Klausimai ir patarimai apie tai, kaip naudotis tinklapiu, kur ką paspausti, kam reikalinga viena ar kita žyma, nuoroda, mygtukas ir panašiai.
Klausimai
1. Kaip greitai rasti norimą informaciją?
2. Kas yra privačios žinutės?
3. Ar privati žinutė persiunčiama e-paštu?1. Kaip greitai rasti norimą informaciją?     (0)
Tam tikslui yra skirtas paieškos įrankis. Jo pagalba raktinių žodžių galima ieškoti forumo žinutėse, straipsniuose, narių saraše ir kitose srityse.

Norėdami pasinaudoti paieškos įrankiu, spustelėkite nuorodą "paieška", esančią tinklapio apačioje.

2. Kas yra privačios žinutės?     (0)
Jei jūs priklausote narių grupei, kuriai administratoriai aktyvavę žinučių funkciją, Jūs galite kitiems tinklapio nariams siųsti privačias žinutes.

Privačios žinutės tai mini laiškai, siunčiami tik tinklapio viduje kitiems nariams. Rašant žinutes galima naudoti specialius formatavimo BB kodus bei šypsenėles.

Kad nusiųsti privačią žinutę kitam tinklapio nariui, reikia spustelti žinutės siuntimo ikoną, esančia šalia jo vardo, arba tiesiog įrašyti jo vardą į gavėjų sąrašą, siunčiant naują privačią žinutę per asmeninę privačių žinučių sritį.

Išsiusta žinutė bus yra patalpinama, išsiųstų žinučių kataloge ir gali būti peržiūrima ir redaguojama, kol jos dar neperskaitė gavėjas.

Be šio katalogo dar yra gautų žinučių katalogas, kuriame talpinamos jums atsiųstos žinutės, bei archyvo katalogas, į kurį galite perkelti žinutes ilgiasniam saugojimui.

Savo privačių žinučių sritį galima pasiekti pasirinkus atitinkamą nario meniu punktą arba tiesiog spustelėjus šią nuorodą.

3. Ar privati žinutė persiunčiama e-paštu?     (0)
Pati žinutė nepersiunčiama, tačiau savo profilyje galima nurodyti, kad apie gautą privačią žinutę būtų pranešta e-paštu. Pagal nutylėjimą (naujai užsiregistravus) ši funkcija būna įjungta.