M.Draghi mato galimybę ir erdvės tolesniam stimuliavimui

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-06-18 13:00 Komentarai: (8)
Mario Draghi nukreipia Europos Centrinį banką link didesnio ekonomikos skatinimo, pabrėždamas, kad auganti rizika didina veiksmų poreikį. Po šios informacijos pasirodymo ėmė silpnėti euras.

Jis sakė, kad jei perspektyvos nepagerės ir infliacija nesustiprės, reikės papildomų paskatų.

„Jei nebus pagerėjimo, ir tai kels grėsmę infliacijos sugrįžimui link mūsų tikslinio lygio, reikės papildomos monetarinės stimuliacijos“ - tikino Europos Centrinio banko vadovas.

„Tolesnis palūkanų normų mažinimas vis dar yra mūsų priemonių dalis. Taip pat yra vietos turto pirkimo programai“ - pridūrė jis, užtikrindamas, kad ECB naudos visas turimas priemones kainų stabilumui pasiekti.

Tai naujausias sušvelnėjęs Europos Centrinio banko Valdančiosios tarybos, kuri kovoja su ekonomikos sulėtėjimu ir siekia kilstelti infliaciją, kuri tebėra mažesnė už tikslą, atstovo komentaras. Mario Draghi sakė, kad geopolitinių veiksnių, protekcionizmo ir pažeidžiamumo besivystančiose rinkose rizika nebuvo likviduota ir yra svarbi, ypač gamybos sektoriaus atveju.

Pagrindiniai Centriniai bankai visame pasaulyje pakeitė savo požiūrį, nes prekybinė įtampa kenkia pasaulio ekonomikai. Šią savaitę Amerikos Federalinis Rezervų bankas, Anglijos bankas ir Japonijos bankas organizuoja savo atstovų susitikimus, kurie turėtų suteikti daugiau informacijos apie jų susirūpinimą.
 
1.   Parašė maxa   2019-06-18 13:30  

Dragio politika vadinasi "kol aš ECB verchas tol tempsiu gumą, o po manęs lai kitas galvą suka". Geriausias Alano Greenspano mokinys IMHO.

Ką daryt nežino nuo pat 2008 metų (ar nesugeba), bet kadangi savas "elito ekonomistų būrelyje", tai davė jam pasižaist su Europos banku, na ir junginėja spausdintuvo mygtuką pirmyn-atgal. Eilinis argumentas kodėl ekonomiką reikia braukti iš universitetų, nes nieko bendro su mokslu ar realaus pasaulio "ekonomika" neturi absoliučiai ...

 
2.   Parašė C#   2019-06-18 13:46  

Deja neliko jokiu kitu humanisku svertu isjudint ekonomikas, gerbiamieji.

Nehumanisku pvz. kirpt socialkes niekas nenori, baisiai nepopuliarus sprendimas. Nors tai padetu, nes priverstu visus loderius eit dirbt ir nereiketu jokiu pajuodeliu isivezinet.

Reiketu vizijos ir apsisprendimo ko salis nori, ar degeneruot ant socialkiu ar kazkur tai judet. O vizija dingo, nes nebeliko karu, nebeliko aiskiu tikslu. Kiekviena Europos nacija anksciau turejo tiksla uzdominuot Europa ir pasauli. Dabar tikslas yra padaryt pydarus laimingus ant viso pasaulio, achahahaaha

 
3.   Parašė ThePope   2019-06-18 13:55  

Geriau jau tegul pinigai liejasi laisvai, o ne kraujas. Toks buvo ir tebėra europos užmanymas, kad ir netobulas, gerbiamieji.

Aišku, japoniško stiliaus prarastasis amžius nuskausmins ypt. turtingus, ty. kapitalistus, bet kam jie šiais laikais rūpi, ne?

 
4.   Parašė C#   2019-06-18 14:04  

As uz kraujo praliejima, bent jau lokaliai. Tegul nukerpa socialkes degeneratams ir von dirbt. Degeneratai aisku isbegs i gatves dauzydami vitrinas ir bus kraujo. Biski laikas ateina sutvarkyt europos nacijas nes jau achujielina.

 
5.   Parašė kibiras   2019-06-18 14:13  

Labiausiai šitoj sistemoj manau kenčia darbo žmogus.
Mano siūlymas: visiškai naikinti pašalpas. Tegul dvėsta tie atliekos, vistiek iš jų jokios naudos šaliai.

Pinigai liejasi laisvai, bet ne iki begalybės. Bus, gerbiamieji, hyperis, bus...nepabėgsim nuo to...Draghis dar pratemps savo kadenciją ir tada chana..

 
6.   Parašė ThePope   2019-06-18 14:24  

Na, jei bus vykdoma vokiško tipo politika, žinant, kas potencialus įpėdinis, tai gerbiamieji, greičiau jau sulauksit defliacijos nei infliacijos.

 
7.   Parašė kibiras   2019-06-18 14:33  

Defliaicja gal ir bus Europoj. Išskyrus Lietuvą. Čia pasiutplotkė, užburta spiralė. Aš branginu savo paslaugas, nes va kaimynas pabrangino bulves, o Petras gauna didesnę pašalpą...

 
8.   Parašė C#   2019-06-18 14:56  

Kai nera salyje is ko daryt bapkes, tai ir ziuri kaip nulupt vienas kita. Naturaliu spekuliantu krastas, jopsikmat.