Iš didelės biržos pavogta septyni tūkstančiai bitkoinų

» Verslo ir rinkų naujienos
Autorius: traders.lt Data: 2019-05-08 16:46 Komentarai: (1)
Viena iš didžiausių pasaulyje virtualių valiutų biržų Binance atskleidė, kad įsilaužėliai iš jos pavogė septynis tūkstančius bitkoinų, kurių vertė apie keturiasdešimt milijonų dolerių.

Matyt jiems pakako tik vieno sandorio. Vagys naudojo įvairius metodus, įskaitant duomenų ir virusų kopijavimą.

Binance, kaip teigia žiniasklaidos grupė Bloomberg, neatmeta galimybės, kad galėjo būti paveiktos kitos sąskaitos. Tačiau šios kriptovaliutų biržos valdytojai žada visiškai padengti investuotojų nuostolius.

Pasak biržos valdybos, įsilaužėlių sandoris apėmė tik „karštą portfelį“, kuriame buvo apie du procentai Binance priklausančių bitkoinų.

„Įsilaužėliai kantriai laukė, kad labiausiai palankiu laiku atlikti gerai koordinuotas operacijas per daugybę tariamai nepriklausomų sąskaitų“ - pareiškė Binance kriptovaliutų biržos prezidentas Zhao Changpeng.

Artėjant vakarui vienoje iš biržų bitkoinas buvo atpigęs apie vieną procentą iki 5938.24 dolerių, nors po minėtos informacijos pasirodymo jo kaina buvo nukritusi ir iki 5787.04 dolerių.

Nuo šių metų pradžios minimos kriptovaliutos vertė dolerio atžvilgiu pakilo apie šešiasdešimt procentų, o per pastaruosius vienerius metus smuko 35,3 procento.
 
1.   Parašė kibiras   2019-05-08 18:32  

Reklama pasidare. Markwtingas karlai