Europoje grąža bus didesnė nei JAV

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2020-11-27 17:18 Komentarai: (0)
Pasak Quilvest Wealth Management investicijų komiteto nario Bob Parker, 2021 metais pagal augimą JAV akcijų rinką nustelbs dauguma kitų pasaulio regionų.

"Mes iš tikrųjų patiriame labai įdomų laiką rinkose, kai, manau, kitos rinkos per ateinančius šešis - devynis mėnesius pralenks JAV" - aiškino jis.

Bob Parker pažymėjo, kad investuotojai pradės sutelkti dėmesį į rinkas ir sektorius, kurie greitai atsigaus po to, kai bus apribotas koronavirusas, „kur augimo perspektyvos yra patvariausios ir kur vertinimai yra mažiau išpūsti“.

Jo manymu, pagrindinė kitų metų tema yra tai, kad Europos akcijos pralenks Amerikos, o lyderiaus Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir Italijos rinkos. Ispanijos IBEX 35 indeksas nuo lapkričio pradžios pakilo net beveik 24 procentais, o Italijos FTSE MIB šoktelėjo 21 procentu.

„Teigiami vakcinų lūkesčiai reiškė, kad žmonės grįžo į labai nemėgstamą, nepakankamai valdomą rinką“ - sakė Bob Parker. Jis taip pat mano, kad euro zonos ir Didžiosios Britanijos augimas arba pralenks, arba bus lygiavertis kitų metų JAV augimui.

Minimas specialistas paaiškino, kad iki šio mėnesio didelę akcijų rinkų judėjimo dalį šiemet lėmė JAV akcijos, pralenkiančios daugumą kitų rinkų, o daugiausia naudos turėjo technologijų sektorius. Tačiau jis pridūrė, kad visą lapkritį rinkos, kur didelį svorį turi technologijų sektorius, buvo silpnesnės.
 
Dar nėra komentarų