Kriptovaliutų mokėjimų paklausa mažėja

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2022-09-22 14:23 Komentarai: (0)
Per pastaruosius šešis mėnesius kriptovaliutų, naudojamų mokėjimams, paklausa smarkiai sumažėjo, Bloomberg televizijai sakė JPMorgan Chase atstovas Takis Georgakopoulos.

Po to, kai bitkoinų kotiruotės nuo metų pradžios nukrito 58 procentais, rinką ir toliau užplūsta blogos naujienos. Kaip dabar pripažįsta JPMorgan Chase pasaulinių mokėjimų vadovas Takis Georgakopoulos, anksčiau buvusi didelė mokėjimų kriptovaliuta paklausa per pastaruosius šešis mėnesius praktiškai išnyko.

„Šiuo metu jų paklausa labai maža“ - Bloomberg sakė vadovas.

Šiuos stebėjimus patvirtina naujausi Block ketvirčio rezultatai. Jos pajamos iš kriptovaliutų operacijų tvarkymo sumažėjo 34 procentais. Tačiau Takis Georgakopoulos patikino, kad JP Morgan ir toliau rems klientus, norinčius naudotis tokio tipo mokėjimais. Tuo pačiu jis atkreipė dėmesį, jog auga kriptovaliutų vaidmuo žaidimų industrijoje.

Neseniai JP Morgan investavo į Londone esantį Owner's startuolį, kuris kuria infrastruktūrą, jungiančią kriptovaliutų aktyvų tinklus su tradicine finansų sistema, o gegužę eksperimentavo su blockchain panaudojimu saugiems atsiskaitymams. Kriptovaliutų rinkos žlugimas lėmė tai, kad jos kapitalizacija susitraukė apie 2 trilijonus dolerių, o daugelis pramonės subjektų užfiksavo įspūdingą kritimą.
 
Dar nėra komentarų