peržiūrėti paveikslėlius ar nuotraukas iš tinklapio narių sukurtų viešų galerijų. Viršuje pateikiami naujausių paveikslėlių miniatiūros, o apačioje visų galerijų sąrašas su informacija apie galerijos pavadinimą, aprašymą, autorių bei paveikslėlių skaičių.

Savo galerijas sukurti gali visi portalo nariai, turintys atitinkamas teisias ir galintys naudotis savo „asmeniniu bylų dėklu“ (ABD). Jei administratorius suteikė Jums tokias teises, ABD pasieksite per nario meniu punktą „Bylos“. Norėdami sukurti savo asmeninę galeriją, kuri bus matoma bendroje tinklapio paveikslėlių galerijų srityje, turite sukurti naują katalogą savo ABD, bei kurdami nurodyti atributus „Viešas“ ir „Galerija“.

Be to, naujai kuriam katalogui suteikite trumpą antraštę (iš 1-3 žodžių) bei aprašymą apie talpinamų paveikslėlių tematiką. Rekomenduotina kurti tik su tinklapio tematika susijusias viešas galerijas (pvz. programų ar platformų pavyzdžiai, nuotraukos iš renginių investavimo tema ir pan.).

Po galerijos atributus turinčio katalogo sukūrimo, į jį reikia užkrauti norimus paveikslėlius ar nuotraukas. Rekomenduotina, kad galeriją sudarytų ne mažiau kaip 4 paveikslėliai. Prieš užkraudami, būtinai patikrinkite ir jei reikia grafikos redagavimo programomis pakoreguokite paveikslėlių matmenis ir dydį. Rekomendacijos: paveikslėlio plotis iki 750px, aukštis iki 1200px, dydis iki 100KB. Be to nuotraukoms naudokite .jpg formatą, o paveikslėliams (pvz. kompiuterio darbalaukio ar programos fragmentai) .gif arba .png formatus. Užkraunant paveikslėlį būtinai tam skirtame lauke įrašykite trumpą jo pavadinimą.

6. Kodėl TA duomenys vėluoja viena diena?     (0)
NASDAQ OMX priklauso intelektinės nuosavybės teisės į rinkos informaciją, todėl norint platinti šią informaciją privalu su jais pasirašyti informacijos platinimo sutartį bei už tai mokėti gana solidžius mokesčius. Mūsų tinklapis nėra finansiškai pajėgus tai daryti, todėl tiek TA tiek akcijų analizės zonose pateikiame tik praeitos dienos biržos uždarymo kainų duomenis, kuriuos NASDAQ OMX leidžia naudoti nemokamai.

7. Nerandu SEB Europe Fund jūsų sąraše!     (0)
Investicinių fondų skyriuje talpiname informaciją apie populiarius Lietuvoje platinamus investicinius fondus. Kadangi tokių fondų yra labai daug, o finansų tarpininkų platinamų fondų sąrašas gana dažnai kaitaliojasi, mes nespėjame visko sužiūrėti ir operatyviai atnaujinti investicinių fondų zonos. Jeigu tikrai žinote fondus, kurie yra populiarūs tarp Lietuvos investuotojų, bet dar neįtraukti į mūsų sąrašus, praneškite apie tai email arba specialiai tam skirtoje forumo temoje (Tema #23), nurodydami fondo pavadinimą ir nuorodą į jo statistiką internete. Esant techninėms galimybės būtinai tokius fondus įtrauksime į sąrašą.