Verslo ir rinkų naujienos » Tesla vis dar ne S&P500 indekse


Autorius: traders.lt, Parašyta: 2020-09-08 12:32.
URL: https://www.traders.lt/page.php?id=31400


Amerikos elektromobilių gamintojos akcijos penktadienį pigo po to, kai paaiškėjo, jog Tesla vis dar nebus įtraukta į vieną iš pagrindinių Amerikos akcijų rinkos indeksų S&P500.

Į minimą indeksą bus įtraukta Etsy prekybos platforma, kurios rinkos vertė sudaro mažiau nei penktadalį Tesla kapitalizacijos.

S&P500 sprendimas yra smūgis investuotojams, kurie tikėjosi, kad po gerų ketvirčio rezultatų elektromobilių gamintojos akcijos bus įtrauktos į minimą platųjį Amerikos akcijų rinkos indeksą.

Rankdarbių prekybos platforma Etsy bei Teradyne ir Catalent kompanijos pateko į S&P500 indeksą, o H&R Block, Coty ir Kohls paliko indeksą. Po šios informacijos pasirodymo Etsy akcijos brango šešiais procentais, o Teradyne ir Catalent - dviem procentais.

S&P Dow Jones Indices analitikas Howard Silverblatt atsisakė komentuoti Tesla neįtraukimą, tik paskelbė, kad „rinka nuolat keičiasi ir mes turime tai atspindėti savo rodikliuose“.

Tesla yra viena vertingiausių Volstryto bendrovių, kurios rinkos vertė siekia 370 milijardų dolerių, o bendra Etsy, Teradyne ir Catalent kapitalizacija siekia maždaug 40 milijardų dolerių.