Didelės aktyvų kainos yra pateisinamos

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2021-02-22 17:08 Komentarai: (1)
Amerikos Federalinio Rezervų banko Niujorko padalinio vadovas John Williams teigė, kad aukštas akcijų ir kito turto kainas pateisina ekonomikos atsigavimas bei pakilimas ir žemos palūkanų normos.

Jis teigė, kad dabartinis kainų lygis rinkose jam nekelia nerimo.

„Rinkos dalyviai ir investuotojai visame pasaulyje žvelgia į prasidedančius metus ir į ekonomiką, kuri per kelerius metus gana stipriai atsigaus ir plėsis, ir tai palaiko aukštus vertinimus“ - sakė Amerikos Centrinio banko atstovas.

FED Niujorko padalinio vadovas nurodė, kad pinigų politika išliks palanki.

„Manau, kad pagrindinė varomoji jėga yra investuotojų optimizmas, kad JAV ir pasaulio ekonomika susiduria su stipriu atsigavimu ir augimu, ir lūkesčiai, kad palūkanos dar ilgai išliks žemos“ - tikino John Williams.

Kalbėdamas apie pinigų ir fiskalines skatinimo priemones pandemijos metu, jis pabrėžė nebijantis, kad buvo padaryta per daug.

„Nesibaiminu, kad fiskalinė parama bus per didelė. Tiesą sakant, norėčiau, kad ekonomika kuo greičiau atsigautų“ - reziumavo Amerikos Federalinio Rezervų banko Niujorko padalinio vadovas John Williams.
 
1.   Parašė georgijus   2021-02-22 19:58  

aukštas akcijų ir kito turto kainas pateisina ekonomikos atsigavimas bei pakilimas ir žemos palūkanų normos.
isvertus i zmoniu kalba, tai vadinasi finansine infliacija, kuri su laiku persimes i kitus sektorius: pirmiausia maisto prekes, o po to jau ir kitur.