Auksas pabrangs iki 2000 dolerių už unciją

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-07-10 15:14 Komentarai: (3)
„Aukso kaina iki metų pabaigos gali siekti du tūkstančius JAV dolerių“ - prognozuoja Londono tyrimų bendrovės Independent Strategy prezidentas David Roche.

Atrodo, kad prognozė yra labai drąsi, nes auksas niekada nebuvo pasiekęs šio lygio. Nuo šių metų pradžios šis vertingasis metalas jau pabrango apie devynis procentus, o praėjusią savaitę auksas buvo pakilęs ir iki 1438.80 dolerių už Trojos unciją.

David Roche teigia, kad aukso kainos ir toliau gali augti net ir po to, kai praėjusią savaitę jos pasiekė aukščiausią lygį nuo pat 2013 metų. Šio metalo kaina kyla dėl investuotojų lūkesčių susijusių su galimu Amerikos Federalinio Rezervų banko palūkanų normų mažinimu ir dėl suintensyvėjusių geopolitinių baimių. Be to, viskas rodo, kad naujai išrinkta Europos Centrinio banko prezidentė Christine Lagarde tęs palankią banko politiką.

Tačiau penktadienį aukso kaina smuktelėjo, nes pasirodė kiek geresni nei laukta Amerikos birželio mėnesio darbo rinkos duomenys, kas tuo pačiu sumažino investuotojų lūkesčius dėl bazinės palūkanų normos kirpimo šalyje.

Independent Strategy prezidentas David Roche tiki, kad šio vertingojo metalo kainos taip pat padidės dėl įtampos tarptautinėje prekyboje, o tai sukels kapitalo pasitraukimą iš vertybinių popierių biržų link saugaus turto.

„Manau, kad prekybos konfliktas su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis yra plataus masto, didesnis ir pasaulinis konfliktas, kuris susilpnins augimo lūkesčius akcijų rinkose“ - reziumavo jis.
 
1.   Parašė Mr Ra   2019-07-10 15:16  

tep tep.. čia tiems, kurie netiki jo augimu

 
2.   Parašė IT17   2019-07-10 15:19  

kaip ten sakoma, kai analitikai sako, brangs, reiskia reikia ruosti short....

 
3.   Parašė Grand   2019-07-10 16:07  

o kas jeigu?...

C# tikrai susinervintu...