Rekordinis Tallink Grupp trečiojo ketvirčio grynasis pelnas

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-11-07 11:39 Komentarai: (0)
Estijos jūrų transporto paslaugas teikianti kompanija Tallink Grupp pristatė savo praėjusio ketvirčio veiklos rezultatus, kuriuos pavyko pagerinti. Šiandien šios kompanijos akcijos Talino biržoje brangsta: Tallink Grupp 0,97 (1,25%).

Per praėjusį ketvirtį šios grupės pajamos siekė 287,771 mln. eurų, kas palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, buvo 1,5 procento daugiau. Keleivių skaičius paaugo apie vieną procentą, o krovinių sumažėjo apie du procentus.

Tallink Grupp EBITDA pelnas dėl sumažintos pardavimų savikainos ir dėl teigiamo apskaitos pasikeitimo poveikio per minimą laikotarpį ūgtelėjo septyniolika procentų iki 83,2 mln. eurų, o grynasis pelnas pelnas pakilo 18,5 procento iki rekordinio 54,609 mln. eurų lygio trečiajam ketvirčiui.

Bendrai po pirmų devynių šių metų mėnesių šios grupės pajamos siekia 722,744 mln. eurų, veiklos pelnas sudaro 65,898 mln. eurų, o grynasis pelnas - 44,244 mln. eurų. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, pajamos nežymiai smuktelėjo, veiklos pelnas paaugo virš dešimt procentų, o grynasis pelnas - apie šešis procentus.

Nuo metų pradžios Tallink Grupp kapitalizacija krito apie penkis procentus, o per pastaruosius vienerius metus - apie du procentus. Palyginimui, OMX Tallinn indekso vertė atitinkamai pakilo apie devynis procentus, o per pastaruosius vienerius metus - 6,3 procento.
 
Dar nėra komentarų