C.Lagarde: ECB skaitmeninė valiuta įmanoma maždaug per ketverius metus

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-03-31 14:28 Komentarai: (3)
Christine Lagarde teigė, kad jei vasarą projektas gaus „žalią šviesą“ iš centrinių bankų, Europos Centrinis bankas savo skaitmeninę valiutą galėtų turėti jau šio dešimtmečio viduryje.

„Turime būti tikri, kad tai padarysime teisingai, esame skolingi europiečiams. Visas procesas, realistiškai tariant, mano nuomone, užtruks dar ketverius metus, galbūt dar šiek tiek ilgiau“ - sakė ECB vadovė.

Netrukus euro zonos Centrinis bankas turi paskelbti maždaug aštuonių tūkstančių atsakymų, kuriuos jis gavo viešų konsultacijų metu dėl galimo savo skaitmeninės valiutos įvedimo, analizę. Tai bus pateikta Europos Parlamentui, o tada metų viduryje ECB valdančioji taryba nuspręs, ar toliau tęsti praktinius kibernetinės valiutos testus.

Kitas sprendimas dėl skaitmeninės valiutos įvedimo bus priimtas po šešių mėnesių ar metų, tikino Christine Lagarde.

„Tai yra techninis iššūkis ir esminis pokytis. Turime būti tikri, kad nesugadinsime jokios sistemos, bet ją sustiprinsime“ - sakė Europos Centrinio banko vadovė.
 
1.   Parašė markus   2021-03-31 14:42  

jei jau prakalbo.reiskias duotas nurodymas...kalbos virsta kunu,sveiki kiauliukai atvyke i elektroninius gardus, nebus grynuju,viskas digital....

 
2.   Parašė Mr Ra   2021-03-31 15:34  

Įdomesnis klausimas infrastruktūra.. turi swiftą, seną kaip drakonas.. kuria kiek pamenu targeta, momentinių mokėjimų platformą... turi kitą vertybiniams popieriams...

Kurt nuo nulio nekažkas. Greičiausiai kitas veiksmas būtų integracija

 
3.   Parašė The Watcher   2021-03-31 20:32  

Bus gryni,jie ir taip maza dali sudaro. fed usd ar ecb eur grini yra kietas dalykas .Praktiskai neimanoma padaryt ir galioja visa laika. Cia del saugumo naudojimo testuos visus reikalus Su EUR C, nes tobulint reikes vistiek pastoviai,kad nenulauztu.